serie : serie logo

Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATE :14.5.2022 PLACE  :Mladá Boleslav

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PETRUŠ Lubomír
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 1:38:45.7 0:00:00.0
2.
HNÍK Karel
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 1:40:24.0 0:01:38.2
3.
STOŠEK Martin
Canyon Northwave Team
CZE 1:40:24.5 0:01:38.7
4.
SKÁLA Jaromír
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 1:40:24.7 0:01:38.9
5.
VAKOČ Petr
CZE 1:40:24.8 0:01:39.0
6.
RAUCHFUSS Marek
Česká spořitelna - Accolade
CZE 1:40:25.5 0:01:39.7
7.
STROŽ Jan
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 1:40:31.0 0:01:45.2
8.
BARTŮNĚK Marek
CZE 1:41:04.5 0:02:18.7
9.
RYDVAL Filip
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 1:41:05.5 0:02:19.7
10.
NERADIL Vojtěch
PSG Mechanix
CZE 1:44:14.4 0:05:28.7
11.
STRNKA Tomáš
PSG Mechanix
CZE 1:44:47.4 0:06:01.7
12.
BUKSA Dominik
Canyon Northwave MTB team
CZE 1:44:48.2 0:06:02.4
13.
ZEITHAMMER Martin
Petr Čech Sport
CZE 1:44:49.7 0:06:03.9
14.
MATOUŠEK Jan
Cyklo-spinn Česká Lípa
CZE 1:45:52.4 0:07:06.6
15.
DVOŘÁK David
MONDRAKER racing team
CZE 1:45:54.7 0:07:08.9
16.
DRGA Daniel
Finančné centrum Team
SVK 1:47:52.2 0:09:06.4
17.
SLAVÍK Vojtěch
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 1:47:56.7 0:09:10.9
18.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 1:47:56.9 0:09:11.1
19.
TRTEK František
PSG Mechanix
CZE 1:47:57.2 0:09:11.4
20.
RŮŽIČKA Zbyněk
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 1:47:58.2 0:09:12.4
21.
HOJDIK Vladimír
Finančné centrum Team
SVK 1:48:21.4 0:09:35.6
22.
KUBÍN Michael
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 1:48:46.4 0:10:00.6
23.
MILERET Milan
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 1:49:51.9 0:11:06.1
24.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:49:52.2 0:11:06.4
25.
HLŮŽEK Radim
MONDRAKER racing team
CZE 1:49:57.7 0:11:11.9
26.
STYBLÍK Adam
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 1:50:57.4 0:12:11.6
27.
DŘEVOJÁNEK Jan
JANUŠKA KOMPRESOR cycling
CZE 1:50:59.6 0:12:13.9
28.
MAZGAJ Břetislav
CZE 1:52:31.9 0:13:46.1
29.
HORÁK Michal
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 1:52:32.1 0:13:46.3
30.
HEJDA Ondřej
CZE 1:52:35.6 0:13:49.8
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
FRIDRICHOVÁ Lenka
CZE 2:02:59.3 0:00:00.0
2.
FLAŠAROVÁ Nikol
Endorphin Republic
CZE 2:04:18.3 0:01:19.0
3.
PICHLÍKOVÁ Jana
CZE 2:12:11.6 0:09:12.3
4.
JEŽKOVÁ Kateřina
CZE 2:12:53.2 0:09:53.9
5.
UHLÍKOVÁ Hana
CZE 2:12:57.0 0:09:57.7
6.
MATYSÍK Kateřina
Matysík MTB Racing
CZE 2:13:56.5 0:10:57.1
7.
BISOVÁ Štěpánka
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
CZE 2:15:01.7 0:12:02.4
8.
PEJŠOVÁ Kristýna
GHOST Team
CZE 2:15:06.5 0:12:07.1
9.
GÁVELOVÁ Petra
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:15:36.7 0:12:37.4
10.
BRUNCLÍKOVÁ Andrea
Eleven Head CST Cyklolive
CZE 2:17:00.9 0:14:01.6
11.
NOVÁKOVÁ Kateřina
Braškov - Valdek
CZE 2:18:18.7 0:15:19.3
12.
KOTRČOVÁ Kateřina
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
CZE 2:19:57.2 0:16:57.8
13.
KROBOVÁ Eliška
Czech MultiSport Coaching
CZE 2:24:51.7 0:21:52.3
14.
MAŘÍKOVÁ Kamila
Born In Šumava
CZE 2:25:02.6 0:22:03.3
15.
IPPOLDTOVÁ Zdeňka
Bikesport Ústí nad Labem
CZE 2:27:06.9 0:24:07.5
16.
URBANOVÁ Alena
GHOST Team
CZE 2:29:50.9 0:26:51.5
17.
SELLEOVÁ Kateřina
CZE 2:30:04.4 0:27:05.0
18.
MÜLLEROVÁ Ivana
LAWI Stars
CZE 2:31:32.1 0:28:32.8
19.
ŘEHÁKOVÁ Karolina
Triatlon na růžovo
CZE 2:33:59.3 0:31:00.0
20.
KALBÁČOVÁ Dana
šneci pumprdlíci
CZE 2:39:49.7 0:36:50.4
21.
DVOŘÁKOVÁ Denisa
Tfrun
CZE 2:44:01.3 0:41:01.9
22.
ZANOZINA Katerina
Kerteam
RUS 2:46:39.0 0:43:39.7
23.
TOMANDLOVÁ Jitka
Penguin team
CZE 2:53:01.2 0:50:01.9
24.
MAREŠOVÁ Jana
CZE 2:57:45.2 0:54:45.8
25.
BRANÁ Jana
CZE 3:04:31.6 1:01:32.3
26.
VONDRÁČKOVÁ Svatava
CZE 3:05:09.5 1:02:10.2
27.
ŽÁČKOVÁ Jana
CZE 3:07:26.3 1:04:27.0
28.
VINKLÁRKOVÁ Ilona
CZE 3:10:27.0 1:07:27.7
29.
KOŠÍNOVÁ Gabriela
Triathlon Team Chrudim
CZE 3:24:28.2 1:21:28.8
30.
GLÜCKSMANNOVÁ Jana
Praha 10
CZE 3:37:32.4 1:34:33.1

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.