serie : serie logo

Orlík Tour Kooperativy

MTB
DATE :29 - 30.5.2021 PLACE  :Orlík - Vystrkov

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KULHAVÝ Jaroslav
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:04:10.5 0:00:00.0
2.
STOŠEK Martin
Canyon Northwave Cycling Team
CZE 2:04:12.0 0:00:01.5
3.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:04:23.0 0:00:12.5
4.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna - Accolade
SVK 2:04:32.8 0:00:22.3
5.
SEEWALD Andreas
GER 2:04:56.3 0:00:45.8
6.
RAUCHFUSS Marek
Česká spořitelna - Accolade
CZE 2:05:25.3 0:01:14.8
7.
HYNEK Kristián
Canyon Northwave Cycling Team
CZE 2:05:49.9 0:01:39.4
8.
RYDVAL Filip
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 2:06:17.7 0:02:07.2
9.
STROŽ Jan
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 2:10:54.0 0:06:43.5
10.
ZEITHAMMER Martin
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 2:11:03.4 0:06:52.9
11.
BARTŮNĚK Marek
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 2:11:04.0 0:06:53.5
12.
KOZÁK Matouš
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:11:20.0 0:07:09.5
13.
BUKSA Dominik
Canyon Northwave Cycling Team
CZE 2:12:26.8 0:08:16.3
14.
DVOŘÁK Michal
KILPI KOME KLUB
CZE 2:15:40.2 0:11:29.7
15.
NERADIL Vojtěch
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:15:55.9 0:11:45.4
16.
HNÍK Jakub
D2mont Merida Cycling Team
CZE 2:16:22.4 0:12:11.9
17.
STRNKA Tomáš
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:16:50.9 0:12:40.4
18.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 2:17:09.1 0:12:58.5
19.
REITER Jakob
AUT 2:17:18.8 0:13:08.3
20.
CHOVANEC Filip
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:17:51.7 0:13:41.2
21.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:18:49.9 0:14:39.4
22.
RŮŽIČKA Zbyněk
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:19:28.6 0:15:18.1
23.
SLAVÍK Vojtěch
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:20:32.9 0:16:22.4
24.
HLŮŽEK Radim
MONDRAKER racing team
CZE 2:20:39.9 0:16:29.4
25.
PÍSAŘ Jan
Cycle Experts
CZE 2:21:43.9 0:17:33.4
26.
CHOVANEC Tomáš
PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:22:44.6 0:18:34.1
27.
TRTEK František
žádný
CZE 2:23:17.2 0:19:06.7
28.
PRUDEK Dominik
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 2:23:38.3 0:19:27.8
29.
ISTENČIN Lukáš
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
CZE 2:23:54.7 0:19:44.2
30.
ŠTULA Daniel
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 2:25:10.3 0:20:59.8
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 2:43:39.6 0:00:00.0
2.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:46:45.5 0:03:05.8
3.
PODRACKÁ Hana
CZE 2:55:07.5 0:11:27.8
4.
VORLÍČKOVÁ Jana
CZE 3:01:40.3 0:18:00.7
5.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born In Šumava
CZE 3:03:40.1 0:20:00.4
6.
URBANOVÁ Alena
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
CZE 3:21:52.1 0:38:12.4
7.
MAŘÍKOVÁ Kamila
Born In Šumava
CZE 3:22:40.3 0:39:00.6
8.
MÜLLEROVÁ iVANA
LAWI Stars
CZE 3:23:00.1 0:39:20.4
9.
POLÍVKOVÁ Markéta
BIKE puzzle team
CZE 3:23:36.7 0:39:57.0
10.
VICHOVÁ Jana
CZE 3:46:43.9 1:03:04.2
11.
BORKOVCOVÁ Iva
Nadšenci z Posázaví
CZE 4:12:36.1 1:28:56.4

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.