MČR mládeže v silniční cyklistice - časovka - Jeseník

Road cycling
DATE :8.7.2022 PLACE  :Mikulovice
ORGANIZER : Český svaz cyklistiky

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HLADÍK František
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:13:26.43 0:00:00.00
2.
BRADÁČ Michal
DUKLA PRAHA
CZE 0:13:41.58 0:00:15.15
3.
ZAVADIL Mikuláš
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:13:46.37 0:00:19.94
4.
RADA Vojtěch
REXONIX Racing Team
CZE 0:13:47.57 0:00:21.14
5.
TROUSIL Jakub
TJ STADION LOUNY
CZE 0:13:56.32 0:00:29.89
6.
JELÍNEK Lukáš
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:14:14.73 0:00:48.30
7.
KALAŠ Štěpán
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 0:14:15.31 0:00:48.88
8.
MARKUSEK Nicolas
KOVO PRAHA
CZE 0:14:21.35 0:00:54.92
9.
LANČA Dominik
Team Forman profiq Cinelli
CZE 0:14:24.73 0:00:58.30
10.
KOHOUT Jindřich
VELO AKADEMIE KLADNO
CZE 0:14:28.82 0:01:02.39
11.
ČTRNÁCTÝ Antonín
VELO AKADEMIE KLADNO
CZE 0:14:34.35 0:01:07.92
12.
MAŇAS Adam
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:14:35.65 0:01:09.22
13.
STRAKATÝ Šimon
DUKLA PRAHA
CZE 0:14:41.87 0:01:15.44
14.
FILGAS Lukáš
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:14:49.11 0:01:22.68
15.
ZAZVONIL Jáchym
VELO AKADEMIE KLADNO
CZE 0:14:50.30 0:01:23.87
16.
PŘENOSIL Adam
TJ STADION LOUNY
CZE 0:14:52.85 0:01:26.42
17.
KNOTEK Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:15:06.39 0:01:39.96
18.
ZAVADIL Tobiáš
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:15:07.95 0:01:41.52
19.
VIKTORA Michal
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:15:21.38 0:01:54.95
20.
HORN Josef
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:15:35.86 0:02:09.43
21.
ZVĚDĚLÍK Jakub
ACS DRAK VRBNO
CZE 0:15:38.71 0:02:12.28
22.
KELBL Tobiáš
TJ Favorit Brno
CZE 0:15:55.72 0:02:29.29
23.
DUCHEK Viktor
TJ STADION LOUNY
CZE 0:15:57.90 0:02:31.47
24.
ICHA Mikoláš
DUKLA PRAHA
CZE 0:16:07.43 0:02:41.00
25.
KALINA Matěj
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 0:16:11.71 0:02:45.28
26.
MELICHAR Tomáš
Cyklokramo Suchdol nad Odrou
CZE 0:16:13.27 0:02:46.84
27.
TICHÝ Tadeáš
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:16:18.37 0:02:51.94
28.
DEDEK Jakub
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:16:43.10 0:03:16.67
29.
KOLÁČEK Adam František
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 0:17:35.13 0:04:08.70
30.
STEHLÍK Daniel
CK DACOM PHARMA KYJOV
CZE 0:17:50.44 0:04:24.01
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
TESAŘÍK Jakub
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:20:23.65 0:00:00.00
2.
ICHA David
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
CZE 0:21:02.08 0:00:38.43
3.
ŽUFÁNEK Antonín
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:21:09.01 0:00:45.36
4.
LA CARBONARA Matteo
TJ Favorit Brno
CZE 0:21:11.49 0:00:47.84
5.
HRDINA Adam
CK Jihočeské naděje
CZE 0:21:14.80 0:00:51.15
6.
KLVAŇ Mikuláš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:21:19.34 0:00:55.69
7.
PANUŠ Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:21:29.95 0:01:06.30
8.
BRADNA Vítek
LAWI junior team
CZE 0:21:33.59 0:01:09.94
9.
KMENT Šimon
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:21:40.71 0:01:17.06
10.
JOHN Antonín
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:21:42.29 0:01:18.64
11.
REK Patrik
DUKLA PRAHA
CZE 0:21:43.88 0:01:20.23
12.
VOREL Lukáš
REXONIX Racing Team
CZE 0:21:45.04 0:01:21.39
13.
ICHA Martin
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
CZE 0:21:55.08 0:01:31.43
14.
GROŠEK Matěj
Open Cycling Academy z.s.
CZE 0:21:57.19 0:01:33.54
15.
GÖRÖG Štěpán
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:21:58.57 0:01:34.92
16.
BURSA Filip
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:22:01.06 0:01:37.41
17.
KYAS Jan
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:22:03.70 0:01:40.05
18.
BEČVÁŘ Oliver
BIKE puzzle team
CZE 0:22:11.13 0:01:47.48
19.
BLAHOUT Jonáš
DUKLA PRAHA
CZE 0:22:16.89 0:01:53.24
20.
BUCHÁČEK Oliver Trent
Team Forman profiq Cinelli
CZE 0:22:19.84 0:01:56.19
21.
