Ivanská 5 a polka 2022

Running
DATE :1.5.2022 PLACE  :Ivanka pri Dunaji

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
LENČÉŠ Marek
ŠKP Bratislava
SVK 0:16:58 0:00:00
2.
ORAWETZ Richard
ŠKP Bratislava
SVK 0:18:24 0:01:26
3.
DÖMÉNY Ján
#coachjanciteam
SVK 0:18:32 0:01:34
4.
PEŠKO Miroslav
AK Veterán Bratislava
SVK 0:18:53 0:01:55
5.
BIŠTIAK Matej
Zdravie v pohybe Lučatín
SVK 0:19:13 0:02:15
6.
GOLIAN Juraj
BEHAME.sk
SVK 0:19:14 0:02:16
7.
RICHTÁRIK Peter
#coachjanciteam
SVK 0:19:22 0:02:24
8.
ŠUBERT Róbert
SVK 0:19:30 0:02:32
9.
AMBRUS Peter
3NT triathlon team
SVK 0:19:38 0:02:40
10.
MÔCIK Tomáš
Bratislava runners
SVK 0:19:43 0:02:45
11.
FÜGERSY Patrik
SVK 0:19:49 0:02:51
12.
ŠVEC Matej
ŠKP Bratislava
SVK 0:19:55 0:02:57
13.
WLACHOVSKÝ Peter
PROefekt team
SVK 0:19:58 0:03:00
14.
FELIS Lukáš
eHUB Tri Team
SVK 0:20:28 0:03:30
15.
SARKA Jakub
SVK 0:20:52 0:03:54
16.
PACEK Matúš
ŠKP Bratislava
SVK 0:20:59 0:04:01
17.
RUŽIČKA Matej
SVK 0:21:01 0:04:03
18.
SANITRA Martin
#coachjanciteam
SVK 0:21:08 0:04:10
19.
MÁČAJ Maxim
SVK 0:21:09 0:04:11
20.
JEDINÁK Matúš
Emko športový klub
SVK 0:21:14 0:04:16
21.
ŠRANC Igor
Lesky's runners
SVK 0:21:17 0:04:19
22.
KURUCZ Jozef
Triathlon mood
SVK 0:21:18 0:04:20
23.
ERDÉLYI Adam
SVK 0:21:20 0:04:22
24.
KRÁLOVIČ Oliver
Pexton Unicorns
SVK 0:21:25 0:04:27
25.
KOHÚT Jakub
SVK 0:21:31 0:04:33
26.
MARŠAL Marek
markusicek
SVK 0:21:35 0:04:37
27.
RAFFAY Martin
OCR Panex tím
SVK 0:21:39 0:04:41
28.
STRCULA Matej
TV JOJ running team
SVK 0:21:57 0:04:59
29.
KLEPEK Martin
SVK 0:22:04 0:05:06
30.
KOVÁČ Andrej
SVK 0:22:06 0:05:08
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KLEPKOVÁ Eliška
AO TJ Slávia STU
SVK 0:21:10 0:00:00
2.
POLOHOVÁ Zuzana
Lesky's runners
SVK 0:21:10 0:00:00
3.
ZÁŠKVAROVÁ Ivana
ŠKP Bratislava
SVK 0:21:56 0:00:46
4.
KUSENDOVÁ Monika
Atletika Nové Mesto nad Váhom
SVK 0:22:12 0:01:02
5.
KONRÁDOVÁ Miriama
Bratislava runners
SVK 0:22:33 0:01:23
6.
SASVÁRIOVÁ Michaela
Pohodová streda
SVK 0:22:43 0:01:33
7.
MÔCIKOVÁ Nikola
Bratislava runners
SVK 0:23:13 0:02:03
8.
HŰTTNEROVÁ Zuzana
Smelá Žabka
SVK 0:23:19 0:02:09
9.
ERDELYIOVA Zuzana
AK Veterán Bratislava
SVK 0:23:23 0:02:13
10.
HOLIČKOVÁ Renata
Run For Fun
SVK 0:24:18 0:03:08
11.
KERÉNYIOVÁ Gabriela
SVK 0:24:26 0:03:16
12.
KURINCOVÁ Lucia
SheRuns
SVK 0:25:16 0:04:06
13.
RYBAROVA Dominika
Bratislavský samosprávny kraj
SVK 0:25:39 0:04:29
14.
JÁGEROVÁ Veronika
SVK 0:25:58 0:04:48
15.
PÁPAYOVÁ Lenka
SVK 0:26:15 0:05:05
16.
KRALOVIC Barbora
Pexton Unicorns
SVK 0:26:23 0:05:13
17.
TIŠEROVÁ Martina
SVK 0:26:25 0:05:15
18.
ŠKOTTOVÁ Monika
Bratislava runners
SVK 0:26:41 0:05:31
19.
SMORÁDKOVÁ Kristína
SVK 0:26:44 0:05:34
20.
SALEH Michaela
Crossfit Senec
SVK 0:26:49 0:05:39
21.
SLIVKOVÁ Katarína
RedFox runnes
SVK 0:26:58 0:05:48
22.
CHURA Tatiana
Realiz Sport team
SVK 0:26:59 0:05:49
23.
KRAJCOVICOVA Maria
Crossfit Senec
SVK 0:27:19 0:06:09
24.
SOLČIANSKA Jana
SVK 0:27:37 0:06:27
25.
ODNECHTOVÁ Lenka
SVK 0:27:38 0:06:28
26.
FEHÉROVÁ Martina
SVK 0:27:38 0:06:28
27.
FETAIOVÁ Petra
Crossfit Senec
SVK 0:27:42 0:06:32
28.
ŠTEFANIKOVÁ Daniela
SVK 0:27:56 0:06:46
29.
HIRNEROVÁ Dominika
SVK 0:27:57 0:06:47
30.
KAMENISTÁ Zuzana
SVK 0:28:01 0:06:51

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered275
Registered - Men153
Registered - Women122
Started234
Finished231