Večerný beh Veľké Uherce 2022

Running
DATE :29.4.2022 PLACE  :Veľké Uherce

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KOVÁČ Vladimír
ŠK Achilles Handlová
SVK 0:24:37 0:00:00
2.
ZAŤKO Dominik
Behám pre radosť
SVK 0:24:53 0:00:16
3.
LENCÉS Pavol
AO - Partizánske
SVK 0:25:44 0:01:07
4.
FOLTAN Lubos
SVK 0:26:24 0:01:47
5.
ĎURTA Tomáš
ŠK Achilles Handlová
SVK 0:26:34 0:01:57
6.
ŠMÝKAL Mário
Ak Baník Prievidza
SVK 0:27:05 0:02:28
7.
HRČKA Ján
Bánovskí behuni
SVK 0:27:12 0:02:35
8.
KUNDALA Jozef
Veľké Bielice
SVK 0:27:25 0:02:48
9.
ŠILLER Tomaš
SVK 0:27:25 0:02:48
10.
GILAN Martin
Šport Červeňany
SVK 0:27:37 0:03:00
11.
HÜBNER Erik
Slovak ultra trail team
SVK 0:28:04 0:03:27
12.
HOLIENČIN Ondrej
SVK 0:28:13 0:03:36
13.
KRÁL Jozef
Partizánske
SVK 0:28:34 0:03:57
14.
SÚLOVSKÝ Patrik
Veľké Uherce
SVK 0:28:37 0:04:00
15.
BELIANSKÝ Anton
KST Veľké Uherce
SVK 0:28:44 0:04:07
16.
MENDEL Adrian
North Gym Prievidza
SVK 0:28:53 0:04:16
17.
MOKRY Martin
AK Nedožery
SVK 0:28:54 0:04:17
18.
RAJNOHA Tomáš
STG Prievidza
SVK 0:29:01 0:04:24
19.
PEKÁR Martin
AK Banik Prievidza
SVK 0:29:09 0:04:32
20.
MIŠEJE Ivan
PROefekt
SVK 0:29:20 0:04:43
21.
DUCHOŇ Jozef
Prievidza
SVK 0:29:26 0:04:49
22.
UHLÁR Miroslav
Vrbany
SVK 0:29:28 0:04:51
23.
KARCÁGI Andrej
SVK 0:30:06 0:05:29
24.
HORN Ľubor
Ľadoví bežci
SVK 0:30:08 0:05:31
25.
VEREŠ Peter
SVK 0:30:31 0:05:54
26.
JÁNOŠKA Róbert
Kamenec pod Vtačnikom
SVK 0:30:41 0:06:04
27.
CAGÁŇ Peter
behaj.net // Bojnice
SVK 0:30:41 0:06:04
28.
ATOVIČ Vlasto
Železný Žochári Topoľčany
SVK 0:30:42 0:06:05
29.
MOKOŠ Ján
STG Prievidza
SVK 0:30:47 0:06:10
30.
ŠKOLKA Ondrej
Bajkeri z Tulipánovej PE
SVK 0:30:48 0:06:11
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BALAZOVA Katarina
Brodzany
SVK 0:13:44 0:00:00
2.
GUNDOVÁ Katarína
ŠK Život v pohybe
SVK 0:13:51 0:00:07
3.
ŠTEVICOVÁ Simona
SVK 0:13:57 0:00:13
4.
KLESKEŇOVÄ Jana
AC Stavbár Nitra
SVK 0:14:02 0:00:18
5.
STRIEŠKOVÁ Angelika
Húrky ZM
SVK 0:14:23 0:00:39
6.
LOMNICKÁ Lenka
ŠK Achilles Handlová
SVK 0:14:49 0:01:05
7.
SEIDLOVÁ Jana
Atletický oddel Partizánske
SVK 0:15:03 0:01:19
8.
SÚLOVSKÁ Beáta
SVK 0:15:14 0:01:30
9.
BABULIC Agata
Atletický oddel Partizánske
SVK 0:16:02 0:02:18
10.
GATIALOVÁ Marta
STG Prievidza
SVK 0:16:04 0:02:20
11.
BOHUŠOVÁ Patrícia
SVK 0:16:10 0:02:26
12.
IVAŠKOVÁ KORCOVÁ Paulína
ŠK Polície
SVK 0:16:12 0:02:28
13.
PÍŠOVÁ Eva
North Gym Prievidza
SVK 0:16:18 0:02:34
14.
HALENKOVIČOVÁ Monika
SVK 0:16:20 0:02:36
15.
ŠIATINSKÁ Stanislava
Oslany
SVK 0:16:28 0:02:44
16.
TRUBIANSKA Dominika
SVK 0:16:58 0:03:14
17.
MATÚŠOVÁ Nikola
SVK 0:17:01 0:03:17
18.
PETRÁŠOVÁ Viera
SVK 0:17:19 0:03:35
19.
NAVRÁTILOVÁ Gabriela
Ultra zakrútený chvost
SVK 0:17:30 0:03:46
20.
HRČKOVÁ Ľubomíra
SVK 0:17:45 0:04:01
21.
VARGOVA Hana
SVK 0:17:57 0:04:13
22.
FODOROVÁ Hana
SVK 0:18:08 0:04:24
23.
KADORÍKOVÁ Zuzana
Rodinka
SVK 0:18:08 0:04:24
24.
BOHUŠOVÁ Jana
SVK 0:18:08 0:04:24
25.
ZEMANOVIČOVÁ Erika
SVK 0:18:33 0:04:49
26.
VICIANOVÁ Hanka
Húrky ZM
SVK 0:19:03 0:05:19
27.
ZELEZNÍKOVÁ Anna
Ľadové medvede Veľké Uherce
SVK 0:19:06 0:05:22
28.
GALAČOVÁ Eva
Ladoví bežci
SVK 0:19:40 0:05:56
29.
DOBIŠOVÁ Mária
SVK 0:19:49 0:06:05
30.
HARAGOVÁ Nikola
SVK 0:19:52 0:06:08

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered123
Registered - Men77
Registered - Women46
Started104
Finished104