seriál : ČP XCO MTB 2018

ČP XCO MTB Zadov UCI/C1

MTB
DÁTUM :16 - 17.6.2018 MIESTO :Zadov

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KULHAVÝ Jaroslav
Specialized Racing XC
CZE 1:36:38.3 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
Mitas TREK
CZE 1:36:55.3 0:00:16.9
3.
CINK Ondřej
Primaflor Mondraker Rotor Team
CZE 1:37:18.6 0:00:40.2
4.
ULLOA AREVALO Jose Gerardo
CONADE CODE GTO CADENCIA.MX
MEX 1:38:43.8 0:02:05.4
5.
PRŮDEK Matěj
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:38:56.3 0:02:17.9
6.
ZAMROŹNIAK Jakub
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:40:50.8 0:04:12.4
7.
VASTL Jan
N1 BMC TEAM
CZE 1:41:39.0 0:05:00.7
8.
BOUWMEESTER Marc
Stappenbelt specialized racing
NED 1:43:05.2 0:06:26.8
9.
SKÁLA Jaromír
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:43:47.0 0:07:08.6
10.
MICHALEK Mariusz
JBG-2 Cryospace
POL 1:44:42.3 0:08:03.9
11.
ZEŤÁK Michael
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:46:02.5 0:09:24.1
12.
JELÍNEK Josef
Mitas TREK
CZE 1:47:00.2 0:10:21.9
13.
PAPRSTKA Tomáš
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:47:56.0 0:11:17.6
14.
ULÍK Matěj
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:49:19.0 0:12:40.6
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:23:22.8 0:00:00.0
2.
TERPSTRA Anne
GHOST Factory Racing
NED 1:23:47.1 0:00:24.2
3.
SHORT Isla
Habitat Mountain Bike Team
GBR 1:24:32.1 0:01:09.2
4.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
N1 BMC TEAM
CZE 1:25:39.1 0:02:16.2
5.
CZECZINKAROVA Jana
Mitas TREK
CZE 1:26:03.1 0:02:40.2
6.
JEŽKOVÁ Hana
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:26:39.1 0:03:16.2
7.
ZIELIŃSKA Magdalena
UKS SOKÓŁ KĘTY
POL 1:29:01.8 0:05:38.9
8.
KESEG ŠTEVKOVÁ Janka
OUTSITERZ
SVK 1:29:16.0 0:05:53.2
9.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:29:37.8 0:06:14.9
10.
MACPHEE Kerry
BikeLove-Genesis
GBR 1:30:17.3 0:06:54.4
11.
PICHLÍKOVÁ Jana
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:31:11.3 0:07:48.4
12.
SOLUS-MISKOWICZ Katarzyna
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:34:22.5 0:10:59.6
13.
VESELÁ Lucie
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:35:28.2 0:12:05.3
14.
URBANOVÁ Martina
Hnízdil Team
CZE 1:36:48.7 0:13:25.8
15.
DÖRING Maria
TSV Großschönau/ Ghost
GER 1:37:09.0 0:13:46.1
16.
KRUPOVÁ Lucie
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:39:04.4 0:15:41.6
17.
KNAPKOVÁ Denisa
Superior Riders
CZE 1:39:34.4 0:16:11.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:13:17.8 0:00:00.0
2.
DUDEK Tomáš
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:14:19.3 0:01:01.4
3.
FRITZ Benedikt
ERTL Augsburg
GER 1:15:03.3 0:01:45.4
4.
ŘÍMAN Jakub
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 1:15:35.0 0:02:17.2
5.
HOŘÁK Radek
Kolokrám
CZE 1:15:43.0 0:02:25.2
6.
KARPIERZ Wojciech
UKS Dream Bike Bielawa
POL 1:15:57.2 0:02:39.4
7.
HONSA František
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:16:03.5 0:02:45.7
8.
KUNÁŠEK Josef
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:16:21.7 0:03:03.9
9.
BEDRNÍK Matěj
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:16:30.7 0:03:12.9
10.
TOMÁŠEK Alvin
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:16:42.2 0:03:24.4
11.
JEŽEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:18:31.0 0:05:13.1
12.
WIŚNIEWSKI Wiktor
UKS Dream Bike Bielawa
POL 1:18:53.0 0:05:35.1
13.
ELČKNER Lukáš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:19:08.0 0:05:50.1
14.
GARCZYK Paweł
SGR Specialized
POL 1:19:19.0 0:06:01.1
15.
STOČEK Bruno
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:19:28.0 0:06:10.1
16.
VRBA Aleš
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 1:20:24.0 0:07:06.1
17.
PONÍŽIL Karel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:20:53.0 0:07:35.1
18.
ČECH Martin
KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N.
CZE 1:21:24.0 0:08:06.1
19.
PECHOUT Matěj
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 1:21:33.0 0:08:15.1
20.
MALÝ Jakub
VRV TEAM
CZE 1:21:49.0 0:08:31.1
21.
KUČERA Jakub
CK MTB Maraton Hlinsko
CZE 1:21:57.0 0:08:39.1
22.
LUDVÍK Jaroslav
CK MTB Maraton Hlinsko
CZE 1:22:31.0 0:09:13.1
23.
MATĚJKA Tomáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:23:09.0 0:09:51.1
24.
VYTLAČIL Štěpán
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:24:08.0 0:10:50.1
25.
HOVORKA Daniel
Symbio+CE.Energy
CZE 1:24:26.0 0:11:08.1
26.
MALÝ Matěj
VRV TEAM
CZE 1:24:38.0 0:11:20.1
27.
PĚGŘÍM Filip
TJ TŽ TŘINEC
CZE 1:24:57.0 0:11:39.1
28.
HLADÍK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:26:06.0 0:12:48.1
29.
STLOUKAL Štěpán
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:26:23.0 0:13:05.1
30.
HUDEČEK Dalibor
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:27:29.0 0:14:11.1
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:09:23.0 0:00:00.0
2.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 1:12:15.9 0:02:52.9
