seriál :
Kolo pro život 2014
Vrchlabí - Špindl Tour Škoda Auto
DÁTUM : | 28.6.2014 | MIESTO : | Vrchlabí |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
- 50 km absolútne
- 50 km po kategóriách
- 50 km týmy
- 35 km absolútne
- 35 km po kategóriách
- 33 km absolútne
- 33 km po kategóriách
- 33 km týmy
- 50 km koeficient obtížnosti
- 35 km koeficient obtížnosti
- Děti 12-13 let po kategóriách
- Děti 10-11 let po kategóriách
- Děti 8-9 let po kategóriách
- Děti 6-7 let po kategóriách
- Děti do 5 let po kategóriách
- Odstrkovadla po kategóriách
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | JŮNA Josef |
SDH Dubeč |
CZE | 1:40:29.2 | 0:00:00.0 |
2. | SAMEC Jaroslav |
JASA |
CZE | 1:43:24.1 | 0:02:54.9 |
3. | SAMEC Filip |
Bikeclinic Junior Team |
CZE | 1:43:25.1 | 0:02:55.9 |
4. | VYDRAŘ Jan |
SDH Dubeč |
CZE | 1:44:18.6 | 0:03:49.4 |
5. | LUŇÁK Tomáš |
CZE | 1:46:25.3 | 0:05:56.1 | |
6. | ŠÍMA Petr |
CZE | 1:48:29.5 | 0:08:00.3 | |
7. | FRELICH Jaroslav |
FLASHBREAK |
CZE | 1:50:05.9 | 0:09:36.7 |
8. | JEŘÁBEK Jaroslav |
KEBEK Chomutov |
CZE | 1:50:28.7 | 0:09:59.5 |
9. | STUDENOVSKÝ Vojtěch |
GS cyklo JIstebnice |
CZE | 1:52:05.6 | 0:11:36.4 |
10. | NÝDRLE Filip |
BAKAKO Nová Paka |
CZE | 1:52:24.2 | 0:11:55.0 |
11. | NÝDRLE Marek |
CZE | 1:52:44.1 | 0:12:14.9 | |
12. | LINHART Kuba |
CZE | 1:52:48.4 | 0:12:19.2 | |
13. | KOLAČNÝ Ondřej |
CZE | 1:53:30.0 | 0:13:00.8 | |
14. | LIDICKÝ Tomáš |
CZE | 1:53:32.5 | 0:13:03.3 | |
15. | VENCL Libor |
CZE | 1:56:17.3 | 0:15:48.1 | |
16. | VENCL Libor |
KH TOUR Czech cycling team |
CZE | 1:56:19.3 | 0:15:50.1 |
17. | ČERMÁK David |
HC Jesenice |
CZE | 1:56:29.2 | 0:16:00.0 |
18. | BLECHA Martin |
CZE | 1:56:45.7 | 0:16:16.5 | |
19. | ŠAMÁNEK David |
CZE | 1:57:40.4 | 0:17:11.2 | |
20. | HLADÍK Josef |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:58:43.0 | 0:18:13.8 |
21. | KUNČÍK Matěj |
www.skisport-horka.cz |
CZE | 1:59:00.7 | 0:18:31.5 |
22. | BLAŽEK Aleš |
NASAVRKY |
CZE | 1:59:14.6 | 0:18:45.4 |
23. | BLAŽEK Ivan |
NASAVRKY |
CZE | 1:59:15.1 | 0:18:45.9 |
24. | SOUČEK Petr |
CZE | 2:01:10.1 | 0:20:40.9 | |
25. | SOUČEK Jakub |
Bikeclinic Junior Team |
CZE | 2:01:10.6 | 0:20:41.4 |
26. | SMEJKAL Adam |
SAMOLEPKY.CZ |
CZE | 2:01:36.8 | 0:21:07.6 |
27. | SMEJKAL Jan |
CZE | 2:01:37.3 | 0:21:08.1 | |
28. | PIKORA Jan |
CZE | 2:03:12.0 | 0:22:42.8 | |
29. | TOMÁNEK Jaroslav |
CZE | 2:04:10.9 | 0:23:41.7 | |
30. | SOUČEK Tomáš |
CZE | 2:04:24.8 | 0:23:55.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | LINHARTOVÁ Markéta |
CZE | 1:53:31.4 | 0:00:00.0 | |
2. | BLECHOVÁ Lucie |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:56:44.9 | 0:03:13.5 |
3. | DOLEŽALOVÁ Viktorie |
ŠKODA Auto team |
CZE | 1:59:15.9 | 0:05:44.5 |
4. | PIKOROVÁ Dana |
CZE | 2:03:12.3 | 0:09:40.9 | |
5. | NOVÁKOVÁ Jana |
CZE | 2:05:26.8 | 0:11:55.4 | |
6. | DIVÍŠKOVÁ Iveta |
