Triatlon DECIMUŽ

Triathlon
DATE :27.8.2021 PLACE  :Litomyšl

RESULTS RESULT + DIPLOMS

Official results

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KRISTEJN Lukáš
Pijatlon
CZE 0:56:15.6 0:00:00.0
2.
ROHÁČEK Jan
XC Sport.cz
CZE 0:56:28.3 0:00:12.7
3.
POCHOBRADSKÝ Jan
Fort Smc
CZE 0:57:50.1 0:01:34.5
4.
SVOBODA Jan
Yogi Racing Ostrava
CZE 0:57:54.1 0:01:38.5
5.
DOLEČEK Josef
Fort Smc
CZE 0:58:35.3 0:02:19.7
6.
VÁVRA Vlastimil
AST skialpsnami.cz
CZE 0:58:44.7 0:02:29.1
7.
WIEDERMANN Ondřej
3D FITNES RACE TEAM
CZE 0:59:04.7 0:02:49.1
8.
HÁJEK Martin
3D Fitness RT
CZE 0:59:23.1 0:03:07.5
9.
TEPLÝ Jaroslav
SBR TRI-TEAM LITOMYŠL
CZE 1:00:09.9 0:03:54.3
10.
ŠVEC Jakub
SBR Tri Team Litomyšl
CZE 1:00:45.8 0:04:30.2
11.
POLÁK Tomáš
Tatenice
CZE 1:01:16.2 0:05:00.6
12.
MELŠA Martin
SBR Tri Team Litomyšl
CZE 1:01:22.3 0:05:06.7
13.
FAJFR František
VENCL SERVIS Žamberk
CZE 1:01:49.0 0:05:33.4
14.
LIPENSKÝ Martin
Fort Smc
CZE 1:02:16.2 0:06:00.6
15.
SCHEUER Jan
Lanškroun
CZE 1:02:20.8 0:06:05.2
16.
ŘEMÍNEK Matěj
AC Choceň
CZE 1:02:42.0 0:06:26.4
17.
GARABÍK Tomáš
F-bike klub Sádek
CZE 1:03:03.5 0:06:47.9
18.
MIKULECKÝ Pavel
Cycli.Cz Team
CZE 1:03:52.9 0:07:37.3
19.
CABALKA Jaroslav
AST skialpsnami.cz
CZE 1:03:56.8 0:07:41.2
20.
HOLUBÁŘ Patrik
3D Fitness RT
CZE 1:04:14.1 0:07:58.5
21.
HOJNÝ Mirek
Kvůli Holkám
CZE 1:04:35.2 0:08:19.6
22.
MACHÁČEK Vladimír
Sporton team
CZE 1:04:39.8 0:08:24.2
23.
HAVRAN Jiří
Ock Osík/Litomyšl
CZE 1:05:00.4 0:08:44.8
24.
HELIS Jakub
Brno
CZE 1:05:23.5 0:09:07.9
25.
FÍK Zdeněk
CZE 1:06:35.5 0:10:19.9
26.
NOVOTNÝ Petr
Cycling team Brandýs
CZE 1:06:45.1 0:10:29.5
27.
BOŠTÍK Daniel
Linde Czech Racing Team
CZE 1:06:55.6 0:10:40.0
28.
MIKULECKÝ Daniel
Sdh Hemže
CZE 1:06:56.1 0:10:40.5
29.
ŠKORPIL Jaromír
Lehokolo Azub Ibex
CZE 1:07:14.7 0:10:59.1
30.
ŠLAJS Tomáš
Cyklocentrum Choceň
CZE 1:07:21.8 0:11:06.2
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
FLÍDROVÁ Lenka
Iscarex
CZE 1:09:06.3 0:00:00.0
2.
GALANDROVÁ Tereza
CZE 1:09:15.8 0:00:09.5
3.
MIKYSKOVÁ Tereza
Ski Tri Jablonné
CZE 1:10:13.4 0:01:07.1
4.
HURYCHOVÁ Jaroslava
SBR Litomyšl
CZE 1:11:17.9 0:02:11.6
5.
TOMÁŠOVÁ Barbora
TK Choceň
CZE 1:14:04.9 0:04:58.6
6.
ZAHÁLKOVÁ Lucie
AK Iscarex Česká Třebová
CZE 1:15:11.2 0:06:04.9
7.
CHALOUPKOVÁ Barbora
Run Team Široký Důl
CZE 1:17:40.4 0:08:34.1
8.
NORTH Petra
Ho Ho Ho
CZE 1:18:23.5 0:09:17.2
9.
ŠŤOVÍČKOVÁ Zdislava
Litomyšl
CZE 1:22:04.4 0:12:58.1
10.
ZÁLESKÁ Iveta
Fort Smc
CZE 1:23:05.1 0:13:58.8
11.
VRASPÍROVÁ Kamila
Brno
CZE 1:25:14.4 0:16:08.1
12.
KALASOVÁ Eliška
Česká Třebová
CZE 1:27:32.6 0:18:26.3

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.