Predator RACE Master weekend Neukirchen - BRUTAL + Junior
DATUM : | 8.6.2019 | MÍSTO : | http://www.predatorrace.cz/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1159 | INNERHOFER Manuel | 1995 | --- | 1. / Men 18 -24 | 1:20:34.7 | 0:00:00.0 | ||
2 | 2015 | TEUFNER Stefan | 1987 | Team Celtic Warrior | 1. / Men 30 -34 | 1:27:23.2 | 0:06:48.5 | ||
3 | 1174 | SETTELE Stefan | 1986 | MIT OCR Germany | 2. / Men 30 -34 | 1:34:47.9 | 0:14:13.2 | ||
4 | 113 | JÖRG Eißmann | 1970 | --- | 1. / Men 45 - 49 | 1:35:32.9 | 0:14:58.2 | ||
5 | 17 | KAREL Štěpán | 1990 | Z.L.O. | 1. / Men 25 -29 | 1:36:21.0 | 0:15:46.3 | ||
6 | 1002 | HANDLER Christian | 1986 | --- | 3. / Men 30 -34 | 1:36:23.9 | 0:15:49.2 | ||
7 | 1034 | MATTERSBERGER Stephan | 1994 | --- | 2. / Men 25 -29 | 1:37:09.1 | 0:16:34.4 | ||
8 | 2001 | SCHUH Martin | 1993 | union dirtrun.company | 3. / Men 25 -29 | 1:37:16.5 | 0:16:41.8 | ||
9 | 2072 | BABÁK Josef | 1992 | CZECH Mix Team | 4. / Men 25 -29 | 1:38:03.8 | 0:17:29.1 | ||
10 | 37 | HRABÁK Petr | 1989 | AF team | 4. / Men 30 -34 | 1:38:27.2 | 0:17:52.5 | ||
11 | 18 | KOČVARA Luboš | 1986 | Z.L.O. | 5. / Men 30 -34 | 1:38:34.5 | 0:17:59.8 | ||
12 | 142 | PEŠEK Petr | 1990 | AF team | 5. / Men 25 -29 | 1:39:03.9 | 0:18:29.2 | ||
13 | 1180 | KRUPKA Michal | 1999 | Barbarian Extreme Team | 2. / Men 18 -24 | 1:42:10.2 | 0:21:35.5 | ||
14 | 141 | JEVTIČ Saša | 1984 | --- | 1. / Men 35 - 39 | 1:43:10.3 | 0:22:35.6 | ||
15 | 1142 | BUCHEGGER Daniel | 1992 | --- | 6. / Men 25 -29 | 1:43:24.3 | 0:22:49.6 | ||
16 | 16 | KRÁLÍK Petr | 1985 | Z.L.O. | 6. / Men 30 -34 | 1:43:44.1 | 0:23:09.4 | ||
17 | 1158 | KRETTL Daniel | 1995 | --- | 3. / Men 18 -24 | 1:43:45.6 | 0:23:10.9 | ||
18 | 1173 | BIEDERMANN Stefan | 1980 | MIT OCR Germany | 2. / Men 35 - 39 | 1:44:16.9 | 0:23:42.2 | ||
19 | 1098 | RYŠAVÝ Šimon | 2000 | Barbarian Extreme Team | 4. / Men 18 -24 | 1:44:24.9 | 0:23:50.2 | ||
20 | 19 | KRÁSA David | 1976 | Z.L.O. | 1. / Men 40 - 44 | 1:45:20.4 | 0:24:45.7 | ||
21 | 1071 | ARENDT Christian | 1982 | --- | 3. / Men 35 - 39 | 1:45:26.4 | 0:24:51.7 | ||
22 | 2034 | PILAT Marco | 1990 | Steeltown Spartans | 7. / Men 25 -29 | 1:45:39.9 | 0:25:05.2 | ||
23 | 2080 | WALDHANS Patrik | 1991 | Barbarian Extreme Team | 8. / Men 25 -29 | 1:46:40.8 | 0:26:06.1 | ||
24 | 43 | MIKEL Marek | 1989 | --- | 7. / Men 30 -34 | 1:46:59.5 | 0:26:24.8 | ||
