seriál : ČP XCO MTB 2018

ČP XCO MTB Nové Město na Moravě UCI/C1

MTB
DÁTUM :02 - 3.6.2018 MIESTO :Nové Město na Moravě

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ŠKARNITZL Jan
Mitas TREK
CZE 1:23:52.2 0:00:00.0
2.
KONWA Marek
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:24:09.2 0:00:16.9
3.
IVANOV Timofey
Russian National Team
RUS 1:25:50.1 0:01:57.9
4.
HELTA Filip
SGR Specialized
POL 1:26:00.6 0:02:08.4
5.
ZAMROŹNIAK Jakub
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:26:15.4 0:02:23.2
6.
PAPRSTKA Tomáš
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:26:47.1 0:02:54.9
7.
KOBES Lukáš
Symbio+CE.Energy
CZE 1:26:57.4 0:03:05.2
8.
BAUM Lukas
Maloja rocky mountain team
GER 1:27:00.6 0:03:08.4
9.
BOREDSKIY Ruslan
Team Saint Petersburg
RUS 1:27:06.1 0:03:13.9
10.
GOGOLEV Maksim
Russian National Team
RUS 1:27:32.4 0:03:40.2
11.
VAVILOV Arsentii
Team Saint Petersburg
RUS 1:27:44.9 0:03:52.7
12.
SKÁLA Jaromír
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:27:47.1 0:03:54.9
13.
MICHALEK Mariusz
JBG-2 Cryospace
POL 1:28:31.4 0:04:39.2
14.
NIKOLAEV Sergei
Russian National Team
RUS 1:28:46.9 0:04:54.7
15.
FILATOV Ivan
Russian National Team
RUS 1:29:07.1 0:05:14.9
16.
BUDZIŃSKI Tomasz
Polish National Team
POL 1:29:40.9 0:05:48.6
17.
VASTL Jan
N1 BMC TEAM
CZE 1:29:51.6 0:05:59.4
18.
BUDZIŃSKI Marcin
Polish National Team
POL 1:30:07.8 0:06:15.6
19.
ZEŤÁK Michael
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:30:31.1 0:06:38.9
20.
AKHMETOV Ainur
Team Saint Petersburg
RUS 1:31:09.8 0:07:17.6
21.
ULÍK Matěj
Expres CZ Scott Team Kolín
SVK 1:31:54.1 0:08:01.9
22.
ŠEVCŮ Tomáš
HSK - cycling
CZE 1:32:02.6 0:08:10.4
23.
ZADÁK David
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:32:52.1 0:08:59.9
24.
MARIUSZ Kozak
JBG-2 Cryospace
POL 1:32:57.6 0:09:05.4
25.
JEZIORSKI Maciej
Warszawski Klub Kolarski
POL 1:33:05.6 0:09:13.4
26.
BÁRTEK David
Kellys Bikeranch Team
CZE 1:33:49.3 0:09:57.1
27.
KUBÍN Filip
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:34:14.6 0:10:22.4
28.
KUBELKA Petr
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 1:34:22.8 0:10:30.6
29.
LAVIČKA Adam
Velosport Valenta Scott team
CZE 1:34:39.8 0:10:47.6
30.
ZHIRNOV Dmitry
Team Saint Petersburg
RUS 1:34:54.8 0:11:02.6
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
WŁOSZCZOWSKA Maja
Kross Racing Team
POL 1:24:01.5 0:00:00.0
2.
TERPSTRA Anne
GHOST Factory Racing
NED 1:24:38.2 0:00:36.7
3.
SOLUS-MISKOWICZ Katarzyna
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:25:19.2 0:01:17.7
4.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:26:29.7 0:02:28.2
5.
CAMPUZANO CHAVEZ PEON Daniela
México National Team
MEX 1:27:07.9 0:03:06.4
6.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
N1 BMC TEAM
CZE 1:27:14.5 0:03:12.9
7.
KESEG ŠTEVKOVÁ Janka
OUTSITERZ
SVK 1:28:43.4 0:04:41.9
8.
CZECZINKAROVA Jana
Mitas TREK
CZE 1:29:07.4 0:05:05.9
9.
