“LOVE TAIWAN” with CADEX Cycling #2 | 1

Virtual MTB
DATE :2.9.2021 PLACE  :Taiwan
ORGANIZER : ROUVY

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SALA Mateusz
Biegne, zeby Bartek mogl biegac
POL 0:31:50.1 0:00:00.0
2.
T William
USA 0:32:11.8 0:00:21.7
3.
CUNHA Leonel
POR 0:33:18.6 0:01:28.4
4.
PAOLO Paolo
ITA 0:35:24.5 0:03:34.4
5.
JORDIL Pascal
Thonon
FRA 0:35:59.8 0:04:09.7
6.
PAUL Jun
KOR 0:36:22.0 0:04:31.8
7.
BEN Su
RTL
TPE 0:36:53.1 0:05:02.9
8.
DELIE Jeff
USA 0:36:58.3 0:05:08.1
9.
LEE Chris
GBR 0:37:39.6 0:05:49.4
10.
ZHOU TING-RUI
HUALIEN TOUGH RIDERS
TPE 0:37:49.7 0:05:59.6
11.
WILSON .tan
TPE 0:37:54.0 0:06:03.8
12.
DIAZ Lex
Cebu Cycling p/b BADASS Fuel
PHL 0:39:44.0 0:07:53.8
13.
LINNE VON BERG Kai
GER 0:39:45.0 0:07:54.8
14.
LANZANI Alessandro
ITA 0:40:33.4 0:08:43.2
15.
LIN Frank
RTL (Rouvy Taiwan League)
TPE 0:41:08.1 0:09:17.9
16.
NING Joey
5boyz
TPE 0:41:32.3 0:09:42.1
17.
LIN Brady
TPE 0:41:38.0 0:09:47.9
18.
A.D.JAMES Li
TPE 0:42:09.1 0:10:18.9
19.
YU Jackie
ZAKO
TPE 0:42:12.2 0:10:22.0
20.
LU Ching
RTL (Rouvy Taiwan League)
TPE 0:43:11.6 0:11:21.4
21.
GLASER Harald
AUT 0:43:32.3 0:11:42.2
22.
WANG Pokai
TORO BIKE
TPE 0:43:35.9 0:11:45.7
23.
VELANDIA Jhon
COL 0:44:08.2 0:12:18.1
24.
FANG Taihsiang
???
TPE 0:44:10.8 0:12:20.6
25.
DAVID Chen
CZE 0:44:47.4 0:12:57.3
26.
HSIEH Nick
KOA SPORTS
TPE 0:45:06.2 0:13:16.0
27.
LATER Seeyou
USA 0:45:14.2 0:13:24.0
28.
TSUNG HAN Yeh
TPE 0:45:15.1 0:13:24.9
29.
LIAO David
TPE 0:45:20.9 0:13:30.8
30.
CHEN Marco
RTL (Rouvy Taiwan League)
TPE 0:45:30.2 0:13:40.1
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BASAKA Robina
CZE 0:39:54.1 0:00:00.0
2.
YEH kuan yu
KHT
CZE 0:43:48.3 0:03:54.2
3.
SU 111
HappyRide
CZE 0:45:39.2 0:05:45.1
4.
ZUNTI Michelle
Pictou County Cycle
CAN 0:46:18.4 0:06:24.2
5.
CHEN Cynthia
TPE 0:50:31.6 0:10:37.4
6.
TUŽÁKOVÁ Sláva
Snail cyclists
SVK 0:53:23.8 0:13:29.6
7.
CHUANG chingyi
TPE 0:55:20.4 0:15:26.2
8.
TING MEYA
RTL (Rouvy Taiwan League)
TPE 0:58:52.3 0:18:58.2
9.
HUANG ching
CZE 0:59:16.9 0:19:22.8
10.
PONNIE Hung
TPE 0:59:44.1 0:19:49.9
11.
KAILIN Li
CZE 1:06:34.0 0:26:39.8
12.
FANG Monica
TPE 1:08:16.2 0:28:22.1
13.
YOSHINAGA Mizuki
Azamasu
JPN 1:10:11.0 0:30:16.8
14.
YU Joyce
CZE 1:10:32.8 0:30:38.7
15.
STRNAD Silvia
ASV Wilhelmsdorf
GER 1:12:00.9 0:32:06.7
16.
LAI Emily
TPE 1:15:47.2 0:35:53.1

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.