ONLINE VÝSLEDKY
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | FREIMUTH Thomas |
xc-ski.de A/N Skimarathon Team |
GER | 1:48:04.7 | 0:00:00.0 |
2. | MLYNÁR Peter |
Slovak Ski Association |
SVK | 1:48:06.2 | 0:00:01.5 |
3. | ROČÁREK Jiri |
fischer racing team |
CZE | 1:49:16.4 | 0:01:11.7 |
4. | PLISKA Jiri |
Silvini Madshus team |
CZE | 1:49:27.2 | 0:01:22.5 |
5. | SLECHTA Daniel |
fischer racing team |
CZE | 1:55:20.1 | 0:07:15.4 |
6. | THOMAS Eric |
Skimarathon Team Austria |
GER | 1:55:33.9 | 0:07:29.2 |
7. | GOEBEL Florian |
SC-Willingen |
GER | 1:55:44.4 | 0:07:39.7 |
8. | SIEBER Manuel |
Salomon-Leki-Racing Team |
GER | 1:56:57.7 | 0:08:53.0 |
9. | RATH Tobias |
Salomon-Leki-Racing Team |
GER | 1:58:29.9 | 0:10:25.2 |
10. | GUTHARDT Anton |
TSV Retterode |
GER | 1:58:39.4 | 0:10:34.7 |
11. | KUISLE Michael |
Team Like2Skike |
GER | 1:59:52.4 | 0:11:47.7 |
12. | EICHELSBACHER Sebastian |
SALOMON-LEKI-RACINGTEAM |
GER | 2:00:09.0 | 0:12:04.3 |
13. | WÄHRISCH Sten |
DRESDEN |
GER | 2:00:28.5 | 0:12:23.8 |
14. | RICHTER Michael |
xc-ski.de A/N Skimarathon Team |
GER | 2:00:28.6 | 0:12:23.9 |
15. | HARTIG Fabian |
Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon |
GER | 2:02:06.4 | 0:14:01.7 |
16. | KUHN Matthias |
Team Like2Skike |
AUT | 2:02:45.1 | 0:14:40.4 |
17. | MEYER Olaf |
SC NORWEGER Annaberg |
GER | 2:03:22.9 | 0:15:18.2 |
18. | GROßE Ralf |
PSV ZITTAU |
GER | 2:03:23.5 | 0:15:18.8 |
19. | GERSTENGARBE Jörg |
SC Willingen |
GER | 2:03:54.2 | 0:15:49.5 |
20. | MILZ Peter |
SWIX/Rossignol |
GER | 2:05:25.4 | 0:17:20.7 |
21. | DOHNAL Tomas |
Dortmund |
GER | 2:06:06.2 | 0:18:01.5 |
22. | TREUDE Jürgen |
Wildsteig |
GER | 2:06:15.2 | 0:18:10.5 |
23. | HOFFMANN Peter |
Laufteam TU Bergakademie Freiberg |
GER | 2:07:50.5 | 0:19:45.8 |
24. | DEBERTIN Dirk |
Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon |
GER | 2:08:13.5 | 0:20:08.8 |
25. | MORAVEC Martin |
Silvini Madshus team |
CZE | 2:08:43.7 | 0:20:39.0 |
26. | DUCI Patrick |
SK Saalfelden |
AUT | 2:08:58.4 | 0:20:53.7 |
27. | HOLLENSTEIN Johannes |
SK Wunderthausen |
GER | 2:09:00.6 | 0:20:55.9 |
28. | GEIßLER Julian |
SC Enzklösterle |
GER | 2:09:22.5 | 0:21:17.8 |
29. | THONFELD Frank |
TSG Bau Hammerbrücke |
GER | 2:09:34.2 | 0:21:29.5 |
30. | GROß Sebastian |
SC NORWEGER Annaberg |
GER | 2:09:35.7 | 0:21:31.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDIKOVA Adela |
fischer racing team |
CZE | 2:13:01.2 | 0:00:00.0 |
2. | MÜLLER Jessica |
xc-ski.de A/N Skimarathon Team |
