serie : IZOMAT ČP XCO MTB 2021

MČR a ČP XC MTB Harrachov

MTB
DATE :19 - 22.8.2021 PLACE  :Harrachov

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BAŽANT Kryštof
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:36:33.2 0:00:00.0
2.
ŘEZÁČ Aleš
LAWI junior team
CZE 0:36:37.0 0:00:03.7
3.
KUKLA Dominik
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:37:30.7 0:00:57.4
4.
HÁJEK Tomáš
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:38:11.0 0:01:37.7
5.
MUŠÁLEK Jakub
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:38:19.5 0:01:46.2
6.
MANSFELD Tadeáš
Profi Sport Cheb
CZE 0:38:26.7 0:01:53.4
7.
KOČVARA Jakub
DRAHANSKÝ SPORT
CZE 0:38:28.5 0:01:55.2
8.
FRIEDL Kryštof
ACT leraK Blansko
CZE 0:38:34.0 0:02:00.7
9.
SEVERYN Richard
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:39:18.5 0:02:45.2
10.
MITÁŠ Robert
ČED Bike Team
CZE 0:39:26.0 0:02:52.7
11.
HARLENDER Lukáš
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:39:29.7 0:02:56.4
12.
VOREL Lukáš
ČED Bike Team
CZE 0:40:26.2 0:03:52.9
13.
TESAŘÍK Jakub
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:40:51.0 0:04:17.7
14.
NĚMEC Jakub
Cykloteam Ostrov
CZE 0:40:52.3 0:04:19.0
15.
KUBĚNA Daniel
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:40:56.0 0:04:22.7
16.
ZEMAN Petr
Bike club Město Touškov
CZE 0:41:13.2 0:04:39.9
17.
JOHN Antonín
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:41:16.7 0:04:43.4
18.
KUCHAŘ Josef
ACT leraK Blansko
CZE 0:41:17.5 0:04:44.2
19.
LEHKÝ Šimon
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:41:37.0 0:05:03.7
20.
JELÍNEK Vojtěch
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:41:45.0 0:05:11.7
21.
JANOVSKÝ Tomáš
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:42:09.9 0:05:36.7
22.
NECHUTA Marek
Bike freaks Holice
CZE 0:42:12.0 0:05:38.7
23.
HŘEBEJK Dominik
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:42:12.2 0:05:38.9
24.
HORÁK Martin
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:42:12.7 0:05:39.4
25.
SVOBODA David
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:42:20.2 0:05:46.9
26.
PODZIMEK Matyáš
CYKLOKLUB JIČÍN
CZE 0:42:29.5 0:05:56.2
27.
ICHA David
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
CZE 0:42:31.0 0:05:57.7
28.
VAŠÍČEK Denis
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:42:33.9 0:06:00.7
29.
KRISTL Lukáš
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:42:37.7 0:06:04.4
30.
BLAŽEK Aleš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:42:40.0 0:06:06.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
GROHOVÁ Lucie
Author team Stupno
CZE 0:29:10.1 0:00:00.0
2.
HANÁKOVÁ Anna
CP team
CZE 0:29:36.3 0:00:26.2
3.
GOTTWALDOVÁ Amálie
CP team
CZE 0:29:46.1 0:00:35.9
4.
VÁCLAVŮ Martina
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:30:03.3 0:00:53.2
5.
VIKOVÁ Hanka
DUKLA PRAHA
CZE 0:30:58.3 0:01:48.2
6.
SEIDLOVÁ Kateřina
Cyklomira Racing
CZE 0:31:04.1 0:01:53.9
7.
FALTYSOVÁ Nela
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:31:04.8 0:01:54.7
8.
KRÁTKÁ Zuzka
Bike freaks Holice
CZE 0:31:36.6 0:02:26.4
9.
BOŘÁNKOVÁ Lucie
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:31:46.3 0:02:36.2
10.
SRNSKÁ Veronika
SPORTREG
CZE 0:32:05.8 0:02:55.7
11.
JEDLIČKOVÁ Nela
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:32:28.3 0:03:18.2
12.
DRHOVÁ Eva
Bike Team Špindlerův Mlýn
CZE 0:32:35.3 0:03:25.2
13.
