Šumavský MTB maraton České spořitelny
DÁTUM : | 3.8.2013 | MIESTO : | Zadov |
---|
USPORIADATEĽ : | Kolo pro život |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
- 61 km absolútne
- 61 km po kategóriách
- 31 km absolútne
- 31 km po kategóriách
- 15 km absolútne
- 15 km po kategóriách
- 15 km - rodinné týmy
- Děti 12-13 let po kategóriách
- Děti 10-11 let po kategóriách
- Děti 8-9 let po kategóriách
- Děti 6-7 let po kategóriách
- Děti do 5 let po kategóriách
- Odstrkovadla po kategóriách
- 61 km - koeficient obtížnosti
- 31 km - koeficient obtížnosti
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:12:50.7 | 0:00:00.0 |
2. | ŠKARNITZL Jan |
SRAM RUBENA TREK |
CZE | 2:13:31.7 | 0:00:41.0 |
3. | HRUŠKA Jan |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 2:15:00.0 | 0:02:09.3 |
4. | RYBAŘÍK Ivan |
UGO-ALIVICTUS-ČISTÝ SPORT-CANNONDALE |
CZE | 2:19:33.5 | 0:06:42.8 |
5. | STOŠEK Martin |
Česká spořitelna Specialized junior MTB team |
CZE | 2:19:39.4 | 0:06:48.7 |
6. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:21:51.7 | 0:09:00.9 |
7. | KŘIVÁNEK Jiří |
PRESTIGE |
CZE | 2:22:51.7 | 0:10:00.9 |
8. | RAMETSTEINER Roman |
Team Nakita-VKB Bank/OÖ |
AUT | 2:23:12.0 | 0:10:21.3 |
9. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:25:11.9 | 0:12:21.2 |
10. | SOUKUP David |
SYMBIO+ GIANT RACE TEAM |
CZE | 2:27:38.7 | 0:14:47.9 |
11. | JIRÁNEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:27:52.4 | 0:15:01.7 |
12. | NOVÁK Petr |
4EVER-CYKLO BULIS |
CZE | 2:29:47.6 | 0:16:56.9 |
13. | JAKEŠ Tomáš |
Dům barev Č.Krumlov |
CZE | 2:30:18.4 | 0:17:27.7 |
14. | ZÁHORA Michal |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:30:32.0 | 0:17:41.3 |
15. | HOLUB Josef |
CZE | 2:30:56.6 | 0:18:05.9 | |
16. | KUČERA Daniel |
kaktusbike team bratislava |
SVK | 2:33:05.4 | 0:20:14.7 |
17. | ČEPIČKA Matěj |
Megabike Kolin |
CZE | 2:33:16.6 | 0:20:25.9 |
18. | JIŘENA Pavel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:33:33.0 | 0:20:42.3 |
19. | KAMLER Josef |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 2:33:34.9 | 0:20:44.2 |
20. | BERAN Vojtěch |
alltraining.cz |
CZE | 2:33:37.8 | 0:20:47.1 |
21. | TICHÁK Jiří |
BIKE TEAM Porsche Olomouc |
CZE | 2:34:56.4 | 0:22:05.7 |
22. | BENEŠ Petr |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:35:27.4 | 0:22:36.7 |
23. | ŠKABRADA Jan |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 2:35:30.8 | 0:22:40.0 |
24. | SZABO Adam |
kaktusbike team bratislava |
SVK | 2:36:05.4 | 0:23:14.7 |
25. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:36:33.6 | 0:23:42.9 |
26. | STRAKA Michal |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
SVK | 2:36:54.1 | 0:24:03.4 |
27. | KUČERA Vladimír |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:37:16.1 | 0:24:25.4 |
28. | NAGY Petr |
Alltraining-Lawi |
CZE | 2:39:30.5 | 0:26:39.8 |
29. | MAŠEK Jan |
Six Monkeys |
CZE | 2:39:53.5 | 0:27:02.8 |
30. | PROŠEK Lukáš |
Čistý sport |
CZE | 2:40:08.4 | 0:27:17.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
GIANT CYCLING POINT |
CZE | 2:54:05.4 | 0:00:00.0 |
2. | NECKÁŘOVÁ Zuzana |
Alltraining.cz-Lawi |
CZE | 2:55:40.6 | 0:01:35.2 |
3. | CIBULKOVÁ Lenka |
LAWI Team |
CZE | 3:00:21.6 | 0:06:16.2 |
4. | HRUŠKOVÁ Monika |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 3:08:15.8 | 0:14:10.4 |
5. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 3:13:09.6 | 0:19:04.2 |