INS Atelier Náchod |
CZE | 2:05:46.0 | 0:12:14.6 |
7. | ŠTIMOVÁ Martina |
CZE | 2:08:26.5 | 0:14:55.1 | |
8. | STRNADOVÁ Lucie |
CZE | 2:10:52.7 | 0:17:21.3 | |
9. | MYŠKOVÁ Terezka |
ŠKODA Auto team |
CZE | 2:11:23.0 | 0:17:51.6 |
10. | DOLEŽALOVÁ Kateřina |
Škoda Auto |
CZE | 2:12:28.9 | 0:18:57.5 |
11. | DUBCOVÁ Štěpánka |
TEAM FORMAN CINELLI Kids |
CZE | 2:15:26.2 | 0:21:54.8 |
12. | PŮBALOVÁ Nela |
ČKL Harrachov |
CZE | 2:15:57.7 | 0:22:26.3 |
13. | DLASKOVÁ Lucie |
CZE | 2:15:59.0 | 0:22:27.6 | |
14. | DLASKOVÁ Vanda |
IVAR CZ - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:16:00.8 | 0:22:29.4 |
15. | NOVOTNÁ Aneta |
Sokol Veltěž |
CZE | 2:19:45.6 | 0:26:14.2 |
16. | KOLÁŘOVÁ Justýna |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:19:56.1 | 0:26:24.7 |
17. | KREJČOVÁ Marcela |
CZE | 2:20:52.4 | 0:27:21.0 | |
18. | NOVOTNÁ Kateřina |
CZE | 2:21:03.1 | 0:27:31.7 | |
19. | ŠEVINSKÁ Jitka |
CZE | 2:22:04.3 | 0:28:32.9 | |
20. | MARŠÍKOVÁ Karolína |
CZE | 2:23:28.1 | 0:29:56.7 | |
21. | SKLEPNÍKOVÁ Helena |
CZE | 2:24:41.2 | 0:31:09.8 | |
22. | MICHALIČKOVÁ Klára |
Pardubice |
CZE | 2:27:25.0 | 0:33:53.6 |
23. | FOLTÝNOVÁ Anna |
CZE | 2:27:58.9 | 0:34:27.5 | |
24. | FOLTÝNOVÁ Hana |
CZE | 2:27:59.1 | 0:34:27.7 | |
25. | BLAŽKOVÁ Jana |
NASAVRKY |
CZE | 2:32:05.5 | 0:38:34.1 |
26. | ŠICHOROVÁ Jiřina |
CZE | 2:33:49.5 | 0:40:18.1 | |
27. | ŠMÍDOVÁ Markéta |
CZE | 2:35:35.3 | 0:42:03.9 | |
28. | ŠMÍDOVÁ Žaneta |
CZE | 2:35:36.2 | 0:42:04.8 | |
29. | VENCLOVÁ Zdenka |
CZE | 2:36:37.1 | 0:43:05.7 | |
30. | SOUČKOVÁ Hana |
CZE | 2:42:17.0 | 0:48:45.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | MÁKA Daniel |
QLOOM.COM |
CZE | 1:21:51.2 | 0:00:00.0 |
2. | MALEK Olaf |
Sante-BSA Whistle Team |
CZE | 1:22:33.2 | 0:00:42.0 |
3. | SWÁROVSKÝ Michal |
ZP cykloservis STEVENS cycling team |
CZE | 1:22:33.5 | 0:00:42.3 |
4. | STUDENOVSKÝ Radek |
GS Technik Cyklo Team Jistebnice |
CZE | 1:22:35.2 | 0:00:44.0 |
5. | SUCHÝ Milan |
Team Logicky.cz |
CZE | 1:23:03.2 | 0:01:12.0 |
6. | VETTERLE Jan |
Apache Loko Trutnov |
CZE | 1:24:01.7 | 0:02:10.5 |
7. | ŽIVNÝ Miroslav |
KCL Kooperativa - Svijany |
CZE | 1:25:40.5 | 0:03:49.3 |
8. | KLEIN Martin |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 1:25:48.2 | 0:03:57.0 |
9. | FIŠNAR Roman |
Specialized CZ |
CZE | 1:26:39.4 | 0:04:48.2 |
10. | ELIÁŠ Ondřej |
CZE | 1:26:43.2 | 0:04:52.0 | |
11. | BLAŽEK Lukáš |
VelosportHB Jihlava |
CZE | 1:27:54.2 | 0:06:03.0 |
12. | SUCHOMEL Milan |
BIKESTARS VRCHLABÍ |
CZE | 1:28:28.2 | 0:06:37.0 |
13. | KOČÁREK Zbyněk |
ELIS team Mariánské Lázně |
CZE | 1:28:41.5 | 0:06:50.3 |
14. | VESELÝ Jan |
Cyklo ATOM |
CZE | 1:31:24.2 | 0:09:33.0 |
15. | KOUKLÍK David |
NEOVIZE |
CZE | 1:31:27.2 | 0:09:36.0 |
16. | HENDRYCH Jirka |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:31:52.5 | 0:10:01.3 |
17. | MALÍŘ Jan |
CK Hradec Králové |
CZE | 1:32:40.4 | 0:10:49.2 |
18. | BLAŽEK Jakub |
VelosportHB Jihlava |
CZE | 1:32:57.5 | 0:11:06.3 |
19. | ČEKAL Pavel |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:32:58.5 | 0:11:07.3 |
20. | HŮRKA Antonín |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:33:21.2 | 0:11:30.0 |
21. | PEJŠA Robert |
Superior Rubena Team |
CZE | 1:33:24.5 | 0:11:33.3 |
22. | KUČERA Lukáš |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:33:48.7 | 0:11:57.5 |
23. | HŮLA Lukáš |
CZE | 1:34:58.8 | 0:13:07.6 | |
24. | CHALUPA Michal |
Scott RC Brno |
CZE | 1:36:03.8 | 0:14:12.6 |
25. | NĚMEC Patrik |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 1:36:08.5 | 0:14:17.3 |
26. | PANTŮČEK Jiří |
CZE | 1:37:26.8 | 0:15:35.6 | |
27. | PŮBAL Robert |
ČKL Harrachov |
CZE | 1:37:49.3 | 0:15:58.1 |
28. | ČERNÝ Marek |
Papírnictví a výtvarné potřeby Smíchov |
CZE | 1:37:57.2 | 0:16:06.0 |
29. | HILLE Jan |
Ligum team Jablonec |
CZE | 1:38:03.2 | 0:16:12.0 |
30. | BOČEK Jiří |
Dieselpower |
CZE | 1:38:37.0 | 0:16:45.8 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | CHARVÁTOVÁ Lucie |
MTB Spartak Vrchlabí |
CZE | 1:39:27.3 | 0:00:00.0 |
2. | UNGERMANOVÁ Elizabeth |
IVAR CS AUTHOR TEAM |
CZE | 1:40:55.5 | 0:01:28.2 |
3. | ŠTĚPÁNOVÁ Petra |
DEXTER CYCLING |
CZE | 1:41:00.8 | 0:01:33.5 |
4. | TRČKOVÁ Daniela |
Česká Spořitelna Bike Team |
CZE | 1:45:28.3 | 0:06:01.0 |
5. | KUBÁTOVÁ Dominika |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:45:31.3 | 0:06:04.0 |
6. | SVATOŇOVÁ Linda |
CS Specialized HK |
CZE | 1:47:14.8 | 0:07:47.5 |
7. | RYŠAVÁ Žaneta |
BIKESTARS VRCHLABÍ |
CZE | 1:50:38.5 | 0:11:11.2 |
8. | BÁRTOVÁ Růžena |
šrouby+matice Bártová Prachatice |
CZE | 1:52:49.5 | 0:13:22.2 |
9. | PŮLPÁNOVÁ Bohdana |
www.scottmtb.cz |
CZE | 1:55:44.3 | 0:16:17.0 |
10. | MATULKOVA Jana |
CT Weber |
CZE | 1:56:20.7 | 0:16:53.4 |
11. | ŠLECHTOVÁ Lenka |
Cyklo Ski J. Žitník |
CZE | 1:57:20.5 | 0:17:53.2 |
12. | ELIÁŠOVÁ Edita |
Cyklo Klub Bendl |
CZE | 1:59:19.3 | 0:19:52.0 |
13. | HRUBÁ Hana |
Kraken Team Dobříš |
CZE | 2:00:07.3 | 0:20:40.0 |
14. | BERKOVCOVÁ Adéla |
CZE | 2:00:58.5 | 0:21:31.2 | |
15. | SEDLÁČKOVÁ Kateřina |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:02:01.8 | 0:22:34.5 |
16. | JAHELKOVÁ Renata |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:06:29.5 | 0:27:02.2 |
17. | LAMAČOVÁ Alžběta |
BezTeamu |
CZE | 2:06:52.3 | 0:27:25.0 |
18. | PIBYLOVÁ Petra |
OK MTB TEAM Pardubice |
CZE | 2:08:17.5 | 0:28:50.2 |
19. | HOROCHOVSKÁ Martina |
CZE | 2:09:34.5 | 0:30:07.2 | |
20. | SLÁDKOVÁ Anežka |
CZE | 2:11:31.8 | 0:32:04.5 | |
21. | VAŠINOVÁ Renata |
NN Bike Team |
CZE | 2:11:36.5 | 0:32:09.2 |
22. | ŠOLCOVÁ Barbora |
CykloPorg |
CZE | 2:12:03.8 | 0:32:36.5 |
23. | HLAVÁČKOVÁ Dana |
Nejlevnejsitaxi.cz |
CZE | 2:13:20.5 | 0:33:53.2 |
24. | SOUČKOVÁ Tereza |
