Šumavský skimaraton 2023 TV NOVA - Šumavský skimaraton 2023 TV NOVA - Zrušené dětské závody
DATE : | 25.2.2023 | PLACE : | Kvilda |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBPAGES : | www.skimaraton.cz/ |
---|
Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
Loading...
Rank | Bib | Fullname | Year | Club | Category | Time | Gap | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
--- | 24 | TECHLOVÁ Ema | 2015 | Sokol Senohraby | . / W8 | DNS | --- | ||
--- | 25 | JAKŠOVÁ Dorota | 2014 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / W10 | DNS | --- | ||
--- | 26 | JAKŠ Theodor | 2018 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / M8 | DNS | --- | ||
--- | 27 | BEČVÁŘOVÁ Kateřina | 2013 | --- | . / W10 | DNS | --- | ||
--- | 28 | ČÁSTKA David | 2013 | Ski klub Strakonice | . / M10 | DNS | --- | ||
--- | 29 | PEŠEK Martin | 2015 | Lipnoman | . / M8 | DNS | --- | ||
--- | 30 | PEŠEK Albert | 2017 | Lipnoman | . / M8 | DNS | --- | ||
--- | 31 | KOLÍN Jonáš | 2015 | ČKS SKI Jilemnice | . / M8 | DNS | --- | ||
--- | 32 | KOLÍNOVÁ Anita | 2018 | ČKS SKI Jilemnice | . / W8 | DNS | --- | ||
--- | 33 | ČERNÁ Klára | 2016 | LK Škoda Plzeň | . / W8 | DNS | --- | ||
--- | 34 | METLIČKA Fabián | 2015 | LK Škoda Plzeň | . / M8 | DNS | --- | ||
--- | 35 | VENTA Jan | 2015 | LK Škoda Plzeň | . / M8 | DNS | --- | ||
--- | 36 | HOLÝ Hugo | 2014 | LK Škoda Plzeň | . / M10 | DNS | --- | ||
--- | 37 | JANDL František | 2014 | LK Škoda Plzeň | . / M10 | DNS | --- | ||
--- | 38 | MENCLOVÁ Karla | 2014 | LK Škoda Plzeň | . / W10 | DNS | --- | ||
--- | 39 | HAVLOVÁ Nela | 2014 | LK Škoda Plzeň | . / W10 | DNS | --- | ||
--- | 40 | POLÁKOVÁ Ela | 2014 | LK Škoda Plzeň | . / W10 | DNS | --- | ||
--- | 41 | METLIČKA Tobiáš | 2013 | LK Škoda Plzeň | . / M10 | DNS | --- | ||
--- | 42 | VENTA Jiří | 2013 | LK Škoda Plzeň | . / M10 | DNS | --- | ||
--- | 43 | ČERNÝ Matouš | 2013 | LK Škoda Plzeň | . / M10 | DNS | --- | ||
--- | 44 | CHRAMOSTOVÁ Anna | 2013 | LK Škoda Plzeň | . / W10 | DNS | --- | ||
--- | 45 | ŠIFALDOVÁ Adéla | 2013 | LK Škoda Plzeň | . / W10 | DNS | --- | ||
--- | 46 | PECÁNEK Matěj | 2013 | Tempo Praha | . / M10 | DNS | --- | ||
--- | 47 | PECÁNKOVÁ Bára | 2014 | Tempo Praha | . / W10 | DNS | --- | ||
--- | 48 | BURG Franziska | 2013 | WSV Schwoich | . / W10 | DNS | --- | ||
--- | 49 | HEŘMANOVÁ Barbora | 2014 | Ski Sokol Stachy | . / W10 | DNS | --- | ||
--- | 50 | ČADA Michal | 2015 | SKI Police n.M. | . / M8 | DNS | --- | ||
--- | 51 | KARÁSEK Jiří | 2016 | Spolek přátel šoupání nohama | . / M8 | DNS | --- | ||
--- | 52 | HŮRKA Adam | 2016 | --- | . / M8 | DNS | --- | ||
--- | 53 | OSTANEN Ivan | 2016 | --- | . / M8 | DNS | --- | ||
