RESULTS RESULT
Official results
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | CINK Ondřej |
Kross Orlen Cycling Team |
CZE | 1:28:01.1 | 0:00:00.0 |
2. | VIDAURRE KOSSMANN Martin |
LEXWARE MOUNTAINBIKE TEAM |
CHL | 1:28:47.6 | 0:00:46.4 |
3. | VASTL Jan |
Maloja Pushbikers MTB |
CZE | 1:29:10.8 | 0:01:09.7 |
4. | WAWAK Bartłomiej |
Kross Orlen Cycling Team |
POL | 1:30:50.3 | 0:02:49.2 |
5. | ŠKARNITZL Jan |
CYKLOSTAR Trek Pirelli |
CZE | 1:31:07.3 | 0:03:06.2 |
6. | ZATLOUKAL Jan |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 1:31:20.3 | 0:03:19.2 |
7. | KOBES Lukáš |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 1:31:51.3 | 0:03:50.2 |
8. | MIRANDA MALDONADO Sebastian |
Team Chile |
CHL | 1:32:39.6 | 0:04:38.4 |
9. | PAPRSTKA Tomáš |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 1:33:23.6 | 0:05:22.4 |
10. | SÁSKA Jan |
ROUVY Specialized |
CZE | 1:33:46.3 | 0:05:45.2 |
11. | HOLLAND Michael |
Bike Team Kaiser |
AUT | 1:33:52.8 | 0:05:51.7 |
12. | GALLO FLORIDO Ignacio |
Team Chile |
CHL | 1:34:19.8 | 0:06:18.7 |
13. | SKÁLA Jaromír |
ROUVY Specialized |
CZE | 1:34:43.3 | 0:06:42.2 |
14. | ULÍK Matěj |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
SVK | 1:34:59.3 | 0:06:58.2 |
15. | KRAYER Lennart-Jan |
LEXWARE MOUNTAINBIKE TEAM |
GER | 1:35:17.8 | 0:07:16.7 |
16. | ŠEVCŮ Tomáš |
AMENITY EXTREM SPORT TEAM |
CZE | 1:35:45.6 | 0:07:44.4 |
17. | FRITZ Benedikt |
STEVENS MTB racing team |
GER | 1:36:03.5 | 0:08:02.4 |
18. | RAJCHART Jan |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 1:36:15.8 | 0:08:14.7 |
19. | ANDERLE Florian |
Team FujiBikes Rockets |
GER | 1:36:57.8 | 0:08:56.6 |
20. | PRŮDEK Matěj |
Multicraft MTB team |
CZE | 1:38:10.8 | 0:10:09.6 |
21. | ŠULC David |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 1:38:45.3 | 0:10:44.1 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | LOIV Janika |
Hawaii Express |
EST | 1:19:17.2 | 0:00:00.0 |
2. | ČÁBELICKÁ Jitka |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 1:20:25.9 | 0:01:08.7 |
3. | HOLUBOVÁ Adéla |
kola-bbm.cz |
CZE | 1:21:10.4 | 0:01:53.2 |
4. | BUZSAKI Virag |
SVS Pro Team |
HUN | 1:21:22.2 | 0:02:04.9 |
5. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
Maloja Pushbikers MTB |
CZE | 1:22:05.7 | 0:02:48.4 |
6. | CZECZINKAROVÁ Jana |
LIV Mistral Cycling |
CZE | 1:22:27.6 | 0:03:10.3 |
7. | MONTAMBAULT Cindy |
Independant |
CAN | 1:22:37.2 | 0:03:19.9 |
8. | SZCZECINSKA Matylda |
Warszawski Klub Kolarski |
POL | 1:23:04.9 | 0:03:47.7 |
9. | ŠAFÁŘOVÁ Zuzana |
ROUVY Specialized |
CZE | 1:25:33.3 | 0:06:16.1 |
10. | OBOŘILOVÁ Tereza |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:26:05.1 | 0:06:47.8 |
11. | BOROWIECKA Barbara |
Giant Gorzów Liv Team |
POL | 1:26:19.6 | 0:07:02.3 |
12. | KARÁSKOVÁ ERBENOVÁ Helena |
CZECH MULTISPORT COACHING |
CZE | 1:26:25.1 | 0:07:07.9 |
13. | KUČEROVÁ Monika |
Superior riders |
CZE | 1:27:18.9 | 0:08:01.6 |
14. | PRŮDKOVÁ Barbora |
Multicraft MTB team |
CZE | 1:28:03.0 | 0:08:45.8 |
15. | KUBÍNOVÁ Klára |
DK BIKESHOP Racing Team |
CZE | 1:28:53.6 | 0:09:36.3 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | SCHEHL Paul |
BIKE Junior Team powered by Bulls |
GER | 1:09:03.9 | 0:00:00.0 |
2. | EDER Fabian |
German Technology Racing Team |
GER | 1:09:07.7 | 0:00:03.7 |