PODGÓRSKA Aleksandra
SGR Specialized
POL 1:29:31.9 0:05:30.4
10.
SMIRNOVA Olga
Team Saint Petersburg
RUS 1:30:14.2 0:06:12.6
11.
JEŽKOVÁ Hana
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:30:31.2 0:06:29.6
12.
KIRSANOVA Viktoria
Russian National Team
RUS 1:30:49.4 0:06:47.9
13.
HEIGL Nadja
Sportunion Bikestore.cc - Team
AUT 1:31:24.9 0:07:23.4
14.
AKHMADULLINA Guzel
MOSCOW NORNO2
RUS 1:31:53.2 0:07:51.6
15.
ZIELIŃSKA Magdalena
Polish National Team
POL 1:32:30.4 0:08:28.9
16.
TVARŮŽKOVA Tereza
Maloja rocky mountain team
CZE 1:33:00.1 0:08:58.6
17.
PRŮDKOVÁ Barbora
HEAD PRO TEAM
CZE 1:33:24.6 0:09:23.1
18.
SADŁECKA Magdalena
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
POL 1:34:30.4 0:10:28.8
19.
CZABOK Klaudia
Warszawski Klub Kolarski
POL 1:37:13.8 0:13:12.3
20.
ŚWIERCZYŃSKA Patrycja
Polish National Team
POL 1:37:58.6 0:13:57.1
21.
VESELÁ Lucie
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:39:20.6 0:15:19.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:03:27.1 0:00:00.0
2.
DUDEK Tomáš
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:04:05.6 0:00:38.4
3.
ELČKNER Lukáš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:04:39.1 0:01:11.9
4.
TOMÁŠEK Alvin
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:04:59.0 0:01:31.9
5.
SUKHNEV Valeriy
Team Saint Petersburg
RUS 1:05:20.3 0:01:53.2
6.
GORSHKOV Artem
Team Saint Petersburg
RUS 1:05:25.6 0:01:58.4
7.
IVANOV Nikolay
Team Saint Petersburg
RUS 1:05:30.1 0:02:02.9
8.
STOČEK Bruno
IVAR CS - AUTHOR Team
CZE 1:05:31.8 0:02:04.7
9.
BEDRNÍK Matěj
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:06:02.6 0:02:35.4
10.
KRYŃSKI Piotr
Polish National Team
POL 1:06:10.0 0:02:42.9
11.
ŘÍMAN Jakub
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 1:06:14.8 0:02:47.7
12.
HELIZANOWICZ Łukasz
Polish National Team
POL 1:06:29.5 0:03:02.4
13.
ARTEMEV Maksim
Team Saint Petersburg
RUS 1:06:47.5 0:03:20.4
14.
SCHIERL Jakub
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:07:02.1 0:03:34.9
15.
KUNÁŠEK Josef
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:07:23.8 0:03:56.7
16.
JEŽEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR Team
CZE 1:08:09.0 0:04:41.9
17.
WIŚNIEWSKI Wiktor
UKS Dream Bike Bielawa
POL 1:08:10.3 0:04:43.2
18.
KUČERA Jakub
CK MTB MARATON Hlinsko
CZE 1:08:29.8 0:05:02.7
19.
WEINERT Simon
RSV Team Auto-Riedel Schwarzenberg e.V.
GER 1:08:47.5 0:05:20.4
20.
GUT Konrad
KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
POL 1:08:51.0 0:05:23.9
21.
BIEDROŃCZYK Maciej
KS Luboń Skomielna Biała
POL 1:08:56.0 0:05:28.9
22.
WACH Arkadiusz
Polish National Team
POL 1:09:35.3 0:06:08.1
23.
STLOUKAL Štěpán
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:09:52.5 0:06:25.4
24.
CZABOK Konrad
Warszawski Klub Kolarski
POL 1:09:57.3 0:06:30.1
25.
KARPIERZ Wojciech
Polish National Team
POL 1:10:25.2 0:06:58.1
26.
HOMOLA Jakub
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 1:10:31.3 0:07:04.1
27.
MALÝ Jakub
VRV TEAM
CZE 1:10:32.4 0:07:05.3
28.
DAŃKOWSKI Dominik
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
POL 1:10:32.5 0:07:05.4
29.