BUKOVSKÁ Barbora
DK BIKESHOP Racing Team
CZE 0:32:52.6 0:03:42.4
14.
BRADÁČOVÁ Nikola
ACT leraK Blansko
CZE 0:33:09.3 0:03:59.2
15.
MÁNKOVÁ Emma
ROUVY Specialized
CZE 0:33:12.1 0:04:01.9
16.
KUNČÍKOVA Ella
Bike Team Špindlerův Mlýn
CZE 0:33:24.1 0:04:13.9
17.
STEHLÍKOVÁ Tereza
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 0:33:38.6 0:04:28.4
18.
HRDINOVÁ Anna
Cycling Academy Tábor
CZE 0:33:46.3 0:04:36.2
19.
VÁVROVÁ Nela
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:33:54.3 0:04:44.2
20.
STRÁNSKÁ Adéla
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:34:25.6 0:05:15.4
21.
SEDLÁČKOVÁ Veronika
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:35:19.6 0:06:09.4
22.
ŠÍSLOVÁ Barbora
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:35:34.3 0:06:24.2
23.
LÁNOVÁ Karolína
ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem
CZE 0:35:47.3 0:06:37.2
24.
SYSLOVÁ Barbara
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 0:36:03.1 0:06:52.9
25.
NEUMANOVÁ Kristýna
SPORTREG
CZE 0:36:13.1 0:07:02.9
26.
BIELAWSKA Anna
KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
POL 0:36:15.3 0:07:05.2
27.
DLOUHÁ Aneta
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:36:22.3 0:07:12.2
28.
KOUTKOVÁ Aneta
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:36:36.8 0:07:26.7
29.
TLAMKOVÁ Barbora
MORAVEC Team
CZE 0:36:48.5 0:07:38.4
30.
MACHOVÁ Veronika
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:36:56.3 0:07:46.2
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
VAJSEJTL Jan
BIKE puzzle team
CZE 0:16:44.9 0:00:00.0
2.
BUKOVSKÝ Ondřej
DK BIKESHOP Racing Team
CZE 0:16:45.9 0:00:00.9
3.
KUBÍČEK Jan
SK VELO PRAHA
CZE 0:16:56.2 0:00:11.2
4.
PRÝCA Oscar
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:16:59.3 0:00:14.3
5.
BOHUŇOVSKÝ Jáchym
CYKLOKLUB JIČÍN
CZE 0:17:38.4 0:00:53.4
6.
BEČVÁŘ Oliver
BIKE puzzle team
CZE 0:17:49.2 0:01:04.2
7.
ŠPERL Václav
ČED Bike Team
CZE 0:18:03.7 0:01:18.7
8.
ŠIMÍK Jakub
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:18:04.4 0:01:19.4
9.
PANUŠ Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:18:13.5 0:01:28.6
10.
VIKTORA Michal
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:18:27.1 0:01:42.2
11.
NOVÁK Matěj
ROUVY Specialized
CZE 0:18:35.4 0:01:50.4
12.
VILK Viktor
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 0:18:39.6 0:01:54.7
13.
HLADÍK František
Brilon racing
CZE 0:18:55.1 0:02:10.2
14.
JOGL Denis
CK LOKO Rakovník
CZE 0:18:55.4 0:02:10.4
15.
JELÍNEK Lukáš
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:18:56.9 0:02:11.9
16.
VERNER Martin
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:19:07.4 0:02:22.4
17.
VAŠINA Timotej
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:19:10.4 0:02:25.4
18.
KŘUPALA Jakub
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:19:17.9 0:02:32.9
19.
ROUS Martin
UNIKOVO MTB TEAM
CZE 0:19:18.3 0:02:33.3
20.
JANKA Daniel
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:19:24.4 0:02:39.4
21.
KLUČKA Václav
DK BIKESHOP Racing Team
CZE 0:19:29.9 0:02:44.9
22.
MAKOVEC Dominik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:19:31.3 0:02:46.3
23.
JANŮ Tomáš
BIKE puzzle team
CZE 0:19:31.6 0:02:46.7
24.
KUČVA Tomáš
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:19:42.6 0:02:57.7
25.
KOŠŤÁLEK Jan
Bike club Město Touškov
CZE 0:19:43.7 0:02:58.7
26.