GER | 2:16:57.2 | 0:03:56.0 |
3. | ZELENKOVA Radka |
Silvini Madshus team |
CZE | 2:29:55.5 | 0:16:54.3 |
4. | HORNFECK Ulla |
Zipps-Racing Team |
GER | 2:31:38.8 | 0:18:37.6 |
5. | SCHAIRER Sabrina |
SALOMON-LEKI-RACINGTEAM |
GER | 2:34:02.5 | 0:21:01.3 |
6. | NOVOTNA Iva |
LIBEREC |
CZE | 2:34:21.3 | 0:21:20.1 |
7. | BECKER Linda |
SC Vöhrenbach |
GER | 2:35:29.8 | 0:22:28.6 |
8. | KROUSTKOVA Vendula |
GEOTOUR - BIKEBOAT |
CZE | 2:37:35.5 | 0:24:34.3 |
9. | GLASL Kathrin |
Bad Aibling |
GER | 2:45:10.1 | 0:32:08.9 |
10. | MERILO Helen |
KARUPESA TEAM |
EST | 2:45:13.8 | 0:32:12.6 |
11. | CHAPUIS Raphaële |
SC Lompnes |
FRA | 2:47:14.6 | 0:34:13.4 |
12. | OTTO Grit |
SSV Altenberg |
GER | 2:48:24.6 | 0:35:23.4 |
13. | BAUMGÄRTEL Katharina |
Ski-Club-Carlsfeld |
GER | 2:50:42.1 | 0:37:40.9 |
14. | HIERSCHLÄGER Maria |
SU Eidenberg |
AUT | 2:56:50.3 | 0:43:49.1 |
15. | VON CHAMIER Julia |
Walchensee |
GER | 3:03:45.1 | 0:50:43.9 |
16. | HÄRER Gertrud |
SC Lauf |
GER | 3:07:53.6 | 0:54:52.4 |
17. | KROß Katrin |
Skizunft Dresden |
GER | 3:15:35.9 | 1:02:34.7 |
18. | MOORS Christine |
Ski + Bike Deggendorf |
GER | 3:16:18.7 | 1:03:17.5 |
19. | VERDIESEN-WOLTHUIS Anja |
Sichts Langlauf Team |
NED | 3:32:47.5 | 1:19:46.3 |
20. | CEJPKOVÁ Ivana |
JIHLAVA |
CZE | 3:37:06.2 | 1:24:05.0 |
21. | SCHEUMANN Jana |
Hamburg |
GER | 3:49:14.5 | 1:36:13.3 |
22. | KREJČÍKOVÁ Štěpánka |
Plzen |
CZE | 3:49:29.5 | 1:36:28.3 |
23. | ČERNÁ Jolana |
Kvilda |
CZE | 4:09:07.5 | 1:56:06.3 |
24. | HOPPENBROUWER Astrid |
Stichts Langlauf Team |
NED | 4:10:11.1 | 1:57:09.9 |
25. | KRAAMWINKEL Heleen |
R.W.Rottemeren |
NED | 4:20:40.4 | 2:07:39.2 |
26. | GILL Elke |
SC Riesa |
GER | 4:38:33.6 | 2:25:32.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ESCHER Toni |
fischer racing team |
GER | 1:05:31.1 | 0:00:00.0 |
2. | WETTERLING Felix |
Team Rossignol / Bundeswehr |
GER | 1:07:44.1 | 0:02:13.0 |
3. | WEIRICH Nils |
TGV SCHOTTEN |
GER | 1:09:22.2 | 0:03:51.1 |
4. | NOVOTNY Viktor |
fischer racing team |
CZE | 1:10:04.9 | 0:04:33.8 |
5. | FALK Stefan |
SC Großberg |
GER | 1:11:57.7 | 0:06:26.6 |
6. | ALBRECHT Matyáš |
Sokol Stachy |
CZE | 1:12:09.2 | 0:06:38.1 |
7. | KLUGE Arne |
BSP Nachwuchs Altenberg |
GER | 1:12:11.9 | 0:06:40.8 |
8. | HOLLANDT Julian |
WSV Oberhof 05 |
GER | 1:13:11.5 | 0:07:40.4 |
9. | SANNIKOV Alexander |
Belarus Ski Federation |
BLR | 1:13:21.5 | 0:07:50.4 |
10. | WERDER Patrick |
TSG Backnang |
GER | 1:13:28.2 | 0:07:57.1 |
11. | HENTSCHEL Felix |
BSP Nachwuchs Altenberg |
GER | 1:13:37.1 | 0:08:06.0 |
