serie : serie logo

Plzeňská MTB 50 Kooperativy

MTB
DATE :10.9.2022 PLACE  :Plzeň

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
RYDVAL Filip
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 1:52:38.7 0:00:00.0
2.
HNÍK Karel
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 1:52:44.4 0:00:05.7
3.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:52:47.2 0:00:08.5
4.
RAUCHFUSS Marek
Česká spořitelna - Accolade
CZE 1:52:48.2 0:00:09.5
5.
BARTŮNĚK Marek
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:52:50.4 0:00:11.7
6.
STROŽ Jan
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 1:53:39.7 0:01:01.0
7.
HNÍK Jakub
D2mont Merida Cycling Team
CZE 1:53:40.2 0:01:01.4
8.
VAKOČ Petr
CZE 1:53:40.4 0:01:01.7
9.
ŠULC David
MONDRAKER racing team
CZE 1:55:47.9 0:03:09.2
10.
NERADIL Vojtěch
PSG Mechanix
CZE 1:58:10.1 0:05:31.4
11.
GONDA Pavel
Skils Bikegallery Hoteltime
CZE 1:58:14.1 0:05:35.4
12.
DVOŘÁK Michal
KILPI KOME KLUB
CZE 1:58:14.5 0:05:35.7
13.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 1:58:18.6 0:05:39.9
14.
HOJDIK Vladimír
Finančné centrum Team
SVK 1:58:30.1 0:05:51.4
15.
PRUDEK Dominik
Tj Favorit Brno
CZE 2:00:50.1 0:08:11.4
16.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:00:50.4 0:08:11.6
17.
RŮŽIČKA Zbyněk
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:00:52.6 0:08:13.9
18.
VOJÍŘ Jaroslav
Sweep-Cyklopoint team
CZE 2:02:14.6 0:09:35.9
19.
MILERET Milan
Cyklolive
CZE 2:02:14.9 0:09:36.1
20.
CHOVANEC Filip
PSG Mechanix
CZE 2:02:16.1 0:09:37.4
21.
ZEMENE Jakub
Kolofix Reclino
CZE 2:04:30.6 0:11:51.9
22.
TRTEK František
PSG Mechanix
CZE 2:04:31.8 0:11:53.1
23.
KOŠŤÁL Tomáš
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 2:04:32.8 0:11:54.1
24.
ŠTÍPALA Milan
PSG Mechanix
CZE 2:04:35.1 0:11:56.4
25.
KONHEFR Matěj
JH Cycling
CZE 2:04:37.1 0:11:58.4
26.
KŘIVÁNEK Jiří
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM
CZE 2:04:38.3 0:11:59.6
27.
MAZGAJ Břetislav
CZE 2:04:39.6 0:12:00.9
28.
ŠORF Pavel
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 2:05:39.1 0:13:00.3
29.
TOMAN Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:05:57.3 0:13:18.6
30.
ŘÍHA Lukáš
CZE 2:05:58.3 0:13:19.6
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HOLUBOVÁ Adéla
KOLA-BBM.CZ
CZE 2:09:25.3 0:00:00.0
2.
HOVORKOVÁ Aneta
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM
CZE 2:18:43.2 0:09:17.9
3.
UHLÍKOVÁ Hana
CZE 2:25:05.4 0:15:40.1
4.
VAVERKOVÁ Kateřina
copr přeštice
CZE 2:30:33.0 0:21:07.6
5.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:32:16.3 0:22:51.0
6.
VITÁSKOVÁ Klára
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:33:15.6 0:23:50.2
7.
GÁVELOVÁ Petra
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:33:15.6 0:23:50.2
8.
BRUNCLÍKOVÁ Andrea
Eleven Head CST Cyklolive
CZE 2:34:23.6 0:24:58.2
9.
PEJŠOVÁ Kristýna
GHOST Team
CZE 2:37:35.3 0:28:10.0
10.
URBANOVÁ Alena
GHOST Team
CZE 2:40:09.5 0:30:44.2
11.
BERGEROVA Katerina
CARLA.KUPKOLO.CZ
CZE 2:40:32.0 0:31:06.7
12.
