Trojkráľový večerný beh

Running
DATE :21.8.2021 PLACE  :B. Bystrica

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ĎURICA Peter
Run For Fun
SVK 0:16:17 0:00:00
2.
MOJŽIŠ Michal
Tréningový program
SVK 0:16:42 0:00:25
3.
SOPKO Ján
AK Krupina
SVK 0:17:26 0:01:09
4.
BARTO Aurel
TRIAN BB
SVK 0:17:29 0:01:12
5.
ŠTILLA Peter
TRIAN ŠK UMB
SVK 0:17:39 0:01:22
6.
PILIARKIN Timotej
BB trener
SVK 0:17:48 0:01:31
7.
VETRÁK Ján
AK STEEPLE Poprad / Hnúšťa
SVK 0:17:59 0:01:42
8.
ADAM Slavomír
TRIAN BB
SVK 0:18:11 0:01:54
9.
FOLTAN Gabriel
TJ Družstevník Lovčica Trubín
SVK 0:18:25 0:02:08
10.
MÉSZÁROS Jakub
Active Planet
SVK 0:18:32 0:02:15
11.
HASCH Henrich
Run For Fun
SVK 0:18:46 0:02:29
12.
SENTANDRÁŠI Stanislav
Marathon BB Team
SVK 0:18:57 0:02:40
13.
KUBÁLEK Štefan
ŠK Achilles Handlová
SVK 0:18:58 0:02:41
14.
HABRUN Róbert
OCR Panex tím
SVK 0:19:11 0:02:54
15.
MLINÁRIK Ján
CCCBBB
SVK 0:19:25 0:03:08
16.
KUBALIAK Radoslav
Valaská
SVK 0:19:33 0:03:16
17.
KREDATUS Ivan
Marathon BB Team
SVK 0:19:42 0:03:25
18.
MAĎAR Peter
Banská Bystrica
SVK 0:19:48 0:03:31
19.
FLOREK Marek
Zákamenné
SVK 0:19:54 0:03:37
20.
GAJDOŠ Denis
FRESH - Horehronie
SVK 0:19:54 0:03:37
21.
HEJČÍK Róbert
SVK 0:19:58 0:03:41
22.
FARKAŠ Branislav
FARKY FAMILY
SVK 0:20:01 0:03:44
23.
PURGAT Lukáš
TRIAN ŠK UMB/ AK Zdravie v pohybe Lučatín
SVK 0:20:16 0:03:59
24.
GREŠKO Vratislav
Čím skôr tým prv
SVK 0:20:20 0:04:03
25.
BEŇO Dušan
AK Mšk Žiar nad Hronom
SVK 0:20:22 0:04:05
26.
TEŠLÁR Štefan
DHZ Poniky
SVK 0:20:28 0:04:11
27.
PODHORSKÝ Matej
BIATLON Predajná
SVK 0:20:29 0:04:12
28.
KOPECKÝ Martin
BEFIT
SVK 0:20:35 0:04:18
29.
OTT Andrej
Marathon BB Team
SVK 0:20:37 0:04:20
30.
HEJČÍK Richard
Impulz
SVK 0:20:44 0:04:27
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
VALOVÁ Silvia
Ak ZVP Lučatín
SVK 0:18:46 0:00:00
2.
ROHÁČOVÁ Radka
Zdravie v pohybe Lučatín
SVK 0:19:51 0:01:05
3.
RESSLOVÁ Kristína
Zdravie v pohybe Lučatín
SVK 0:20:04 0:01:18
4.
JENEJOVÁ Vanda
AK Mostaren Brezno
SVK 0:20:16 0:01:30
5.
ŠIMONOVÁ Barbora
AK Zdravie v pohybe Lučatín
SVK 0:20:52 0:02:06
6.
BRAŠEŇOVÁ Anna
New-wave multisport
SVK 0:20:59 0:02:13
7.
KMEŤOVÁ Dominika
-
SVK 0:21:00 0:02:14
8.
SLANČÍKOVÁ Eva
GASko
SVK 0:21:23 0:02:37
9.
KOLAROVA Hana
Triatlon Tabor
SVK 0:21:44 0:02:58
10.
KRIŽOVÁ Kristína Lili
Judo klub Katsudo Lučenec
SVK 0:21:48 0:03:02
11.
BAČÍKOVÁ Jana
neregistrovaná
SVK 0:22:21 0:03:35
12.
ČELLAROVÁ Veronika
Trian ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 0:22:35 0:03:49
13.
KUCEJOVÁ Jana
Detva
SVK 0:22:38 0:03:52
14.
SKLENKOVÁ Ivana
Zvolen
SVK 0:23:23 0:04:37
15.
BOZONOVA Livia
čučoriedky
SVK 0:23:35 0:04:49
16.
GERŐ Natália
CK CYKLOGLAJZA BB
SVK 0:23:37 0:04:51
17.
VETRÁKOVÁ Stanislava
Hnúšťa
SVK 0:23:37 0:04:51
18.
ŠIPULOVÁ Marta
BBtréner
SVK 0:23:44 0:04:58
19.
KYSELOVÁ Jana
...
SVK 0:23:45 0:04:59
20.
VOZÁROVÁ Klára
Biatlon Valáska -Osrblie
SVK 0:23:45 0:04:59
21.
ŠUŠOVA BLAHOVA Silvia
amater
SVK 0:23:53 0:05:07
22.
HÝSEKOVÁ Anna
-
SVK 0:24:00 0:05:14
23.
URGELOVÁ Viktoria
BBtréner.sk
SVK 0:24:12 0:05:26
24.
STRAŇAVSKÁ Stanislava
KTV-U Banská Bystrica
SVK 0:24:16 0:05:30
25.
VÉGHOVÁ Emília
Želiezovce
SVK 0:24:19 0:05:33
26.
MESIKOVA Kristinka
ŠK Biathlon Mánia
SVK 0:24:22 0:05:36
27.
DUPEJOVÁ Alica
3Xrepublic
SVK 0:24:34 0:05:48
28.
MORAVÍKOVÁ Miriam
ŠK Detva v pohybe
SVK 0:24:49 0:06:03
29.
ŠVANTNEROVA Janka
Žiadny
SVK 0:25:08 0:06:22
30.
REVÁKOVÁ Zlatica
Lučenec
SVK 0:25:09 0:06:23

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered561
Registered - Men323
Registered - Women238
Started553
Finished553