JECH Lukáš
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:19:43.9 0:02:58.9
27.
PRAŽAN Adam
SPORTREG
CZE 0:19:52.4 0:03:07.4
28.
PODHAISKÝ Ondřej
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:20:09.1 0:03:24.2
29.
MATĚJKA Lukáš
SK VELO PRAHA
CZE 0:20:09.1 0:03:24.2
30.
STANKE Matěj
Author team Stupno
CZE 0:20:13.4 0:03:28.4
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
NOVOTNÁ Justýna
MORAVEC Team
CZE 0:18:14.6 0:00:00.0
2.
SLUKOVÁ Klotylda
SK VELO PRAHA
CZE 0:18:20.9 0:00:06.2
3.
FRYDRYCHOVÁ Karolína
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:18:26.6 0:00:12.0
4.
KOLÁŘOVÁ Babeta
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:18:38.4 0:00:23.7
5.
PĚLUCHOVÁ Alexandra
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:19:06.1 0:00:51.5
6.
JIRÁSKOVÁ Ema
CYKLOSTAR Trek Pirelli
CZE 0:19:09.1 0:00:54.5
7.
BAŽANTOVÁ Anežka
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:20:30.4 0:02:15.7
8.
KROUPOVÁ Jolana
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:20:38.1 0:02:23.4
9.
ČERNÁ Lucie
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:20:44.1 0:02:29.4
10.
SRNSKÁ Amálie
SPORTREG
CZE 0:20:52.5 0:02:37.9
11.
GOTTWALDOVÁ Lucie
CP team
CZE 0:21:05.8 0:02:51.1
12.
MAREŠOVÁ Natálie
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:21:21.4 0:03:06.7
13.
BOHÁNSKÁ Vanesa
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 0:21:40.1 0:03:25.4
14.
DRONGOVÁ Eliška
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:21:45.6 0:03:30.9
15.
KRÁLOVÁ Eliška
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:21:50.6 0:03:35.9
16.
ERBANOVÁ Viktorie
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:22:03.5 0:03:48.8
17.
SVOBODOVÁ Laura
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:22:10.9 0:03:56.2
18.
ROTHBAUEROVÁ Karolína
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 0:22:20.9 0:04:06.2
19.
KLUČKOVÁ Hana
DK BIKESHOP Racing Team
CZE 0:22:21.4 0:04:06.7
20.
REKOVÁ Anna
CK LOKO Rakovník
CZE 0:22:41.6 0:04:26.9
21.
KOPŘIVOVÁ Adéla
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:23:00.6 0:04:46.0
22.
VEITOVÁ Lucie
Author team Stupno
CZE 0:23:15.1 0:05:00.4
23.
MITRYCHOVÁ Lucie
kola-bbm.cz
CZE 0:23:20.9 0:05:06.2
24.
VOTÍPKOVÁ Andrea
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:23:22.1 0:05:07.4
25.
RUMANOVÁ Tereza
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:23:52.4 0:05:37.7
26.
BARTOŠOVÁ Magdaléna
BIKE 8144
CZE 0:25:58.8 0:07:44.2
27.
ZEMANOVÁ Linda
Bike club Město Touškov
CZE 0:26:01.6 0:07:46.9
28.
ZEMANOVÁ Laura
Bike club Město Touškov
CZE 0:26:23.1 0:08:08.4
29.
FROLÍKOVÁ Michaela
Velo Akademie Kladno
CZE 0:26:53.8 0:08:39.2
30.
KRÁČMAROVÁ Anna
Apache LOKO Trutnov
CZE 0:26:59.1 0:08:44.4
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
CINK Ondrej
Kross Orlen Cycling Team
CZE 1:16:39.4 0:00:00.0
2.
RAUCHFUSS Marek
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:17:29.4 0:00:50.0
3.
VASTL Jan
Maloja Pushbikers MTB
CZE 1:17:59.6 0:01:20.2
4.
SÁSKA Jan
ROUVY Specialized
CZE 1:18:30.2 0:01:50.7
5.
ZATLOUKAL Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:18:30.6 0:01:51.2
6.
KOBES Lukáš
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:19:02.4 0:02:22.9
7.
