serie : 5 x Vimperkem 2022

5 x Vimperkem - kolečkové lyže a in-line brusle

inline
DATE :20.9.2022 PLACE  :Vimperk, sportovní areál Vodník

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ZUB Vojtěch
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:15.9 0:00:00.0
2.
KYRÁL Šimon
Ski Sokol Stachy
CZE 0:08:19.5 0:00:03.6
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MÁNKOVÁ Emma
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:59.7 0:00:00.0
2.
KREJČÍ Štěpánka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:01.2 0:00:01.4
3.
HUDEČKOVÁ Lucie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:02.5 0:00:02.7
4.
LUČANOVÁ Anna
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:10.6 0:00:10.8
5.
KOLAFOVÁ Karolína
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:17.2 0:00:17.4
6.
VENCLÍKOVÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:27.3 0:00:27.6
7.
MORAVCOVÁ Bára
CZE 0:08:43.7 0:00:43.9
8.
VONDRUŠKOVÁ Veronika
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:09.3 0:01:09.5
9.
PŮBALOVÁ Silvie
Ski klub Strakonice
CZE 0:09:13.3 0:01:13.5
10.
JANOŠÍKOVÁ Lenka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:17.2 0:01:17.4
11.
EIGNEROVÁ Eliška
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:44.6 0:01:44.9
12.
DOSEDĚLOVÁ Aneta
Ski Sokol Stachy
CZE 0:09:47.3 0:01:47.6
13.
CZERWENKOVÁ Lucie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:50.7 0:01:50.9
14.
NOVÁ Miroslava
Ski klub Strakonice
CZE 0:10:12.3 0:02:12.5
15.
ŘEŽÁBOVÁ Nikola
Ski Sokol Stachy
CZE 0:10:13.2 0:02:13.4
16.
KÁLALOVÁ Alwxandra
Ski Sokol Stachy
CZE 0:10:32.5 0:02:32.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
STEINBACH Hynek
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:52.4 0:00:00.0
2.
VONDRAŠ Petr
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:07.7 0:00:15.2
3.
VOCELKA Matěj
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:11.1 0:01:18.6
4.
SATORIE Josef
Ski Sokol Stachy
CZE 0:10:41.2 0:01:48.7
5.
FICHE Matthew
Ski klub Strakonice
CZE 0:11:26.2 0:02:33.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
RANDÁKOVÁ Hanka
Ski Sokol Stachy
CZE 0:12:37.0 0:00:00.0
2.
CZERWENKOVÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:13:47.5 0:01:10.5
3.
SATORIOVÁ Johana
Ski Sokol Stachy
CZE 0:14:04.4 0:01:27.3
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ANTOŠ Lukáš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:17:38.2 0:00:00.0
2.
KALIVODA Tomáš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:17:39.9 0:00:01.6
3.
VYSKOČIL David
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:17:40.2 0:00:01.9
4.
ŠILHA Ondřej
Ski Sokol Stachy
CZE 0:17:45.5 0:00:07.2
5.
VONDRAŠ Petr
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:20:55.2 0:03:17.0
6.
PELC Matyáš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:21:47.1 0:04:08.8
7.
JURÁŇ Karel
TT Tálín
CZE 0:23:07.4 0:05:29.1

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.