GARCZYK Paweł
Polish National Team
POL 1:10:50.0 0:07:22.9
30.
PECHOUT Matěj
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 1:10:52.5 0:07:25.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:56:33.7 0:00:00.0
2.
ALEXEEVA Darya
Team Saint Petersburg
RUS 0:59:14.0 0:02:40.2
3.
PAULECHOVÁ Radka
CyS-Akadémia Petra Sagana
SVK 1:00:33.2 0:03:59.4
4.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 1:00:54.0 0:04:20.2
5.
MIRONOVA Diana
Team Saint Petersburg
RUS 1:01:14.7 0:04:40.9
6.
KUČEROVÁ Monika
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:01:39.4 0:05:05.7
7.
POKLONSKAYA Anastasiya
Team Saint Petersburg
RUS 1:02:31.2 0:05:57.4
8.
SZPOCIŃSKA Agnieszka
Polish National Team
POL 1:02:38.2 0:06:04.4
9.
TESAŘOVÁ Jana
Ethic sport
CZE 1:04:33.4 0:07:59.6
10.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR Team
CZE 1:05:50.9 0:09:17.1
11.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR Team
CZE 1:06:05.1 0:09:31.4
12.
HUDYKA Gabriela
UKS GRUPA KOZARSKA FOUR BIKE
POL 1:06:17.6 0:09:43.9
13.
BOJKOVÁ Michaela
BIKE 2000
CZE 1:07:52.6 0:11:18.8
14.
SEIDLOVÁ Monika
Short Bike Academy Opletal
CZE 1:08:18.6 0:11:44.8
15.
PRCHALOVÁ Libuše
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:08:59.4 0:12:25.6
16.
JERUZALSKA Natalia
KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
POL 1:10:25.8 0:13:52.1
17.
MACKOVÁ Pavlína
Cykloklub Chýnov z.s.
CZE 1:11:14.8 0:14:41.1
18.
HARTYCHOVA Nicole
Mitas Trek Sram
CZE 1:11:36.8 0:15:03.1
19.
TOMASIK Martyna
KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
POL 1:11:50.9 0:15:17.1
20.
PEJŠOVÁ Kristýna
SUNINVENT MTB TEAM
CZE 1:11:55.6 0:15:21.8
21.
RICHTEROVÁ Jana
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 1:11:59.6 0:15:25.8
22.
SLANCOVÁ Anna
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 1:17:43.0 0:21:09.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ZATLOUKAL Jan
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:36:16.9 0:00:00.0
2.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR Team
CZE 0:36:45.1 0:00:28.2
3.
PHILIPPI David
Dresdner SC 1898
GER 0:36:46.9 0:00:29.9
4.
TLAMKA Tomáš
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:36:53.1 0:00:36.2
5.
SÁSKA Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:36:56.1 0:00:39.2
6.
FIALA Matyáš
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:36:58.1 0:00:41.2
7.
HAŠEK Max
SK BAGBIKE
CZE 0:38:05.4 0:01:48.4
8.
VOŽENÍLEK Martin
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 0:38:05.4 0:01:48.4
9.
GÜNTHER Theodor
Dresdner SC 1898
GER 0:38:06.1 0:01:49.2
10.
VÍTEK Tomáš
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 0:38:32.4 0:02:15.4
11.
DOSTÁL Václav
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:38:50.1 0:02:33.1
12.
OŚKO Miłosz
Warszawski Klub Kolarski
POL 0:38:55.6 0:02:38.7
13.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR Team
CZE 0:39:03.8 0:02:46.9
14.
KONEČNÝ Filip
BATT klub Nové Město na Moravě
CZE 0:39:18.8 0:03:01.9
15.
HANÁK Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:39:28.3 0:03:11.4
16.
ŠINDELÁŘ Jan
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:39:36.1 0:03:19.2
17.
ŠINDELÁŘ Jan
MORAVEC Team
CZE 0:39:40.6 0:03:23.7
18.
OBDRŽÁLEK Tomáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:39:43.1 0:03:26.2
19.
DANĚK Jakub
IVAR CS - AUTHOR Team
CZE 0:39:56.6 0:03:39.7
20.