25 | 1134 | WIXLER Andreas | 1984 | --- | 4. / Men 35 - 39 | 1:48:42.2 | 0:28:07.5 | ||
26 | 1045 | BILEK Roland | 1975 | Team Celtic Warrior | 2. / Men 40 - 44 | 1:48:49.8 | 0:28:15.1 | ||
27 | 1092 | VOPASEK Miroslav | 1992 | CZECH Mix Team | 9. / Men 25 -29 | 1:48:56.6 | 0:28:21.9 | ||
28 | 2081 | BIELIK Marek | 2000 | Barbarian Extreme Team | 5. / Men 18 -24 | 1:49:01.3 | 0:28:26.6 | ||
29 | 58 | CHMELAR Filip | 1990 | --- | 10. / Men 25 -29 | 1:49:14.2 | 0:28:39.5 | ||
30 | 1097 | GEWEHR Jens | 1986 | OCR-Pacemakers | 8. / Men 30 -34 | 1:49:58.1 | 0:29:23.4 | ||
31 | 117 | NOVOTNÝ Zdeněk | 1990 | --- | 11. / Men 25 -29 | 1:49:59.0 | 0:29:24.3 | ||
32 | 1109 | SIMON Thonon | 1985 | --- | 9. / Men 30 -34 | 1:50:04.3 | 0:29:29.6 | ||
33 | 127 | LEMBERGER Bruno | 1971 | --- | 2. / Men 45 - 49 | 1:51:58.8 | 0:31:24.1 | ||
34 | 1095 | BABUŠKOVÁ Stanislava | 1974 | CZECH Mix Team | 1. / Women 45 - 49 | 1:52:47.6 | 0:32:12.9 | ||
35 | 2033 | GRADL Michaela | 1992 | Steeltown Spartans | 1. / Women 25 -29 | 1:53:24.8 | 0:32:50.1 | ||
36 | 2003 | TREMETZBERGER Manuel | 1983 | Steeltown Spartans | 5. / Men 35 - 39 | 1:53:25.8 | 0:32:51.1 | ||
37 | 77 | STEINER Gernot | 1976 | union dirtrun.company | 3. / Men 40 - 44 | 1:54:07.1 | 0:33:32.4 | ||
38 | 75 | CHRISTOPHER Michel | 1984 | --- | 6. / Men 35 - 39 | 1:54:34.9 | 0:34:00.2 | ||
39 | 2016 | RAMBERGER Christian | 1981 | Team Celtic Warrior | 7. / Men 35 - 39 | 1:56:00.7 | 0:35:26.0 | ||
40 | 111 | LOKAJÍČKOVÁ Klára | 2000 | AF team | 1. / Women 18 -24 | 1:56:10.8 | 0:35:36.1 | ||
41 | 1016 | HEISS Roman | 1983 | --- | 8. / Men 35 - 39 | 1:56:11.7 | 0:35:37.0 | ||
42 | 1162 | HRDLICKA Jan | 1992 | --- | 12. / Men 25 -29 | 1:56:23.5 | 0:35:48.8 | ||
43 | 1123 | SCHWEIGERT Matthias | 1990 | --- | 13. / Men 25 -29 | 1:56:47.8 | 0:36:13.1 | ||
44 | 1153 | SAULX Luca | 1996 | --- | 6. / Men 18 -24 | 1:57:02.1 | 0:36:27.4 | ||
45 | 1128 | POSPÍŠIL Milan | 1989 | Barbarian Extreme Team | 10. / Men 30 -34 | 1:57:02.9 | 0:36:28.2 | ||
46 | 1013 | GERHARD Jarz | 1980 | Steeltown Spartans | 9. / Men 35 - 39 | 1:57:09.8 | 0:36:35.1 | ||
47 | 2045 | LAŇKA Jan | 1988 | ocra.cz Team | 11. / Men 30 -34 | 1:57:24.4 | 0:36:49.7 | ||
48 | 40 | BODMER Marc | 1988 | --- | 12. / Men 30 -34 | 1:58:25.2 | 0:37:50.5 | ||
49 | 1044 | ERNST Günter | 1987 | Team Celtic Warrior | 13. / Men 30 -34 | 2:01:22.3 | 0:40:47.6 | ||
