Olympijský festival 2022 - Olympijský festival 2022 - BEŽECKÉ LYŽOVANIE
DATE : | 13.2.2022 | PLACE : | Štrbské Pleso |
---|
Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
Publishing or redistribution of content is prohibited without written permission..
By downloading the file you accept these terms of use.
Loading...
Rank | Bib | Fullname | Year | Club | Category | Time | Gap | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 210 | ADAMOV Michal | 2006 | TJ TATRAN HYBE | 1. / Mladší dorastenci | 0:15:50.8 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 202 | ADAMOV Ján | 2008 | TJ TATRAN HYBE | 2. / Mladší dorastenci | 0:16:43.5 | 0:00:52.7 | |
3 | diplom | 205 | MELICH Lucas | 2006 | TJ TATRAN HYBE | 3. / Mladší dorastenci | 0:16:55.2 | 0:01:04.4 | |
4 | diplom | 248 | KLEMENTOVÁ Marianna | 2002 | Klub lyžiarov Nováky | 1. / Juniorky | 0:17:15.4 | 0:01:24.6 | |
5 | diplom | 207 | BORSÍK Martin | 2007 | KBL Jasná | 4. / Mladší dorastenci | 0:17:16.6 | 0:01:25.8 | |
6 | diplom | 249 | DANIELOVÁ Mária | 2001 | SPORT RYSY KLUB | 1. / Ženy | 0:18:21.1 | 0:02:30.3 | |
7 | diplom | 211 | ŠUCHTÁR Kristián | 2006 | TJ TATRAN HYBE | 5. / Mladší dorastenci | 0:18:21.7 | 0:02:30.9 | |
8 | diplom | 213 | PLEVÁK Adam | 2007 | ŠK Kriváň Važec | 6. / Mladší dorastenci | 0:18:37.2 | 0:02:46.4 | |
9 | diplom | 203 | CHROMEK Dávid | 2007 | LK SKI TEAM JASE LÁTKY | 7. / Mladší dorastenci | 0:18:55.7 | 0:03:04.9 | |
10 | diplom | 223 | RENDOVÁ Emília | 2007 | KBL Jasná | 1. / Mladšie dorastenky | 0:18:58.3 | 0:03:07.5 | |
11 | diplom | 244 | ŠULEKOVÁ Sarah | 2003 | LK SKI TEAM JASE LÁTKY | 2. / Juniorky | 0:19:02.0 | 0:03:11.2 | |
12 | diplom | 243 | BUKASOVÁ Veronika | 2003 | BK Opalisko | 3. / Juniorky | 0:19:06.5 | 0:03:15.7 | |
13 | diplom | 232 | PIATKOVÁ Emma | 2004 | BK Opalisko | 1. / Staršie dorastenky | 0:19:13.2 | 0:03:22.4 | |
14 | diplom | 240 | HORNIAKOVÁ Barbora | 2001 | MKL Kremnica | 2. / Ženy | 0:19:17.6 | 0:03:26.8 | |
15 | diplom | 241 | MESZAROŠOVÁ Lea | 2003 | škp Banská Bystrica | 4. / Juniorky | 0:19:28.2 | 0:03:37.4 | |
16 | diplom | 245 | REPKOVÁ Petra | 2001 | KBT SPIŠ | 3. / Ženy | 0:19:48.0 | 0:03:57.2 | |
17 | diplom | 227 | KVÁŠOVÁ Barbora | 2007 | BH ski team z.s. | 2. / Mladšie dorastenky | 0:19:54.2 | 0:04:03.4 | |
18 | diplom | 204 | MARCINEK Adam | 2006 | LK SKI TEAM JASE LÁTKY | 8. / Mladší dorastenci | 0:19:56.9 | 0:04:06.1 | |
19 | diplom | 215 | MICHALOVIČOVÁ Alexandra | 2006 | KBL Jasná | 3. / Mladšie dorastenky | 0:20:04.9 | 0:04:14.1 | |
20 | diplom | 216 | MOLNÁROVÁ Eliška | 2006 | KBL Jasná | 4. / Mladšie dorastenky | 0:20:05.2 | 0:04:14.4 | |
21 | diplom | 238 | MICHALIČKOVÁ Zuzana | 2002 | Žilina | 5. / Juniorky | 0:20:08.6 | 0:04:17.8 | |
22 | diplom | 226 | KORISTEKOVÁ Lucia | 2007 | LK SKI TEAM JASE LÁTKY | 5. / Mladšie dorastenky | 0:20:13.8 | 0:04:23.0 | |
