|
1
|
diplom
|
400
|
KNAPČOK Matej
|
|
2008
|
ZŠ Jána Kupeckého, Pezinok
|
1. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:01:36
|
0:00:00
|
|
2
|
diplom
|
187
|
SLÁVIK Ján
|
|
2009
|
Magazín Radar
|
2. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:01:43
|
0:00:07
|
|
3
|
diplom
|
120
|
HRTÁNEK Ondrej
|
|
2008
|
Ski club Victory
|
3. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:01:46
|
0:00:10
|
|
4
|
diplom
|
556
|
ČASTKA Anton
|
|
2009
|
ŠKP Triax
|
4. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:01:48
|
0:00:12
|
|
5
|
diplom
|
168
|
SZIKORA Dávid
|
|
2009
|
---
|
5. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:01:50
|
0:00:14
|
|
6
|
diplom
|
128
|
LIPOVSKÝ Vincent
|
|
2008
|
---
|
6. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:01:51
|
0:00:15
|
|
7
|
diplom
|
355
|
BACHAN Dominik
|
|
2009
|
FK Rača
|
7. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:01:51
|
0:00:15
|
|
8
|
diplom
|
434
|
KRASLAN Richard
|
|
2008
|
---
|
8. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:01:52
|
0:00:16
|
|
9
|
diplom
|
256
|
SATANKOVA Valentina
|
|
2008
|
---
|
1. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:01:53
|
0:00:17
|
|
10
|
diplom
|
380
|
NOVOMESKÝ Šimon
|
|
2009
|
Billa Kids
|
9. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:01:53
|
0:00:17
|
|
11
|
diplom
|
565
|
VAVROVIČ Daniel
|
|
2009
|
Ružinovská tenisová akadémia
|
10. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:01:53
|
0:00:17
|
|
12
|
diplom
|
391
|
BARTOVÁ Žofka
|
|
2009
|
Prestigio Realiz Team
|
2. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:01:54
|
0:00:18
|
|
13
|
diplom
|
33
|
GRAJCIAROVÁ Michaela
|
|
2008
|
---
|
3. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:01:54
|
0:00:18
|
|
14
|
diplom
|
350
|
KAMON Anton
|
|
2009
|
---
|
11. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:01:55
|
0:00:19
|
|
15
|
diplom
|
367
|
LUPRICHOVÁ Ela
|
|
2009
|
AC Spartak Dubnica nad Váhom
|
4. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:01:55
|
0:00:19
|
|
16
|
diplom
|
566
|
MAREK Simon
|
|
2008
|
Ski club Victory
|
12. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:01:59
|
0:00:23
|
|
17
|
diplom
|
464
|
MARIOTH Matej
|
|
2008
|
---
|
13. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:01:59
|
0:00:23
|
|
18
|
diplom
|
436
|
ASHFORD Nicholas
|
|
2008
|
Atletika Sport hrou
|
14. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:00
|
0:00:24
|
|
19
|
diplom
|
19
|
DINKOVÁ Emma
|
|
2008
|
---
|
5. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:01
|
0:00:25
|
|
20
|
diplom
|
245
|
MIKLÓS Zsófia
|
|
2009
|
---
|
6. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:02
|
0:00:26
|
|
21
|
diplom
|
295
|
BOŠANSKÁ Dominika
|
|
2008
|
Bike team Karpaty
|
7. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:02
|
0:00:26
|
|
22
|
diplom
|
356
|
VENCÚRIK Samuel
|
|
2009
|
---
|
15. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:02
|
0:00:26
|
|
23
|
diplom
|
381
|
LOPUCHOVA Laura
|
|
2008
|
šbk Šamorín
|
8. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:02
|
0:00:26
|
|
24
|
diplom
|
94
|
PORUBSKÝ Martin
|
|
2009
|
---
|
16. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:03
|
0:00:27
|
|
25
|
diplom
|
52
|
MEŠKOVÁ Hana
|
|
2008
|
---
|
9. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:05
|
0:00:29
|
|
26
|
diplom
|
114
|
CVIK Matej
|
|
2009
|
Hraj na tie nohy
|
17. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:06
|
0:00:30
|
|
27
|
diplom
|
563
|
MAMUTI Hamza
|
|
2009
|
TUI Running Team
|
18. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:08
|
0:00:32
|
|
28
|
diplom
|
441
|
PERKNOVSKA Laura
|
|
2009
|
---
|
10. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:08
|
0:00:32
|
|
29
|
diplom
|
8
|
GAJDOŠ Šimon
|
|
2008
|
-
|
19. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:08
|
0:00:32
|
|
30
|
diplom
|
157
|
CHOVANEC Andrej
|
|
2008
|
ESET
|
20. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:09
|
0:00:33
|
|
31
|
diplom
|
316
|
PUKALOVIČ Nathan Noel
|
|
2008
|
Bratislava Marathon Team
|
21. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:10
|
0:00:34
|
|
32
|
diplom
|
365
|
MARTYŠČÁK Juraj
|
|
2009
|
---
|
22. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:10
|
0:00:34
|
|
33
|
diplom
|
445
|
PADUCHOVÁ Klára
|
|
2009
|
---
|
11. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:10
|
0:00:34
|
|
34
|
diplom
|
585
|
ŠÍMOVÁ Lucia
|
|
2008
|
---
|
12. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:10
|
0:00:34
|
|
35
|
diplom
|
477
|
MURGAŠ Martin
|
|
2008
|
---
|
23. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:12
|
0:00:36
|
|
36
|
diplom
|
35
|
MELIŠOVÁ Ema
|
|
2009
|
---
|
13. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:14
|
0:00:38
|
|
37
|
diplom
|
9
|
GAJDOŠOVÁ Lucia
|
|
2009
|
---
|
14. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:15
|
0:00:39
|
|
38
|
diplom
|
399
|
TIMURHAN Aidan Troy
|
|
2009
|
---
|
24. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:15
|
0:00:39
|
|
39
|
diplom
|
492
|
HATRÁKOVÁ Júlia
|
|
2008
|
---
|
15. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:16
|
0:00:40
|
|
40
|
diplom
|
32
|
NOŠČÁKOVÁ Alžbeta
|
|
2009
|
---
|
16. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:16
|
0:00:40
|
|
41
|
diplom
|
388
|
PLAVUCHOVÁ Zuzana
|
|
2009
|
---
|
17. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:17
|
0:00:41
|
|
42
|
diplom
|
505
|
MARKOVA Nelka
|
|
2009
|
Ski klub Victory
|
18. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:17
|
0:00:41
|
|
43
|
diplom
|
296
|
BOŠANSKÝ Tomáš
|
|
2008
|
Bike team Karpaty
|
25. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:18
|
0:00:42
|
|
44
|
diplom
|
520
|
DOTSENKO Arsenii
|
|
2009
|
---
|
26. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:18
|
0:00:42
|
|
45
|
diplom
|
374
|
PÁCAL Filip
|
|
2009
|
DANUBE RUNNERS
|
27. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:18
|
0:00:42
|
|
46
|
diplom
|
79
|
MIHALIK Matej
|
|
2009
|
---
|
28. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:18
|
0:00:42
|
|
47
|
diplom
|
183
|
ČERNÁK Michal
|
|
2009
|
ESET
|
29. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:22
|
0:00:46
|
|
48
|
diplom
|
304
|
BUGAN Matus
|
|
2008
|
---
|
30. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:22
|
0:00:46
|
|
49
|
diplom
|
318
|
ONDREJKA Patrik
|
|
2009
|
---
|
31. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:22
|
0:00:46
|
|
50
|
diplom
|
331
|
BLUNÁROVÁ Ema
|
|
2008
|
---
|
19. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:22
|
0:00:46
|
|
51
|
diplom
|
234
|
ORAVEC Kevin
|
|
2009
|
---
|
32. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:25
|
0:00:49
|
|
52
|
diplom
|
209
|
TRNKOVÁ Sofia
|
|
2009
|
---
|
20. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:25
|
0:00:49
|
|
53
|
diplom
|
369
|
BEŇOVÁ Sophia
|
|
2008
|
---
|
21. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:25
|
0:00:49
|
|
54
|
diplom
|
500
|
PIVÁČKOVÁ Aneta
|
|
2009
|
---
|
22. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:26
|
0:00:50
|
|
55
|
diplom
|
475
|
MEDEOVÁ Laura
|
|
2009
|
---
|
23. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:26
|
0:00:50
|
|
56
|
diplom
|
198
|
MITOŠINKOVÁ Nina
|
|
2009
|
DANUBE RUNNERS
|
24. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:26
|
0:00:50
|
|
57
|
diplom
|
396
|
VERTÁKOVÁ Lucia
|
|
2009
|
---
|
25. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:26
|
0:00:50
|
|
58
|
diplom
|
484
|
BALOGH Samuel
|
|
2008
|
---
|
33. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:28
|
0:00:52
|
|
59
|
diplom
|
594
|
JURINOVÁ Markéta
|
|
2009
|
---
|
26. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:28
|
0:00:52
|
|
60
|
diplom
|
200
|
ŠUBINOVÁ Eliška
|
|
2009
|
DANUBE RUNNERS
|
27. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:30
|
0:00:54
|
|
61
|
diplom
|
163
|
KAMENSKÁ Kristína
|
|
2009
|
ESET
|
28. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:30
|
0:00:54
|
|
62
|
diplom
|
72
|
PAVLOV Jozef
|
|
2009
|
Magazin Radar
|
34. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:30
|
0:00:54
|
|
63
|
diplom
|
235
|
ORAVCOVÁ Jazmína
|
|
2009
|
---
|
29. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:31
|
0:00:55
|
|
64
|
diplom
|
41
|
ANTOLIK David
|
|
2009
|
---
|
35. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:32
|
0:00:56
|
|
65
|
diplom
|
34
|
GRAJCIAR Ivan
|
|
2008
|
---
|
36. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:32
|
0:00:56
|
|
66
|
diplom
|
141
|
KOČÍ Tereza
|
|
2008
|
ESET
|
30. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:38
|
0:01:02
|
|
67
|
diplom
|
110
|
ŠMIDOVÁ Anitka
|
|
2009
|
---
|
31. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:02:40
|
0:01:04
|
|
68
|
diplom
|
550
|
BALOG Andrej
|
|
2008
|
---
|
37. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:44
|
0:01:08
|
|
69
|
diplom
|
181
|
POHÁNKA Filip
|
|
2009
|
---
|
38. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:02:51
|
0:01:15
|
|
70
|
diplom
|
473
|
BACHRATÁ Beátka
|
|
2009
|
---
|
32. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:03:00
|
0:01:24
|
|
71
|
diplom
|
470
|
DOROV Sofia
|
|
2009
|
---
|
33. / D-Z Dievčatá 10-11 rokov
|
0:03:00
|
0:01:24
|
|
72
|
diplom
|
521
|
DOTSENKO Artemii
|
|
2008
|
---
|
39. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:03:14
|
0:01:38
|
|
73
|
diplom
|
53
|
SLÁVIK Erik
|
|
2008
|
---
|
40. / D-M Chlapci 10-11 rokov
|
0:03:17
|
0:01:41
|