seriál :
Český pohár v běhu na lyžích
FIS Slavic Cup Horní Mísečky
DÁTUM : | 21 - 22.12.2013 | MIESTO : | Horní Mísečky |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | MORAVCOVÁ Klára |
Ski klub Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:15:01.5 | 0:00:00.0 |
2. | KOZIELSKA Magdalena |
POL | 0:15:04.3 | 0:00:02.8 | |
3. | ROMANOWICZ Emilia |
POL | 0:15:10.6 | 0:00:09.1 | |
4. | CHARVÁTOVÁ Lucie |
ČKS SKI Jilemnice |
CZE | 0:15:12.5 | 0:00:11.0 |
5. | CETINKAYA Kelime |
TUR | 0:15:31.6 | 0:00:30.1 | |
6. | HANČÍKOVÁ Hana |
Sportovní klub Nové Město na Moravě |
CZE | 0:15:33.9 | 0:00:32.4 |
7. | BOUDÍKOVÁ Adéla |
Sportovní klub Nové Město na Moravě |
CZE | 0:15:34.7 | 0:00:33.2 |
8. | BIELECKA Dominika |
POL | 0:15:35.0 | 0:00:33.5 | |
9. | HORKÁ Ludmila |
ČKS SKI Jilemnice |
CZE | 0:15:37.7 | 0:00:36.2 |
10. | BEROUŠKOVÁ Kateřina |
SPORT CLUB Plzeň |
CZE | 0:15:39.8 | 0:00:38.3 |
11. | MACIULEWICZ Marzena |
POL | 0:15:42.2 | 0:00:40.7 | |
12. | TRZASKA Karolina |
POL | 0:15:42.4 | 0:00:40.9 | |
13. | HYNČICOVÁ Petra |
TJ Dukla Liberec |
CZE | 0:15:45.6 | 0:00:44.1 |
14. | GALEWICZ Martyna |
POL | 0:15:49.0 | 0:00:47.5 | |
15. | KLEMENTOVÁ Barbora |
SVK | 0:16:07.7 | 0:01:06.2 | |
16. | CHRÁSTKOVÁ Martina |
Sportovní klub Nové Město na Moravě |
CZE | 0:16:10.7 | 0:01:09.2 |
17. | MARCISZ EWELINA |
POL | 0:16:11.3 | 0:01:09.8 | |
18. | JIRÁSKOVÁ Šárka |
SKI Skuhrov nad Bělou |
CZE | 0:16:11.5 | 0:01:10.0 |
19. | LETOCHA Urszula |
POL | 0:16:14.3 | 0:01:12.8 | |
20. | KLEMENTOVÁ Andrea |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:16:18.3 | 0:01:16.8 |
21. | SARA Timeea |
ROM | 0:16:21.8 | 0:01:20.3 | |
22. | HULAWY DOMINIKA |
POL | 0:16:23.7 | 0:01:22.2 | |
23. | JETMAROVÁ Jana |
Ski klub Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:16:24.6 | 0:01:23.1 |
24. | MATUSKOVA Lucia |
SVK | 0:16:27.6 | 0:01:26.1 | |
25. | HANUSOVA Dominika |
ČKS SKI Jilemnice |
CZE | 0:16:28.8 | 0:01:27.3 |
26. | TŮMOVÁ Tereza |
SK SKOL Brno-lyžařský běžecký oddíl |
CZE | 0:16:29.4 | 0:01:27.9 |
27. | MONDLOVÁ Kateřina |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:16:29.7 | 0:01:28.2 |
28. | KNOPOVÁ Kamila |
Ski klub Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:16:32.2 | 0:01:30.7 |
29. | BĚHOUNKOVÁ Tereza |
Lokomotiva Teplice |
CZE | 0:16:32.7 | 0:01:31.2 |
30. | VORÁČKOVÁ Dominika |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:16:39.3 | 0:01:37.8 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŘEZÁČ Stanislav |
Individuální člen SLČR |
CZE | 0:26:27.1 | 0:00:00.0 |
2. | KOUKAL Martin |
Snowproof Racing Czech o.s. |
CZE | 0:26:29.7 | 0:00:02.6 |
3. | PEPENE Paul Constantin |
ROM | 0:26:46.6 | 0:00:19.5 | |
4. | KNOP Petr |
Ski klub Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:26:52.8 | 0:00:25.7 |
5. | ROČÁREK Jiří |
Sportovní klub Nové Město na Moravě |
CZE | 0:26:54.2 | 0:00:27.1 |
6. | GRÄF Jakub |
TJ Dukla Liberec |
CZE | 0:27:09.6 | 0:00:42.5 |
7. | KORDUTCH Jacob |
TJ Sokol Stachy - Oddíl lyžování |
CZE | 0:27:20.3 | 0:00:53.2 |
8. | SEGEC Andrej |
SVK | 0:27:21.5 | 0:00:54.4 | |
9. | ANTOŠ Jakub |
