Virtual KPŽ Znojmo by Kooperativa

Virtual MTB
DATE :17.3.2022 PLACE  :Czech Republic
ORGANIZER : ROUVY

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
TUREK Daniel
Felbermayr Simplon Wels
CZE 0:35:43.0 0:00:00.0
2.
MATOUŠEK Jan
cyklo-spinn elite
CZE 0:35:43.3 0:00:00.2
3.
SOMMER Anton
SV Würzburg 05 e.V.
GER 0:36:20.9 0:00:37.9
4.
PETR Jiří
Salomon/Suunto
CZE 0:36:31.7 0:00:48.7
5.
HAHNENBRUCH Simon
Cycling Team Rhein-Main
GER 0:36:41.9 0:00:58.9
6.
RAPHAËL Jung
VCU Schwenheim National 2
FRA 0:36:54.5 0:01:11.4
7.
SOUŠEK Karel
CK Vinohradské Šlapky
CZE 0:37:04.9 0:01:21.9
8.
HUETTE Alan
CTeam Chartres
FRA 0:37:07.9 0:01:24.9
9.
EMMERICH Andrew
CK UNI
SWE 0:37:44.4 0:02:01.4
10.
VLIEGHE Jan
Raceperre
BEL 0:37:44.8 0:02:01.8
11.
STAVAČ Ľubomír
L.O.R.A.F.
SVK 0:38:38.7 0:02:55.7
12.
DUSANG Phil
GBR 0:38:41.0 0:02:58.0
13.
JUKL Karel
Jekyll Bike
CZE 0:38:43.4 0:03:00.4
14.
BALABÁN Jaroslav
CZE 0:38:57.2 0:03:14.2
15.
ENDERS Christian
GER 0:38:57.6 0:03:14.6
16.
FLENSBORG Stig
LADA World
DEN 0:38:58.3 0:03:15.3
17.
VACULÍK Lukáš
KSV Ostrava
CZE 0:39:05.9 0:03:22.9
18.
JENÍČEK Robert
Boban cykloteam
CZE 0:39:18.0 0:03:35.0
19.
SCHMIDT Matthias
RFV 1990 "Die Löwen" Weimar
GER 0:39:26.9 0:03:43.9
20.
TOMAN Petr
Velosport Domažlice
CZE 0:39:30.3 0:03:47.3
21.
HAGEN Mike
CAN 0:39:34.7 0:03:51.7
22.
KOHOUT Michal
Alarm Absolon
CZE 0:39:40.8 0:03:57.8
23.
ANNE Etienne
FRA 0:39:56.5 0:04:13.5
24.
NIETO MEJIA Carlos
Bicicleteros Team
COL 0:39:56.9 0:04:13.8
25.
TANCER Daniel
JH Cycling
CZE 0:39:58.1 0:04:15.1
26.
PODSTATA Martin
Společenství Křesťanů Úvaly
CZE 0:39:58.9 0:04:15.9
27.
TOMASZEWSKI Sławomir
POL 0:40:00.6 0:04:17.6
28.
ŠTÍPEK Michal
MŠ - CYCLING TEAM
CZE 0:40:00.8 0:04:17.8
29.
MAREK Libor
MTB Šumava Riders
CZE 0:40:10.2 0:04:27.2
30.
PAŘÍZEK Vlastimil
VELOCOACHCZ TEAM
CZE 0:40:17.2 0:04:34.2
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KLEIBEROVÁ Eliška
CZE 0:40:25.1 0:00:00.0
2.
UHLÍKOVÁ Hana
CZE 0:41:18.8 0:00:53.6
3.
DE GAST Silvia
de Gastjes
NED 0:42:38.6 0:02:13.4
4.
FIALOVÁ Lucie
CZE 0:43:34.5 0:03:09.4
5.
SVOBODOVÁ Ester
CZE 0:45:43.1 0:05:17.9
6.
VALENTA Radka
CZE 0:45:52.9 0:05:27.8
7.
KUDLACKOVA Pavla
CZE 0:47:18.5 0:06:53.3
8.
NEČADOVÁ Lenka
CZE 0:48:54.7 0:08:29.6
9.
KLIMOVA Tereza
AZ FITNESS BRNO
CZE 0:49:11.0 0:08:45.8
10.
PŘIBYLOVÁ Dagmar
Cyklotým Havířov
CZE 0:50:47.6 0:10:22.5
11.
RYŠAVÁ Veronika
CZE 0:53:11.5 0:12:46.3
12.
BRINKMANN Anna
GER 0:55:55.4 0:15:30.2

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.