--- | 54 | RŮŽIČKA Vojtěch | 2015 | --- | . / M8 | DNS | --- | ||
--- | 55 | NEVOSAD Adam | 2014 | --- | . / M10 | DNS | --- | ||
--- | 56 | STAŇKOVÁ Ella | 2015 | LK Škoda Plzeň | . / W8 | DNS | --- | ||
--- | 57 | ŽIŽKA Arnošt | 2014 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / M10 | DNS | --- | ||
--- | 58 | ČERMÁKOVÁ Nela | 2015 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / W8 | DNS | --- | ||
--- | 59 | ŽÍDEK Filip Eldar | 2014 | Sokol Skuhrov | . / M10 | DNS | --- | ||
--- | 60 | ANIČKA Jedličková | 2013 | Fisher Ski klub Šumava | . / W10 | DNS | --- | ||
--- | 61 | BÁRA Jedličková | 2015 | Fisher Ski klub Šumava | . / W8 | DNS | --- | ||
--- | 62 | HAVLÍČKOVÁ Julie | 2016 | --- | . / W8 | DNS | --- | ||
--- | 63 | BLAŽEK Mikuláš | 2015 | Pardálové | . / M8 | DNS | --- | ||
--- | 64 | BLAŽKOVÁ Anděla | 2017 | Pardálové | . / W8 | DNS | --- | ||
--- | 65 | ŠILHÁN Vlastimil | 2014 | --- | . / M10 | DNS | --- | ||
--- | 66 | FIALA Václav | 2017 | Dukla Liberec | . / M8 | DNS | --- | ||
--- | 67 | FIALOVÁ Anna | 2014 | --- | . / M10 | DNS | --- | ||
--- | 68 | FIALOVÁ Kristýna | 2014 | Dukla Liberec | . / M10 | DNS | --- | ||
--- | 69 | FIALOVÁ Anna | 2014 | --- | . / W10 | DNS | --- | ||
--- | 70 | BAŽATOVÁ Linda | 2015 | Ski klub Strakonice | . / W8 | DNS | --- | ||
--- | 71 | JEŘÁBKOVÁ Rozárka | 2017 | Ski klub Strakonice | . / W8 | DNS | --- | ||
--- | 72 | JEŘÁBEK Matěj | 2015 | Ski klub Strakonice | . / M8 | DNS | --- | ||
--- | 73 | PŮBALOVÁ Lucie | 2013 | Ski klub Strakonice | . / W10 | DNS | --- | ||
--- | 74 | PŮBALOVÁ Kristýna | 2015 | Ski klub Strakonice | . / W8 | DNS | --- | ||
--- | 75 | PŮBALOVÁ Kristýna | 2015 | Ski klub Strakonice | . / W8 | DNS | --- | ||
--- | 76 | DEML Vilém | 2015 | Žižkovský tygři | . / M8 | DNS | --- | ||
--- | 77 | JIROVCOVÁ Linda | 2017 | --- | . / M8 | DNS | --- | ||
--- | 78 | BALDRIAN František | 2016 | Slovan Praha Zdravotník | . / M8 | DNS | --- | ||
--- | 79 | FIALOVÁ Kristýna | 2013 | Ski klub Strakonice | . / W10 | DNS | --- | ||
--- | 80 | ŠNEBERGEROVÁ Anna | 2013 | --- | . / W10 | DNS | --- | ||
--- | 81 | ŠNEBERGER Stanislv | 2015 | --- | . / M8 | DNS | --- | ||
--- | 82 | LEJSEK Miroslav | 2013 | --- | . / M10 | DNS | --- | ||
--- | 83 | LEJSEK Petr | 2015 | --- | . / M8 | DNS | --- | ||
--- | 84 | ŠKODA Ludvík | 2014 | PBK | . / M10 | DNS | --- | ||
--- | 85 | ČERNÁ Andrea | 2017 | --- | . / W8 | DNS | --- | ||
--- | 86 | DOLEJSI Emma | 2014 | SUB Intersport Pötscher | . / W10 | DNS | --- | ||
--- | 87 | JANOUŠKOVÁ Eliška | 2015 | LK Škoda Plzeň | . / W8 | DNS | --- | ||
--- | 88 | JANOUŠKOVÁ Julie | 2015 | LK Škoda Plzeň | . / W8 | DNS | --- | ||
--- | 89 | JANOUŠEK Matěj | 2017 | LK Škoda Plzeň | . / M8 | DNS | --- |