12. | KLEMM Nico |
BSP Nachwuchs Altenberg |
GER | 1:13:42.5 | 0:08:11.4 |
13. | FRANC Jan |
LK Slovan Karlovy Vary |
CZE | 1:14:46.5 | 0:09:15.4 |
14. | KIENE Peter |
Skimarathon Team Austria |
AUT | 1:15:00.5 | 0:09:29.4 |
15. | FIŠNAR Jiří |
Ski klub Šumperk |
CZE | 1:15:25.2 | 0:09:54.1 |
16. | VATER Gerhard |
Löffler-Skadi-Loppet-Team |
GER | 1:15:34.5 | 0:10:03.4 |
17. | TRÖSCHEL Tim |
Team nordicx.com |
GER | 1:16:15.1 | 0:10:44.0 |
18. | ESCHER Tobias |
SC NORWEGER Annaberg |
GER | 1:16:39.7 | 0:11:08.6 |
19. | SIEGEL Jonas |
WSV Schönsee |
GER | 1:16:48.2 | 0:11:17.1 |
20. | STOLLER Maximilian |
SC 1909 Sonthofen e.V. |
GER | 1:16:54.7 | 0:11:23.6 |
21. | MAKOSCH Jens |
ATSV Gebirge/Gelobtland |
GER | 1:17:13.2 | 0:11:42.1 |
22. | KRSKA Jan |
fischer racing team |
CZE | 1:17:17.1 | 0:11:46.0 |
23. | HALFAR Thomas |
SV Arnbruck |
GER | 1:17:20.1 | 0:11:49.0 |
24. | FREYER Gerald |
Sayda |
GER | 1:17:47.7 | 0:12:16.6 |
25. | ALIKIN Sergej |
Rosenheim |
GER | 1:17:57.2 | 0:12:26.1 |
26. | MUELLER Geri |
SC Immenstadt |
GER | 1:18:15.2 | 0:12:44.1 |
27. | KRÄMER Fabian |
TuWi Adenau |
GER | 1:18:25.2 | 0:12:54.1 |
28. | MAIER Viktor |
tsv-mönchröden |
GER | 1:18:37.1 | 0:13:06.0 |
29. | DEHOTTAY Loic |
SRHF |
BEL | 1:18:51.2 | 0:13:20.1 |
30. | RICHTER Jonas |
BSP Nachwuchs Altenberg |
GER | 1:19:06.5 | 0:13:35.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | FRIČKOVÁ Pavla |
ČVUT FEL Praha |
CZE | 1:19:20.2 | 0:00:00.0 |
2. | MÜLLER Franziska |
xc-ski.de A/N Skimarathon Team |
GER | 1:20:13.2 | 0:00:53.0 |
3. | MORAVCOVÁ Kateřina |
Silvini Madshus team |
CZE | 1:20:42.2 | 0:01:22.0 |
4. | SCHUMACHER Linda |
Skisportverein Geyer |
GER | 1:21:33.4 | 0:02:13.2 |
5. | FORSTNER Renate |
SC AU |
GER | 1:22:23.2 | 0:03:03.0 |
6. | HORCHLER Karolin |
WSV Clausthal-Zellerfeld |
GER | 1:22:44.5 | 0:03:24.3 |
7. | SIEMONEIT Anna |
BSP Nachwuchs Altenberg |
GER | 1:23:54.3 | 0:04:34.1 |
8. | HASLER Paula |
BSP Nachwuchs Altenberg |
GER | 1:25:11.7 | 0:05:51.5 |
9. | KNOLL Annika |
SV Friedenweiler-Rudenberg |
GER | 1:25:26.5 | 0:06:06.3 |
10. | TRÖGER Nicole |
SC Großberg Skigo |
GER | 1:25:37.4 | 0:06:17.2 |
11. | MAIERHOFER Magdalena |
SC Leogang |
AUT | 1:27:14.7 | 0:07:54.5 |
12. | BRZOSKA Viktoria |
SC 1909 Sonthofen e.V. |
GER | 1:27:19.7 | 0:07:59.5 |
13. | RICHTER Merle |
SSV 1863 Sayda |
GER | 1:27:33.5 | 0:08:13.3 |
14. | MÜLLER Luise |
SV GrünWeiß Pirna |
GER | 1:27:38.5 | 0:08:18.3 |
15. | WEINFURTER Elisabeth |
SC Zwiesel |
GER | 1:28:00.2 | 0:08:40.0 |
