ADRIM Nemčiansky beh

Running
DATE :1.5.2022 PLACE  :Nemce

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HRAŠKO Miroslav
Zolná Skyrunning Team
SVK 0:36:17 0:00:00
2.
PILIARKIN Timotej
BBtrener.sk
SVK 0:37:20 0:01:03
3.
BAKOŠ Pavol
Chlebnice
SVK 0:37:55 0:01:38
4.
KUBALIAK Radoslav
Marathon BB Team
SVK 0:38:16 0:01:59
5.
VAJS Roman
BBtrener.sk / mintal.sk
SVK 0:38:33 0:02:16
6.
MELICHERČÍK Marián
AK Danica
SVK 0:38:33 0:02:16
7.
VETRÁK Ján
AK STEEPLE Poprad / Hnúšťa
SVK 0:38:59 0:02:42
8.
BUKOVÝ Jozef
LA Running
SVK 0:40:40 0:04:23
9.
HEJČÍK Róbert
IMPULZ Turzovka
SVK 0:40:44 0:04:27
10.
BAČA Lukáš
.
SVK 0:41:01 0:04:44
11.
POTANČOK Peter
Run For Fun
SVK 0:41:04 0:04:47
12.
HABRUN Róbert
OCR Panex tím
SVK 0:41:10 0:04:53
13.
TEREŠTÍK Matúš
Team DĽJ
SVK 0:41:47 0:05:30
14.
PATRÁŠ Peter
Biatlon Selce
SVK 0:41:52 0:05:35
15.
MIKULA Maroš
Zeppelin SK
SVK 0:42:02 0:05:45
16.
LAFFÉRS Lukáš
Team TeleDat LBK
SVK 0:42:16 0:05:59
17.
VRÁBEĽ Peter
-
SVK 0:42:20 0:06:03
18.
OZERNYI Viktor
Ukraine
UKR 0:42:28 0:06:11
19.
GAJDOŠ Denis
Bezeckepotreby.sk
SVK 0:42:29 0:06:12
20.
SÝKORA Vincent
STG Prievidza
SVK 0:42:31 0:06:14
21.
HRUŠOVSKÝ Richard
banska štiavnica
SVK 0:42:32 0:06:15
22.
TEŠLÁR Štefan
DHZ Poniky
SVK 0:42:48 0:06:31
23.
GREŠKO Vratislav
Čím skôr tým prv
SVK 0:43:01 0:06:44
24.
MOROZ Peter
BANSKA BYSTRICA
SVK 0:43:29 0:07:12
25.
KOPECKÝ Martin
BEFIT
SVK 0:43:35 0:07:18
26.
UDZIELA Tomasz
Nowy Targ
POL 0:43:37 0:07:20
27.
ŠKRABÁK Martin
, Marathon BB Team, , The Machines
SVK 0:43:43 0:07:26
28.
SMREKOVSKY Peter
Lisková
SVK 0:44:09 0:07:52
29.
ORAVEC Matúš
obec nevolne
SVK 0:44:09 0:07:52
30.
STRAPEC Ján
X
SVK 0:44:16 0:07:59
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BRAŠEŇOVÁ Anna
New-wave multisport
SVK 0:44:13 0:00:00
2.
ROHÁČOVÁ Radka
Zdravie v pohybe Lučatín
SVK 0:45:12 0:00:59
3.
GRENDOVÁ Andrea
Bike&Ski Fans
SVK 0:48:51 0:04:38
4.
KUCEJOVÁ Jana
DETVA
SVK 0:49:24 0:05:11
5.
BALÁŽOVÁ Katarína
X-Runners PE
SVK 0:49:52 0:05:39
6.
LACKOVÁ Eva
Kraliky
SVK 0:50:09 0:05:56
7.
RAPČANOVÁ Zuzana
ŠK Detva v pohybe
SVK 0:50:28 0:06:15
8.
STRAŇAVSKÁ Stanislava
KTV-U Banská Bystrica
SVK 0:50:43 0:06:30
9.
POTANČOKOVÁ Janka
ŠK Atleti BS Banská Štiavnica
SVK 0:51:54 0:07:41
10.
LADIKOVA Miroslava
Innova Slovakia
SVK 0:52:01 0:07:48
11.
KURBELOVÁ Ivana
STG Prievidza
SVK 0:53:07 0:08:54
12.
DIANOVÁ Natália
.
SVK 0:53:09 0:08:56
13.
GIERTLOVÁ Lívia
Odhodlaný
SVK 0:53:27 0:09:14
14.
BABICOVÁ Zuzana
Hrińová
SVK 0:53:35 0:09:22
15.
BAUER Katharina
X
SVK 0:54:11 0:09:58
16.
UHLIAROVÁ Barbora
BB
SVK 0:54:15 0:10:02
17.
OLEJOVÁ Iwona
Skrine BB
SVK 0:54:23 0:10:10
18.
BOHÁČIKOVÁ Jana
Marathon BB Team
SVK 0:54:31 0:10:18
19.
SÝKOROVÁ Anna
Anna Sýkorová
SVK 0:54:52 0:10:39
20.
KOLENIČOVÁ Katarina
Chlebnice
SVK 0:55:24 0:11:11
21.
SOLÁRIKOVÁ Pavla
STG Prievidza
SVK 0:55:26 0:11:13
22.
MINÁROVÁ Tamara
SKP Banská Bystrica
SVK 0:55:31 0:11:18
23.
ŽIGOVÁ Martina
-
SVK 0:55:44 0:11:31
24.
ADAMEKOVÁ Daša
Michalová
SVK 0:55:52 0:11:39
25.
MICHELÍKOVÁ Tereza
Trian UMB
SVK 0:55:54 0:11:41
26.
PETRÁŠOVÁ Božena
Marathon BB Team
SVK 0:55:59 0:11:46
27.
JEDINÁKOVÁ Adriana
STG Prievidza
SVK 0:56:28 0:12:15
28.
MORAVÍKOVÁ Miriam
ŠK Detva v pohybe
SVK 0:56:50 0:12:37
29.
ŠVIHLOVÁ Henrieta
Turiec RUN
SVK 0:57:05 0:12:52
30.
LONGAUEROVÁ Marianna
Srdcom strehovčania
SVK 0:57:07 0:12:54

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered777
Registered - Men454
Registered - Women323
Started767
Finished766