seriál : Kolo pro život 2016

Oderská mlýnice České spořitelny

MTB
DÁTUM :24.9.2016 MIESTO :Odry
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o. STRÁNKY PRETEKOV :kolopro.cz/zavody/detail/463

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HYNEK Kristián
Topeak Ergon Racing Team
CZE 1:50:29.1 0:00:00.0
2.
STOŠEK Martin
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:50:29.3 0:00:00.2
3.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:50:35.8 0:00:06.7
4.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:55:27.5 0:04:58.4
5.
KULHAVÝ Jaroslav
Speciaized Racing Team
CZE 1:55:28.6 0:04:59.5
6.
PRŮDEK Matěj
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:55:29.1 0:05:00.0
7.
SKALICKÝ Pavel
Cykloteam KOLARNA Olomouc
CZE 1:57:25.8 0:06:56.7
8.
BUKSA Dominik
Future Cycling Team
CZE 1:58:25.8 0:07:56.7
9.
ZEITHAMMER Martin
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:58:26.3 0:07:57.2
10.
ŠŤASTNÝ Petr
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:58:26.8 0:07:57.7
11.
PÍSAŘ Jan
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:58:26.9 0:07:57.8
12.
ZÁLESKÝ Milan
RCR bike Česká Třebová
CZE 1:59:47.5 0:09:18.4
13.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:00:06.3 0:09:37.2
14.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:00:32.5 0:10:03.4
15.
PILČÍK Adam
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:00:32.5 0:10:03.4
16.
VÁŇA Pavel
Biketriatlon Morkovice mtb
CZE 2:01:28.5 0:10:59.4
17.
TATÍČEK Petr
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:02:10.6 0:11:41.5
18.
DANĚK Jiří
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:02:10.8 0:11:41.7
19.
JÍLEK Zdeněk
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:02:11.8 0:11:42.7
20.
HRADIL Jiří
FORCE KCK Zlín
CZE 2:03:43.5 0:13:14.4
21.
MORAVEC Karel
AUTHOR MASTERS
CZE 2:03:44.8 0:13:15.7
22.
KOBLIHA Ondřej
WWW.ZLINSKA50.CZ
CZE 2:04:00.2 0:13:31.1
23.
KECHRT Tomáš
Pells Team
CZE 2:04:07.9 0:13:38.8
24.
MIKOLÁŠEK Jan
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:04:12.9 0:13:43.8
25.
BÁRTEK David
Bike2000
CZE 2:05:01.8 0:14:32.7
26.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:05:11.3 0:14:42.2
27.
PLÁŠEK Tomáš
Alltraining.cz - Lawi
CZE 2:05:12.3 0:14:43.2
28.
STRAKA Michal
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
SVK 2:05:12.9 0:14:43.8
29.
VOPAT Milan
CK LOKO Rakovník
CZE 2:05:13.1 0:14:44.0
30.
KUČERA Daniel
ebajk - svet elektrobicyklov
SVK 2:05:15.2 0:14:46.1
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
Česká spořitelna- Accolade cycling team
CZE 2:08:44.1 0:00:00.0
2.
PRŮDKOVÁ Barbora
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:13:36.1 0:04:52.0
3.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 2:26:09.1 0:17:25.0
4.
POSPÍŠILOVÁ Radka
Bikecentrum Olomouc
CZE 2:29:54.9 0:21:10.8
5.
KRUPOVÁ Lucie
Expres CZ-Merida Teamu Kolín
CZE 2:33:21.5 0:24:37.4
6.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 2:34:15.6 0:25:31.5
7.
ŠTÁKOVÁ Kateřina
CZE 2:36:41.1 0:27:57.0
8.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:38:34.4 0:29:50.3
9.
BOHABOJOVÁ Olga
Lékárna Zásmuky
CZE 2:39:36.6 0:30:52.5
10.
PRSKAVCOVÁ Marcela
Six Monkeys
CZE 2:39:58.4 0:31:14.3
11.
PEZOVÁ Hana
Bottecchia - CZ Cyklo
CZE 2:40:19.9 0:31:35.8
12.
KUČNÁ Svatava
4EVER Cyklo Bulis
CZE 2:41:33.6 0:32:49.5
13.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:43:48.4 0:35:04.3
14.
OTEVŘELOVÁ Adéla
CZE 2:48:39.9 0:39:55.8
15.
SOMMEROVÁ Jana
Kola Koblížek
CZE 2:48:40.4 0:39:56.3
16.
PODSKALSKÁ Anna
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:49:41.9 0:40:57.8
17.
PAGANÍKOVÁ Viera
SVK 2:51:27.7 0:42:43.6
18.
SCHIFFER Andrea
bike-horner.at
AUS 2:56:08.4 0:47:24.3
19.
BUREŠOVÁ Lenka
CZE 2:56:36.7 0:47:52.6
20.
SEDLÁČKOVÁ Kateřina
Bikerespect
CZE 2:57:47.2 0:49:03.1
21.
SLAVÍKOVÁ Blanka
CZE 2:57:50.7 0:49:06.6
22.
MAREŠOVÁ Iveta
ČS Bike team
CZE 3:02:11.2 0:53:27.1
23.
HAVLICKA Renata
Bikestyle.cz
CZE 3:06:27.5 0:57:43.4
24.
PROCHÁZKOVÁ Zdenka
CYKLO MXM HULÍN
CZE 3:10:19.2 1:01:35.1
25.
NOVÁ Johana
Biketeam ČS
CZE 3:13:53.7 1:05:09.6
26.
CZEBEOVÁ Věra
AGROFERT cyklo tým
CZE 3:14:47.2 1:06:03.1
27.
VÁCHALOVÁ Marie
Radyně bike team
CZE 3:22:54.8 1:14:10.7
28.
JUCHELKOVÁ Iveta
CZE 3:24:55.5 1:16:11.4
29.
POLÁKOVÁ Dagmar
Synerga Bike Team
CZE 3:28:48.5 1:20:04.4
30.
ŠEBÍKOVÁ Soňa
CZE 3:28:52.8 1:20:08.7