M SR XCO, XCC PoráčPark
DATE : | 22 - 23.7.2023 | PLACE : | Poráč |
---|
Official results
- Men Elite by category - nedeľa
- Women Elite by category - nedeľa
- Junior Men by category - nedeľa
- Junior Women by category - nedeľa
- Kadeti by category - nedeľa
- Kadetky by category - nedeľa
- Masters A by category - nedeľa
- Masters B by category - nedeľa
- Masters C by category - nedeľa
- Ženy Masters by category - nedeľa
- Starší žiaci by category - nedeľa
- Staršie žiačky by category - nedeľa
- Mladšie žiačky by category - nedeľa
- Mladší žiaci by category - nedeľa
- Mini dievčatá by category - nedeľa
- Mini chlapci by category - nedeľa
- Men Elite by category
- Junior Men by category
- Kadeti by category
- Women Elite by category
- Junior Women by category
- Kadetky by category
- Ženy Masters by category
- Masters C by category
- Masters B by category
- Masters A by category
- Mini chlapci by category
- Mini dievčatá by category
- Mladšie žiačky by category
- Mladší žiaci by category
- Starší žiaci by category
- Staršie žiačky by category
- E-Bike Ženy by category
- E-Bike Muži by category
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | VRANÁK Lukáš |
CK EPIC Dohňany |
SVK | 0:19:24.2 | 0:00:00.0 |
2. | ŠVOŇAVA Matej |
KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava |
SVK | 0:20:27.2 | 0:01:03.0 |
3. | PANÁČEK Lukáš |
CyS - Akadémia Petra Sagana |
SVK | 0:21:17.7 | 0:01:53.5 |
4. | MIKULEC Matúš |
Novomestský Superbiker |
SVK | 0:21:22.2 | 0:01:58.0 |
5. | ORAVEC Dusan |
RRK GROUP PIERRE BAGUETTE BENZINOL development |
SVK | 0:21:23.5 | 0:01:59.2 |
6. | MOŇOK Tomáš |
PROefekt KOŠICE |
SVK | 0:21:24.3 | 0:02:00.0 |
7. | BOŽENÍK Daniel |
PROefekt KOŠICE |
SVK | 0:22:22.3 | 0:02:58.0 |
8. | HAJDUCH Martin |
CyS - Akadémia Petra Sagana |
SVK | 0:23:05.2 | 0:03:41.0 |
9. | MEDVEĎ Jerguš |
ŠK Železiarne Podbrezová |
SVK | 0:23:17.0 | 0:03:52.7 |
10. | KUPČOK Andrej |
Športový klub Topoľčianky |
SVK | 0:23:45.5 | 0:04:21.2 |
11. | RUDŇANSKÝ Maxim |
Cyklistická tour |
SVK | 0:23:48.7 | 0:04:24.5 |
12. | HURÁK Tomáš |
Cyklistická tour |
SVK | 0:26:47.5 | 0:07:23.2 |
13. | ŠOLTÝS Kristián |
CYKLO SPIŠ |
SVK | 0:27:47.0 | 0:08:22.7 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ULÍK Matej |
Expres CZ-Tufo Team Kolín |
SVK | 0:19:06.5 | 0:00:00.0 |
2. | HRTÁNEK Martin |
Vallerbike ASD |
SVK | 0:19:09.5 | 0:00:03.0 |
3. | JENČUŠ Jakub |
PROefekt Across |
SVK | 0:19:31.5 | 0:00:24.9 |
4. | KOREŇ Matúš Jakub |
KAKTUS BIKE - TEAM Bratislava |
SVK | 0:20:22.7 | 0:01:16.2 |
5. | LAKTIŠ Timotej |
PROefekt Across |
SVK | 0:20:24.0 | 0:01:17.4 |
6. | PAPCUN Florián |
PROefekt Across |
SVK | 0:20:25.0 | 0:01:18.5 |
7. | VOZÁR Šimon |
ŠK Železiarne Podbrezová |
SVK | 0:21:53.2 | 0:02:46.7 |
8. | MAZÁN Matúš |
CyS - Akadémia Petra Sagana |
SVK | 0:22:09.0 | 0:03:02.5 |
9. | GLAJZA Ondrej |
Cyklistický klub DUKLA Bratislava |
SVK | 0:22:47.5 | 0:03:41.0 |
10. | SZOTÁK Lukáš |
PROefekt team |
SVK | 0:24:42.3 | 0:05:35.7 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | CHLADOŇOVÁ Viktória |
CLIMBERG SPORT TEAM |
SVK | 0:22:58.0 | 0:00:00.0 |
2. | CIRIAKOVÁ Terézia |
CyS - Akadémia Petra Sagana |
SVK | 0:24:47.0 | 0:01:48.9 |
3. | VOJTÍŠKOVÁ Dorota |
CLIMBERG SPORT TEAM |
SVK | 0:25:27.2 | 0:02:29.2 |
4. | FEREJOVÁ Hana |
Športový klub Topoľčianky |
SVK | 0:28:38.5 | 0:05:40.5 |
5. | POLICK Zina Kasandra |
Novomestský Superbiker |
SVK | 0:29:38.0 | 0:06:40.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KESEG ŠTEVKOVÁ Janka |
OUTSITERZ |
SVK | 0:24:12.0 | 0:00:00.0 |
2. | KURNICKÁ Tereza |
PROefekt team |
SVK | 0:24:14.7 | 0:00:02.7 |
3. | GLAJZOVÁ Erika |
CK CYKLOGLAJZA BB |
SVK | 0:26:06.0 | 0:01:54.0 |
4. | TICHÁ Kristína |
CyS - Akadémia Petra Sagana |
SVK | 0:30:08.2 | 0:05:56.2 |
5. | PAULECHOVÁ Linda |
Novomestský Superbiker |
SVK | 0:31:45.5 | 0:07:33.5 |
6. | GOLIANOVÁ Miroslava |
CK ROUTE 66 Brezno |
SVK | 0:32:34.7 | 0:08:22.7 |
7. | BIROŠOVÁ Tereza |
CKM Poprad |
SVK | 0:33:18.2 | 0:09:06.2 |