6. | PEZOVÁ Hana |
SEAT IVOS Zlín |
CZE | 3:21:17.6 | 0:27:12.2 |
7. | BEČVÁŘOVÁ Alice |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 3:22:45.6 | 0:28:40.2 |
8. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 3:23:47.4 | 0:29:42.0 |
9. | CHARVÁTOVÁ Kateřina |
AC Sparta Praha Cycling |
CZE | 3:28:42.3 | 0:34:36.9 |
10. | ZADÁKOVÁ Klára |
CZE | 3:29:52.1 | 0:35:46.7 | |
11. | PROCHÁZKOVÁ Michaela |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 3:31:02.6 | 0:36:57.2 |
12. | BÍLKOVÁ Andrea |
alltraining.cz |
CZE | 3:34:42.4 | 0:40:37.0 |
13. | VODEHNALOVÁ Milena |
Tvrdá horská cyklistika |
CZE | 3:36:30.5 | 0:42:25.1 |
14. | POUROVÁ Alžběta |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 3:37:21.4 | 0:43:16.0 |
15. | KADLECOVÁ Hana |
CZE | 3:39:44.3 | 0:45:38.9 | |
16. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:45:01.5 | 0:50:56.1 |
17. | VÝBORNÁ Martina |
CZE | 3:47:24.0 | 0:53:18.6 | |
18. | RYCHTEROVÁ Danča |
CZE | 3:48:58.5 | 0:54:53.1 | |
19. | KOVÁŘOVÁ Petra |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:49:27.3 | 0:55:21.9 |
20. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:50:24.3 | 0:56:18.9 |
21. | NOVÁ Johana |
Biketeam ČS |
CZE | 3:57:16.5 | 1:03:11.1 |
22. | HAVRANOVÁ Stanislava |
CZE | 4:00:13.1 | 1:06:07.7 | |
23. | VOLFOVÁ Hana |
CZE | 4:10:15.6 | 1:16:10.2 | |
24. | PERŮTKOVÁ Ivana |
Slovan Luhačovice |
CZE | 4:12:56.0 | 1:18:50.6 |
25. | BRTNOVÁ Michaela |
CZE | 4:13:48.8 | 1:19:43.4 | |
26. | VALÁŠKOVÁ Terka |
Dexter BSK racing |
CZE | 4:18:23.9 | 1:24:18.5 |
27. | POLANKOVÁ Jana |
CZE | 4:26:32.3 | 1:32:26.9 | |
28. | PELOVÁ Milena |
Česká spořitelna MTB Hobby B |
CZE | 5:18:38.0 | 2:24:32.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠELLER Luděk |
Česká spořitelna Specialized junior MTB team |
CZE | 1:01:43.2 | 0:00:00.0 |
2. | MATĚJKA Petr |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:01:54.7 | 0:00:11.4 |
3. | ŠTĚPANÍK Jiří |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 1:02:10.1 | 0:00:26.8 |
4. | SEDLÁČEK Jiří |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:03:22.3 | 0:01:39.1 |
5. | KŘÍŽ Václav |
CK RBB INVEST J. Hradec |
CZE | 1:03:25.5 | 0:01:42.2 |
6. | BENDÁK Filip |
TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ |
CZE | 1:03:27.2 | 0:01:43.9 |
7. | ŠKVRNA Karel |
ENERGYBEES |
CZE | 1:03:47.1 | 0:02:03.8 |
8. | KOUBA Miroslav |
MK servis Lčovice |
CZE | 1:03:55.2 | 0:02:12.0 |
9. | STUDENOVSKÝ Radek |
GS Technik Cyklo Team Jistebnice |
CZE | 1:04:03.2 | 0:02:19.9 |
10. | ŠPIROCH Martin |
CZE | 1:04:10.1 | 0:02:26.9 | |
11. | HŮRKA Antonín |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:04:55.5 | 0:03:12.2 |
12. | DOLEŽAL Vladislav |
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized-Junior MTB Team |
CZE | 1:06:48.5 | 0:05:05.2 |
13. | HŘÍBAL Martin |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:06:55.2 | 0:05:11.9 |
14. | VELÍŠEK Tomáš |
Cykloextra Cannondale Team |
CZE | 1:07:45.1 | 0:06:01.8 |
15. | FORMÁNEK Zdeněk |
Eurosystem MTB team |
CZE | 1:08:15.3 | 0:06:32.1 |
16. | SEDLÁČEK Vojtěch |
AUTHOR BIKE CENTRUM SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:08:15.5 | 0:06:32.2 |
17. | PROCHÁZKA Petr |
CZE | 1:08:30.7 | 0:06:47.4 | |
18. | BEBER Martin |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:09:10.1 | 0:07:26.8 |
19. | KUTIŠ Martin |
