Banskobystrický maratón 2024

Running
DATE :8.6.2024 PLACE  :Banská Bystrica

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KVIATKOVSKÝ Peter
Milujembehanie.sk
SVK 2:40:32 0:00:00
2.
MICHALEC Tomáš
Maratón klub Rajec
SVK 2:44:56 0:04:24
3.
JEDLINSZKI Gábor
Hegyi Kecskék Sport Egyesület
HUN 2:48:41 0:08:09
4.
ŠUĽA Michal
Športová nadácia Kotrmelec
SVK 2:55:56 0:15:24
5.
VRUBEL Martin
Šnek _@_y
SVK 2:59:27 0:18:55
6.
RYBIANSKY Pavol
Srdcom pre Chotár
SVK 3:04:06 0:23:34
7.
TEREŠTÍK Matúš
Team DĽJ
SVK 3:04:57 0:24:25
8.
ŠAVOL Matej
BAMM
SVK 3:11:08 0:30:36
9.
TILESCH Denis
MKL KREMNICA
SVK 3:12:18 0:31:46
10.
GILAN Martin
X-runners Čereňany
SVK 3:12:47 0:32:15
11.
ĎURTA Tomáš
Prievidza
SVK 3:12:55 0:32:23
12.
HANUS Ján
SVK 3:15:52 0:35:20
13.
FOLTÁN Adam
X
SVK 3:18:53 0:38:21
14.
BÖHM Viktor
Jump Sport
CZE 3:19:30 0:38:58
15.
ZVARA Ján
Zdravie v pohybe Lučatín
SVK 3:20:49 0:40:17
16.
POTKAN Peter
Run Forrest Run
SVK 3:23:54 0:43:22
17.
HUČKO František
Banditos
SVK 3:25:02 0:44:30
18.
POLLÁK Ján
Michalovce
SVK 3:25:07 0:44:35
19.
HANZEL Štefan
Jablonové
SVK 3:26:09 0:45:37
20.
JELEN Rok
-
SVK 3:26:37 0:46:05
21.
KOPANIČÁK Pavol
X
SVK 3:26:46 0:46:14
22.
BABIŠ Branislav
Šrobárová
SVK 3:27:13 0:46:41
23.
PÁLFI Štefan
Active life team.košice
SVK 3:28:05 0:47:33
24.
FONTOSH Myroslav
ziadny
SVK 3:28:06 0:47:34
25.
PILIARKIN Timotej
Slovenská Ľupča
SVK 3:28:37 0:48:05
26.
FILO Lubomir
Realiz sport team BA
SVK 3:29:05 0:48:33
27.
HORVATH Ladislav
ŠK KOMPAS
SVK 3:30:18 0:49:46
28.
FLOREK Marek
Nemecká
SVK 3:30:28 0:49:56
29.
ŠTEFANČÍK Igor
#trener sibi
SVK 3:32:00 0:51:28
30.
JAMRICH Michal
Banská Bystrica
SVK 3:33:05 0:52:33
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ZÁKÁNYI Panna
ELTE SE
HUN 3:11:47 0:00:00
2.
BUTORACOVÁ Ivana
MTC Vyšná Šebastová
SVK 3:17:23 0:05:36
3.
HOLA Klaudia
LaukoFamily
SVK 3:26:23 0:14:36
4.
HRUBOVSKA Miroslava
X
SVK 3:49:11 0:37:24
5.
DANIELOVÁ Mária
ŠKP Levoča
SVK 3:49:52 0:38:05
6.
ILKANICOVA Vladimira
ZŠ Ďumbierska Banska Bystrica
SVK 3:54:23 0:42:36
7.
KLEMENTOVÁ Barbora
Klub lyžiarov Nováky
SVK 3:57:19 0:45:32
8.
MRÁZOVÁ Jurina Jura
X
SVK 4:06:21 0:54:34
9.
ORECHOVSKÁ Andrea
Žiadny
SVK 4:10:22 0:58:35
10.
BULLOVÁ Alžbeta
-
SVK 4:12:23 1:00:36
11.
KÓSAOVÁ Zuzana
IKO Karate
SVK 4:22:15 1:10:28
12.
GONŠOROVÁ Katarína
X
SVK 4:22:16 1:10:29
13.
ČIEŠKOVÁ Zuzana
Liptovské komando
SVK 4:22:42 1:10:55
14.
FOTTOVÁ Jana
Prešov
SVK 4:25:50 1:14:03
15.
SOTÁKOVÁ Barbora
X
SVK 4:26:40 1:14:53
16.
DŽIGUMOVIČOVÁ Kristína
X
SVK 4:41:16 1:29:29
17.
SKIRKANIČ Martina
Ladies Thaibox
SVK 4:44:53 1:33:06
18.
KOVÁČIKOVÁ Terezie
Klub biatlonu Čierny Balog
SVK 4:59:11 1:47:24
19.
PAVELKOVÁ Helena
amatér
SVK 4:59:51 1:48:04
20.
DEJOVÁ Jana
TURIEC.RUN
SVK 5:03:10 1:51:23
21.
BEZÁNYIOVÁ Ľubica
Rozbeháme Nitru
SVK 5:06:23 1:54:36
22.
OLEJKOVÁ Gabriela
HRÁME ĎALEJ !!! :-)
SVK 5:11:25 1:59:38
23.
MIČKOVÁ Lucia
Lucia
SVK 5:16:36 2:04:49

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.