3. | KONEČNÝ Filip |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 1:10:33.2 | 0:01:29.2 |
4. | STRÁNSKÝ Matěj |
BRILON RACING TEAM MB |
CZE | 1:11:12.4 | 0:02:08.4 |
5. | JECH Filip |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 1:11:38.9 | 0:02:34.9 |
6. | DOLEŽAL Tomáš |
BRILON RACING TEAM MB |
CZE | 1:11:39.2 | 0:02:35.2 |
7. | LEPKA Filip |
Sportunion Hinterbrühl /Eleven Mercedes Mitas |
CZE | 1:12:16.2 | 0:03:12.2 |
8. | HRTÁNEK Martin |
CK EPIC DOHŇANY |
SVK | 1:12:41.4 | 0:03:37.4 |
9. | HOLUB Filip |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:12:57.2 | 0:03:53.2 |
10. | HAVERDINGS David |
ZZPR Orangebabies Cyclingteam |
NED | 1:13:11.2 | 0:04:07.2 |
11. | VEVERKA Václav |
CYKLOSTAR Trek Pirelli |
CZE | 1:13:19.4 | 0:04:15.4 |
12. | ČÁSLAVSKÝ Matěj |
MS BIKE ACADEMY racing |
CZE | 1:13:41.4 | 0:04:37.4 |
13. | PÁVEK Matyáš |
BRILON RACING TEAM MB |
CZE | 1:14:18.6 | 0:05:14.7 |
14. | VONDRÁČEK Matyáš |
ROUVY Specialized |
CZE | 1:14:41.9 | 0:05:37.9 |
15. | ŠINDELÁŘ Jan |
Kolofix |
CZE | 1:14:53.6 | 0:05:49.7 |
16. | KOPECKÝ Petr |
ROUVY Specialized |
CZE | 1:14:58.1 | 0:05:54.2 |
17. | VLASATÝ Jakub |
ROUVY Specialized |
CZE | 1:14:59.6 | 0:05:55.7 |
18. | BRZÓSKA Filip |
KKW Nexelo Wałbrzych |
POL | 1:15:05.7 | 0:06:01.7 |
19. | DEL GROSSO Tibor |
Club Vista Media Hamme |
NED | 1:15:26.1 | 0:06:22.1 |
20. | DUBČÁK Pavel |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:15:29.6 | 0:06:25.7 |
21. | HLÁVKA Adam |
Superior riders |
CZE | 1:15:56.4 | 0:06:52.4 |
22. | HRSTKA Vojtěch |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 1:16:55.9 | 0:07:51.9 |
23. | POSPÍŠIL Matěj |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 1:17:19.9 | 0:08:15.9 |
24. | BRUDNÝ Karel |
Bike 2000 |
CZE | 1:17:25.4 | 0:08:21.4 |
25. | VANĚČEK Adam |
Hnízdil Team |
CZE | 1:17:38.6 | 0:08:34.6 |
26. | ČERNÝ Patrik |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 1:17:47.4 | 0:08:43.4 |
27. | VENCL Libor |
Eleven Black.ET team |
CZE | 1:17:54.6 | 0:08:50.6 |
28. | KERL Maximilian |
Author team Stupno |
CZE | 1:18:20.4 | 0:09:16.4 |
29. | VENC Adam |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:18:29.9 | 0:09:25.9 |
30. | CHÝLE Filip |
Ústecké centrum cyklistiky |
CZE | 1:18:53.6 | 0:09:49.6 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | LIPP Finja |
Orbea - Serpentine Velosport |
GER | 1:08:12.3 | 0:00:00.0 |
2. | BEDRNÍKOVÁ Karolína |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 1:08:38.0 | 0:00:25.7 |
3. | SPĚŠNÁ Simona |
MS BIKE ACADEMY racing |
CZE | 1:10:35.5 | 0:02:23.2 |
4. | SALVINI MORGEN Giuliana |
Sense Factory Racing |
BRA | 1:12:17.8 | 0:04:05.4 |
5. | HOJKOVÁ Štěpánka |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 1:13:14.4 | 0:05:02.1 |
6. | PLESKAČOVÁ Natálie |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 1:14:12.7 | 0:06:00.3 |
7. | FIJALKOWSKA Hanna |
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW |
POL | 1:14:57.5 | 0:06:45.2 |
8. | HLADÍKOVÁ Kateřina |
BRILON RACING TEAM MB |
CZE | 1:16:29.7 | 0:08:17.4 |
9. | DRBOHLAVOVÁ Eliška |
LAWI junior team |
CZE | 1:17:26.2 | 0:09:13.9 |
10. | MALOŠÍKOVÁ Julie |
Cykloteam MXM Hulín |
CZE | 1:17:56.2 | 0:09:43.8 |
11. | JEŘÁBKOVÁ Barbora |
BRILON RACING TEAM MB |
CZE | 1:18:29.1 | 0:10:16.8 |
12. | KLIEN Fiona |
Union RC Bikerei |