ŠKARNITZL Jan
CYKLOSTAR Trek Pirelli
CZE 1:19:27.9 0:02:48.4
8.
PAPRSTKA Tomáš
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:20:41.7 0:04:02.2
9.
PRŮDEK Matěj
Multicraft MTB team
CZE 1:21:28.6 0:04:49.2
10.
JELÍNEK Josef
CYKLOSTAR Trek Pirelli
CZE 1:21:58.6 0:05:19.2
11.
RAJCHART Jan
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:23:52.6 0:07:13.2
12.
JIROUŠ Samuel
ROUVY Specialized
CZE 1:24:04.9 0:07:25.4
13.
ŠULC David
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:24:44.6 0:08:05.2
14.
MORÁVEK Tomáš
CYKLOSTAR Trek Pirelli
CZE 1:25:08.6 0:08:29.2
15.
HULA Robert
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:25:42.9 0:09:03.4
16.
KUČERA Jakub
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:26:10.3 0:09:30.9
17.
ŠEVCŮ Tomáš
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
CZE 1:26:27.1 0:09:47.6
18.
ŠICH Petr
MORAVEC Team
CZE 1:26:48.1 0:10:08.6
19.
VOBECKÝ Zdeněk
FANY CYCLING TEAM
CZE 1:26:52.9 0:10:13.5
20.
ŘÍMAN Jakub
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 1:27:09.1 0:10:29.6
21.
BÁRTEK David
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
CZE 1:28:20.6 0:11:41.1
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ČÁBELICKÁ Jitka
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:19:58.8 0:00:00.0
2.
TVARŮŽKOVÁ Tereza
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:20:13.6 0:00:14.7
3.
CZECZINKAROVÁ Jana
LIV Mistral Cycling
CZE 1:24:55.0 0:04:56.2
4.
HOLUBOVÁ Adéla
kola-bbm.cz
CZE 1:25:53.0 0:05:54.2
5.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
ROUVY Specialized
CZE 1:27:55.2 0:07:56.4
6.
PRŮDKOVÁ Barbora
Multicraft MTB team
CZE 1:28:31.5 0:08:32.7
7.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:31:08.0 0:11:09.1
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:08:32.7 0:00:00.0
2.
SRNSKÁ Patricie
SPORTREG
CZE 1:10:31.4 0:01:58.7
3.
NOVOTNÁ Aneta
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:11:22.9 0:02:50.2
4.
VIKTOROVÁ Nela
ROUVY Specialized
CZE 1:12:25.6 0:03:52.9
5.
MALOŠÍKOVÁ Julie
Cykloteam MXM Hulín
CZE 1:17:17.3 0:08:44.6
6.
HOJKOVÁ Štěpánka
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:18:35.4 0:10:02.6
7.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
LAWI junior team
CZE 1:20:05.3 0:11:32.6
8.
HLADÍKOVÁ Kateřina
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:20:33.8 0:12:01.1
9.
JEŘÁBKOVÁ Barbora
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:24:27.1 0:15:54.3
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HANÁKOVÁ Eliška
CP team
CZE 0:37:41.8 0:00:00.0
2.
DUŠKOVÁ Kateřina
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:40:30.8 0:02:48.9
3.
KOVAŘÍKOVÁ Iva
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 0:41:11.0 0:03:29.2
4.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:42:02.3 0:04:20.4
5.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:43:00.8 0:05:18.9
6.
PULKRABOVÁ Marika
ČISTÝ SPORT
CZE 0:43:20.5 0:05:38.6
7.
DRHOVÁ Berenika
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:44:14.0 0:06:32.2
8.
KROUPOVÁ Zuzana
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:44:14.5 0:06:32.7
9.
UHMANOVÁ Kateřina
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:44:31.0 0:06:49.2
10.
NOVÁKOVÁ Karla
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:44:33.8 0:06:51.9
11.
HODLOVÁ Nikola
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 0:45:03.0 0:07:21.1
12.
RADOVÁ Daniela
LAWI junior team
CZE 0:45:30.8 0:07:48.9
13.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 0:46:17.8 0:08:35.9
14.
NAVRKALOVÁ Nikola
D2mont Merida cycling team
CZE 0:46:28.5 0:08:46.6
15.