16. | NOVÁKOVÁ Adéla |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 1:28:22.3 | 0:09:02.1 |
17. | HEIDRICH-MEISNER Ruth |
DRESDEN |
GER | 1:28:32.5 | 0:09:12.3 |
18. | RICKL Juliane |
Spvgg Lam Ski Nordisch |
GER | 1:29:08.3 | 0:09:48.1 |
19. | DEIGENTESCH Manuela |
SV Oberteisendorf |
GER | 1:29:15.5 | 0:09:55.3 |
20. | ROCKSTROH Anna |
SV-Trebsen |
GER | 1:29:57.3 | 0:10:37.1 |
21. | BÖTTCHER Rika |
SC Buntenbock |
GER | 1:30:24.8 | 0:11:04.6 |
22. | FRANZ Viviane |
Dorfchemnitzer SV |
GER | 1:30:33.3 | 0:11:13.1 |
23. | ZIMMER Marie |
BSP Nachwuchs Altenberg |
GER | 1:31:11.9 | 0:11:51.7 |
24. | EBERHARDT Carina |
SV Freudenstadt |
GER | 1:31:25.6 | 0:12:05.4 |
25. | WILD Stefanie |
BSP Nachwuchs Altenberg |
GER | 1:31:26.8 | 0:12:06.6 |
26. | HAAG Anna |
SC 1909 Sonthofen e.V. |
GER | 1:31:36.3 | 0:12:16.1 |
27. | LUTSYKOVIC Helena |
Belarus Ski Federation |
BLR | 1:31:43.2 | 0:12:23.0 |
28. | STIEHLER Paula |
BSP Nachwuchs Altenberg |
GER | 1:32:29.5 | 0:13:09.3 |
29. | LÖSCHKE Sabine |
TSV Leuna e.V. |
GER | 1:32:53.3 | 0:13:33.1 |
30. | MÜLLER Anna |
SV GrünWeiß Pirna |
GER | 1:33:04.7 | 0:13:44.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | DORFER Matthias |
SV Marzoll |
GER | 1:27:30.3 | 0:00:00.0 |
2. | WILLEITNER Michael |
SK Berchtesgaden |
GER | 1:28:15.3 | 0:00:45.0 |
3. | ROČÁREK Jiří |
fischer racing team |
CZE | 1:28:43.3 | 0:01:13.0 |
4. | BEKELAER Fabian |
SV Bay. Eisenstein |
GER | 1:28:44.5 | 0:01:14.2 |
5. | RATH Tobias |
Salomon-Leki-Racing Team |
GER | 1:32:39.5 | 0:05:09.2 |
6. | ESCHER Toni |
fischer racing team |
GER | 1:32:40.2 | 0:05:09.9 |
7. | KOCH René |
Löffler-Skadi-Loppet-Team |
GER | 1:32:52.8 | 0:05:22.5 |
8. | GOEBEL Florian |
SC-Willingen |
GER | 1:37:00.6 | 0:09:30.3 |
9. | RASCHKE Korbinian |
SC-Bergen |
GER | 1:37:34.3 | 0:10:04.0 |
10. | HOFFMANN Peter |
Laufteam TU Bergakademie Freiberg |
GER | 1:38:20.1 | 0:10:49.8 |
11. | FUGGER Matthias |
Union Rosenbach |
AUT | 1:40:42.8 | 0:13:12.5 |
12. | MEYER Olaf |
SC NORWEGER Annaberg |
GER | 1:42:55.6 | 0:15:25.3 |
13. | WEISHÄUPL Andreas |
Salomon-Leki-Racing Team |
GER | 1:43:19.9 | 0:15:49.6 |
14. | RADCHANKA Uladzislau |
Belarus Ski Federation |
BLR | 1:44:34.6 | 0:17:04.3 |
15. | WERDER Patrick |
TSG Backnang |
GER | 1:44:36.1 | 0:17:05.8 |
16. | MUELLER Geri |
SC Immenstadt |
GER | 1:45:09.6 | 0:17:39.3 |
17. | HILPERT Bernd |
SC Neubau |
GER | 1:45:26.8 | 0:17:56.5 |
18. | GROßE Ralf |
PSV ZITTAU |
GER | 1:45:38.1 | 0:18:07.8 |
19. | REHM Ludwig |
SC Oberstdorf |