Ski klub Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:27:25.9 | 0:00:58.8 |
10. | POLACH Martin |
Ski klub Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:27:26.0 | 0:00:58.9 |
11. | KURA Hynek |
Sportovní klub Nové Město na Moravě |
CZE | 0:27:27.2 | 0:01:00.1 |
12. | PALICI Viorel Andrei |
ROM | 0:27:30.4 | 0:01:03.3 | |
13. | LOPOTA Martin |
TJ Dukla Liberec |
CZE | 0:27:35.1 | 0:01:08.0 |
14. | AUGUSTIŇÁK Dušan |
Sportovní klub Nové Město na Moravě |
CZE | 0:27:42.9 | 0:01:15.8 |
15. | BARTOŇ Jan |
TJ Dukla Liberec |
CZE | 0:27:45.2 | 0:01:18.1 |
16. | VAIKMAA Madis |
EST | 0:27:50.0 | 0:01:22.9 | |
17. | KRŠKA Jan |
Sportovní klub Nové Město na Moravě |
CZE | 0:27:56.1 | 0:01:29.0 |
18. | RÁDL Jakub |
LK Slovan Karlovy Vary |
CZE | 0:27:56.6 | 0:01:29.5 |
19. | ŠTOČEK Fabián |
ČKS SKI Jilemnice |
CZE | 0:27:58.9 | 0:01:31.8 |
20. | KARDELIS Julius |
LTH | 0:28:01.3 | 0:01:34.2 | |
21. | DZIADKOWIEC MICHON Mariusz |
POL | 0:28:05.4 | 0:01:38.3 | |
22. | RZESZOTKO Marcin |
POL | 0:28:07.6 | 0:01:40.5 | |
23. | MÁKA Daniel |
TJ Dukla Liberec |
CZE | 0:28:08.6 | 0:01:41.5 |
24. | ŠELLER Luděk |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:28:10.0 | 0:01:42.9 |
25. | ONDRÁŠEK Pavel |
Fenix ski team Jeseník |
CZE | 0:28:10.1 | 0:01:43.0 |
26. | SUCHWALKO Wojciech |
POL | 0:28:15.8 | 0:01:48.7 | |
27. | NOVOTNÝ Viktor |
Fenix ski team Jeseník |
CZE | 0:28:16.6 | 0:01:49.5 |
28. | BARTŮNĚK Michal |
Ski klub Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:28:17.1 | 0:01:50.0 |
29. | SEDLÁČEK Václav |
Fenix ski team Jeseník |
CZE | 0:28:18.4 | 0:01:51.3 |
30. | SIKORA Jakub |
Ski klub Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:28:20.7 | 0:01:53.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | MORAVCOVÁ Klára |
Ski klub Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:25:29.0 | 0:00:00.0 |
2. | HORKÁ Ludmila |
ČKS SKI Jilemnice |
CZE | 0:25:44.5 | 0:00:15.5 |
3. | KOZIELSKA Magdalena |
POL | 0:25:47.0 | 0:00:17.9 | |
4. | CETINKAYA Kelime |
TUR | 0:26:15.3 | 0:00:46.3 | |
5. | BEROUŠKOVÁ Kateřina |
SPORT CLUB Plzeň |
CZE | 0:26:23.6 | 0:00:54.6 |
6. | CHARVÁTOVÁ Lucie |
ČKS SKI Jilemnice |
CZE | 0:26:30.8 | 0:01:01.7 |
7. | SARA Timeea |
ROM | 0:26:32.5 | 0:01:03.4 | |
8. | GALEWICZ Martyna |
POL | 0:26:35.7 | 0:01:06.7 | |
9. | HYNČICOVÁ Petra |
TJ Dukla Liberec |
CZE | 0:26:45.8 | 0:01:16.8 |
10. | ROMANOWICZ Emilia |
POL | 0:26:50.7 | 0:01:21.7 | |
11. | MACIULEWICZ Marzena |
POL | 0:26:50.8 | 0:01:21.7 | |
12. | SZOCS Emoke |
HUN | 0:26:56.2 | 0:01:27.2 | |
13. | BOUDÍKOVÁ Adéla |
Sportovní klub Nové Město na Moravě |
CZE | 0:26:57.9 | 0:01:28.9 |
14. | LETOCHA Urszula |
POL | 0:27:26.0 | 0:01:56.9 | |
15. | MARCISZ Ewelina |
POL | 0:27:28.5 | 0:01:59.5 | |
16. | KLEMENTOVÁ Barbora |
SVK | 0:27:29.3 | 0:02:00.3 | |
17. | CHRÁSTKOVÁ Martina |
Sportovní klub Nové Město na Moravě |
CZE | 0:27:44.0 | 0:02:15.0 |
18. | HANČÍKOVÁ Hana |
Sportovní klub Nové Město na Moravě |
CZE | 0:27:45.6 | 0:02:16.5 |
19. | BIELECKA Dominika |
POL | 0:27:53.6 | 0:02:24.6 | |
20. | KLEMENTOVÁ Andrea |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:27:53.7 | 0:02:24.7 |