NOVÁK Ondřej
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:39:59.8 0:03:42.9
21.
DUŠÁK Martin
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:40:11.4 0:03:54.4
22.
MACHÁČ Josef
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:40:14.8 0:03:57.9
23.
BŘEZNA Vojtěch
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:40:15.3 0:03:58.4
24.
WĄSOWICZ Adam
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
POL 0:40:28.1 0:04:11.2
25.
KRULA Štěpán
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:40:28.3 0:04:11.4
26.
KLIMEK Krzysztof
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
POL 0:40:56.6 0:04:39.7
27.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR Team
CZE 0:41:06.8 0:04:49.9
28.
HONSA Antonín
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:41:11.8 0:04:54.9
29.
ČÁSLAVSKÝ Matěj
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:41:16.3 0:04:59.4
30.
MIZERA Jakub
RK ALUMINIUM BIKE TEAM
POL 0:41:21.1 0:05:04.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SZCZECIŃSKA Matylda
Warszawski Klub Kolarski
POL 0:42:51.2 0:00:00.0
2.
NOVOTNÁ Aneta
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:43:06.2 0:00:14.9
3.
PLESKAČOVÁ Natálie
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:43:49.1 0:00:57.9
4.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:44:33.1 0:01:41.9
5.
OBOŘILOVÁ Tereza
Drahansky sport team
CZE 0:44:57.9 0:02:06.7
6.
FRITZOVÁ Aneta
Drahansky sport team
CZE 0:45:01.4 0:02:10.2
7.
ZEMANOVÁ Kristýna
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:45:03.4 0:02:12.2
8.
HOLUBOVÁ Adéla
kola-bbm.cz
CZE 0:45:03.6 0:02:12.4
9.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
Dukla Praha
CZE 0:45:35.1 0:02:43.9
10.
HOJKOVÁ Štěpánka
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:45:36.6 0:02:45.4
11.
VAVERKOVÁ Kateřina
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:46:18.6 0:03:27.4
12.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:46:33.4 0:03:42.1
13.
KURNICKÁ Tereza
CyS-Akadémia Petra Sagana
SVK 0:47:17.6 0:04:26.4
14.
SUCHÁ Kateřina
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:47:55.8 0:05:04.6
15.
DOSTÁLOVÁ Lucie
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:48:08.6 0:05:17.4
16.
KLÍMOVÁ Natálie
IVAR CS - AUTHOR Team
CZE 0:48:14.3 0:05:23.1
17.
BIELECKA Dorota
KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
POL 0:48:46.1 0:05:54.9
18.
FIJAŁKOWSKA Hanna
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
POL 0:49:12.1 0:06:20.9
19.
NAVRKALOVÁ Michaela
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:49:16.3 0:06:25.1
20.
BRAVENCOVÁ Denisa
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:50:10.6 0:07:19.4
21.
ŠKRLOVÁ Michaela
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:50:17.1 0:07:25.9
22.
ŠMÍDOVÁ Adéla
Ck sport Beran Chrást
CZE 0:50:40.1 0:07:48.9
23.
ČERNOHORSKÁ Jitka
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:51:02.8 0:08:11.6
24.
MORAWE Meike
RC Dresden/ r2-Bike.com MTN Crew
GER 0:51:07.6 0:08:16.3
25.
BRTNÍČKOVÁ Michaela
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:51:43.6 0:08:52.4
26.
KNIHOVÁ Kateřina
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:52:12.6 0:09:21.3
27.
KŘIKAVOVÁ Šárka
kola-bbm.cz
CZE 0:54:09.5 0:11:18.3
28.
CIBULKOVA Tereza
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:56:53.8 0:14:02.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
BRADÁČ Adam
Dukla Praha
CZE 0:15:17.6 0:00:00.0
2.
BAŽANT Kryštof
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:15:33.1 0:00:15.4
3.
LIENERT Patrik
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:15:40.4 0:00:22.7
4.
KRÁL Kryštof
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:15:50.6 0:00:33.0
5.
PURNOCH Matyáš
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:15:51.1 0:00:33.5
6.
BRUCKNER Filip
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:15:52.9 0:00:35.2
7.
ZEMAN Petr
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:16:00.6 0:00:43.0
8.