Žirafa Bike Team |
CZE | 2:14:19.5 | 0:34:52.2 |
25. | KOUKLÍKOVÁ Klára |
Duo vize |
CZE | 2:21:02.8 | 0:41:35.5 |
26. | ŠILHÁNOVÁ Karolina |
CZE | 2:25:09.3 | 0:45:42.0 | |
27. | DINGOVÁ Michaela |
CZE | 2:33:14.8 | 0:53:47.5 | |
28. | PEJŠOVÁ Kristýna |
Superior Rubena Team |
CZE | 2:34:46.1 | 0:55:18.8 |
29. | ŠKABRADOVÁ Simona |
Bike team ČS |
CZE | 2:36:52.1 | 0:57:24.8 |
30. | PROVÁZKOVÁ Věra |
CZE | 2:36:54.8 | 0:57:27.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | STROŽ Jan |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:48:49.9 | 0:00:00.0 |
2. | SPLÍTEK Martin |
CS Specialized HK |
CZE | 1:52:53.0 | 0:04:03.1 |
3. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:52:56.4 | 0:04:06.5 |
4. | VALÁŠEK Daniel |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:52:57.4 | 0:04:07.5 |
5. | ŽÁK Pavel |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 1:53:02.4 | 0:04:12.5 |
6. | TVRDÍK Tomáš |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:54:09.9 | 0:05:20.0 |
7. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:55:06.6 | 0:06:16.7 |
8. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:55:24.1 | 0:06:34.2 |
9. | JIRÁNEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:55:31.4 | 0:06:41.5 |
10. | PIRUCH Martin |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:56:17.9 | 0:07:28.0 |
11. | FIŠNAR Jan |
Silvini Cycling Team |
CZE | 1:56:18.7 | 0:07:28.8 |
12. | BUKSA Dominik |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:57:09.1 | 0:08:19.2 |
13. | DANĚK Jiří |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:57:09.1 | 0:08:19.2 |
14. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:58:10.6 | 0:09:20.7 |
15. | PÍNA Ondřej |
Vella Cycling |
CZE | 1:58:30.6 | 0:09:40.7 |
16. | ŘEHÁK Martin |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:01:00.7 | 0:12:10.8 |
17. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:01:43.0 | 0:12:53.1 |
18. | JANEČEK Pavel |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:02:12.4 | 0:13:22.5 |
19. | MIKULE Ondřej |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:02:12.9 | 0:13:23.0 |
20. | KRÁLÍK Miloš |
CK Bítovská |
CZE | 2:02:25.7 | 0:13:35.8 |
21. | MOKRÝ Jakub |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:02:59.4 | 0:14:09.5 |
22. | RYDVAL Filip |
ZP cykloservis STEVENS cycling team |
CZE | 2:03:00.2 | 0:14:10.3 |
23. | POSPIŠILÍK Martin |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 2:03:00.7 | 0:14:10.8 |
24. | ISTENČIN Lukáš |
Česká spořitelna - specialized |
CZE | 2:03:01.7 | 0:14:11.8 |
25. | HYNEČEK Michal |
Superior Rubena Team |
CZE | 2:03:15.4 | 0:14:25.5 |
26. | PANGRÁC Marek |
EP ENERGY MERIDA BIKING |
CZE | 2:03:47.6 | 0:14:57.7 |
27. | KULHAVÝ Jan |
Česká spořitelna Specialized |
CZE | 2:04:05.9 | 0:15:16.0 |
28. | TURNER Martin |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:04:09.2 | 0:15:19.3 |
