IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO - dětské a žákovské kategorie
DATE : | 1.8.2021 | PLACE : | Hlinsko |
---|
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BAŽANT Kryštof |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:21:25.3 | 0:00:00.0 |
2. | SEVERYN Richard |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:23:23.6 | 0:01:58.2 |
3. | ŘEZÁČ Aleš |
LAWI junior team |
CZE | 0:23:36.6 | 0:02:11.2 |
4. | MUŠÁLEK Jakub |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 0:23:38.1 | 0:02:12.7 |
5. | KUKLA Dominik |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:23:43.3 | 0:02:17.9 |
6. | TESAŘÍK Jakub |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 0:24:01.0 | 0:02:35.6 |
7. | MITÁŠ Robert |
ČED Bike Team |
CZE | 0:24:03.5 | 0:02:38.1 |
8. | ZEMAN Petr |
Bike club Město Touškov |
CZE | 0:24:03.6 | 0:02:38.2 |
9. | SRP Daniel |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:24:24.3 | 0:02:58.9 |
10. | VOREL Lukáš |
ČED Bike Team |
CZE | 0:24:24.6 | 0:02:59.2 |
11. | FRIEDL Kryštof |
ACT leraK Blansko |
CZE | 0:24:36.3 | 0:03:10.9 |
12. | HŘEBEJK Dominik |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 0:24:39.3 | 0:03:13.9 |
13. | MANSFELD Tadeáš |
Profi Sport Cheb |
CZE | 0:24:47.4 | 0:03:22.1 |
14. | KOČVARA Jakub |
DRAHANSKÝ SPORT |
CZE | 0:24:48.8 | 0:03:23.4 |
15. | JOHN Antonín |
BRILON RACING TEAM MB |
CZE | 0:24:49.3 | 0:03:23.9 |
16. | NĚMEC Jakub |
Cykloteam Ostrov |
CZE | 0:25:04.3 | 0:03:38.9 |
17. | HARLENDER Lukáš |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 0:25:09.3 | 0:03:43.9 |
18. | ICHA David |
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK |
CZE | 0:25:18.6 | 0:03:53.2 |
19. | KUBĚNA Daniel |
Akademie cyklistických sportů |
CZE | 0:25:31.6 | 0:04:06.2 |
20. | RAŠKA Lukáš |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 0:25:36.3 | 0:04:10.9 |
21. | JAROŠ Nikola |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 0:25:36.6 | 0:04:11.2 |
22. | SVOBODA David |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:25:37.0 | 0:04:11.6 |
23. | VAŠÍČEK Denis |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:25:48.9 | 0:04:23.5 |
24. | NECHUTA Marek |
Bike freaks Holice |
CZE | 0:25:52.8 | 0:04:27.4 |
25. | JELÍNEK Vojtěch |
BIKE team Nové Město na Moravě |
CZE | 0:26:02.1 | 0:04:36.7 |
26. | SVĚRKOT Daniel |
Bike 2000 |
CZE | 0:26:04.6 | 0:04:39.2 |
27. | HÁJEK Tomáš |
BRILON RACING TEAM MB |
CZE | 0:26:06.1 | 0:04:40.7 |
28. | REK Patrik |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:26:24.1 | 0:04:58.7 |
29. | KOLÁŘ David |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:26:32.1 | 0:05:06.7 |
30. | BRABEC Šimon |
Bike club Město Touškov |
CZE | 0:26:33.1 | 0:05:07.7 |
Races in series
- IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.1 - Zadov
- IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.2 - Brno
- IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.3 - Bedřichov
- IZOMAT MTB CUP 2021 – ČP XCO - žactvo a Šumavský pohár Zadov
- IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.4 - Hlinsko
- MČR a ČP XC MTB Harrachov
- IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.6 - Město Touškov