MATULA Ondřej
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:16:06.6 0:00:49.0
9.
TUHÁČEK Pavel
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:16:07.9 0:00:50.2
10.
VAŠUT David
BIKE PRO RACING
CZE 0:16:17.4 0:00:59.7
11.
SVATUŠKA Jakub
CK BÍTOVSKÁ
CZE 0:16:31.4 0:01:13.7
12.
SOUSTRUŽNÍK Jan
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:16:31.6 0:01:13.9
13.
BRABEC Šimon
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:16:32.4 0:01:14.7
14.
SMEJKAL Adam
IVARCS - AUTHOR TEAM
CZE 0:16:32.6 0:01:15.0
15.
FALTÝNEK Jan
CYKLO-Ski klub Polička
CZE 0:16:32.8 0:01:15.2
16.
ŠAFRÁNEK Ondřej
AC SPARTA PRAHA Cycling junior
CZE 0:16:34.3 0:01:16.7
17.
BLAŽEK Aleš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:16:36.1 0:01:18.4
18.
HENDRYCH Vojta
Bike Freaks Holice
CZE 0:16:38.6 0:01:20.9
19.
ŠUMPÍK Pavel
Bike Freaks Holice
CZE 0:16:38.8 0:01:21.2
20.
MUŠÁLEK Jakub
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 0:16:39.6 0:01:21.9
21.
ŽENÍŠEK Martin
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:16:40.6 0:01:22.9
22.
STREJČEK Adam
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:16:45.6 0:01:27.9
23.
KRATOCHVÍL Václav
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:16:47.1 0:01:29.4
24.
HOŠEK Adam
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:16:48.0 0:01:30.3
25.
SVITÁK Jakub
BIKE PRO RACING
CZE 0:16:48.4 0:01:30.7
26.
MROCEK Adam
Ck Epic Dohňany
SVK 0:16:53.8 0:01:36.2
27.
PEKAŘ Matěj
IVAR CS - AUTHOR Team
CZE 0:16:54.6 0:01:36.9
28.
KOČVARA Jakub
Drahanský sport team
CZE 0:17:03.1 0:01:45.4
29.
NECHUTA Marek
Bike Freaks Holice
CZE 0:17:13.1 0:01:55.4
30.
KNIHA Petr
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:17:14.9 0:01:57.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
DUŠKOVÁ Kateřina
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:16:43.6 0:00:00.0
2.
KOVAŘÍKOVÁ Iva
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:16:58.6 0:00:15.0
3.
KROUPOVÁ Zuzana
AC SPARTA PRAHA Cycling junior
CZE 0:17:25.1 0:00:41.4
4.
DUBCOVÁ Štěpánka
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:17:32.8 0:00:49.2
5.
ČERNÁ Karolína
Dukla Praha
CZE 0:17:34.1 0:00:50.4
6.
STRAKATÁ Vendula
Dukla Praha
CZE 0:17:40.1 0:00:56.4
7.
SEIDLOVÁ Kateřina
SK Edie tým
CZE 0:17:40.2 0:00:56.5
8.
PULKRABOVÁ Marika
BSK Cyklomarket
CZE 0:17:47.6 0:01:03.9
9.
GOTTWALDOVÁ Amálie
MORAVEC Team
CZE 0:17:48.6 0:01:04.9
10.
DLOUHÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR Team
CZE 0:17:48.7 0:01:05.1
11.
RAJNOCHOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR Team
CZE 0:17:49.3 0:01:05.7
12.
VIKOVÁ Hanka
Dukla Praha
CZE 0:17:50.6 0:01:06.9
13.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:18:26.3 0:01:42.7
14.
VOLEJNÍKOVÁ Natálie
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:18:27.8 0:01:44.2
15.
PANUŠOVÁ Anna
Bike Freaks Holice
CZE 0:18:34.8 0:01:51.2
16.
ROZSYPALOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR Team
CZE 0:18:35.6 0:01:51.9
17.
HUDEČKOVÁ Anna
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:18:40.1 0:01:56.4
18.
JEDLIČKOVÁ Nela
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:18:50.3 0:02:06.7
19.