KUBĚNA Daniel
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:22:20.43 0:01:56.78
22.
HUBÁČEK Jaroslav
TJ Favorit Brno
CZE 0:22:32.27 0:02:08.62
23.
ZAZVONIL Štěpán
VELO AKADEMIE KLADNO
CZE 0:22:32.35 0:02:08.70
24.
LANG Robert
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:22:32.35 0:02:08.70
25.
LAPČÍK Ondřej
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 0:22:32.97 0:02:09.32
26.
DRÁBEK Nikola
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:22:34.35 0:02:10.70
27.
VAŠINA Matěj
TJ Favorit Brno
CZE 0:22:35.74 0:02:12.09
28.
SVOBODA David
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:22:38.21 0:02:14.56
29.
DOUDĚRA Petr
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:22:40.25 0:02:16.60
30.
FILGAS Matouš
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:22:41.60 0:02:17.95
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ŠUMPÍK Pavel
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:17:55.35 0:00:00.00
2.
PEŠEK Adam
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 0:18:31.73 0:00:36.38
3.
ZAHÁLKA Štěpán
CK SLAVOJ TEREZÍN
CZE 0:18:44.39 0:00:49.04
4.
BITTMAN Adam
KOVO PRAHA
CZE 0:18:45.53 0:00:50.18
5.
FALTÝNEK Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:18:53.15 0:00:57.80
6.
VAVRO Kristián
TJ Favorit Brno
CZE 0:18:57.33 0:01:01.98
7.
PODAŘIL Jan
DUKLA PRAHA
CZE 0:18:59.99 0:01:04.64
8.
ZEDNÍK Jiří
TJ STADION LOUNY
CZE 0:19:01.49 0:01:06.14
9.
PITÁK Matěj
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:19:03.74 0:01:08.39
10.
RIEGER Marek
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:19:10.28 0:01:14.93
11.
KORBEL Matyáš
TJ LOKOMOTIVA BEROUN
CZE 0:19:13.01 0:01:17.66
12.
VLK Josef
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:19:17.98 0:01:22.63
13.
HRADISKÝ Zdeněk
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:19:31.88 0:01:36.53
14.
PEKAŘ Matěj
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:19:32.22 0:01:36.87
15.
HAVEL Matěj
LAWI junior team
CZE 0:19:32.22 0:01:36.87
16.
KRAUS Tomáš
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:19:39.42 0:01:44.07
17.
MALÝ Jakub
REXONIX Racing Team
CZE 0:19:39.81 0:01:44.46
18.
RAŠKA Lukáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:19:42.16 0:01:46.81
19.
HÁJEK Tomáš
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:19:43.28 0:01:47.93
20.
KOTSCHY Vít
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 0:19:44.27 0:01:48.92
21.
STREJČEK Adam
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:19:47.02 0:01:51.67
22.
MATĚJEK Šimon
TJ Favorit Brno
CZE 0:19:47.35 0:01:52.00
23.
POLÁK Matyáš
LAWI junior team
CZE 0:19:48.98 0:01:53.63
24.
NOVÁK Filip
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:19:49.30 0:01:53.95
25.
JAROŠ Nikola
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:19:50.00 0:01:54.65
26.
NETÍK Tomáš
CK SLAVOJ TEREZÍN
CZE 0:19:51.58 0:01:56.23
27.
BOHÁČ Václav
TJ STADION LOUNY
CZE 0:19:53.24 0:01:57.89
28.
KRÁL Kryštof
DUKLA PRAHA
CZE 0:19:55.28 0:01:59.93
29.
MATOULEK Jiří
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:19:57.75 0:02:02.40
30.
NÁGR Ondřej
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:20:04.65 0:02:09.30
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KRÁLOVÁ Eliška
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:14:59.93 0:00:00.00
2.
SVOBODOVÁ Laura
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:15:04.91 0:00:04.98
3.
PAZOURKOVÁ Vilma
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:15:19.47 0:00:19.54
4.
FRÖHLICHOVÁ Lucie
Open Cycling Academy z.s.
CZE 0:15:21.07 0:00:21.14
5.
VÝBORNÁ Marianna
REXONIX Racing Team
CZE 0:15:26.20 0:00:26.27
6.
RUSŇÁKOVÁ Kamila
VELO AKADEMIE KLADNO
CZE 0:15:41.97 0:00:42.04
7.
ZAVADILOVÁ Adéla
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:15:44.71 0:00:44.78
8.
POZORSKÁ Ivona
DRAHANSKÝ SPORT
CZE 0:15:53.17 0:00:53.24
9.
HORNOVÁ Františka
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:16:19.18 0:01:19.25
10.
RUSŇÁKOVÁ Lucie
VELO AKADEMIE KLADNO
CZE 0:16:26.44 0:01:26.51
11.
SMOLÍKOVÁ Nela
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 0:16:43.36 0:01:43.43
12.
SVITÁLKOVÁ Ema
CK DACOM PHARMA KYJOV
CZE 0:17:10.54 0:02:10.61
13.
ČECHOVÁ Eliška
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:17:19.47 0:02:19.54
14.
