RESULTS RESULT + DIPLOMS
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | OCTOPUS Hyper |
JPN | 0:54:01.1 | 0:00:00.0 | |
2. | KELCHTERMANS Wouter |
BEL | 0:54:19.6 | 0:00:18.5 | |
3. | SITLER David |
None |
USA | 0:56:21.6 | 0:02:20.5 |
4. | RAE Simon |
Darts player |
CZE | 0:56:46.1 | 0:02:44.9 |
5. | STAR Tigo |
Kein Verein |
GER | 0:57:30.9 | 0:03:29.7 |
6. | WITTENBERG Tom |
RSA | 0:58:02.2 | 0:04:01.1 | |
7. | DE ALMEIDA Fabricio |
BRA | 0:58:19.8 | 0:04:18.6 | |
8. | TAKAGAWA Shigeto |
Team Zero Emissions |
JPN | 0:58:32.0 | 0:04:30.8 |
9. | BONCKAERT Wim |
RBF |
BEL | 0:58:35.0 | 0:04:33.8 |
10. | JIMMY Chiu |
RTL (Rouvy Taiwan League) |
HKG | 0:58:52.5 | 0:04:51.3 |
11. | WINEWINE winewine |
TPE | 0:58:57.9 | 0:04:56.8 | |
12. | LU CHIHHAO |
TPE | 0:59:12.7 | 0:05:11.6 | |
13. | YEH Andy |
Team ChloWe |
TPE | 0:59:12.9 | 0:05:11.7 |
14. | BARBERIA Martin |
Rust Never Sleeps |
USA | 1:00:05.1 | 0:06:03.9 |
15. | SHEN chi chung |
TPE | 1:00:35.1 | 0:06:33.9 | |
16. | REYNOLDS Stephen |
CZE | 1:00:40.3 | 0:06:39.1 | |
17. | KOMAKI Keiichi |
JPN | 1:01:55.9 | 0:07:54.7 | |
18. | SATO YUTAKA |
ROUVY Athletes Cycling Japan |
JPN | 1:02:33.4 | 0:08:32.3 |
19. | TESHI Masaki |
JPN | 1:03:22.6 | 0:09:21.5 | |
20. | LU Sam |
TPE | 1:03:24.8 | 0:09:23.6 | |
21. | YOSHINAGA Toshio |
Azamasu Group |
JPN | 1:04:33.0 | 0:10:31.8 |
22. | HUNG Kuo song |
CZE | 1:04:34.2 | 0:10:33.1 | |
23. | HUANG Jerryching |
TPE | 1:04:41.6 | 0:10:40.4 | |
24. | PAI Cheng sung |
No |
CZE | 1:04:53.8 | 0:10:52.7 |
25. | MORSE Steven |
USA | 1:05:16.6 | 0:11:15.5 | |
26. | CHEN James |
NTU EMBA |
TPE | 1:06:13.2 | 0:12:12.0 |
27. | CHEN Kevin |
NTU EMBA Triathlon Club |
TPE | 1:06:39.2 | 0:12:38.0 |
28. | RANKOVIC Milos |
CAN | 1:07:33.2 | 0:13:32.1 | |
29. | BOUTELL john |
CZE | 1:07:37.1 | 0:13:36.0 | |
30. | ARAI Tadashi |
Lapulem |
JPN | 1:08:55.9 | 0:14:54.8 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | FIOLLEAU Michele |
CAN | 0:59:49.3 | 0:00:00.0 | |
2. | SIRI Maya |
CAN | 1:00:09.1 | 0:00:19.7 | |
3. | LIU WeiTing |
Team ChloWe |
TPE | 1:00:38.5 | 0:00:49.2 |
4. | LIU Ashley |
RTL (Rouvy Taiwan League) |
TPE | 1:01:15.9 | 0:01:26.5 |
5. | CHUANG Chloe |
Team ChloWe |
TPE | 1:03:54.5 | 0:04:05.1 |
6. | ROBERTS Maxine |
USA | 1:03:55.9 | 0:04:06.5 | |
7. | CHEN Chan Chieh |
TPE | 1:04:02.1 | 0:04:12.8 | |
8. | MORALES Edith |
Berimbau |
MEX | 1:08:24.2 | 0:08:34.8 |
9. | STONE Rosa |
CZE | 1:10:30.8 | 0:10:41.5 | |
10. | PONNIE Hung |
TPE | 1:10:44.5 | 0:10:55.1 | |
11. | NKOGNITO Mkat |
USA | 1:21:30.7 | 0:21:41.3 | |
12. | MACCULLOCH Ardith |
Pictou County Cycle |
CAN | 1:31:08.2 | 0:31:18.8 |