GER | 1:45:43.6 | 0:18:13.3 |
20. | BOKOVIKOV Alexey |
BMSTU Biathlon Moscow |
RUS | 1:46:13.4 | 0:18:43.1 |
21. | FRANC Jan |
LK Slovan Karlovy Vary |
CZE | 1:46:27.9 | 0:18:57.6 |
22. | LANGER Thomas |
TV Kempten |
GER | 1:46:50.9 | 0:19:20.6 |
23. | NEUBER Jens |
SC NORWEGER Annaberg |
GER | 1:47:05.8 | 0:19:35.5 |
24. | SIGL Maximilian |
Ski und Bike Deggendorf |
GER | 1:47:10.1 | 0:19:39.8 |
25. | DANNER Franz |
SC Gaißach |
GER | 1:47:21.6 | 0:19:51.3 |
26. | RIESCH Tobias |
GER | 1:47:34.1 | 0:20:03.8 | |
27. | RUPNIK Marko |
Črni Vrh nad Idrijo |
SLO | 1:47:56.1 | 0:20:25.8 |
28. | FLADE Matthias |
SC Münchberg |
GER | 1:48:18.4 | 0:20:48.1 |
29. | SANNIKOV Alexander |
Belarus Ski Federation |
BLR | 1:48:20.4 | 0:20:50.1 |
30. | WUTTE Toni |
St.Margareten |
AUT | 1:48:39.9 | 0:21:09.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HORCHLER Karolin |
WSV Clausthal-Zellerfeld |
GER | 1:37:14.7 | 0:00:00.0 |
2. | KNOLL Annika |
SV Friedenweiler-Rudenberg |
GER | 1:45:18.1 | 0:08:03.4 |
3. | MUTSCHELLER Sigrid |
fischer racing team |
GER | 1:46:24.6 | 0:09:09.9 |
4. | MÜLLER Jessica |
xc-ski.de A/N Skimarathon Team |
GER | 1:49:39.3 | 0:12:24.6 |
5. | LUTSYKOVIC Helena |
Belarus Ski Federation |
BLR | 1:55:19.6 | 0:18:04.9 |
6. | FORSTNER Renate |
SC AU |
GER | 1:56:23.1 | 0:19:08.4 |
7. | UZICK Liudmila |
sk-rueckenwind |
RUS | 1:57:24.6 | 0:20:09.9 |
8. | RICKL Juliane |
Spvgg Lam Ski Nordisch |
GER | 1:58:59.4 | 0:21:44.7 |
9. | TRÖGER Nicole |
SC Großberg Skigo |
GER | 2:00:08.4 | 0:22:53.7 |
10. | KAHL Sabrina |
Großbreitenbacher SV |
GER | 2:00:47.6 | 0:23:32.9 |
11. | WEINFURTER Elisabeth |
SC Zwiesel |
GER | 2:02:30.4 | 0:25:15.7 |
12. | GATTERMANN Kathi |
SV Bayerisch Eisenstein |
GER | 2:05:24.4 | 0:28:09.7 |
13. | DEIGENTESCH Manuela |
SV Oberteisendorf |
GER | 2:06:41.1 | 0:29:26.4 |
14. | OTTO Grit |
SSV Altenberg |
GER | 2:07:01.9 | 0:29:47.2 |
15. | ROCKSTROH Anna |
SV-Trebsen |
GER | 2:07:41.6 | 0:30:26.9 |
16. | ESCHER Silke |
Sehmatal-Sehma |
GER | 2:07:55.6 | 0:30:40.9 |
17. | EGER Susi |
SC Großberg |
GER | 2:08:51.6 | 0:31:36.9 |
18. | HOPPE Greta |
SC Rosenheim |
GER | 2:08:56.2 | 0:31:41.5 |
19. | MÜLLER Katrin |
SV GrünWeiß Pirna |
GER | 2:09:22.9 | 0:32:08.2 |
20. | MORGENSTERN Sabine |
ATSV Gebirge/Gelobtland |
GER | 2:16:18.9 | 0:39:04.2 |
21. | ROTHE Lisa |
SC Norweger Annaberg 1896! |
GER | 2:17:25.6 | 0:40:10.9 |
22. | MERILO Helen |
KARUPESA TEAM |
EST | 2:18:07.4 | 0:40:52.7 |
23. | SCHREDER Nadja |
RSV 1895 Passau |
GER | 2:18:54.4 | 0:41:39.7 |