SMOLÍKOVÁ Klára
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 0:17:25.07 0:02:25.14
15.
KARÁSKOVÁ Valérie
Open Cycling Academy z.s.
CZE 0:17:26.63 0:02:26.70
16.
KURKOVÁ Markéta
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 0:17:40.89 0:02:40.96
17.
MÍČKOVÁ Terezie
ACS DRAK VRBNO
CZE 0:17:50.06 0:02:50.13
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SÍTKOVÁ Linda
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:21:43.90 0:00:00.00
2.
CERMANOVÁ Antonie
CK Příbram - Fany GASTRO
CZE 0:21:54.02 0:00:10.12
3.
ŠPICAROVÁ Karolína
Force team Špicar
CZE 0:22:46.73 0:01:02.83
4.
GROHOVÁ Lucie
CK Příbram - Fany GASTRO
CZE 0:22:56.45 0:01:12.55
5.
DRHOVÁ Eva
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:22:56.47 0:01:12.57
6.
STRÁNSKÁ Adéla
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:23:24.37 0:01:40.47
7.
KRÁTKÁ Zuzka
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 0:23:37.79 0:01:53.89
8.
BENEŠOVÁ Ema
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 0:23:38.03 0:01:54.13
9.
DUBCOVÁ Anna
Team Forman profiq Cinelli
CZE 0:24:13.22 0:02:29.32
10.
KOLÁŘOVÁ Babeta
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:24:16.24 0:02:32.34
11.
LAZAROVÁ Barbora
TJ Favorit Brno
CZE 0:24:51.91 0:03:08.01
12.
FRYDRYCHOVÁ Karolína
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:24:57.18 0:03:13.28
13.
NĚMCOVÁ Natálie
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 0:25:19.26 0:03:35.36
14.
JAROŠOVÁ Emílie
ASO DUKLA BRNO
CZE 0:25:30.40 0:03:46.50
15.
PALAGYIOVÁ Klára
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:25:41.93 0:03:58.03
16.
JŮNOVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:26:14.12 0:04:30.22
17.
JAHODOVÁ Tereza
Team Forman profiq Cinelli
CZE 0:26:44.53 0:05:00.63
18.
LANÍČKOVÁ Kateřina
TJ Favorit Brno
CZE 0:29:12.49 0:07:28.59
19.
FIÁLKOVÁ Anna
ACS DRAK VRBNO
CZE 0:30:05.27 0:08:21.37
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KAŇKOVSKÁ Nela
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:20:49.84 0:00:00.00
2.
DOUDĚROVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:21:13.68 0:00:23.84
3.
PITTNEROVÁ Adéla
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:21:23.67 0:00:33.83
4.
KOVAŘÍKOVÁ Iva
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 0:21:34.91 0:00:45.07
5.
JADRNÁ Veronika
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 0:22:07.99 0:01:18.15
6.
STRAKATÁ Vendula
DUKLA PRAHA
CZE 0:22:13.18 0:01:23.34
7.
LALÁKOVÁ Anna
DUKLA PRAHA
CZE 0:22:34.97 0:01:45.13
8.
HANÁKOVÁ Anna
REXONIX Racing Team
CZE 0:22:36.66 0:01:46.82
9.
HERMANOVÁ Beata
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 0:22:38.62 0:01:48.78
10.
DUBCOVÁ Štěpánka
Team Forman profiq Cinelli
CZE 0:22:40.62 0:01:50.78
11.
HRDINOVÁ Anna
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:22:40.69 0:01:50.85
12.
SEDLÁČKOVÁ Veronika
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:22:41.66 0:01:51.82
13.
PANUŠOVÁ Anna
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:22:43.93 0:01:54.09
14.
HEZINOVÁ Daniela
TJ STADION LOUNY
CZE 0:22:46.47 0:01:56.63
15.
MIKULÁŠKOVÁ Alice
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:22:52.62 0:02:02.78
16.
LEHKÁ Lucie
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:23:00.43 0:02:10.59
17.
VIKOVÁ Hanka
DUKLA PRAHA
CZE 0:23:13.43 0:02:23.59
18.
HURAČOVÁ Markéta
CK FESO PETŘVALD
CZE 0:23:20.86 0:02:31.02
19.
VÁCLAVŮ Martina
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:23:49.28 0:02:59.44
20.
SLAVÍČKOVÁ Sára
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:23:50.81 0:03:00.97
21.
HODINOVÁ Nicol
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:23:53.30 0:03:03.46
22.
MÍČKOVÁ Magdaléna
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 0:24:04.35 0:03:14.51
23.
JUROVÁ Hana
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:24:04.83 0:03:14.99
24.
DLOUHÁ Aneta
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:24:07.36 0:03:17.52
25.
RICHTEROVÁ Karolína
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:24:14.73 0:03:24.89
26.
KADLECOVÁ Tereza
SportRaces Cycling Team
CZE 0:24:30.08 0:03:40.24
27.
POLÁŠKOVÁ Ema
Team Forman profiq Cinelli
CZE 0:24:55.77 0:04:05.93

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.