DOLEŽALOVÁ Markéta
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:46:55.8 0:09:13.9
16.
VÁGNEROVÁ Nikola
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:47:30.3 0:09:48.4
17.
ŠEDIVÁ Evelína
ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem
CZE 0:47:34.0 0:09:52.1
18.
OLIVOVÁ Denisa
Sportovní kurzy.cz
CZE 0:47:50.8 0:10:08.9
19.
DINGOVÁ Anna
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:47:54.3 0:10:12.4
20.
VOLEJNÍKOVÁ Nikola
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:48:00.5 0:10:18.6
21.
DOUDĚROVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:48:36.0 0:10:54.1
22.
JUROVÁ Hana
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:49:04.5 0:11:22.6
23.
MACOLOVÁ Amálie
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:49:17.7 0:11:35.9
24.
VOLEJNÍKOVÁ Natálie
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:49:29.7 0:11:47.9
25.
HODINOVÁ Nicol
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:50:11.2 0:12:29.4
26.
DVOŘÁKOVÁ Barbora
Hiero racing team
CZE 0:52:10.9 0:14:29.1
27.
LEBEDOVÁ Kristýna
CK Jihočeské naděje
CZE 0:52:30.7 0:14:48.9
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 0:46:39.2 0:00:00.0
2.
JEŽEK Václav
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:47:15.4 0:00:36.2
3.
FRIEDEL David
DK BIKESHOP Racing Team
CZE 0:47:34.0 0:00:54.7
4.
ŠUMPÍK Pavel
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:48:11.4 0:01:32.2
5.
VAŠUT David
BIKE PRO RACING
CZE 0:48:21.4 0:01:42.2
6.
DOBRÝ Lukáš
CANYON NORTHWAVE MTB TEAM
CZE 0:48:24.2 0:01:44.9
7.
HOJKA František
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:48:26.9 0:01:47.7
8.
BERNÁT Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:49:01.9 0:02:22.7
9.
ELBADRI Jakub
DUKLA PRAHA
CZE 0:49:17.2 0:02:37.9
10.
SAMEC Filip
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:50:32.4 0:03:53.2
11.
LIENERT Patrik
ČED Bike Team
CZE 0:50:56.6 0:04:17.4
12.
RUBEŠ Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:51:22.8 0:04:43.6
13.
NAXERA Václav
SK VELO PRAHA
CZE 0:51:30.9 0:04:51.7
14.
ŠTILIP Ondřej
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 0:51:37.9 0:04:58.7
15.
GRYGAR Matyáš
BIKE PRO RACING
CZE 0:52:03.6 0:05:24.4
16.
PURNOCH Matyáš
ČED Bike Team
CZE 0:52:17.0 0:05:37.7
17.
STREJČEK Adam
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:52:25.9 0:05:46.7
18.
TABARA Šimon
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:52:45.9 0:06:06.7
19.
ŠINDELÁŘ Roman
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:53:03.4 0:06:24.2
20.
PILAŘ Patrik
ČISTÝ SPORT
CZE 0:53:27.9 0:06:48.7
21.
BŘÍZA Vojtěch
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:53:37.6 0:06:58.4
22.
KRÝSL Lukáš
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:53:39.1 0:06:59.9
23.
TOMAN Patrik
BIKE PRO RACING
CZE 0:54:03.4 0:07:24.2
24.
NAJSER Karel
Superior riders
CZE 0:54:13.3 0:07:34.1
25.
ZONYGA David
VRV TEAM
CZE 0:54:29.6 0:07:50.4
26.
FALTÝNEK Jan
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 0:54:43.0 0:08:03.7
27.
SVOBODNÍK Nikola
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:54:43.1 0:08:03.9
28.
MAYER Jakub
KC Slavia Praha
CZE 0:54:51.6 0:08:12.4
29.
SVITÁK Jakub
BIKE PRO RACING
CZE 0:54:52.9 0:08:13.6
30.
LESAGE Marek
ČED Bike Team
CZE 0:54:54.6 0:08:15.4
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
LETTOVSKÝ Tomáš
Superior riders
CZE 0:52:58.1 0:00:00.0
2.
KOŠŤÁL Tomáš
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 0:53:57.4 0:00:59.2
3.
