CZECHMAN Triatlon 2021

Triathlon
DATE :04 - 5.9.2021 PLACE  :Dolany, Staré Ždánice
ORGANIZER : Český Svaz Triatlonu WEBPAGES :www.czechman.cz/

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
WOHL Pavel
CSG TRI TEAM z.s.
CZE 4:04:09.0 0:00:00.0
2.
DŽALAJ Karol
ROCKTECHNIK TRIATLON
SVK 4:10:33.3 0:06:24.3
3.
RICHTER Miroslav
Kerberos
CZE 4:13:38.5 0:09:29.5
4.
ŠNEBERGER Jan
TT Příbram, z. s.
CZE 4:16:14.8 0:12:05.8
5.
KORECKÝ Štěpán
Elab
CZE 4:18:49.3 0:14:40.3
6.
VESELÝ Petr
CZE 4:20:53.5 0:16:44.5
7.
KAPLAN Jiří
OMT z.s.
CZE 4:21:44.7 0:17:35.7
8.
WAINER Jan
OMT
CZE 4:22:07.7 0:17:58.7
9.
ŠKABRADA Jan
Kerberos
CZE 4:22:35.4 0:18:26.4
10.
VYHNÁNEK Jan
2bWINNER TEAM
CZE 4:25:50.1 0:21:41.1
11.
JÍLEK David
CSG TRI TEAM z.s.
CZE 4:26:48.0 0:22:39.0
12.
SKLENÁŘ Jakub
ventobikes.cz
CZE 4:27:26.7 0:23:17.7
13.
KUČERA Jan
Alfatri team
CZE 4:27:44.9 0:23:35.9
14.
MUŽÍČEK Pavel
TTT
CZE 4:28:03.4 0:23:54.4
15.
ORLICKÝ Andrej
TRIATLON TEAM TRNAVA
SVK 4:28:13.1 0:24:04.1
16.
KUDRNA Zbyněk
Enduraining
CZE 4:28:59.4 0:24:50.4
17.
POZDENKOV Michael
2B WINNER TEAM
CZE 4:31:17.4 0:27:08.4
18.
SVOBODA Marek
Etriatlon racing team
CZE 4:32:06.9 0:27:57.9
19.
KRČIL Pavel
CZE 4:33:38.2 0:29:29.2
20.
LIŠTINSKÝ Ľuboš
SVK 4:34:00.9 0:29:51.9
21.
VYBÍRAL Lukáš
2bWINNER TEAM
CZE 4:34:10.1 0:30:01.1
22.
HORÁK Pavel
CZE 4:35:28.4 0:31:19.4
23.
BLÁHA Jan
BTT Libochovice
CZE 4:35:54.4 0:31:45.4
24.
ŠTANGLER David
TJ Lokomotiva Trutnov
CZE 4:36:21.4 0:32:12.4
25.
MACH Tadeáš
Hany Bany
CZE 4:37:04.8 0:32:55.8
26.
HOUŠKA Michal
ROAD2KONA
CZE 4:38:23.6 0:34:14.6
27.
PHILIPS Bram
3MD
BEL 4:38:58.1 0:34:49.1
28.
BEŇA Marek
Zapro Team
CZE 4:38:59.4 0:34:50.4
29.
WEIMANN Jakub
SK Oceláci Ostrava
CZE 4:39:17.8 0:35:08.8
30.
HOLKUP Tomáš
Betri
CZE 4:39:20.6 0:35:11.6
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KŘIVÁNKOVÁ Simona
ROCKTECHNIK TRIATLON
CZE 4:32:22.4 0:00:00.0
2.
KOTOPULU Helena
Titan trilife
CZE 4:38:48.3 0:06:25.9
3.
KOLÁŘOVÁ Hana
Triathlon Team Tábor z.s.
CZE 4:46:00.3 0:13:37.9
4.
DUBCOVÁ Jana
BJEŽ Racing Team
CZE 4:49:55.3 0:17:32.8
5.
ŠVARCOVÁ Hana
ROAD2KONA
CZE 4:53:03.7 0:20:41.3
6.
BENČOVÁ Renáta
YOGI Racing Team
CZE 5:06:23.7 0:34:01.2
7.
ČERNÁ Klára
Betri
CZE 5:12:15.1 0:39:52.6
8.
KRATKA Lucie
ArtSport Team z.s.
CZE 5:13:11.4 0:40:48.9
9.
MAKOVSKÁ Karolína
CZE 5:14:44.6 0:42:22.1
10.
MILUNIČOVÁ Rita
Triatlon Slaný
CZE 5:16:41.1 0:44:18.6
11.
ROMÁNKOVÁ Věra
CZE 5:23:03.0 0:50:40.6
12.
PAVLŮ Mirka
Hejvy´s Intimate Team
CZE 5:25:32.3 0:53:09.9
13.
JAVŮRKOVÁ Petra
SK Oceláci Ostrava
CZE 5:26:46.0 0:54:23.6
14.
ŠIRCOVÁ Ludmila
CZE 5:26:49.1 0:54:26.6
15.
FICOVÁ Radka
Triatlon Team Příbram
CZE 5:27:41.0 0:55:18.5
16.
PUNCOCHAROVA Dita
Joskatel
CZE 5:29:54.8 0:57:32.3
17.
MUSILOVÁ Nikola
TCV JH
CZE 5:34:04.2 1:01:41.8
18.
NAVRÁTILOVÁ Markéta
RSFK
CZE 5:34:08.8 1:01:46.3
19.
ŠTEFANIČOVÁ Hana
Triklub Příbram
CZE 5:34:58.0 1:02:35.6
20.
NEKULOVÁ Alena
Betri
CZE 5:35:09.0 1:02:46.6
21.
KLAJMONOVÁ Veronika
CZE 5:36:21.5 1:03:59.1
22.
LENEMAYER Jana
LIV Cycling
CZE 5:37:04.5 1:04:42.0
23.
ŠVARCOVÁ Lucie
CZE 5:39:54.2 1:07:31.7
24.
YERMOLENKO Xeniya
CSG
KAZ 5:41:27.2 1:09:04.8
25.
OHNISTOVA Marketa
Koa
CZE 5:42:17.7 1:09:55.3
26.
ČECHMÁNKOVÁ Olga
AD team z.s.
CZE 5:44:32.0 1:12:09.5
27.
ROZKOVA Lucie
CZE 5:44:47.2 1:12:24.7
28.
POŽIVILOVÁ Barbora
Mizuno Czech
CZE 5:45:24.9 1:13:02.4
29.
KŘEFKÁ Dagmar
NAPOHODU!Bike team Píšt
CZE 5:48:13.7 1:15:51.2
30.
KUNOVSKÁ Barbora
TRIATLON TEAM TRNAVA
SVK 5:48:43.9 1:16:21.4

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.