HANÁKOVÁ Anna
MORAVEC Team
CZE 0:18:50.6 0:02:06.9
20.
CIBULKOVÁ Tereza
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:19:05.1 0:02:21.4
21.
KUNČÍKOVÁ Ella
Bike klub Spindleruv mlyn
CZE 0:19:09.3 0:02:25.7
22.
VOLEJNÍKOVÁ Nikola
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:19:10.3 0:02:26.7
23.
VÁCLAVŮ Martina
IVAR CS - AUTHOR Team
CZE 0:19:11.6 0:02:27.9
24.
TLAMKOVÁ Barbora
MORAVEC Team
CZE 0:19:21.3 0:02:37.7
25.
DINGOVÁ Anna
BSK racing juniors
CZE 0:19:22.8 0:02:39.2
26.
BRADÁČOVÁ Nikola
ACT leraK Blansko
CZE 0:19:24.8 0:02:41.2
27.
NEUGEBAUEROVÁ Karolína
sportovnikurzy.cz
CZE 0:20:13.3 0:03:29.7
28.
ZAVŘELOVÁ Adéla
MORAVEC Team
CZE 0:20:13.6 0:03:29.9
29.
SEDLÁČKOVÁ Veronika
IVAR CS - AUTHOR Team
CZE 0:20:32.8 0:03:49.2
30.
RZONCOVA Anna
Ck Epic Dohňany
SVK 0:20:41.6 0:03:57.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KUNČÍK Matěj
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:22:10.4 0:00:00.0
2.
JECH Filip
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:22:10.7 0:00:00.2
3.
PÁVEK Matyáš
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:22:20.7 0:00:10.2
4.
ELBADRI Jakub
IVAR CS - AUTHOR Team
CZE 0:23:04.2 0:00:53.7
5.
SAMEC Filip
IVAR CS - AUTHOR Team
CZE 0:23:04.4 0:00:53.9
6.
FRÜHAUF Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:23:26.9 0:01:16.4
7.
HÁK Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:23:29.7 0:01:19.2
8.
KONWIŃSKI Mateusz
KK SKAN BIKE TEAM OPOCZNO
POL 0:23:31.9 0:01:21.4
9.
ROZSYPAL Štěpán
IVAR CS - AUTHOR Team
CZE 0:24:02.9 0:01:52.4
10.
VONDRÁČEK Matyáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:24:08.7 0:01:58.2
11.
TERŠL Robin
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:24:08.9 0:01:58.4
12.
NOVOTNÝ Ondřej
Dukla Praha
CZE 0:24:15.4 0:02:04.9
13.
ŠILHAVÝ Ondřej
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:24:26.7 0:02:16.2
14.
GWIAZDA Mateusz
Raz Na Wozie BrzezinyMTB Team
POL 0:24:28.7 0:02:18.2
15.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR Team
CZE 0:24:29.7 0:02:19.2
16.
BERNÁT Adam
IVAR CS - AUTHOR Team
CZE 0:24:32.4 0:02:21.9
17.
PIVNIČKA Jakub
Pítr Bikes
CZE 0:24:32.7 0:02:22.2
18.
DOBRÝ Lukáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:24:37.9 0:02:27.4
19.
VIK Matěj
Dukla Praha
CZE 0:24:38.7 0:02:28.2
20.
GRÄßLER Toni
RSV Team Auto-Riedel Schwarzenberg e.V.
GER 0:24:38.7 0:02:28.2
21.
PAŘEZ Tomáš
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:24:39.2 0:02:28.7
22.
VENC Adam
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:24:45.9 0:02:35.4
23.
KERL Maximilian
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 0:24:45.9 0:02:35.4
24.
RŮŽIČKA Ondřej
VRV TEAM
CZE 0:24:47.2 0:02:36.7
25.
HOJKA František
Bike Freaks Holice
CZE 0:25:00.9 0:02:50.4
26.
URBAN Miroslav
VRV TEAM
CZE 0:25:09.9 0:02:59.4
27.
BÁRTA Martin
CK BÍTOVSKÁ
CZE 0:25:10.9 0:03:00.4
28.
PALAJ Jerguš
Kaktus Bike Team Bratislava
SVK 0:25:14.7 0:03:04.2
29.