24. | CLAUß Alexandra |
Einsiedler Skiverein |
GER | 2:18:56.4 | 0:41:41.7 |
25. | ENGELMANN Jenny |
WSV Benneckenstein |
GER | 2:19:52.2 | 0:42:37.5 |
26. | HÄRER Gertrud |
SC Lauf |
GER | 2:21:15.2 | 0:44:00.5 |
27. | DE WIT Tosca |
SLT Vasasport |
NED | 2:21:52.5 | 0:44:37.8 |
28. | SCHIRMER Maike |
ruhepuls 40 |
GER | 2:23:19.2 | 0:46:04.5 |
29. | SCHMIDT Alina |
WSV Trusetal |
GER | 2:24:24.2 | 0:47:09.5 |
30. | ECKSTEIN Sina |
WSV Scheibe-Alsbach |
GER | 2:24:24.5 | 0:47:09.8 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SIEBER Manuel |
Salomon-Leki-Racing Team |
GER | 0:49:11.6 | 0:00:00.0 |
2. | WEIRICH Nils |
TGV SCHOTTEN |
GER | 0:50:04.1 | 0:00:52.5 |
3. | SLECHTA Daniel |
fischer racing team |
CZE | 0:51:07.1 | 0:01:55.5 |
4. | NOVOTNY Viktor |
fischer racing team |
CZE | 0:51:49.8 | 0:02:38.2 |
5. | WETTERLING Felix |
Team Rossignol / Bundeswehr |
GER | 0:52:28.6 | 0:03:17.0 |
6. | EICHELSBACHER Sebastian |
SALOMON-LEKI-RACINGTEAM |
GER | 0:52:37.3 | 0:03:25.7 |
7. | KUISLE Michael |
Team Like2Skike |
GER | 0:52:49.6 | 0:03:38.0 |
8. | LODL Darius |
BSP Nachwuchs Altenberg |
GER | 0:53:13.6 | 0:04:02.0 |
9. | FALK Stefan |
SC Großberg |
GER | 0:53:20.1 | 0:04:08.5 |
10. | KOCH Philipp |
ESV Nassau |
GER | 0:54:00.1 | 0:04:48.5 |
11. | SEIFERT Tim |
VSC Klingenthal e.V. |
GER | 0:54:17.3 | 0:05:05.7 |
12. | GUTHARDT Anton |
TSV Retterode |
GER | 0:54:28.6 | 0:05:17.0 |
13. | DEHOTTAY Loic |
SRHF |
BEL | 0:54:38.6 | 0:05:27.0 |
14. | KRÄMER Fabian |
TuWi Adenau |
GER | 0:55:16.5 | 0:06:04.9 |
15. | ALBRECHT Matyáš |
Sokol Stachy |
CZE | 0:55:23.4 | 0:06:11.8 |
16. | STOLLER Maximilian |
SC 1909 Sonthofen e.V. |
GER | 0:55:50.4 | 0:06:38.8 |
17. | HENTSCHEL Felix |
BSP Nachwuchs Altenberg |
GER | 0:56:06.3 | 0:06:54.7 |
18. | STÜTZNER Martin |
VSC Klingenthal e.V. |
GER | 0:56:15.3 | 0:07:03.7 |
19. | HENNING Michael |
Zipps Racingteam |
GER | 0:56:28.1 | 0:07:16.5 |
20. | DEBERTIN Dirk |
Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon |
GER | 0:56:29.6 | 0:07:18.0 |
21. | RENNER Viktor |
TSV Mönchröden |
GER | 0:56:33.8 | 0:07:22.2 |
22. | STÜHN Lennart |
SVS Emmerzhausen |
GER | 0:56:35.9 | 0:07:24.3 |
23. | FRANK Marcel |
SC 1909 Sonthofen e.V. |
GER | 0:57:03.1 | 0:07:51.5 |
24. | MEDACK Thomas |
Team Slow |
GER | 0:57:04.3 | 0:07:52.7 |
25. | TREUDE Jürgen |
Wildsteig |
GER | 0:57:06.4 | 0:07:54.8 |
26. | HACHMANN Andreas |
SC Siedlinghausen / CADOMOTUS SKATE |
GER | 0:57:08.4 | 0:07:56.8 |
27. | BERTHOLD Ronny |
ATSV Gebirge/Gelobtland |
