New Horizon by Eschborn-Frankfurt

Virtual MTB
DATE :1.5.2022 PLACE  :Frankfurt
ORGANIZER : ROUVY

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ULLRICH J.
GER 0:53:33.3 0:00:00.0
2.
CALCAGNI Carlo Fabio Marcello
TEAM CALCAGNI "MAI ARRENDERSI"
ITA 0:54:51.5 0:01:18.1
3.
VLIEGHE Jan
Raceperre
BEL 0:55:22.8 0:01:49.4
4.
. NO-POWER
FTL
TPE 0:55:45.9 0:02:12.5
5.
EMMERICH Andrew
CK UNI
SWE 0:55:50.0 0:02:16.7
6.
DUNNING Gerard
Central Coast CC
AUS 0:56:27.6 0:02:54.2
7.
VAN HINSBERGEN Chris
Team Adam-Chris
NED 0:57:21.1 0:03:47.7
8.
SCHWARZ Ben
GER 0:57:21.2 0:03:47.8
9.
SNYDER Nelson
Raceperre
USA 0:57:25.3 0:03:51.9
10.
PEL Adam
Team Adam-Chris
NED 0:58:13.3 0:04:39.9
11.
SOUŠEK Karel
CK Vinohradské Šlapky
CZE 0:58:14.1 0:04:40.7
12.
REINA la
JPN 0:58:28.0 0:04:54.6
13.
LIN Eating
Eating
TPE 0:59:00.4 0:05:27.0
14.
PICCHETTI Enrico
EOLO KOMETA CYCLING TEAM
ITA 0:59:00.6 0:05:27.2
15.
LATTIG Tom
Unattached
USA 0:59:59.8 0:06:26.4
16.
LYONS Robert
FinKraft Cycling Team
USA 1:00:06.3 0:06:32.9
17.
ROCKY Dan
DEN 1:00:06.8 0:06:33.4
18.
SCHMID Raphael
SUI 1:00:10.9 0:06:37.5
19.
BACON Chris
CZE 1:00:12.4 0:06:39.0
20.
-BENNETT -Cris
independent
CAN 1:00:14.6 0:06:41.2
21.
OCTOPUS Hyper
Rouvy Athletes Cycling Japan
JPN 1:00:34.2 0:07:00.8
22.
PEREIRA Pedro
XC Portugal Racing
POR 1:00:37.1 0:07:03.7
23.
KOCHEL Paweł
POL 1:00:38.2 0:07:04.8
24.
LOKI1972 Arndt
GER 1:01:25.1 0:07:51.7
25.
GROSEN Mads
BareCykling.dk
DEN 1:01:31.6 0:07:58.2
26.
JUGNIOT FRED
BBC
SUI 1:01:33.0 0:07:59.6
27.
TSUCHIKAWA Tomoyoshi
JPN 1:01:33.8 0:08:00.4
28.
ZANETTE Dyames
ITA 1:02:21.5 0:08:48.1
29.
BUCHHOLZ Andreas
Nutrixxion
GER 1:02:22.6 0:08:49.2
30.
ERASMUS Ronald
RSA 1:02:36.6 0:09:03.2
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BRIGGS Stephanie
Raceperre
CAN 1:00:37.9 0:00:00.0
2.
YEH kuan yu
KHT
CZE 1:04:21.4 0:03:43.4
3.
FOXEN Jacqueline
NED 1:06:53.2 0:06:15.2
4.
WANG TC
SlowlyTurtle
TPE 1:13:34.6 0:12:56.6
5.
GEHMACHER Christine
GER 1:15:02.5 0:14:24.5
6.
BECKER Tanja
GER 1:15:19.6 0:14:41.6
7.
REICH Veronika
GER 1:15:38.4 0:15:00.4
8.
MAYER Renate
SUI 1:16:30.7 0:15:52.7
9.
GR Anna
GER 1:17:14.2 0:16:36.2
10.
MISCHOK Susanne
GER 1:23:51.4 0:23:13.4
11.
YAN Chou
GP Keelung
CZE 1:27:18.3 0:26:40.3
12.
PENNEY Ellen
ellen
CAN 1:27:45.4 0:27:07.5
13.
LEE Eva
Lee
CZE 1:47:31.8 0:46:53.8

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.