AUT | 1:19:08.7 | 0:10:56.4 |
13. | KRUTÍLKOVÁ Kateřina |
TEAM FORMAN CINELLI |
CZE | 1:19:44.1 | 0:11:31.8 |
14. | FOLTÝNOVÁ Adéla |
MS BIKE ACADEMY racing |
CZE | 1:21:30.6 | 0:13:18.3 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | NOVOTNÝ Ondřej |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:44:36.7 | 0:00:00.0 |
2. | ELBADRI Jakub |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:44:44.7 | 0:00:08.0 |
3. | ŠUMPÍK Pavel |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:45:11.7 | 0:00:35.0 |
4. | TAKACS Zsombor |
Superior Racing Team |
HUN | 0:45:20.5 | 0:00:43.8 |
5. | VAŠUT David |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:45:36.5 | 0:00:59.8 |
6. | JEŽEK Václav |
BRILON RACING TEAM MB |
CZE | 0:45:50.0 | 0:01:13.3 |
7. | HOJKA František |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:45:59.4 | 0:01:22.7 |
8. | ZAHÁLKA Štěpán |
CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY |
CZE | 0:46:13.5 | 0:01:36.8 |
9. | DOBRÝ Lukáš |
CANYON NORTHWAVE MTB TEAM |
CZE | 0:46:21.1 | 0:01:44.4 |
10. | FRIEDEL David |
DK BIKESHOP Racing Team |
CZE | 0:46:27.0 | 0:01:50.2 |
11. | BERNÁT Adam |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:46:34.7 | 0:01:58.0 |
12. | SAMEC Filip |
BRILON RACING TEAM MB |
CZE | 0:46:38.0 | 0:02:01.3 |
13. | LIENERT Patrik |
ČED Bike Team |
CZE | 0:46:38.5 | 0:02:01.8 |
14. | HYNEČEK Jan |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 0:47:24.0 | 0:02:47.2 |
15. | SÝKORA Josef |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 0:47:29.7 | 0:02:53.0 |
16. | UHER David |
ČEZ cyklo team Tábor |
CZE | 0:47:46.0 | 0:03:09.3 |
17. | TOMAN Patrik |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:48:00.5 | 0:03:23.7 |
18. | ŠMÍD Jakub |
Author team Stupno |
CZE | 0:48:26.5 | 0:03:49.7 |
19. | JAŚKIEWICZ Leszek |
Warszawski Klub Kolarski |
POL | 0:48:32.2 | 0:03:55.5 |
20. | RUBEŠ Daniel |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:48:52.7 | 0:04:16.0 |
21. | SVOBODNÍK Nikola |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 0:49:14.7 | 0:04:38.0 |
22. | ZONYGA David |
VRV TEAM |
CZE | 0:49:34.0 | 0:04:57.2 |
23. | STREJČEK Adam |
BRILON RACING TEAM MB |
CZE | 0:49:40.7 | 0:05:04.0 |
24. | ŠINDELÁŘ Roman |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 0:49:43.7 | 0:05:07.0 |
25. | KRÝSL Lukáš |
MS BIKE ACADEMY racing |
CZE | 0:49:45.9 | 0:05:09.1 |
26. | FALTÝNEK Jan |
ČEZ cyklo team Tábor |
CZE | 0:50:05.7 | 0:05:29.0 |
27. | VOSTAL Vilém |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 0:50:07.0 | 0:05:30.2 |
28. | NAXERA Václav |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:50:08.4 | 0:05:31.6 |
29. | SVITÁK Jakub |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:50:09.3 | 0:05:32.6 |
30. | PILAŘ Patrik |
ČISTÝ SPORT |
CZE | 0:50:22.2 | 0:05:45.5 |
Races in series
- IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.1 - Zadov
- IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.3 - Bedřichov
- IZOMAT MTB CUP 2021 – ČP XCO - žactvo a Šumavský pohár Zadov
- IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.4 - Hlinsko
- IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO - dětské a žákovské kategorie
- MČR a ČP XC MTB Harrachov
- IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.6 - Město Touškov