50 | 1036 | SUCHAN Miroslav | 1994 | --- | 14. / Men 25 -29 | 2:01:36.2 | 0:41:01.5 | ||
51 | 1066 | THOMAYER Jan | 1997 | Predator Gym Team | 7. / Men 18 -24 | 2:01:43.3 | 0:41:08.6 | ||
52 | 121 | ROSECKY Patrik | 1994 | --- | 15. / Men 25 -29 | 2:01:43.4 | 0:41:08.7 | ||
53 | 1032 | ZETTEL Roland | 1986 | --- | 14. / Men 30 -34 | 2:02:07.8 | 0:41:33.1 | ||
54 | 1012 | STEFAN Klausriegler | 1990 | --- | 16. / Men 25 -29 | 2:02:17.3 | 0:41:42.6 | ||
55 | 2047 | MARIO Maurer | 1987 | Team Celtic Warrior | 15. / Men 30 -34 | 2:02:17.5 | 0:41:42.8 | ||
56 | 1056 | CIMLER Jiří | 1984 | CZECH Mix Team | 10. / Men 35 - 39 | 2:02:36.8 | 0:42:02.1 | ||
57 | 84 | PROKOP Miroslav | 1988 | --- | 16. / Men 30 -34 | 2:03:16.7 | 0:42:42.0 | ||
58 | 3087 | ORTNER Manuel | 1993 | --- | 17. / Men 25 -29 | 2:03:29.9 | 0:42:55.2 | ||
59 | 53 | NOHEJL Martin | 1989 | AF team | 17. / Men 30 -34 | 2:04:22.2 | 0:43:47.5 | ||
60 | 2004 | NOVÁK Martin | 1982 | --- | 11. / Men 35 - 39 | 2:04:28.9 | 0:43:54.2 | ||
61 | 114 | ŠIŠKA Patrik | 1997 | Predator Gym Team | 8. / Men 18 -24 | 2:04:49.2 | 0:44:14.5 | ||
62 | 1006 | KOWATSCH Christoph | 1987 | --- | 18. / Men 30 -34 | 2:05:08.2 | 0:44:33.5 | ||
63 | 14 | MERTA David | 1983 | Diversity Beasts | 12. / Men 35 - 39 | 2:05:37.1 | 0:45:02.4 | ||
64 | 103 | HERZOG Anton | 1992 | --- | 18. / Men 25 -29 | 2:06:06.7 | 0:45:32.0 | ||
65 | 32 | BOBEK Jiri | 1984 | --- | 13. / Men 35 - 39 | 2:06:37.4 | 0:46:02.7 | ||
66 | 115 | FIALOVÁ Lenka | 1989 | Predator Gym Team | 1. / Women 30 -34 | 2:10:01.1 | 0:49:26.4 | ||
67 | 143 | PODLESNÝ Martin | 1983 | --- | 14. / Men 35 - 39 | 2:10:02.0 | 0:49:27.3 | ||
68 | 1050 | GRUNDNER Christian Michael | 1986 | --- | 19. / Men 30 -34 | 2:11:12.0 | 0:50:37.3 | ||
69 | 2019 | GSCHWANDTL Robert | 1982 | Team Celtic Warrior | 15. / Men 35 - 39 | 2:12:20.2 | 0:51:45.5 | ||
70 | 1064 | ERNST Thomas | 1985 | PR WOT Pinzgau | 20. / Men 30 -34 | 2:12:22.0 | 0:51:47.3 | ||
71 | 1176 | RANGMAN Olga | 1989 | --- | 2. / Women 30 -34 | 2:12:47.1 | 0:52:12.4 | ||
72 | 1003 | PICHLBAUER Anna | 1994 | --- | 2. / Women 25 -29 | 2:13:31.5 | 0:52:56.8 | ||
73 | 1062 | LUGER Rene | 1985 | PR WOT Pinzgau | 21. / Men 30 -34 | 2:13:47.8 | 0:53:13.1 | ||
74 | 1125 | KAINZ Patrick | 1985 | PR WOT Pinzgau | 22. / Men 30 -34 | 2:14:27.9 | 0:53:53.2 | ||
75 | 108 | SUŠÁNKOVÁ Klára | 1997 | AF team | 2. / Women 18 -24 | 2:14:40.2 | 0:54:05.5 | ||
