Virtual KPŽ Ralsko by WeLoveCycling.cz

Virtual MTB
DATE :24.2.2022 PLACE  :Czech Republic
ORGANIZER : ROUVY

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HAHNENBRUCH Simon
Cycling Team Rhein-Main
GER 0:50:35.4 0:00:00.0
2.
PETR Jiří
Salomon/Suunto
CZE 0:50:37.5 0:00:02.1
3.
MATOUŠEK Jan
cyklo-spinn elite
CZE 0:50:41.3 0:00:05.8
4.
SNYDER Nelson
Raceperre
USA 0:50:43.9 0:00:08.4
5.
SOUŠEK Karel
CK Vinohradské Šlapky
CZE 0:50:46.9 0:00:11.4
6.
EMMERICH Andrew
Västra Uppsala Cykelklubb
SWE 0:52:05.9 0:01:30.5
7.
JORDIL Pascal
Thonon-Evian
FRA 0:52:13.1 0:01:37.7
8.
VAN TOORENBURG Mitja
WV Eemland
NED 0:53:10.6 0:02:35.2
9.
KUBÍČEK Michal
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
CZE 0:53:19.0 0:02:43.6
10.
DUSANG Phil
GBR 0:53:22.4 0:02:47.0
11.
RIGOTTI CRISTIAN
ITA 0:53:55.5 0:03:20.0
12.
HOLEŠ Pavel
Scott "Masakr travel"
CZE 0:53:56.0 0:03:20.5
13.
VILÍMEK Ondřej
FISCHER SKI KLUB VIMPERK
CZE 0:53:56.0 0:03:20.6
14.
JEAN FRANCOIS DARQUE
Team Specialized Lille
FRA 0:53:56.2 0:03:20.7
15.
WARD- -Brian
Protech Velo
GBR 0:53:56.2 0:03:20.8
16.
NIETTO JORDANE
Le boulou
FRA 0:54:46.5 0:04:11.1
17.
KAŠPAR Lukáš
Trutnov Triatlon team
CZE 0:54:46.5 0:04:11.1
18.
AMBROZUK Krzysztof Ambrozuk
Orca Precision Parts
POL 0:54:47.4 0:04:11.9
19.
JUKL Karel
Jekyll Bike
CZE 0:54:53.4 0:04:17.9
20.
SEMERÁK Roman
SK Pod Dubem
CZE 0:55:30.7 0:04:55.3
21.
DŘEVOJÁNEK Jan
JANUŠKA KOMPRESORY cycling
CZE 0:55:30.8 0:04:55.4
22.
PRETEL Francis
Berbikes C.D
ESP 0:55:31.4 0:04:55.9
23.
BALDONI Alessandro
SBS
ITA 0:55:37.6 0:05:02.2
24.
FLENSBORG Stig
LADA World
DEN 0:55:37.9 0:05:02.5
25.
KONHEFR Matěj
JH Cycling
CZE 0:55:57.5 0:05:22.1
26.
VACULÍK Lukáš
KSV Ostrava
CZE 0:56:01.0 0:05:25.6
27.
LONDIN Ondřej
-
CZE 0:56:10.6 0:05:35.1
28.
BANACH Szymon
POL 0:56:14.6 0:05:39.1
29.
ŠTÍPEK Michal
MŠ - CYCLING TEAM
CZE 0:56:30.1 0:05:54.6
30.
KOHOUT Michal
Alarm Absolon
CZE 0:56:32.4 0:05:57.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KLEIBEROVÁ Eliška
CZE 0:56:57.5 0:00:00.0
2.
UHLÍKOVÁ Hana
CZE 0:58:37.5 0:01:40.0
3.
FIALOVÁ Lucie
CZE 1:03:07.0 0:06:09.5
4.
ŠKODOVÁ Radka
CZE 1:04:57.1 0:07:59.5
5.
KUDLACKOVA Pavla
CZE 1:05:22.0 0:08:24.5
6.
RANTA-OJALA Terhi
Tampereen triathlonklubi
FIN 1:06:53.8 0:09:56.2
7.
PŘIBYLOVÁ Dagmar
Cyklotým Havířov
CZE 1:09:49.1 0:12:51.6
8.
MAŘÍKOVÁ Kamila
Born in Šumava
CZE 1:10:00.6 0:13:03.1
9.
ŽÍDKOVÁ Andrea
Žídkovic střely
CZE 1:15:42.5 0:18:44.9

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.