29. | PITEL Lukáš |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:04:24.4 | 0:15:34.5 |
30. | ZELENÝ Ondřej |
SRAM ENDURO TEAM |
CZE | 2:04:32.2 | 0:15:42.3 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:21:35.5 | 0:00:00.0 |
2. | RUDOLFOVÁ Tereza |
Vella Cycling |
CZE | 2:29:49.5 | 0:08:14.0 |
3. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 2:34:10.2 | 0:12:34.7 |
4. | KARAFIÁTOVÁ Svatava |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:36:01.8 | 0:14:26.3 |
5. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:36:20.5 | 0:14:45.0 |
6. | PREISLEROVÁ Karolína |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 2:37:53.2 | 0:16:17.7 |
7. | HLŮŽKOVÁ Markéta |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:39:43.5 | 0:18:08.0 |
8. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:44:12.8 | 0:22:37.3 |
9. | PUČEGLOVÁ Jana |
Six Monkeys |
CZE | 2:44:17.3 | 0:22:41.8 |
10. | VOGELOVÁ Dagmar |
CZE | 2:47:38.5 | 0:26:03.0 | |
11. | POUROVÁ Alžběta |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 2:53:04.5 | 0:31:29.0 |
12. | BUŠKOVÁ Leona |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:54:23.8 | 0:32:48.3 |
13. | KADLECOVÁ Hana |
Metrostav |
CZE | 3:00:33.3 | 0:38:57.8 |
14. | TESAŘOVÁ Simona |
TJ Ski Rudník |
CZE | 3:02:39.3 | 0:41:03.8 |
15. | DLABOVÁ Zuzana |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 3:02:44.5 | 0:41:09.0 |
16. | BÍLKOVÁ Andrea |
alltraining.cz |
CZE | 3:03:13.5 | 0:41:38.0 |
17. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 3:06:35.8 | 0:45:00.3 |
18. | PROCHÁZKOVÁ Petra |
HIT |
CZE | 3:10:23.8 | 0:48:48.3 |
19. | BALÍKOVÁ Tereza |
cyklofit liberec |
CZE | 3:13:40.3 | 0:52:04.8 |
20. | VLKOVÁ Markéta |
Metrostav |
CZE | 3:14:46.5 | 0:53:11.0 |
21. | ČERMÁKOVÁ Petra |
HC Jesenice |
CZE | 3:18:20.5 | 0:56:45.0 |
22. | TLAMSOVÁ Tereza |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:20:53.3 | 0:59:17.8 |
23. | HRČKOVÁ Lucie |
CZE | 3:22:14.8 | 1:00:39.3 | |
24. | HŮLKOVÁ Erža |
CZE | 3:29:52.6 | 1:08:17.1 | |
25. | HLIŇÁKOVÁ Petra |
CZE | 3:35:34.6 | 1:13:59.1 | |
26. | FRANCOVÁ Blanka |
Česká Spořitelna MTB Hobby X |
CZE | 3:39:10.6 | 1:17:35.1 |
27. | HORÁKOVÁ Jana |
CZE | 3:43:48.8 | 1:22:13.3 | |
28. | LIDICKÁ Eva |
Slavie Karlovy Vary |
CZE | 4:08:05.3 | 1:46:29.8 |
29. | PŘIBÍKOVÁ Pavlína |
Česká spořitelna MTB Hobby B |
CZE | 4:21:32.1 | 1:59:56.6 |
30. | PELOVÁ Milena |
Česká spořitelna MTB Hobby B |
CZE | 4:21:32.1 | 1:59:56.6 |
Preteky seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Jestřebí hory České spořitelny
- Kouty MTB Marathon České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Ještěd Tour Kooperativy
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Nova Cup Nové Město na Moravě
- Plzeňská padesátka České spořitelny
- Oderská Mlýnice České spořitelny