Profesia Run 2022 - virtuálne preteky

Running
DATE :26.2.2022 PLACE  :SR

Official results

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ZIMMERMANN Marián
Pro-body sport team
SVK 0:16:29 0:00:00
2.
RANDA Peter
Eleven run team
SVK 0:16:49 0:00:20
3.
MATIS Dávid
4runners
SVK 0:17:08 0:00:39
4.
ZAŤKO Martin
STELLANTIS - PSA Run Team
SVK 0:17:28 0:00:59
5.
WAHLANDT Simon
HAVRILLA & Co. s.r.o.
SVK 0:17:31 0:01:02
6.
PAVLIK Ivan
Extra svieži bažanti
SVK 0:17:43 0:01:14
7.
GDOVIN Lukáš
SOFTEC
SVK 0:17:43 0:01:14
8.
RACLAVSKÝ Ján
TTSK
SVK 0:17:47 0:01:18
9.
HALÁK Szilárd
SVK 0:18:09 0:01:40
10.
LENGHARDT Erik
SVK 0:18:14 0:01:45
11.
GACHULINEC David
IQVIA Running Team
SVK 0:18:25 0:01:56
12.
BEBJAK Andrej
HAVRILLA & Co. s.r.o.
SVK 0:18:30 0:02:01
13.
BIELY Pavol
Extra svieži bažanti
SVK 0:18:32 0:02:03
14.
NOVÁK Miroslav
BILLA
SVK 0:18:33 0:02:04
15.
KUBÍK Michal
Kia Slovakia
SVK 0:18:41 0:02:12
16.
KOLINEK Peter
Záhorácke tlapky
SVK 0:18:43 0:02:14
17.
KARABA Ľubomír
SOFTEC
SVK 0:18:47 0:02:18
18.
LIČKO Vladimír
VÚB Banka / Marathon BB Team
SVK 0:19:07 0:02:38
19.
CHLPEK Jan
SVK 0:19:21 0:02:52
20.
MIKOLA Juraj
SVK 0:19:25 0:02:56
21.
JELENÍK Lukáš
TK Kúpele Piešťany
SVK 0:19:25 0:02:56
22.
HLOŽKA Peter
AK65
SVK 0:19:29 0:03:00
23.
MURRAY Raub william
Dentsply Sirona
USA 0:19:32 0:03:03
24.
KOTVAN Milan
Záhorácke tlapky
SVK 0:19:35 0:03:06
25.
NAGY Peter
SVK 0:19:42 0:03:13
26.
ŠNEGOŇ Juraj
Slovenské elektrárne
SVK 0:19:42 0:03:13
27.
FINDRA Stanislav
Jonckers
SVK 0:19:43 0:03:14
28.
KONEČNÝ Lubomír
Záhorácke tlapky
SVK 0:19:47 0:03:18
29.
ĎURIŠ Michal
RADIOPOL
SVK 0:19:49 0:03:20
30.
MANDÚCH Ján
Den Braven SK
SVK 0:19:54 0:03:25
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
JANOSIKOVA Katarina
SVK 0:18:37 0:00:00
2.
KUSENDOVÁ Monika
Atletika Nové Mesto nad Váhom
SVK 0:19:25 0:00:48
3.
SASVÁRIOVÁ Michaela
Pohodová streda
SVK 0:20:23 0:01:46
4.
SVRCKOVA Petra
SVK 0:20:25 0:01:48
5.
PORTER Julie
CAN 0:20:39 0:02:02
6.
ŠIMUNKOVÁ Jana
SVK 0:20:48 0:02:11
7.
CHRAPPA Bronislava
ETOS Slovakia
SVK 0:21:14 0:02:37
8.
MORAVÚSOVÁ Katarína
BERNOHY.sk
SVK 0:21:16 0:02:39
9.
HRČKOVÁ Nikoleta
BERNOHY.sk
SVK 0:21:21 0:02:44
10.
JAKUBIKOVA Monika
Dentsply Sirona
SVK 0:21:26 0:02:49
11.
FARKAS Dóra
HAVRILLA & Co. s.r.o.
SVK 0:21:39 0:03:02
12.
GENČUROVÁ Jana
BERNOHY.sk
SVK 0:21:44 0:03:07
13.
DURCOVÁ Anna
BMSC
SVK 0:22:00 0:03:23
14.
POMAJBOVA Maria
SVK 0:22:03 0:03:26
15.
VÉGHOVÁ Emília
Želiezovce
SVK 0:22:08 0:03:31
16.
PÉTEROVÁ Mária
ŠK Novohrad
SVK 0:22:10 0:03:33
17.
KRKOŠKOVÁ Pavla
Čadca
SVK 0:22:11 0:03:34
18.
REVICKÁ Zuzana
SVK 0:22:15 0:03:38
19.
ČARNECKÁ Sylvia
Prvá stavebná sporiteľňa a.s.
SVK 0:22:26 0:03:49
20.
SCHITTENHELM Andrea
SHEruns
SVK 0:22:26 0:03:49
21.
PAPAYOVA Aneta
SVK 0:22:30 0:03:53
22.
BAJČÍKOVÁ Katarína
Escargot
SVK 0:22:30 0:03:53
23.
PUŠKÁROVÁ Jana
SVK 0:22:36 0:03:59
24.
STAHOVEC Dominika
MARAS team
SVK 0:22:45 0:04:08
25.
GALGÓCIOVÁ Monika
BERNOHY.sk
SVK 0:22:58 0:04:21
26.
KAŠŠOVÁ Katarína
Záhorácke tlapky
SVK 0:23:24 0:04:47
27.
MOLČÁNYOVÁ Katarína
SHEruns
SVK 0:23:28 0:04:51
28.
KUNSTÁTOVÁ Marie
Šneci v běhu
CZE 0:23:30 0:04:53
29.
RAKÚSOVÁ Michaela
Základná škola Vančurova
SVK 0:23:32 0:04:55
30.
KAMIENOVA Zuzana
SVK 0:23:33 0:04:56

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered662
Registered - Men353
Registered - Women309
Started662
Finished662