21. | JANATOVA Katerina |
ČKS SKI Jilemnice |
CZE | 0:27:54.6 | 0:02:25.6 |
22. | JIRÁSKOVÁ Šárka |
SKI Skuhrov nad Bělou |
CZE | 0:27:56.1 | 0:02:27.0 |
23. | KNOPOVÁ Kamila |
Ski klub Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:28:04.4 | 0:02:35.4 |
24. | SIXTOVÁ Anna |
Ski klub Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:28:07.9 | 0:02:38.8 |
25. | WARLO Agata |
POL | 0:28:09.9 | 0:02:40.9 | |
26. | TRZASKA Karolina |
POL | 0:28:25.6 | 0:02:56.5 | |
27. | HULAWY DOMINIKA |
POL | 0:28:31.0 | 0:03:02.0 | |
28. | KRÁLOVÁ Pavlína |
Lokomotiva Teplice |
CZE | 0:28:31.8 | 0:03:02.8 |
29. | JETMAROVÁ Jana |
Ski klub Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:28:39.3 | 0:03:10.3 |
30. | LEGIERSKA WERONIKA |
POL | 0:28:45.1 | 0:03:16.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOUKAL Martin |
Snowproof Racing Czech o.s. |
CZE | 0:32:51.2 | 0:00:00.0 |
2. | PEPENE Paul Constantin |
ROM | 0:33:20.5 | 0:00:29.2 | |
3. | GRÄF Jakub |
TJ Dukla Liberec |
CZE | 0:33:29.5 | 0:00:38.3 |
4. | RÁDL Jakub |
LK Slovan Karlovy Vary |
CZE | 0:34:00.9 | 0:01:09.6 |
5. | PRIPICI Florin Daniel |
ROM | 0:34:30.1 | 0:01:38.8 | |
6. | DURSUN Hamza |
TUR | 0:34:30.3 | 0:01:39.0 | |
7. | KNOP Petr |
Ski klub Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:34:36.4 | 0:01:45.2 |
8. | ROČÁREK Jiří |
Sportovní klub Nové Město na Moravě |
CZE | 0:34:44.2 | 0:01:53.0 |
9. | HOGIU Petrica |
ROM | 0:34:53.5 | 0:02:02.3 | |
10. | LIGOCKI Mateusz |
POL | 0:34:54.5 | 0:02:03.3 | |
11. | AUGUSTIŇÁK Dušan |
Sportovní klub Nové Město na Moravě |
CZE | 0:34:54.8 | 0:02:03.5 |
12. | KORDUTCH Jacob |
TJ Sokol Stachy - Oddíl lyžování |
CZE | 0:34:57.4 | 0:02:06.2 |
13. | KURA Hynek |
Sportovní klub Nové Město na Moravě |
CZE | 0:35:07.8 | 0:02:16.5 |
14. | SULEK Miroslav |
SVK | 0:35:23.4 | 0:02:32.1 | |
15. | ŠELLER Luděk |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:35:24.5 | 0:02:33.2 |
16. | LOPOTA Martin |
TJ Dukla Liberec |
CZE | 0:35:24.8 | 0:02:33.5 |
17. | ANTOŠ Jakub |
Ski klub Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:35:26.2 | 0:02:34.9 |
18. | ONDRÁŠEK Pavel |
Fenix ski team Jeseník |
CZE | 0:35:30.8 | 0:02:39.5 |
19. | PALICI Viorel Andrei |
ROM | 0:35:32.8 | 0:02:41.5 | |
20. | SIKORA Jakub |
Ski klub Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:35:32.9 | 0:02:41.7 |
21. | VAIKMAA Madis |
EST | 0:35:33.9 | 0:02:42.6 | |
22. | KRŠKA Jan |
Sportovní klub Nové Město na Moravě |
CZE | 0:35:36.1 | 0:02:44.9 |
23. | ČECH Jan |
ČKS SKI Jilemnice |
CZE | 0:35:45.2 | 0:02:54.0 |
24. | BEŠŤÁK Jonáš |
Ski klub Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:35:46.0 | 0:02:54.7 |
25. | KRONIKA Jan |
LK Slovan Karlovy Vary |
CZE | 0:35:49.0 | 0:02:57.8 |
26. | ŠTOČEK Fabián |
ČKS SKI Jilemnice |
CZE | 0:35:52.2 | 0:03:00.9 |
27. | RZESZOTKO Marcin |
POL | 0:35:59.9 | 0:03:08.6 | |
28. | GARBIEN Tomasz |
POL | 0:36:00.1 | 0:03:08.9 | |
29. | DZIADKOWIEC MICHON Mariusz |
POL | 0:36:02.0 | 0:03:10.7 | |
30. | BARTŮNĚK Michal |
Ski klub Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:36:07.5 | 0:03:16.3 |