GER | 0:57:31.2 | 0:08:19.6 |
28. | WALLNER Jonas |
WSV Rabenstein |
GER | 0:57:34.1 | 0:08:22.5 |
29. | KLEMM Nico |
BSP Nachwuchs Altenberg |
GER | 0:57:39.9 | 0:08:28.3 |
30. | HAAS Erwin |
RC Allgäu |
GER | 0:57:41.1 | 0:08:29.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDÍKOVÁ Adéla |
fischer racing team |
CZE | 0:53:17.3 | 0:00:00.0 |
2. | MÜLLER Franziska |
xc-ski.de A/N Skimarathon Team |
GER | 0:57:21.3 | 0:04:04.0 |
3. | HAAG Anna |
SC 1909 Sonthofen e.V. |
GER | 0:58:33.8 | 0:05:16.5 |
4. | BRZOSKA Viktoria |
SC 1909 Sonthofen e.V. |
GER | 0:58:47.8 | 0:05:30.5 |
5. | MAIERHOFER Magdalena |
SC Leogang |
AUT | 0:59:16.3 | 0:05:59.0 |
6. | REJZKOVA Helena |
Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team |
CZE | 1:00:17.3 | 0:07:00.0 |
7. | ARTINGER Linda |
SC Bodenmais |
GER | 1:00:17.9 | 0:07:00.6 |
8. | VOGL Lara |
SV Bayerisch Eisenstein |
GER | 1:00:41.8 | 0:07:24.5 |
9. | SCHAIRER Sabrina |
SALOMON-LEKI-RACINGTEAM |
GER | 1:00:45.3 | 0:07:28.0 |
10. | BÖTTCHER Rika |
SC Buntenbock |
GER | 1:01:00.8 | 0:07:43.5 |
11. | MÜLLER Luise |
SV GrünWeiß Pirna |
GER | 1:01:10.9 | 0:07:53.6 |
12. | SIEMONEIT Anna |
BSP Nachwuchs Altenberg |
GER | 1:01:24.3 | 0:08:07.0 |
13. | EISCHER Birgit |
USC Atomic St. Leonhard |
AUT | 1:01:34.6 | 0:08:17.3 |
14. | HASLER Paula |
BSP Nachwuchs Altenberg |
GER | 1:03:15.9 | 0:09:58.6 |
15. | AURICH Julia |
BSP Oberwiesenthal |
GER | 1:04:49.9 | 0:11:32.6 |
16. | MÜNZNER Jennifer |
BSP Oberwiesenthal |
GER | 1:04:50.8 | 0:11:33.5 |
17. | MÜLLER Anna |
SV GrünWeiß Pirna |
GER | 1:04:50.8 | 0:11:33.5 |
18. | ARENDT Fabienne |
BSP Oberwiesenthal |
GER | 1:04:51.1 | 0:11:33.8 |
19. | STIEHLER Paula |
BSP Nachwuchs Altenberg |
GER | 1:05:21.2 | 0:12:03.9 |
20. | MATATKO Franziska |
SV GrünWeiß Pirna |
GER | 1:05:21.4 | 0:12:04.1 |
21. | ZIMMER Marie |
BSP Nachwuchs Altenberg |
GER | 1:06:00.4 | 0:12:43.1 |
22. | GLASL Kathrin |
Bad Aibling |
GER | 1:06:06.9 | 0:12:49.6 |
23. | BÜTTNER Nadja |
BSP Nachwuchs Altenberg |
GER | 1:06:54.4 | 0:13:37.1 |
24. | MISCHKE Elisa |
BSP Nachwuchs Altenberg |
GER | 1:07:02.2 | 0:13:44.9 |
25. | POIKE Tamina |
BSP Nachwuchs Altenberg |
GER | 1:07:22.1 | 0:14:04.8 |
26. | ZIMARE Franziska |
SG Klotzsche e.V. Abt. Ski |
GER | 1:08:08.4 | 0:14:51.1 |
27. | FUCHS Lisa |
SV Finsterau |
GER | 1:08:16.4 | 0:14:59.1 |
28. | KRAUß Marie |
Dorfchemnitzer SV |
GER | 1:08:29.4 | 0:15:12.1 |
29. | LOHBERGER Stephanie |
Lam |
GER | 1:09:34.6 | 0:16:17.3 |
30. | TIMOTHY Rebecca |
NORTHAM |
GBR | 1:09:42.4 | 0:16:25.1 |