serie : serie logo

Nova Sport Enduro Race Morávka

MTB
DATE :22.8.2021 PLACE  :Malá Morávka

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
CHARVÁT Matěj
Banshee bikes / charvatBros
CZE 0:15:30.3 0:00:00.0
2.
MYŠÍK Milan
TREK KUR ENDURO
CZE 0:15:30.3 0:00:00.0
3.
TEJCHMAN Přemek
Qayron Factory Team
CZE 0:15:42.1 0:00:11.7
4.
NEVRKLA Mikuláš
Bikeporn - Chimpanzee Team
CZE 0:15:47.1 0:00:16.7
5.
BLÁHA Vojtěch
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:15:51.1 0:00:20.7
6.
ADAMI Maxim
Bikeporn - Chimpanzee Team
CZE 0:15:59.1 0:00:28.8
7.
KLOKOČKA Vojtěch
BIKESTRIKE.COM
CZE 0:16:01.7 0:00:31.3
8.
PIVNIČKA Jakub
Bikestrike
CZE 0:16:03.6 0:00:33.2
9.
SZYMCZUK Łukasz Lusiek
Whyte Racing
POL 0:16:04.4 0:00:34.0
10.
LINDNER Kevin
ShredERZ
GER 0:16:13.1 0:00:42.8
11.
HARTL Štěpán
Snowboard Zezula
CZE 0:16:20.7 0:00:50.3
12.
SILOVSKÝ Matouš
TREK KUR ENDURO
CZE 0:16:26.0 0:00:55.6
13.
FRENK Petr
Protocycles
CZE 0:16:29.4 0:00:59.0
14.
FLÁMA Tomáš
T.S. Bohemia, Promotorsport
CZE 0:16:31.3 0:01:01.0
15.
ŽILÁK František
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:16:31.5 0:01:01.1
16.
SKIBA Karol
POL 0:16:35.5 0:01:05.1
17.
LETÁK Petr
Whyte racing team
CZE 0:16:40.7 0:01:10.3
18.
MORÁVEK Petr
Shibak
CZE 0:16:43.3 0:01:12.9
19.
TOPÓR Michał
NS Bikes Trezado
POL 0:16:43.6 0:01:13.2
20.
PUFFER Dominik
FDF Bike Shop
CZE 0:16:46.2 0:01:15.8
21.
SEIDL Martin
FDF Commencal team
CZE 0:16:48.1 0:01:17.7
22.
SCHUBERT André
ShredErz eV
GER 0:16:49.0 0:01:18.6
23.
MOŠKO Martin
Commencal FDF Team
CZE 0:16:49.4 0:01:19.0
24.
MORAWSKI Filip
CZE 0:16:54.7 0:01:24.3
25.
LEDECKÝ Michal
Bike Family
CZE 0:16:57.4 0:01:27.0
26.
ČABLÍK Jakub
Sapa bike
CZE 0:16:58.2 0:01:27.8
27.
ZWOLAK Wojtek
SHbikes
POL 0:17:06.5 0:01:36.1
28.
CASKA Ivo
PTBshop.cz
CZE 0:17:06.8 0:01:36.4
29.
ZADÁK David
CYKLOTEAM Ostrov
CZE 0:17:06.8 0:01:36.4
30.
SCHUBERT Marc
ShredErz e.V.
GER 0:17:06.9 0:01:36.5
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HAVLICKÁ Kristýna
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:18:26.8 0:00:00.0
2.
NESTLEROVA Fejola Stepanka
CZE 0:18:38.2 0:00:11.4
3.
KOZELSKÁ Petra
Bike 2000
CZE 0:20:13.2 0:01:46.4
4.
OLIVOVÁ Alexandra
EVIL Bikes Czech
CZE 0:20:20.6 0:01:53.8
5.
JURKOVÁ Soňa
Kilpi Racing Team
CZE 0:21:16.1 0:02:49.3
6.
KUKULOVÁ Martina
Kolarna - Abus
CZE 0:21:24.5 0:02:57.6

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.