VOLF Michal
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:54:13.1 0:01:14.9
4.
POSPÍŠIL Lukáš
Redpoint Team
CZE 0:55:27.1 0:02:28.9
5.
VOTAVA Erik
VEUS Vyškov
CZE 0:55:46.6 0:02:48.4
6.
ŠVANDRLÍK František
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
CZE 0:56:30.1 0:03:31.9
7.
HOVORKA Daniel
Mondraker racing team
CZE 0:57:37.9 0:04:39.7
8.
KOSINA Jakub
ENJOY RIDING TEAM
CZE 0:58:22.1 0:05:23.9
9.
MATĚJKA Radim
Cyklo Bendl
CZE 0:58:27.1 0:05:28.9
10.
DRINKA Daniel
Gladiators CZ
CZE 1:02:01.8 0:09:03.6
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BUKOVSKÝ Lukáš
DK BIKESHOP Racing Team
CZE 0:51:38.4 0:00:00.0
2.
LINET Pavel
KL sport Most
CZE 0:51:50.0 0:00:11.5
3.
GONDA Pavel
CZE 0:52:13.9 0:00:35.4
4.
SCHEJBAL Josef
Cyklo Bendl
CZE 0:52:49.6 0:01:11.2
5.
MAŘÍK Jan
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 0:54:02.9 0:02:24.4
6.
ŠIMČÍK Daniel
BIKE PRO RACING
CZE 0:55:01.9 0:03:23.4
7.
MORGENSTEIN Libor
Kolofix
CZE 0:57:08.4 0:05:29.9
8.
ČERVENÝ Stanislav
TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM
CZE 0:58:40.6 0:07:02.2
9.
JEDLIČKA Luboš
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:58:53.3 0:07:14.9
10.
KANTNER Michal
Kolofix
CZE 0:59:44.1 0:08:05.7
11.
BALAJKA Ondřej
Multicraft MTB team
CZE 1:02:07.8 0:10:29.4
12.
MAREK Marcel
Superior riders
CZE 1:02:54.8 0:11:16.4
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KONEČNÝ Filip
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:10:46.8 0:00:00.0
2.
JECH Filip
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:13:31.3 0:02:44.4
3.
VEVERKA Václav
CYKLOSTAR Trek Pirelli
CZE 1:14:13.5 0:03:26.7
4.
DOLEŽAL Tomáš
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:14:33.3 0:03:46.4
5.
ČÁSLAVSKÝ Matěj
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 1:14:45.0 0:03:58.2
6.
HOLUB Filip
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:15:14.9 0:04:28.0
7.
DOSTÁL Václav
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 1:15:47.5 0:05:00.7
8.
ČERNÝ Patrik
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:16:03.5 0:05:16.7
9.
VONDRÁČEK Matyáš
ROUVY Specialized
CZE 1:16:29.3 0:05:42.4
10.
ZEMENE Jakub
D2mont Merida cycling team
CZE 1:16:59.4 0:06:12.5
11.
HLÁVKA Adam
Superior riders
CZE 1:17:13.5 0:06:26.7
12.
LETEV Marek
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:17:34.8 0:06:47.9
13.
PÁVEK Matyáš
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:17:43.1 0:06:56.2
14.
DUBČÁK Pavel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:18:29.8 0:07:42.9
15.
HRSTKA Vojtěch
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:18:50.3 0:08:03.4
16.
VENCL Libor
Eleven Black.ET team
CZE 1:19:12.0 0:08:25.2
17.
VIK Matěj
DUKLA PRAHA
CZE 1:20:31.2 0:09:44.4
18.
MAZŮREK Tomáš
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:20:45.8 0:09:58.9
19.
CHÝLE Filip
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 1:20:52.5 0:10:05.6
20.
VENC Adam
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:21:07.8 0:10:20.9
21.
VANĚČEK Lukáš
Hnízdil Team
CZE 1:21:54.8 0:11:07.9
22.
KOUBA Daniel
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 1:22:15.5 0:11:28.7
23.
KOPECKÝ Petr
ROUVY Specialized
CZE 1:23:39.7 0:12:52.9
24.
POLÁŠEK Ondřej
Bike 2000
CZE 1:23:58.0 0:13:11.1

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.