ŠILHAVÝ Daniel
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:25:18.2 0:03:07.7
30.
NĚMEC Jan
Cykloteam Ostrov
CZE 0:25:20.4 0:03:09.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:24:18.5 0:00:00.0
2.
SRNSKÁ Patricie
CYKLO-Ski klub Polička
CZE 0:25:44.8 0:01:26.2
3.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 0:26:05.5 0:01:46.9
4.
HANÁKOVÁ Eliška
MORAVEC Team
CZE 0:26:35.5 0:02:16.9
5.
RŮŽIČKOVÁ Anna
Dukla Praha
CZE 0:26:36.3 0:02:17.7
6.
KAUFMANN Natalie
RSV Team Auto-Riedel Schwarzenberg e.V.
GER 0:26:49.5 0:02:30.9
7.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:26:49.8 0:02:31.2
8.
FOLTÝNOVÁ Adéla
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:26:59.8 0:02:41.2
9.
JOANNIDU Niki
BIKE 2000
CZE 0:27:16.8 0:02:58.2
10.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:27:18.2 0:02:59.7
11.
MIŠOŇOVÁ Veronika
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:27:20.5 0:03:01.9
12.
PŮBALOVÁ Nela
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:27:20.7 0:03:02.2
13.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:27:41.2 0:03:22.7
14.
NAROVCOVÁ Monika
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:27:59.2 0:03:40.7
15.
DLASKOVÁ Vanda
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:28:19.7 0:04:01.2
16.
DOLEŽALOVÁ Markéta
Bike Freaks Holice
CZE 0:28:48.0 0:04:29.4
17.
MITRYCHOVÁ Michaela
kola-bbm.cz
CZE 0:29:01.5 0:04:42.9
18.
GRZEGORZEWSKA Natalia
POL 0:29:01.5 0:04:42.9
19.
ŠIMOŇUKOVÁ Natálie
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:29:01.7 0:04:43.2
20.
KYSELOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR Team
CZE 0:29:03.0 0:04:44.4
21.
WEIß Hannah
RSV Team Auto-Riedel Schwarzenberg e.V.
GER 0:29:05.7 0:04:47.2
22.
MALOŠÍKOVÁ Julie
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:29:30.2 0:05:11.7
23.
NAVRKALOVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:29:30.7 0:05:12.2
24.
VINKLÁRKOVÁ Marie
MG Bike Team
CZE 0:29:53.5 0:05:34.9
25.
MARKOVÁ Adéla
Dukla Praha
CZE 0:29:57.5 0:05:38.9
26.
HEJMAN Wiktoria
KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
POL 0:30:27.2 0:06:08.6
27.
JELÍNKOVÁ Natálie
Drahanský sport team
CZE 0:30:38.7 0:06:20.2
28.
JURÁŠKOVÁ Simona
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:30:39.2 0:06:20.6
29.
UHMANOVÁ Kateřina
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:31:33.2 0:07:14.6
30.
BODORÍKOVÁ Simona
Ck Epic Dohňany
SVK 0:32:10.7 0:07:52.1
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KOZEL Michal
SUNINVENT MTB TEAM
CZE 0:51:54.0 0:00:00.0
2.
ADÁMEK Petr
Apache LOKO Trutnov
CZE 0:52:09.5 0:00:15.5
3.
TRNKA Dominik
ENDEKA BASSTA team
CZE 0:53:22.3 0:01:28.2
4.
MORAVEC Karel
Velosport Valenta Scott team
CZE 0:53:59.5 0:02:05.4
5.
KLOS Viktor
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 0:54:11.8 0:02:17.7
6.
RÁDL Jakub
Velosport Domažlice
CZE 0:54:25.5 0:02:31.4
7.
RATAJCZAK Jakub
POL 0:54:56.8 0:03:02.7
8.
ŠUTA Jiří
Atrex - Scott
CZE 0:56:31.7 0:04:37.7
9.
PRADÁČ Michal
CK MTB Maraton
CZE 0:57:16.7 0:05:22.7
10.
LIDMILA Martin
CYKLO-Ski klub Polička
CZE 0:57:49.2 0:05:55.1
11.
