ČSOB BRATISLAVA MARATHON 2021

Running
DATE :04 - 5.9.2021 PLACE  :Bratislava

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ILAVSKÝ Miroslav
Jogging klub Dubnica n/V
SVK 2:34:19 0:00:00
2.
FRELICH Martin
Sokol České Budějovice
CZE 2:42:12 0:07:53
3.
SRNÁNEK Rastislav
ŠK triatlon Pezinok
SVK 2:48:05 0:13:46
4.
DARMOVZAL Jan
CZE 2:51:09 0:16:50
5.
PUŠKÁR Michal
Bernohy.sk
SVK 2:52:56 0:18:37
6.
HATALA Martin
Moji ľudia Černová
SVK 2:53:19 0:19:00
7.
MELEG Martin
OVSISTE
SVK 2:54:25 0:20:06
8.
KÁBELA Jan
SP MALENOVICE
CZE 2:55:53 0:21:34
9.
JURČÍK Jozef
Atletika Šk Skalica
SVK 2:56:06 0:21:47
10.
ĎURTA Tomáš
TRI
SVK 2:59:27 0:25:08
11.
ŠRÁMEK Vladimír
Ďurikam running team
SVK 3:02:24 0:28:05
12.
UŽÁK Matúš
Spiš Market Spišská Nová Ves
SVK 3:02:58 0:28:39
13.
ORAVEC Ľuboš
Proefekt
SVK 3:08:32 0:34:13
14.
ŠAVOL Matej
SVK 3:11:52 0:37:33
15.
LIŠKA Aleš
CZE 3:12:31 0:38:12
16.
PŘIKRYL David
STG Prostějov
CZE 3:13:13 0:38:54
17.
BALOG Ondrej
SVK 3:13:23 0:39:04
18.
KUCHÁREK Marcel
Bernohy.sk
SVK 3:13:56 0:39:37
19.
REPA Matúš
Tempest
SVK 3:15:02 0:40:43
20.
TIMÁR Tibor
Proefekt
SVK 3:15:50 0:41:31
21.
KRALIK Marek
BILLA
SVK 3:16:19 0:42:00
22.
MIKLOŠOVIČ Daniel
Šúrovce
SVK 3:16:49 0:42:30
23.
DROZD Roman
SVK 3:17:19 0:43:00
24.
JANKOVIČ Adrián
West End Bratislava
SVK 3:17:37 0:43:18
25.
FILLO Ivan
Olypijský klub Topoľčany
SVK 3:17:54 0:43:35
26.
KUBIŠ Jakub
SVK 3:18:06 0:43:47
27.
ŠTORA Peter
REDING s. r. o.
SVK 3:18:35 0:44:16
28.
MENIS Miloš
SVK 3:19:44 0:45:25
29.
FREYMANN Konrad
GER 3:20:17 0:45:58
30.
MECELE Branislav
SVK 3:20:58 0:46:39
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
NOVÁKOVÁ Barbora
Sokol Kunvald
CZE 3:04:15 0:00:00
2.
KOČÍ Halka
CZE 3:20:49 0:16:34
3.
HUDEKOVÁ Andrea
TJ Tatran Krásno nad Kysucou
SVK 3:27:30 0:23:15
4.
GULYÁS Krisztina
Futóbarátok Egyesület Győr
HUN 3:35:37 0:31:22
5.
SELUCKÁ Blanka
Kyjov
CZE 3:39:53 0:35:38
6.
KAMENDY Zuzana
BK Spartak Medzev
SVK 3:43:03 0:38:48
7.
MAKUCHOVA Adriana
SVK 3:47:49 0:43:34
8.
BEBJÁKOVÁ Kristína
SVK 3:53:00 0:48:45
9.
JURČIOVÁ Zuzana
SVK 3:53:54 0:49:39
10.
MATTOŠOVÁ Lucia
BRATISLAVA
SVK 3:53:56 0:49:41
11.
HAVIERNIKOVÁ Zdenka
Klub nenapraviteľných optimistov
SVK 3:54:28 0:50:13
12.
ZAPRAZNA Dominika
SVK 3:57:07 0:52:52
13.
BABKOVA Karin
SVK 3:57:53 0:53:38
14.
KARÁCSONYOVÁ Kristína
SVK 3:58:44 0:54:29
15.
KÁČEROVÁ Michaela
SVK 3:58:57 0:54:42
16.
GAJDOŠÍKOVÁ Anita
NZBK
SVK 4:00:08 0:55:53
17.
JURDOVÁ Iveta
Klub nenapraviteľných optimistov
SVK 4:04:57 1:00:42
18.
RYBECKÁ Silvia
Pilates Expert
SVK 4:08:08 1:03:53
19.
PUŠKÁROVÁ Jana
SVK 4:10:00 1:05:45
20.
SELECKA Katarina
SVK 4:14:05 1:09:50
21.
ČUGA Eva
Slobodné Kráľovstvo Velkolúcke
SVK 4:14:35 1:10:20
22.
FILINOVÁ Michaela
SVK 4:15:03 1:10:48
23.
SOJÁKOVÁ Mária
SVK 4:15:19 1:11:04
24.
BOTHOVÁ Marta
SVK 4:16:17 1:12:02
25.
KOMÁRKOVÁ Zlatuše
SK ČNB
CZE 4:17:24 1:13:09
26.
DVORSKÁ Lenka
SVK 4:18:26 1:14:11
27.
RIMOVSKÁ Mária
SVK 4:20:10 1:15:55
28.
HOSMAJOVÁ Jana
SVK 4:25:42 1:21:27
29.
JENDRICHOVSKÁ Danka
TTTrend
SVK 4:28:44 1:24:29
30.
FRANKE Elke
GER 4:29:22 1:25:07

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.