serie : serie logo

GIRO DI SERA | PEDALITALY Passo Fedaia | ASIA

Virtual MTB
DATE :24.5.2021 PLACE  :ASIA
ORGANIZER : ROUVY

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BIRD Bruce
Draft
CAN 0:55:37.8 0:00:00.0
2.
RIVAS Jorge
Grufit Colombia
COL 0:56:11.2 0:00:33.3
3.
KARL Ghjuvan
LRD
FRA 0:58:38.3 0:03:00.5
4.
VLIEGHE Jan
Raceperre
BEL 0:59:16.1 0:03:38.3
5.
PINK Daniel
GBR 1:02:55.7 0:07:17.9
6.
SOKAS Brian
USA 1:04:05.8 0:08:27.9
7.
LU Ching
TPE 1:04:39.1 0:09:01.2
8.
LYONS Robert
USA 1:04:56.2 0:09:18.3
9.
NII/ZOU Kyosuke
ANMS
JPN 1:05:37.9 0:10:00.0
10.
ENDERS Christian
GER 1:06:21.0 0:10:43.2
11.
DUDLE Cornel
Cinglés Suisses
SUI 1:06:21.6 0:10:43.7
12.
CLARK Andy
GBR 1:07:38.3 0:12:00.5
13.
BARRETT Murray
SNG 1:07:43.5 0:12:05.6
14.
KOCHEL Paweł
POL 1:08:20.7 0:12:42.8
15.
BURI Burio
ANMS
JPN 1:08:43.5 0:13:05.7
16.
SZUROMI Bence
HUN 1:09:40.7 0:14:02.9
17.
GROSEN Mads
BareCykling.dk
DEN 1:10:30.5 0:14:52.7
18.
DE GAST Arjan
de Gastjes
NED 1:10:51.2 0:15:13.4
19.
MORTON John
BBJ Development Squad
GBR 1:11:03.5 0:15:25.7
20.
KELCHTERMANS Wouter
BEL 1:11:56.4 0:16:18.6
21.
GEE Stuart
South Perth Cycle Club
AUS 1:11:59.5 0:16:21.6
22.
KRIEN Stephan
AUT 1:12:05.6 0:16:27.7
23.
VIRTUALRIDER lee
TPE 1:12:37.6 0:16:59.8
24.
PRISTAS Vincent
SVK 1:12:50.8 0:17:13.0
25.
CRISTALDI Alfio
sicilia in bici
ITA 1:12:50.9 0:17:13.1
26.
SANCHO Jura
Pina
CZE 1:13:37.7 0:17:59.9
27.
CHOU chris
TPE 1:14:02.0 0:18:24.1
28.
WOUDMAN Rob
NED 1:14:18.9 0:18:41.1
29.
GERLACH David
DEN 1:14:43.0 0:19:05.1
30.
GASCOYNE Paul
Rouvy Ambassador - Notes from the Coach
GBR 1:15:01.5 0:19:23.6
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
FROST Emma
GBR 1:12:24.4 0:00:00.0
2.
- hipcia
POL 1:16:49.9 0:04:25.5
3.
LENZ Tanja
Team Erdinger Alkoholfrei
GER 1:21:13.7 0:08:49.3
4.
JOHANSEN- Gitte
DEN 1:26:30.0 0:14:05.6
5.
WANG TC
Slowly
TPE 1:29:34.7 0:17:10.3
6.
WOLFF Lauren
Rouvy Ambassador
RSA 1:30:33.8 0:18:09.4
7.
TOSBERG Minette
RVTEUTO
GER 1:32:29.2 0:20:04.7
8.
E. S.
GER 1:34:06.8 0:21:42.4
9.
MONICAISABEL Monica
Trimp
COL 1:38:47.7 0:26:23.3
10.
-RENNSCHNECKE Andrea
GER 1:39:03.8 0:26:39.3
11.
HARALDSRUD Liv Marit
NOR 1:40:05.0 0:27:40.6
12.
MATSUNO Risa
JPN 1:41:06.5 0:28:42.0
13.
KERBEY Therese
USA 1:43:24.9 0:31:00.5
14.
WOODS Wendy
Pictou County Cycle
CAN 1:46:12.4 0:33:47.9
15.
BUNZ Elke
GER 1:51:00.2 0:38:35.8
16.
ECHO Ho
TPE 2:07:19.6 0:54:55.2

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.