76 | 35 | DOLEŽELOVÁ Lenka | 1990 | Predator Gym Team | 3. / Women 25 -29 | 2:14:41.0 | 0:54:06.3 | ||
77 | 1048 | LAURA Schadow | 1986 | --- | 3. / Women 30 -34 | 2:14:58.7 | 0:54:24.0 | ||
78 | 1017 | TRÜMMEL Mario | 1984 | --- | 16. / Men 35 - 39 | 2:15:43.3 | 0:55:08.6 | ||
79 | 110 | NĚMCOVÁ Sandra | 1991 | AF team | 4. / Women 25 -29 | 2:15:51.9 | 0:55:17.2 | ||
80 | 1033 | MEISTERHOFER Gerhard | 1980 | --- | 17. / Men 35 - 39 | 2:16:22.3 | 0:55:47.6 | ||
81 | 1024 | HOFER-WIRTENBBERGER Gerald | 1967 | --- | 1. / Men 50 a více | 2:16:30.3 | 0:55:55.6 | ||
82 | 1130 | NEUHUBER Markus | 1975 | --- | 4. / Men 40 - 44 | 2:16:41.6 | 0:56:06.9 | ||
83 | 1047 | DAHEL Berni | 1984 | Team Celtic Warrior | 18. / Men 35 - 39 | 2:18:09.3 | 0:57:34.6 | ||
84 | 1039 | LANG Benjamin | 1987 | --- | 23. / Men 30 -34 | 2:18:45.1 | 0:58:10.4 | ||
85 | 95 | PHAM Tuan Anh | 1992 | --- | 19. / Men 25 -29 | 2:19:44.7 | 0:59:10.0 | ||
86 | 2012 | ALLACHER Marcus | 1995 | --- | 9. / Men 18 -24 | 2:21:10.9 | 1:00:36.2 | ||
87 | 2071 | VEČEŘA Jan | 1996 | Predator Workout Plzeň Elite | 10. / Men 18 -24 | 2:22:47.9 | 1:02:13.2 | ||
88 | 1075 | DOBER Werner | 1980 | --- | 19. / Men 35 - 39 | 2:23:38.1 | 1:03:03.4 | ||
89 | 1151 | WORATSCH Roland | 1978 | Predator Workout Olomouc | 5. / Men 40 - 44 | 2:23:42.8 | 1:03:08.1 | ||
90 | 100 | STÜCKEN Philipp | 1991 | --- | 20. / Men 25 -29 | 2:25:03.8 | 1:04:29.1 | ||
91 | 1105 | KADLEČEK Tomáš | 1992 | --- | 21. / Men 25 -29 | 2:25:36.1 | 1:05:01.4 | ||
92 | 2013 | SZIMICSEVICS László | 1972 | --- | 3. / Men 45 - 49 | 2:25:38.7 | 1:05:04.0 | ||
93 | 2050 | ALBRECHT Christina | 1992 | union dirtrun.company | 5. / Women 25 -29 | 2:26:46.2 | 1:06:11.5 | ||
94 | 2007 | KÖPPL Ulrich | 1987 | --- | 24. / Men 30 -34 | 2:27:06.3 | 1:06:31.6 | ||
95 | 1046 | ZEHETBAUER Kay | 2002 | Team Celtic Warrior | 1. / Men 13 - 17 | 2:27:17.8 | 1:06:43.1 | ||
96 | 2070 | TYKAL Lukáš | 1994 | Predator Workout Plzeň Elite | 22. / Men 25 -29 | 2:27:40.9 | 1:07:06.2 | ||
97 | 23 | HUTTER Valerie | 1980 | --- | 1. / Women 35 - 39 | 2:27:47.8 | 1:07:13.1 | ||
98 | 2038 | GYGAL Tomáš | 1975 | --- | 6. / Men 40 - 44 | 2:27:50.1 | 1:07:15.4 | ||
99 | 1094 | KLAŠKA Martin | 1982 | --- | 20. / Men 35 - 39 | 2:29:31.3 | 1:08:56.6 | ||
100 | 1124 | GROTHE Patrick | 1988 | --- | 25. / Men 30 -34 | 2:30:13.9 | 1:09:39.2 |