MAŘÍKOVÁ Kamila
Born In Šumava
CZE 2:40:47.5 0:31:22.2
13.
PALÍKOVÁ Lucie
321 Start
CZE 2:46:34.0 0:37:08.6
14.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
www.scottmtb.cz
CZE 2:54:08.2 0:44:42.8
15.
KALBÁČOVÁ Dana
Melcon bike
CZE 2:57:54.6 0:48:29.3
16.
KŘÍŽOVÁ Klára
Team CykloTrener Varnsdorf
CZE 2:59:42.6 0:50:17.3
17.
LAUDOVÁ Lenka
CZE 2:59:44.4 0:50:19.0
18.
PEZOVÁ Hana
Autodoprava Jan Peza
CZE 3:00:03.1 0:50:37.8
19.
NOVÁKOVÁ Nikola
JH Cycling
CZE 3:01:17.6 0:51:52.3
20.
RUDOLFOVÁ Lucie
CZE 3:04:54.3 0:55:28.9
21.
DOLEŽALOVÁ Hana
CZE 3:08:48.3 0:59:22.9
22.
ŽÁČKOVÁ Jana
CZE 3:13:30.8 1:04:05.4
23.
OULEHLE Kateřina
Frigotrans Oulehle s.r.o.
CZE 3:15:48.7 1:06:23.4
24.
VOLKOVÁ Marie
CZE 3:46:00.0 1:36:34.6
25.
JUREČKOVÁ Nikol
CZE 3:53:11.9 1:43:46.6
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BĚLKA Lukáš
Eleven Head CST Cyklolive
CZE 1:23:49.3 0:00:00.0
2.
SCHMIER Petr
CZE 1:24:15.8 0:00:26.5
3.
MATĚJKA Jakub
Dovedové Křešín
CZE 1:24:15.8 0:00:26.5
4.
HORYNA Josef
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:24:18.2 0:00:28.9
5.
SOMMR Ondřej
Author team Stupno
CZE 1:24:20.5 0:00:31.2
6.
MATĚJKA Michal
Dovedové Křešín
CZE 1:25:10.5 0:01:21.2
7.
ŠNEBERGER Jan
TT Příbram
CZE 1:26:13.0 0:02:23.7
8.
CIMICKÝ Tadeáš
KOLA-BBM.CZ
CZE 1:26:15.0 0:02:25.7
9.
KUČERA Adam
PSG Mechanix
CZE 1:26:15.2 0:02:25.9
10.
MACH Miroslav
MTB Šumava Riders Junior Academy
CZE 1:28:41.2 0:04:51.9
11.
SMETANA Vojtěch
SK VELO PRAHA
CZE 1:28:46.2 0:04:56.9
12.
CINTERHOF Pavel
KOLA PAKANDL
CZE 1:29:26.5 0:05:37.2
13.
CHRUDIMSKÝ Radek
Česká Spořitelna
CZE 1:29:27.2 0:05:37.9
14.
SMETANA Petr
CZE 1:29:28.7 0:05:39.4
15.
LISIČAN Petr
ELEVEN BIKE TEAM
CZE 1:29:32.2 0:05:42.9
16.
KYSELA Patrik
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 1:29:32.3 0:05:43.0
17.
VEBER Matyáš
Kross Bikeranch Team Junior
CZE 1:30:41.8 0:06:52.5
18.
BABČÁK Martin
CZE 1:30:46.2 0:06:56.9
19.
NERADIL Tomáš
PSG Mechanix
CZE 1:31:13.9 0:07:24.6
20.
GROSS Jan
Author team Stupno
CZE 1:31:48.5 0:07:59.2
21.
MARTÁK Petr
EXPORTIS
CZE 1:31:48.9 0:07:59.6
22.
LÁCHA Filip
MTB Šumava Riders Junior Academy
CZE 1:32:18.3 0:08:28.9
23.
KOPEC Jiří
Veřejná Sportovní Akademie zs
CZE 1:32:26.4 0:08:37.1
24.
MRSKOŠ Václav
Akademie cyklistických sportů ACS
CZE 1:32:29.9 0:08:40.6
25.