DRINKA Daniel
Křižák Team
CZE 0:58:00.2 0:06:06.1
12.
ŠICH Petr
MORAVEC Team
CZE 0:58:04.7 0:06:10.7
13.
ČEJKA Daniel
CK MTB MARATON Hlinsko
CZE 0:58:31.0 0:06:36.9
14.
STEHNO Filip
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:58:52.7 0:06:58.7
15.
LETTOVSKÝ Tomáš
BIKE 2000
CZE 0:59:22.5 0:07:28.4
16.
KOVAŘÍK David
PK BIKE SHOP RACING TEAM
CZE 0:59:32.8 0:07:38.7
17.
BULAWA David
TJ TŽ TŘINEC
CZE 0:59:33.7 0:07:39.6
18.
BLAHO Martin
PRESTIGE CYCLING TEAM
CZE 1:02:33.0 0:10:38.9
19.
MATĚJKA Radim
Cyklo Bendl
CZE 1:02:40.0 0:10:45.9
20.
PĚČEK Martin
Superior Riders
CZE 1:02:51.0 0:10:56.9
21.
ZELENÝ Dominik
CANNON Team Nové Město na Moravě
CZE 1:03:52.0 0:11:57.9
22.
FIALA Radim
CYKLO TEAM KOLÁRNA
CZE 1:07:48.0 0:15:53.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ZELENÝ Ondřej
Eleven Mercedes Mitas
CZE 0:50:28.6 0:00:00.0
2.
BRENDL Tomáš
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
CZE 0:51:19.1 0:00:50.4
3.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:51:31.1 0:01:02.5
4.
CIOK Remigiusz
remikbike.pl
POL 0:52:33.3 0:02:04.7
5.
CZARNOTA Bogdan
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 0:52:33.6 0:02:04.9
6.
KARÁSEK Vladislav
Lawi Orbea Team
CZE 0:53:30.3 0:03:01.7
7.
ZVOLÁNEK Lukáš
ENDEKA BASSTA team
CZE 0:53:57.1 0:03:28.4
8.
BENDA Michal
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:54:07.1 0:03:38.4
9.
GRÄßLER Mirko
RSV Team Auto-Riedel Schwarzenberg e.V.
GER 0:54:13.6 0:03:44.9
10.
PIERWOCHA Tomasz
BIKE STORE BIELSKO
POL 0:54:17.1 0:03:48.4
11.
KOBES Miroslav
Velosport Domažlice
CZE 0:55:17.3 0:04:48.7
12.
HOLEC Pavel
CGB Racing Team
CZE 0:56:01.6 0:05:32.9
13.
HÁJEK Pavel
ENDEKA BASSTA team
CZE 0:56:33.3 0:06:04.7
14.
ČERNOCKÝ Martin
ENDEKA BASSTA team
CZE 0:57:07.8 0:06:39.1
15.
LEGNAVSKÝ Tomáš
OUTSITERZ
SVK 0:57:45.8 0:07:17.1
16.
NAJSER Tomáš
Bike one
CZE 0:58:07.3 0:07:38.6
17.
ŠVÁN Vojtech
Sportoví kurzy.cz
CZE 0:58:27.5 0:07:58.9
18.
JEDLIČKA Luboš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:58:44.3 0:08:15.6
19.
ČEFELÍN František
ENDEKA BASSTA team
CZE 0:59:36.5 0:09:07.9
20.
POROŚ Dariusz
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
POL 0:59:42.8 0:09:14.1
21.
ZÁHORA Michal
CZE 1:00:25.0 0:09:56.4
22.
PITHART Jan
Dukla Praha
CZE 1:00:41.0 0:10:12.4
23.
VÍTEK Petr
HRADECKÝ SPINNING KLUB
CZE 1:00:44.3 0:10:15.6
24.
VANČUŘÍK Pavel
SPORTOVNIDUM.CZ
CZE 1:00:56.8 0:10:28.1
25.
KRÁL Michal
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 1:06:08.0 0:15:39.3
26.
SKRUTEK Igor
Agilus Nová Dubnica
SVK 1:07:07.0 0:16:38.3
27.
DZIEDZIC Kamil
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
POL 1:08:02.0 0:17:33.3

Kontaktujte časomíru