23 | diplom | 247 | REPKOVÁ Lucia | 1998 | KBT SPIŠ | 4. / Ženy | 0:20:18.5 | 0:04:27.7 | |
24 | diplom | 228 | KLEINOVÁ Sofia | 2004 | ŠK Kriváň Važec | 2. / Staršie dorastenky | 0:20:27.2 | 0:04:36.4 | |
25 | diplom | 206 | PODHORSKÝ Matej | 2007 | KB Predajná | 9. / Mladší dorastenci | 0:20:34.4 | 0:04:43.6 | |
26 | diplom | 230 | MICHALECHOVÁ Veronika | 2005 | škp Banská Bystrica | 3. / Staršie dorastenky | 0:20:51.1 | 0:05:00.3 | |
27 | diplom | 218 | GRNÁČOVÁ Zora | 2006 | škp Banská Bystrica | 6. / Mladšie dorastenky | 0:21:19.7 | 0:05:28.9 | |
28 | diplom | 242 | CHLEBOVÁ Ivana | 2003 | KBL Jasná | 6. / Juniorky | 0:21:24.1 | 0:05:33.3 | |
29 | diplom | 229 | MOLENTOVÁ Tamara | 2005 | ŠK Železiarne Podbrezová | 4. / Staršie dorastenky | 0:21:26.2 | 0:05:35.4 | |
30 | diplom | 209 | HREBENÁR Šimon | 2007 | KBT SPIŠ | 10. / Mladší dorastenci | 0:21:46.6 | 0:05:55.8 | |
31 | diplom | 214 | PORUBOVÁ Bara | 2006 | TJ gumarny zubri | 7. / Mladšie dorastenky | 0:22:42.1 | 0:06:51.3 | |
32 | diplom | 224 | ŠTECZOVÁ Veronika | 2006 | škp Banská Bystrica | 8. / Mladšie dorastenky | 0:22:50.0 | 0:06:59.2 | |
33 | diplom | 201 | JANKO Matúš | 2007 | Športový klub Štrba | 11. / Mladší dorastenci | 0:24:15.4 | 0:08:24.6 | |
34 | diplom | 231 | OBRCIANOVÁ Lea | 2005 | BK Opalisko | 5. / Staršie dorastenky | 0:24:51.0 | 0:09:00.2 | |
35 | diplom | 217 | LIPTAIOVÁ Adela | 2007 | KB Predajná | 9. / Mladšie dorastenky | 0:24:56.5 | 0:09:05.7 | |
36 | diplom | 221 | SIMOVÁ Veronika | 2006 | Športový klub Štrba | 10. / Mladšie dorastenky | 0:25:04.9 | 0:09:14.1 | |
37 | diplom | 212 | URBAN Sebastián | 2006 | KBT SPIŠ | 12. / Mladší dorastenci | 0:26:56.5 | 0:11:05.7 | |
38 | diplom | 233 | KLEINOVÁ Martina | 1974 | ŠK Kriváň Važec | 1. / Veteránky | 0:27:11.6 | 0:11:20.8 | |
39 | diplom | 222 | GREGUŠKOVÁ Alena | 2007 | Športový klub Štrba | 11. / Mladšie dorastenky | 0:34:27.1 | 0:18:36.3 | |
--- | 208 | PANČIK Ján | 2007 | ŠKP Bratislava | . / Mladší dorastenci | DNS | --- | ||
--- | 219 | KAŠŠOVÁ Mária Viktória | 2007 | Športový klub Štrba | . / Mladšie dorastenky | DNS | --- | ||
--- | 220 | MICHALIČKOVÁ Štefánia | 2007 | --- | . / Mladšie dorastenky | DNS | --- | ||
--- | 225 | SEGEČOVÁ Sofia | 2007 | LK SKI TEAM JASE LÁTKY | . / Mladšie dorastenky | DNS | --- | ||
--- | 234 | MURGÁČOVÁ Eva | 1962 | ZŠ Ing. O. Kožucha Spišská Nová Ves | . / Veteránky | DNS | --- | ||
--- | 235 | TRČANOVÁ Jarmila | 1971 | LK SKI TEAM JASE LÁTKY | . / Veteránky | DNS | --- | ||
--- | 236 | ŠUHAJDOVÁ Eva | 1988 | KB Predajná | . / Veteránky | DNS | --- | ||
--- | 237 | BANDIKOVÁ Eva | 2000 | --- | . / Ženy | DNS | --- | ||
--- | 239 | ŠOLTÝSOVÁ Ivana | 2000 | Extreme obstacle runners | . / Ženy | DNS | --- | ||
--- | 246 | ŠAVELOVÁ Stela | 1999 | KBL Jasná | . / Ženy | DNS | --- |