KARABÁŠ Milan
MTB Šumava Riders
CZE 1:32:30.3 0:08:41.0
26.
KORBEL Luboš
LAstudio • bike • ski • team
CZE 1:32:36.7 0:08:47.4
27.
VÁGNER Daniel
Kross Bikeranch team
CZE 1:32:42.9 0:08:53.6
28.
VOJTA Radek
GHOST Team
CZE 1:32:45.9 0:08:56.6
29.
KVÁČ David
MTB Šumava Riders Junior Academy
CZE 1:32:52.4 0:09:03.1
30.
HRNČÍŘ Martin
GAPP System - Kolofix
CZE 1:33:03.2 0:09:13.9
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MILEC JIŘINCOVÁ Jana
CZE 1:40:28.6 0:00:00.0
2.
ŠMÍDOVÁ Adéla
Author team Stupno
CZE 1:41:59.8 0:01:31.2
3.
MATĚJKOVÁ Kristýna
Dovedové Křešín
CZE 1:43:44.6 0:03:15.9
4.
JEDLIČKOVÁ Nela
MS Bike Academy Racing
CZE 1:44:05.8 0:03:37.2
5.
KROUPOVÁ Zuzana
Akademie cyklistických sportů
CZE 1:44:12.3 0:03:43.7
6.
PAVLATOVÁ Alena
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
CZE 1:45:38.8 0:05:10.2
7.
HOLANOVÁ Anděla
REXONIX Racing Team
CZE 1:47:13.6 0:06:44.9
8.
HORÁKOVÁ Ines
ELEVEN BIKE TEAM
CZE 1:48:17.5 0:07:48.9
9.
HRUBÁ Gabriela
BSK JUNIORS TEAM
CZE 1:49:17.0 0:08:48.4
10.
MOLHANCOVÁ Nikol
Kross Bikeranch Team Junior
CZE 1:49:26.8 0:08:58.1
11.
KOTRČOVÁ Kateřina
ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM
CZE 1:51:11.0 0:10:42.4
12.
BOUKALOVÁ Blanka
CZE 1:51:56.8 0:11:28.1
13.
KŘENOVÁ Michaela
CZE 1:52:14.3 0:11:45.6
14.
NOVÁKOVÁ Valerie
Bike Team Špindlerův Mlýn
CZE 1:52:14.8 0:11:46.1
15.
SLABŠÍ Adéla
MTB Šumava Riders Junior Academy
CZE 1:55:46.0 0:15:17.3
16.
BAŤKOVÁ Kateřina
MTB Auto CB
CZE 1:55:46.1 0:15:17.4
17.
PLZENSKÁ Šárka
Brdonoš Team/Ghost Team
CZE 1:55:55.5 0:15:26.8
18.
BOROWIECKA Jana
CZE 1:57:10.5 0:16:41.8
19.
KOČOVÁ Barbora
INT CZ
CZE 1:58:54.5 0:18:25.8
20.
KUŽÍLKOVÁ Terezie
PSG Mechanix
CZE 2:07:02.9 0:26:34.2
21.
KYSELOVÁ Petra
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 2:08:52.6 0:28:24.0
22.
SCHIFFER Andrea
bike - altmann.at
AUT 2:11:40.9 0:31:12.2
23.
BAMBASOVÁ Michala Anežka
Pivošlap Litvínov
CZE 2:12:10.8 0:31:42.2
24.
BRANÁ Jana
CZE 2:20:48.3 0:40:19.6
25.
HUSÁKOVÁ Klára
MTB Kladno
CZE 2:26:33.7 0:46:05.1
26.
BAKAJOVÁ Andrea
CZE 2:28:32.7 0:48:04.0
27.
LIDICKÁ Eva
Slavie Karlovy Vary
CZE 2:29:27.9 0:48:59.3
28.
ANDĚLOVÁ Šárka
CZE 2:29:37.7 0:49:09.0
29.
PETROVÁ GRŰNOVÁ Nikol
CZE 2:42:16.6 1:01:47.9
30.
HAUEROVÁ Anna
CZE 3:09:16.9 1:28:48.2

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.