CZE | 1:09:11.5 | 0:07:28.2 | |
20. | ČEKAL Pavel |
Author Bike Centrum Sedláček |
CZE | 1:09:32.6 | 0:07:49.3 |
21. | PODSKALSKÝ Radovan |
Vimperk |
CZE | 1:09:38.2 | 0:07:55.0 |
22. | MATĚJOVIČ Martin |
Charles University Plzen |
CZE | 1:09:58.5 | 0:08:15.2 |
23. | PASÁK Jan |
Prachatice |
CZE | 1:10:10.8 | 0:08:27.6 |
24. | ŘEŽÁB Martin |
LO Sokol Stachy |
CZE | 1:10:19.7 | 0:08:36.5 |
25. | BROŽÍK Michal |
CZE | 1:10:47.5 | 0:09:04.2 | |
26. | ELSNIC Petr |
CZE | 1:11:06.7 | 0:09:23.4 | |
27. | ALBRECHT Matyáš |
TJ Sokol Stachy |
CZE | 1:11:09.5 | 0:09:26.2 |
28. | PŮBAL Robert |
ČKL Harrachov |
CZE | 1:11:19.1 | 0:09:35.8 |
29. | MAUER Jaromír |
velo Dvořák Haibike |
CZE | 1:11:42.2 | 0:09:59.0 |
30. | MIKULÁŠEK Ondřej |
Klub biatlonu Staré Město pod Landštejnem |
CZE | 1:12:11.2 | 0:10:27.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VORÁČKOVÁ Dominika |
Giant-Ski klub Šumava |
CZE | 1:09:26.1 | 0:00:00.0 |
2. | KLEMENTOVÁ Andrea |
SKSV - Giant |
CZE | 1:09:45.8 | 0:00:19.7 |
3. | GRABMÜLLEROVÁ Aneta |
Ski klub Šumava |
CZE | 1:10:57.5 | 0:01:31.3 |
4. | MONDLOVÁ Kateřina |
Giant -Ski klub Šumava |
CZE | 1:12:44.2 | 0:03:18.1 |
5. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Galaxy-CykloŠvec |
CZE | 1:13:03.7 | 0:03:37.6 |
6. | GRABMÜLLEROVÁ Natalie |
Ski klub Šumava |
CZE | 1:14:44.9 | 0:05:18.7 |
7. | BÁRTOVÁ Růžena |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 1:15:19.8 | 0:05:53.7 |
8. | JEZLOVÁ Andrea |
ČESKÁ SPOŘITELNA MTB |
CZE | 1:16:59.5 | 0:07:33.3 |
9. | HUDEČKOVÁ Veronika |
Ski klub Šumava |
CZE | 1:17:29.8 | 0:08:03.6 |
10. | TRČKOVÁ Daniela |
ČS Bike team |
CZE | 1:18:04.2 | 0:08:38.1 |
11. | KUBÍNOVÁ Lucie |
SK VELO PRAHA |
CZE | 1:19:21.2 | 0:09:55.1 |
12. | DAVERNÁ Karolína |
Ski klubŠumava |
CZE | 1:20:01.5 | 0:10:35.3 |
13. | MIKULOVÁ Alžběta |
CZE | 1:20:33.7 | 0:11:07.6 | |
14. | ŠERTLEROVÁ Klára |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 1:20:56.7 | 0:11:30.6 |
15. | UNGERMANOVÁ Elizabeth |
Ivar CS Author team |
CZE | 1:21:45.2 | 0:12:19.1 |
16. | KŘENOVÁ Michaela |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:23:27.2 | 0:14:01.1 |
17. | VOKATÁ Lenka |
Galaxy Bike Tálín |
CZE | 1:23:32.7 | 0:14:06.6 |
18. | STROUHALOVÁ Veronika |
Kona Cycling Point |
CZE | 1:23:39.7 | 0:14:13.6 |
19. | BOHOŇKOVÁ Markéta |
Madeta fitness cycling team |
CZE | 1:26:52.2 | 0:17:26.1 |
20. | DOLÁKOVÁ Táňa |
Toyota Dolak mtb |
CZE | 1:27:49.5 | 0:18:23.3 |
21. | NOVÁKOVÁ Pavla |
Ski klub Šumava |
CZE | 1:28:54.2 | 0:19:28.1 |
22. | LAIBLOVÁ Štěpánka |
CZE | 1:30:18.0 | 0:20:51.8 | |
23. | VAŠINOVÁ Renata |
NN Bike Team |
CZE | 1:31:25.4 | 0:21:59.3 |
24. | JANIŠTINOVÁ Lenka |
CZE | 1:31:59.7 | 0:22:33.6 | |
25. | GRACÍKOVÁ Gabriela |
CZE | 1:32:51.4 | 0:23:25.3 | |
26. | ČERVENÁ Petra |
KLATOVY |
CZE | 1:34:31.7 | 0:25:05.6 |
27. | KNIHOVÁ Kateřina |
CZE | 1:34:54.2 | 0:25:28.1 | |
28. | HÁJKOVÁ Lucie |
Česká spořitelna - specialized |
CZE | 1:35:31.2 | 0:26:05.1 |
29. | LAMAČOVÁ Alžběta |
BezTeamu |
CZE | 1:36:49.2 | 0:27:23.1 |
30. | NÁDVORNÍKOVÁ Eva |
CZE | 1:37:05.5 | 0:27:39.3 |
Preteky seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour Škoda Auto
- Kouty MTB maraton České spořitelny
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Plzeňská padesátka České spořitelny
- Valtické Cyklobraní Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny