ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
- XCO - Muži (men)
- XCO - Muži U23 (men U23)
- XCO - Ženy (Women)
- XCO - Ženy U23 (Women U23)
- XCO - Junioři
- XCO - Juniorky
- XCO - Masters
- XCO - Expert
- XCO - Kadetky
- XCO - Kadeti
- XCO - Žáci II
- XCO - Žákyně II
- XCO - Žáci I
- XCO - Žákyně I
- XCE - Elite muži
- XCE - Ženy
- XCE - Junioři
- XCE - Juniorky
- XCE - Masters
- XCE - Kadeti
- XCE - Kadetky
- XCE - Žáci
- XCE - Žákyně
- Děti 9-10 let po kategóriách
- Děti 7-8 let po kategóriách
- Děti 5-6 let absolútne
- Děti 3-4 roky absolútne
- Odrážedla absolútne
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KULHAVÝ Jaroslav |
Specialized XC |
CZE | 1:20:12.6 | 0:00:00.0 |
2. | NESVADBA Jan |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 1:21:28.8 | 0:01:16.2 |
3. | PAPRSTKA Tomáš |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 1:21:39.6 | 0:01:27.0 |
4. | ŠKARNITZL Jan |
SRAM MITAS TREK |
CZE | 1:22:22.8 | 0:02:10.2 |
5. | PRŮDEK Matěj |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:23:19.2 | 0:03:06.6 |
6. | VASTL Jan |
N1 TEAM |
CZE | 1:23:28.5 | 0:03:15.9 |
7. | STOŠEK Martin |
Symbio+ BMC |
CZE | 1:25:08.3 | 0:04:55.7 |
8. | KOBES Lukáš |
Symbio+ BMC |
CZE | 1:25:29.4 | 0:05:16.8 |
9. | ULÍK Matej |
Slovak national team |
SVK | 1:26:40.2 | 0:06:27.6 |
10. | SKÁLA Jaromír |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:27:01.0 | 0:06:48.4 |
11. | JEZIORSKI Maciej |
ROMET FACTORY TEAM |
POL | 1:27:04.9 | 0:06:52.3 |
12. | JELÍNEK Josef |
SRAM MITAS TREK |
CZE | 1:27:37.7 | 0:07:25.1 |
13. | KADLEC Jakub |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:27:54.7 | 0:07:42.1 |
14. | FRITZSCH Felix |
Focus RAPIRO Racing |
GER | 1:28:09.7 | 0:07:57.1 |
15. | ŠULC Jakub |
Bike and Ski Bakajda |
CZE | 1:28:58.7 | 0:08:46.1 |
16. | PRUDEK Dominik |
MORAVEC Team |
CZE | 1:29:38.9 | 0:09:26.3 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE |
CZE | 1:15:42.0 | 0:00:00.0 |
2. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
N1 TEAM |
CZE | 1:16:44.4 | 0:01:02.4 |
3. | PRŮDKOVÁ Barbora |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:17:26.8 | 0:01:44.8 |
4. | CZECZINKAROVÁ Jana |
SRAM MITAS TREK |
CZE | 1:18:13.8 | 0:02:31.8 |
5. | SADŁECKA Magdalena |
Euro Bike Kaczmarek Electric Team |
POL | 1:18:27.2 | 0:02:45.2 |
6. | ŠAFÁŘOVÁ Adéla |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 1:19:20.0 | 0:03:38.0 |
7. | GORYCKA Paula |
Strüby-BiXS Team |
POL | 1:19:52.5 | 0:04:10.5 |
8. | VESELÁ Lucie |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:20:21.5 | 0:04:39.5 |
9. | KOZELSKÁ Petra |
BIKE 2000 |
CZE | 1:22:40.0 | 0:06:58.0 |
10. | TVARŮŽKOVA Tereza |
CRAFT ROCKY MOUNTAIN Factory Team |
CZE | 1:25:14.6 | 0:09:32.6 |
11. | PIOTROWSKA Patrycja |
KKW Superior Wałbrzych |
POL | 1:27:15.9 | 0:11:33.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SZPOCIŃSKA Agnieszka |
Hurom Sławno Kellys |
POL | 0:56:20.9 | 0:00:00.0 |
2. | TESAŘOVÁ Jana |
MORAVEC Team |
CZE | 0:57:02.2 | 0:00:41.3 |
3. | VANÍČKOVÁ Tereza |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:57:46.8 | 0:01:25.9 |
4. | KRUPOVÁ Lucie |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:58:02.2 | 0:01:41.3 |
5. | JANŮ Kamila |
KH Tour - BH Bikes team |
CZE | 0:58:10.8 | 0:01:49.9 |
6. | UNGERMANOVÁ Elizabeth |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:59:10.7 | 0:02:49.8 |
7. | SOUČKOVÁ Celestýna |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 1:01:25.0 | 0:05:04.1 |
8. | MACKOVÁ Pavlína |
Cykloklub Chýnov z.s. |
CZE | 1:02:46.1 | 0:06:25.2 |
9. | ŠVIHÁLKOVÁ Tereza |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 1:04:23.8 | 0:08:02.9 |
10. | PEJŠOVÁ Kristýna |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:04:45.5 | 0:08:24.6 |
11. | PODSKALSKÁ Anna |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:04:58.0 | 0:08:37.1 |
12. | RABATINOVÁ Radka |
Slovak national team |
SVK | 1:07:08.4 | 0:10:47.5 |
13. | KAŠPAROVÁ Natalie |
Bike Freaks Holice |
CZE | 1:13:22.8 | 0:17:01.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | MIŠOŇOVÁ Magdalena |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:27:34.8 | 0:00:00.0 |
2. | VAS Kata Blanka |
Hungarian Nationalteam |
HUN | 0:28:09.0 | 0:00:34.1 |
3. | OBOŘILOVÁ Tereza |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:28:56.5 | 0:01:21.6 |
4. | KADLECOVÁ Zuzana |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:29:20.9 | 0:01:46.0 |
5. | SZCZECIŃSKA Matylda |
Warszawski Klub Kolarski |
POL | 0:30:07.2 | 0:02:32.3 |
6. | HOLUBOVÁ Adéla |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:30:17.2 | 0:02:42.3 |
7. | ZEMÁNKOVÁ Anna |
MORAVEC Team |
CZE | 0:30:28.2 | 0:02:53.3 |
8. | ŠTEFANOVÁ Kateřina |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:30:38.8 | 0:03:03.9 |
9. | KLÍMOVÁ Natálie |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:31:10.8 | 0:03:35.9 |
10. | SEIDLOVÁ Monika |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:31:19.4 | 0:03:44.5 |
11. | SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:31:33.9 | 0:03:59.0 |
12. | ŠAFÁŘOVÁ Zuzana |
Cyklo-Ski klub Polička |
CZE | 0:31:37.0 | 0:04:02.1 |
13. | FRITZOVÁ Aneta |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:31:40.3 | 0:04:05.4 |
14. | VERNEROVÁ Klára |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:31:50.8 | 0:04:15.9 |
15. | RICHTEROVÁ Jana |
COPR TJ PŘEŠTICE |
CZE | 0:32:04.2 | 0:04:29.3 |
16. | VAVERKOVÁ Kateřina |
COPR TJ PŘEŠTICE |
CZE | 0:32:29.2 | 0:04:54.3 |
17. | PRCHALOVÁ Libuše |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:32:42.5 | 0:05:07.6 |
18. | ČERNOHORSKÁ Jitka |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:33:48.7 | 0:06:13.8 |
19. | BOJKOVÁ Michaela |
BIKE 2000 |
CZE | 0:34:05.9 | 0:06:31.0 |
20. | ZIĘBA Julia |
LKK LUKS Sławno |
POL | 0:36:10.4 | 0:08:35.5 |
21. | JANOVSKÁ Lenka |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:38:50.4 | 0:11:15.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZADÁK David |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:54:42.7 | 0:00:00.0 |
2. | JIROUŠ Samuel |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:55:39.5 | 0:00:56.8 |
3. | SCHIERL Jakub |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:56:40.9 | 0:01:58.2 |
4. | KUNÁŠEK Josef |
KH Tour - BH Bikes team |
CZE | 0:57:34.2 | 0:02:51.5 |
5. | ŠORF Pavel |
HAVEN TEAM |
CZE | 0:57:48.7 | 0:03:06.0 |
6. | HÁTLE Ondřej |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:58:05.6 | 0:03:22.9 |
7. | TOMÁŠEK Alvin |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:58:13.4 | 0:03:30.7 |
8. | MIREK Arkadiusz |
KCP Elzat Bieniasz Bike Team |
POL | 0:58:24.3 | 0:03:41.6 |
9. | BITTNER Daniel |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:58:36.0 | 0:03:53.3 |
10. | BEDRNÍK Matěj |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:58:40.0 | 0:03:57.3 |
11. | MERIAČ Tomáš |
Slovak national team |
SVK | 0:58:41.6 | 0:03:58.9 |
12. | ŘÍMAN Jakub |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 1:00:27.0 | 0:05:44.3 |
13. | HONSA František |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:01:02.0 | 0:06:19.3 |
14. | STLOUKAL Štěpán |
KC KOOPERATIVA JBC |
CZE | 1:01:18.4 | 0:06:35.7 |
15. | HOŘÁK Radek |
HAVEN TEAM |
CZE | 1:01:30.6 | 0:06:47.9 |
16. | ŠITNER Jaroslav |
GS cyklo team Jistebnice |
CZE | 1:01:40.4 | 0:06:57.7 |
17. | SÝKORA Karel |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:01:53.7 | 0:07:11.0 |
18. | DOLEŽAL Vladislav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:02:07.1 | 0:07:24.4 |
19. | HOMOLA Jakub |
BIKE 2000 |
CZE | 1:02:08.5 | 0:07:25.8 |
20. | FORMÁNEK Adam |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:02:13.3 | 0:07:30.6 |
21. | HÝBL Radim |
VRV TEAM |
CZE | 1:02:21.1 | 0:07:38.4 |
22. | DANKOWSKI Dominik |
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW |
POL | 1:02:22.8 | 0:07:40.1 |
23. | WOJCIECH Karpierz |
UKS DREAM BIKE BIELAWA |
POL | 1:02:35.1 | 0:07:52.4 |
24. | VOLF Michal |
COPR TJ PŘEŠTICE |
CZE | 1:02:46.2 | 0:08:03.5 |
25. | VOZNIČKA Vojtěch |
BIKE 2000 |
CZE | 1:03:07.5 | 0:08:24.8 |
26. | PEŠŤÁK Martin |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 1:03:42.9 | 0:09:00.2 |
27. | ANDĚL Jan |
BIKE 2000 |
CZE | 1:03:43.4 | 0:09:00.7 |
28. | LUDVÍK Jaroslav |
CK MTB Maraton Hlinsko |
CZE | 1:04:09.2 | 0:09:26.5 |
29. | VONDRÁČEK Jaroslav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:04:42.8 | 0:10:00.1 |
30. | MALÝ Matěj |
VRV TEAM |
CZE | 1:05:06.9 | 0:10:24.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KAVALÍR Jakub |
KC KUTNÁ HORA |
CZE | 0:47:43.2 | 0:00:00.0 |
2. | FLÁMA Tomáš |
T.S. Bohemia Kross Racing Team |
CZE | 0:48:52.0 | 0:01:08.8 |
3. | KOZEL Michal |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 0:49:44.6 | 0:02:01.4 |
4. | KODL Pavel |
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ |
CZE | 0:50:11.0 | 0:02:27.8 |
5. | ADÁMEK Petr |
APACHE LOKO TRUTNOV |
CZE | 0:51:03.5 | 0:03:20.3 |
6. | ZÁLESKÝ Milan |
RCR Bike Česká Třebová |
CZE | 0:51:41.6 | 0:03:58.4 |
7. | SVOBODA Tomáš |
postavkolo.cz |
CZE | 0:52:09.4 | 0:04:26.2 |
8. | FLÁMA Miroslav |
Kolonej.cz Uničov |
CZE | 0:52:19.5 | 0:04:36.3 |
9. | KRESTA Jan |
KH Tour - BH Bikes team |
CZE | 0:54:35.6 | 0:06:52.4 |
10. | STADTHERR Jaroslav |
BIKEServis.eu |
CZE | 0:54:45.4 | 0:07:02.2 |
11. | VÍCH Michal |
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
CZE | 0:54:47.7 | 0:07:04.5 |
12. | VRÁNA Dominik |
postavkolo.cz |
CZE | 0:54:49.0 | 0:07:05.8 |
13. | MYŠÍK Milan |
GT KUR SPORT TEAM |
CZE | 0:55:14.9 | 0:07:31.7 |
14. | NOVÁK Radek |
GS cyklo team Jistebnice |
CZE | 0:55:31.0 | 0:07:47.8 |
15. | SLÁMA Michal |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:55:50.7 | 0:08:07.5 |
16. | LETTOVSKÝ Tomáš |
BIKE 2000 |
CZE | 0:55:52.3 | 0:08:09.1 |
17. | MATĚJKA Radim |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:56:36.2 | 0:08:53.0 |
18. | PLAŠIL Jiří |
KC PIVOVAR VRATISLAVICE |
CZE | 0:57:01.4 | 0:09:18.2 |
19. | LUTOVSKÝ Ondřej |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:59:12.4 | 0:11:29.2 |
20. | VANER Jan |
GT KUR SPORT TEAM |
CZE | 0:59:18.6 | 0:11:35.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZELENÝ Ondřej |
Eleven Mercedes Mitas |
CZE | 0:47:42.5 | 0:00:00.0 |
2. | CHYBA Jiří |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:49:42.6 | 0:02:00.1 |
3. | GOŁĘBIEWSKI Michał |
UKS Dream-Bike Bielawa |
POL | 0:49:53.8 | 0:02:11.3 |
4. | BENDA Michal |
TJ SOKOL PLAVY-CYKLO BENDA |
CZE | 0:52:08.0 | 0:04:25.5 |
5. | BIENIASZ Mirosław |
KCP Elzat Bieniasz Bike Team |
POL | 0:54:14.3 | 0:06:31.8 |
6. | JEDLIČKA Luboš |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:54:55.2 | 0:07:12.7 |
7. | MAREK Patrik |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 0:55:21.9 | 0:07:39.4 |
8. | KUBÍK Lukáš |
CK SPORT BERAN CHRÁST |
CZE | 0:56:05.3 | 0:08:22.8 |
9. | PITHART Jan |
KH Tour-BH Bikes |
CZE | 0:57:54.9 | 0:10:12.4 |
10. | ARNOLD Zdeněk |
HAVEN TEAM |
CZE | 0:58:06.1 | 0:10:23.6 |
11. | OPLT Libor |
OPLT CYCLING |
CZE | 0:58:07.0 | 0:10:24.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZATLOUKAL Jan |
Cyklo team Kolárna |
CZE | 0:36:16.3 | 0:00:00.0 |
2. | JEŽEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:36:32.6 | 0:00:16.3 |
3. | ŠULC David |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:36:33.8 | 0:00:17.5 |
4. | ELČKNER Lukáš |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:37:17.7 | 0:01:01.4 |
5. | KUČERA Jakub |
CK MTB Maraton Hlinsko |
CZE | 0:37:35.4 | 0:01:19.1 |
6. | SÁSKA Jan |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:37:39.2 | 0:01:22.9 |
7. | HELIZANOWICZ Lukasz |
KCP Elzat Bieniasz Bike Team |
CZE | 0:37:42.0 | 0:01:25.7 |
8. | HLADÍK Josef |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:37:54.7 | 0:01:38.4 |
9. | STOČEK Bruno |
BIKE 2000 |
CZE | 0:38:01.1 | 0:01:44.8 |
10. | DUDEK Tomáš |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:38:12.6 | 0:01:56.3 |
11. | ŽVAK Daniel |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:38:13.3 | 0:01:57.0 |
12. | PONÍŽIL Karel |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:38:15.9 | 0:01:59.6 |
13. | BARANYI Dávid Áron |
Hungarian Nationalteam |
HUN | 0:38:36.5 | 0:02:20.2 |
14. | MAREK Oskar |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:38:43.6 | 0:02:27.3 |
15. | WIŚNIEWSKI Wiktor |
UKS Dream-Bike Bielawa |
POL | 0:39:19.4 | 0:03:03.1 |
16. | WACH Arkadiusz |
Hurom Sławno Kellys |
POL | 0:39:36.7 | 0:03:20.4 |
17. | WOHANKA Richard |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:39:44.8 | 0:03:28.5 |
18. | JENČUŠ Jakub |
Slovak national team |
SVK | 0:39:56.4 | 0:03:40.1 |
19. | MATĚJKA Tomáš |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:40:18.1 | 0:04:01.8 |
20. | BREDLER Matyáš Jiří |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:40:25.5 | 0:04:09.2 |
21. | NĚMEC Patrik |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:40:36.4 | 0:04:20.1 |
22. | MÖLLER Leon |
FAST-Zweirad Haus |
GER | 0:40:45.5 | 0:04:29.2 |
23. | ŠINDELÁŘ Jan |
MORAVEC Team |
CZE | 0:40:46.0 | 0:04:29.7 |
24. | NAROVEC Jonáš |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:40:47.5 | 0:04:31.2 |
25. | DANĚK Jakub |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:41:11.8 | 0:04:55.5 |
26. | GÜNTHER Theodor |
Dresdner SC 1898 |
GER | 0:41:25.5 | 0:05:09.2 |
27. | FRÖHLICH Franz |
Dresdner SC 1898 |
GER | 0:41:54.3 | 0:05:38.0 |
28. | KITTL Daniel |
Bicykl Kříž Team |
CZE | 0:42:02.5 | 0:05:46.2 |
29. | VYTLAČIL Štěpán |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:42:05.0 | 0:05:48.7 |
30. | MALÝ Jakub |
VRV TEAM |
CZE | 0:42:11.2 | 0:05:54.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SAMEC Filip |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:19:46.4 | 0:00:00.0 |
2. | NOVOTNÝ Ondřej |
Dukla Praha |
CZE | 0:19:57.8 | 0:00:11.4 |
3. | ŠILHAVÝ Ondřej |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 0:20:11.7 | 0:00:25.3 |
4. | BERNÁT Adam |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 0:20:45.2 | 0:00:58.8 |
5. | BÁRTA Martin |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:20:51.3 | 0:01:04.9 |
6. | SVATUŠKA Jakub |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:20:52.1 | 0:01:05.7 |
7. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:20:52.8 | 0:01:06.4 |
8. | KUBA Jakub |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:21:21.2 | 0:01:34.8 |
9. | GROH Daniel |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:21:31.2 | 0:01:44.8 |
10. | DOBRÝ Lukáš |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:22:07.2 | 0:02:20.8 |
11. | KRÁL Kryštof |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:22:09.9 | 0:02:23.5 |
12. | PIVNIČKA Jakub |
GIANT PÍTRS BIKES |
CZE | 0:22:10.5 | 0:02:24.1 |
13. | KROC Vladimír |
AC SPARTA PRAHA-CYCLING |
CZE | 0:22:20.7 | 0:02:34.3 |
14. | BRADÁČ Adam |
Dukla Praha |
CZE | 0:22:27.3 | 0:02:40.9 |
15. | PURNOCH Matyáš |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:22:30.2 | 0:02:43.8 |
16. | GRYGAR Matyáš |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:22:34.4 | 0:02:48.0 |
17. | SOUČEK Jakub |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:22:41.2 | 0:02:54.8 |
18. | ŽENÍŠEK Martin |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:22:58.6 | 0:03:12.2 |
19. | TABARA Šimon |
BIKE 2000 |
CZE | 0:23:31.1 | 0:03:44.7 |
20. | BRUCKNER Filip |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:23:35.9 | 0:03:49.5 |
21. | TUHÁČEK Pavel |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:23:39.0 | 0:03:52.6 |
22. | ŠILHAVÝ Daniel |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 0:23:40.7 | 0:03:54.3 |
23. | RUBEŠ Daniel |
BIKE 2000 |
CZE | 0:23:41.1 | 0:03:54.7 |
24. | NĚMEC Erik |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:23:44.0 | 0:03:57.6 |
25. | JEŽEK Vojtěch |
CK SPORT BERAN CHRÁST |
CZE | 0:23:48.3 | 0:04:01.9 |
26. | STREJČEK Adam |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:23:57.3 | 0:04:10.9 |
27. | SUCHÝ Vojtěch |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:24:00.2 | 0:04:13.8 |
28. | DRAGOUN Václav |
COPR TJ PŘEŠTICE |
CZE | 0:24:02.0 | 0:04:15.6 |
29. | URBAN Miroslav |
VRV TEAM |
CZE | 0:24:02.6 | 0:04:16.2 |
30. | ŠAFRÁNEK Ondřej |
AC SPARTA PRAHA-CYCLING |
CZE | 0:24:23.0 | 0:04:36.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PERNICKÁ Adéla |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:12:43.4 | 0:00:00.0 |
2. | NAROVCOVÁ Monika |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:13:00.8 | 0:00:17.4 |
3. | KOTLÍKOVÁ Adéla |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:13:09.6 | 0:00:26.2 |
4. | RADOVÁ Daniela |
CYKLOKLUB BENEŠOV |
CZE | 0:13:18.3 | 0:00:34.9 |
5. | HANÁKOVÁ Eliška |
MORAVEC Team |
CZE | 0:13:24.9 | 0:00:41.5 |
6. | DLASKOVÁ Vanda |
TOPFOREX LAPIERRE PRO Cycling Team |
CZE | 0:13:45.9 | 0:01:02.5 |
7. | KROUPOVÁ Zuzana |
AC SPARTA Cycling junior |
CZE | 0:14:02.1 | 0:01:18.7 |
8. | ČERNÁ Karolína |
Dukla Praha |
CZE | 0:14:10.4 | 0:01:27.0 |
9. | DOSTÁLOVÁ Anna |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:14:35.4 | 0:01:52.0 |
10. | UHMANOVÁ Kateřina |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:14:40.5 | 0:01:57.1 |
11. | KOVAŘÍKOVÁ Iva |
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem |
CZE | 0:14:45.9 | 0:02:02.5 |
12. | ROZSYPALOVÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:14:47.0 | 0:02:03.6 |
13. | HODLOVÁ Nikola |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:14:56.2 | 0:02:12.8 |
14. | MARKOVÁ Adéla |
Dukla Praha |
CZE | 0:15:12.2 | 0:02:28.8 |
15. | OLIVOVÁ Denisa |
BIKE 2000 |
CZE | 0:15:28.3 | 0:02:44.9 |
16. | DOLEŽALOVÁ Markéta |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:15:35.8 | 0:02:52.4 |
17. | JURÁŠKOVÁ Simona |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:15:43.5 | 0:03:00.1 |
18. | DRHOVÁ Berenika |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:16:07.5 | 0:03:24.1 |
19. | ČERNÁ Hana |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:16:23.1 | 0:03:39.7 |
20. | NAROVCOVÁ Beáta |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:16:55.0 | 0:04:11.6 |
21. | CEBULOVÁ Klára |
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
CZE | 0:17:04.1 | 0:04:20.7 |
22. | CIBULKOVÁ Tereza |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:17:32.8 | 0:04:49.4 |
23. | KUBÍKOVÁ Nikola |
CK SPORT BERAN CHRÁST |
CZE | 0:17:40.8 | 0:04:57.4 |
24. | RYŠAVÁ Emílie |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:17:59.5 | 0:05:16.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | STRÁNSKÝ Matěj |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:26:14.1 | 0:00:00.0 |
2. | FIALA Matyáš |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 0:26:44.8 | 0:00:30.7 |
3. | OBDRŽÁLEK Tomáš |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 0:27:12.4 | 0:00:58.3 |
4. | VEVERKA Václav |
KC KOOPERATIVA JBC |
CZE | 0:27:30.3 | 0:01:16.2 |
5. | DOSTÁL Václav |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:27:46.4 | 0:01:32.3 |
6. | SPORYSCH Daniel |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:28:11.5 | 0:01:57.4 |
7. | ŠINDELÁŘ Jan |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:28:24.6 | 0:02:10.5 |
8. | JINDŘICH Pavel |
TJ STADION LOUNY |
CZE | 0:28:30.3 | 0:02:16.2 |
9. | KRULA Štěpán |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:28:34.9 | 0:02:20.8 |
10. | PÁVEK Matyáš |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:28:50.2 | 0:02:36.1 |
11. | DOLEŽAL Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:28:55.0 | 0:02:40.9 |
12. | JECH Filip |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:28:56.2 | 0:02:42.1 |
13. | ROZSYPAL Štěpán |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:29:20.2 | 0:03:06.1 |
14. | HONSA Antonín |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:29:27.6 | 0:03:13.5 |
15. | ČÁSLAVSKÝ Matěj |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:29:33.9 | 0:03:19.8 |
16. | IRMSCHER Paul |
SSV Mounty Altenberg |
GER | 0:29:40.7 | 0:03:26.6 |
17. | FRÜHAUF Jan |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:29:46.8 | 0:03:32.7 |
18. | PATAKI Barnabás |
Hungarian Nationalteam |
HUN | 0:29:49.5 | 0:03:35.4 |
19. | DUBČÁK Pavel |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:29:49.6 | 0:03:35.5 |
20. | KUNČÍK Matěj |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:30:04.1 | 0:03:50.0 |
21. | HARTL Štěpán |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:30:12.4 | 0:03:58.3 |
22. | VÖRÖS András |
Hungarian Nationalteam |
HUN | 0:30:21.7 | 0:04:07.6 |
23. | VENCL Libor |
Eleven Mercedes Benz Mitas |
CZE | 0:30:37.5 | 0:04:23.4 |
24. | VIK Matěj |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:30:45.6 | 0:04:31.5 |
25. | RŮŽIČKA Ondřej |
VRV TEAM |
CZE | 0:30:46.4 | 0:04:32.3 |
26. | CHOVANEC Tomáš |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:31:20.1 | 0:05:06.0 |
27. | CSUJA Bálint |
Hungarian Nationalteam |
HUN | 0:31:24.5 | 0:05:10.4 |
28. | KALMÁR Szabolcs |
Hungarian National Team |
HUN | 0:31:45.3 | 0:05:31.2 |
29. | ŠÍSL Bořek |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:31:51.2 | 0:05:37.1 |
30. | CHÝLE Filip |
BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n. Labem |
CZE | 0:31:51.4 | 0:05:37.3 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VIKTOROVÁ Nela |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:20:27.8 | 0:00:00.0 |
2. | NOVOTNÁ Aneta |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:20:31.5 | 0:00:03.7 |
3. | HLADÍKOVÁ Kateřina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:20:31.6 | 0:00:03.8 |
4. | ZEMANOVÁ Kristýna |
TOPFOREX LAPIERRE PRO Cycling Team |
CZE | 0:20:41.1 | 0:00:13.3 |
5. | SPĚŠNÁ Simona |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:20:41.6 | 0:00:13.8 |
6. | BEDRNÍKOVÁ Karolína |
Dukla Praha |
CZE | 0:20:42.7 | 0:00:14.9 |
7. | MIŠOŇOVÁ Veronika |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:21:34.4 | 0:01:06.6 |
8. | KYSELOVÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:21:41.2 | 0:01:13.4 |
9. | HOJKOVÁ Štěpánka |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:21:44.3 | 0:01:16.5 |
10. | FOLTÝNOVÁ Adéla |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:22:50.0 | 0:02:22.2 |
11. | KŘIKAVOVÁ Šárka |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:23:04.2 | 0:02:36.4 |
12. | PLESKAČOVÁ Natálie |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:23:22.7 | 0:02:54.9 |
13. | SOBKOVÁ Sabina |
VRV TEAM |
CZE | 0:23:44.0 | 0:03:16.2 |
14. | ŠINDELÁŘOVÁ Hana |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:24:05.9 | 0:03:38.1 |
15. | HOLCOVÁ Eliška |
Cyklo Ski klub Polička |
CZE | 0:24:20.5 | 0:03:52.7 |
16. | RŮŽIČKOVÁ Anna |
Dukla Praha |
CZE | 0:24:33.4 | 0:04:05.6 |
17. | BRTNÍČKOVÁ Michaela |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:24:38.0 | 0:04:10.2 |
18. | JOANNIDU Niki |
BIKE 2000 |
CZE | 0:24:39.3 | 0:04:11.5 |
19. | DOSTÁLOVÁ Lucie |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:24:47.8 | 0:04:20.0 |
20. | SUCHÁ Kateřina |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:24:51.8 | 0:04:24.0 |
21. | ORAVECZ Lora |
Hungarian Nationalteam |
HUN | 0:25:05.7 | 0:04:37.9 |
22. | BRAVENCOVÁ Denisa |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:25:38.0 | 0:05:10.2 |
23. | SMUTNÁ Anna |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:26:08.7 | 0:05:40.9 |
24. | DRBOHLAVOVÁ Eliška |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:26:51.0 | 0:06:23.2 |
25. | KOLÁŘOVÁ Kristýna |
MORAVEC Team |
CZE | 0:27:03.9 | 0:06:36.1 |
26. | KNIHOVÁ Kateřina |
KC KOOPERATIVA JBC |
CZE | 0:27:22.9 | 0:06:55.1 |
27. | KOVAŘÍKOVÁ Kateřina |
BEESPEE.CZ |
CZE | 0:28:45.5 | 0:08:17.7 |
28. | VINKLÁRKOVÁ Marie |
MG Bike Team |
CZE | 0:31:27.9 | 0:11:00.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VAJSEJTL Jan |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:04:22.6 | 0:00:00.0 |
2. | VALENTA Věnek |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:04:22.7 | 0:00:00.1 |
3. | RAŠKA Tomáš |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:04:27.8 | 0:00:05.2 |
4. | ŠPERL Václav |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:04:31.3 | 0:00:08.7 |
5. | KUČVA Tomáš |
AC SPARTA PRAHA CYCLING |
CZE | 0:04:40.8 | 0:00:18.2 |
6. | BRADÁČ Michal |
Dukla Praha |
CZE | 0:04:42.4 | 0:00:19.8 |
7. | KALAŠ Štěpán |
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem |
CZE | 0:04:55.0 | 0:00:32.4 |
8. | ŽITNÝ Adam |
SRAM MITAS TREK |
CZE | 0:04:55.0 | 0:00:32.4 |
9. | KUČERA Radim |
BEKO Bike Team |
CZE | 0:04:57.6 | 0:00:35.0 |
10. | JELÍNEK Ondřej |
DUKLA Liberec |
CZE | 0:04:57.7 | 0:00:35.1 |
11. | NOVOTNÝ Lukáš |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:05:02.4 | 0:00:39.8 |
12. | POSPÍŠIL Jan |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:05:03.9 | 0:00:41.3 |
13. | PODHAISKÝ Ondřej |
CZE | 0:05:08.3 | 0:00:45.7 | |
14. | BRUCKNER Jakub |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:05:09.3 | 0:00:46.7 |
15. | TROUSIL Jakub |
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem |
CZE | 0:05:13.4 | 0:00:50.8 |
16. | KUDRNA Tomáš |
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
CZE | 0:05:17.3 | 0:00:54.7 |
17. | TRÉSKA Lukáš |
Cyklofit Liberec |
CZE | 0:05:19.2 | 0:00:56.6 |
18. | SCHÄFER Josef |
BEKO Bike Team |
CZE | 0:05:24.4 | 0:01:01.8 |
19. | PYTLOUN Arnošt |
Cyklofit Liberec |
CZE | 0:05:27.7 | 0:01:05.1 |
20. | HAVLÍK Adam |
Eleven Mercedes Mitas team |
CZE | 0:05:44.4 | 0:01:21.8 |
21. | MAREK Miki |
Dukla Praha |
CZE | 0:05:45.9 | 0:01:23.3 |
22. | UŠEL Ondřej |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:05:48.8 | 0:01:26.2 |
23. | BREDLER Eliáš |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:06:59.9 | 0:02:37.3 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOLÁŘOVÁ Babeta |
Dukla Praha |
CZE | 0:04:38.0 | 0:00:00.0 |
2. | KRALOVA Eliska |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:04:59.0 | 0:00:20.9 |
3. | MITRYCHOVÁ Lucie |
kola-bbm.cz |
CZE | 0:04:59.6 | 0:00:21.5 |
4. | ZELENÁ Lucie |
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
CZE | 0:05:13.7 | 0:00:35.6 |
5. | HRADÍLKOVÁ Zuzana |
MG Bike Team |
CZE | 0:05:19.9 | 0:00:41.8 |
6. | KROUPOVÁ Jolana |
COPR Přeštice |
CZE | 0:05:26.0 | 0:00:47.9 |
7. | HAŠKOVÁ Kateřina |
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
CZE | 0:05:26.6 | 0:00:48.5 |
8. | SPORYSCHOVÁ Nela |
CZE | 0:05:32.0 | 0:00:53.9 | |
9. | VÝBORNÁ Marianna |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:05:33.6 | 0:00:55.5 |
10. | SOUČKOVÁ Amelie |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:05:34.1 | 0:00:56.0 |
11. | JANÍKOVÁ Monika |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 0:05:34.7 | 0:00:56.6 |
12. | BAŽANTOVÁ Anežka |
Cyklo Benda |
CZE | 0:05:41.4 | 0:01:03.3 |
13. | KECOVÁ Kačka |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:05:46.6 | 0:01:08.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | RAŠKA Lukáš |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:05:14.8 | 0:00:00.0 |
2. | BAŽANT Kryštof |
Cyklo Benda |
CZE | 0:05:18.4 | 0:00:03.6 |
3. | KUBĚNA Daniel |
AC SPARTA Cycling junior |
CZE | 0:05:19.1 | 0:00:04.3 |
4. | MANSFELD Tadeáš |
PROFISPORT Cheb |
CZE | 0:05:21.4 | 0:00:06.6 |
5. | KERL Sebastian |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:05:22.7 | 0:00:07.9 |
6. | BLAŽEK Aleš |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:05:27.4 | 0:00:12.6 |
7. | NĚMEC Jakub |
CYKLOTEAM OSTROV |
CZE | 0:05:29.3 | 0:00:14.5 |
8. | ICHA David |
CZE | 0:05:30.5 | 0:00:15.7 | |
9. | VÝBORNÝ Kryštof |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:05:34.4 | 0:00:19.6 |
10. | ICHA Martin |
CZE | 0:05:34.5 | 0:00:19.7 | |
11. | SEVERYN Richard |
Expres.cz-Scott Team Kolín |
CZE | 0:05:37.3 | 0:00:22.5 |
12. | HLADEČEK Martin |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:05:39.1 | 0:00:24.3 |
13. | KEC Jakub |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:05:40.6 | 0:00:25.8 |
14. | VAŠÍČEK Denis |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:05:46.5 | 0:00:31.7 |
15. | POSPÍŠIL Filip |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:05:47.1 | 0:00:32.3 |
16. | HORÁK Adam |
BEKO Bike Team |
CZE | 0:05:50.5 | 0:00:35.7 |
17. | PŘENOSIL Marek |
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem |
CZE | 0:05:54.0 | 0:00:39.2 |
18. | MEJSTŘÍK Martin |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:05:54.5 | 0:00:39.7 |
19. | ICHA Aleš |
CYKLOTEAM OSTROV |
CZE | 0:05:58.6 | 0:00:43.8 |
20. | ELČKNER Nick |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:05:59.9 | 0:00:45.1 |
21. | RAUSCHERT Albert |
Dukla Praha |
CZE | 0:06:04.4 | 0:00:49.6 |
22. | VOREL Lukáš |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:06:15.2 | 0:01:00.4 |
23. | RYGL Vojta |
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem |
CZE | 0:06:15.3 | 0:01:00.5 |
24. | POPELKA Filip |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:06:18.6 | 0:01:03.8 |
25. | HORÁK Martin |
BEKO Bike Team |
CZE | 0:06:19.2 | 0:01:04.4 |
26. | PÁVEK Lukáš |
CZE | 0:06:25.6 | 0:01:10.8 | |
27. | MIŇOVSKÝ Petr |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:06:27.9 | 0:01:13.1 |
28. | PURNOCH Jan |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:06:40.5 | 0:01:25.7 |
29. | NECHUTNÝ Filip |
XX - MS racing team |
CZE | 0:06:42.1 | 0:01:27.3 |
30. | POLÁŠEK Richard |
BIKE 2000 |
CZE | 0:06:45.5 | 0:01:30.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | GROHOVÁ Lucie |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:05:40.9 | 0:00:00.0 |
2. | HUDEČKOVÁ Anna |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 0:05:44.6 | 0:00:03.7 |
3. | ŠPICAROVÁ Karolína |
Cyklo Špicar |
CZE | 0:05:45.0 | 0:00:04.1 |
4. | VIKOVÁ Hanka |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:05:51.0 | 0:00:10.1 |
5. | KUNČÍKOVA Ella |
Bike klub Spindleruv mlyn |
CZE | 0:06:01.8 | 0:00:20.9 |
6. | JEDLIČKOVÁ Nela |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:06:02.7 | 0:00:21.8 |
7. | KŘIKAVOVÁ Anděla |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:06:07.1 | 0:00:26.2 |
8. | VÍTKOVÁ Sára |
BIKE KLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:06:17.9 | 0:00:37.0 |
9. | SCHÄFEROVÁ Magdaléna |
BEKO Bike Team |
CZE | 0:06:42.9 | 0:01:02.0 |
10. | BURGERMEISTEROVÁ Lucie |
Cyklo Benda |
CZE | 0:06:51.3 | 0:01:10.4 |
11. | LÁNOVÁ Karolína |
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem |
CZE | 0:07:21.4 | 0:01:40.5 |