3.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:13:00.2 0:03:37.2
4.
TESAŘOVÁ Jana
Ethic sport
CZE 1:16:16.6 0:06:53.6
5.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:17:08.1 0:07:45.1
6.
BOJKOVÁ Michaela
BIKE 2000
CZE 1:18:40.4 0:09:17.4
7.
PRCHALOVÁ Libuše
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:19:48.3 0:10:25.3
8.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:21:17.1 0:11:54.1
9.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 1:21:32.6 0:12:09.6
10.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:22:06.1 0:12:43.1
11.
SEIDLOVÁ Monika
Short Bike Academy Opletal
CZE 1:22:55.8 0:13:32.8
12.
MACKOVÁ Pavlína
Cykloklub Chýnov z.s.
CZE 1:24:12.1 0:14:49.1
13.
PEJŠOVÁ Kristýna
SUNINVENT MTB TEAM
CZE 1:27:33.3 0:18:10.3
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ZATLOUKAL Jan
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:44:17.5 0:00:00.0
2.
SÁSKA Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:44:36.8 0:00:19.2
3.
PHILIPPI David
Dresdner SC 1898
GER 0:45:58.0 0:01:40.4
4.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:46:50.7 0:02:33.2
5.
FIALA Matyáš
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 0:46:56.5 0:02:38.9
6.
MACHÁČ Josef
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:46:57.2 0:02:39.7
7.
KONEČNÝ Filip
BATT klub Nové Město na Moravě
CZE 0:47:25.2 0:03:07.7
8.
ZEMENE Jakub
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:47:47.2 0:03:29.7
9.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:48:03.5 0:03:45.9
10.
VOŽENÍLEK Martin
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 0:48:05.2 0:03:47.7
11.
DUŠÁK Martin
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:48:12.7 0:03:55.2
12.
DOSTÁL Václav
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:48:25.7 0:04:08.2
13.
DANĚK Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:48:50.7 0:04:33.2
14.
VÍTEK Tomáš
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 0:48:56.5 0:04:38.9
15.
KRULA Štěpán
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:49:07.2 0:04:49.7
16.
FRÖHLICH Franz
Dresdner SC 1898
GER 0:49:14.2 0:04:56.7
17.
HONSA Antonín
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:49:44.5 0:05:26.9
18.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:50:00.0 0:05:42.4
19.
KOVAŘÍČEK Vojtěch
PRESTIGE CYCLING TEAM
CZE 0:50:16.5 0:05:58.9
20.
ŠINDELÁŘ Jan
MORAVEC Team
CZE 0:50:30.2 0:06:12.6
21.
ŠINDELÁŘ Jan
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:50:33.0 0:06:15.4
22.
BUNDSCHUH Johan
White Rock
GER 0:50:53.7 0:06:36.1
23.
SPORYSCH Daniel
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:50:54.7 0:06:37.1
24.
GÜNTHER Theodor
Dresdner SC 1898
GER 0:51:05.2 0:06:47.6
25.
SZCEPANSKI Lukáš
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 0:51:07.2 0:06:49.6
26.
HOLUB Filip
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:51:14.9 0:06:57.4
27.
KLIMEK Krzysztof
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
POL 0:51:18.9 0:07:01.4
28.
IRMSCHER Paul
SSV Mounty Altenberg
GER 0:51:22.7 0:07:05.1
29.
HANÁK Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:51:46.7 0:07:29.1
30.
OBDRŽÁLEK Tomáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:52:13.9 0:07:56.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
NOVOTNÁ Aneta
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:35:07.0 0:00:00.0
2.
PLESKAČOVÁ Natálie
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:35:53.5 0:00:46.4
3.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:35:59.0 0:00:51.9
4.
HOLUBOVÁ Adéla
kola-bbm.cz
CZE 0:36:04.5 0:00:57.4
5.
ZEMANOVÁ Kristýna
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:36:25.7 0:01:18.7
6.
FRITZOVÁ Aneta
Drahansky sport team
CZE 0:36:33.7 0:01:26.7
7.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
DUKLA PRAHA
CZE 0:36:41.5 0:01:34.4
8.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:36:55.5 0:01:48.4
9.
OBOŘILOVÁ Tereza
Drahansky sport team
CZE 0:37:12.0 0:02:04.9
10.
HOJKOVÁ Štěpánka
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:37:21.2 0:02:14.2
11.
GARCIA PELAEZ Isabella
CONADE CODE GTO CADENCIA.MX
MEX 0:38:05.5 0:02:58.4
12.
VAVERKOVÁ Kateřina
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:38:11.7 0:03:04.7
13.
DOSTÁLOVÁ Lucie
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:39:11.5 0:04:04.4
14.
BRTNÍČKOVÁ Michaela
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:39:13.5 0:04:06.4
15.
SUCHÁ Kateřina
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:40:45.2 0:05:38.2
16.
ŠMÍDOVÁ Adéla
CK Sport Beran Chrást
CZE 0:41:01.9 0:05:54.9
17.
NAVRKALOVÁ Michaela
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:41:29.7 0:06:22.6
18.
ŠKRLOVÁ Michaela
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:41:54.7 0:06:47.6
19.
KŘIKAVOVÁ Šárka
kola-bbm.cz
CZE 0:42:13.9 0:07:06.9
20.
MUNDLOVÁ Anna
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:42:29.9 0:07:22.9
21.
CIBULKOVA Tereza
Author Team Stupno
CZE 0:43:02.9 0:07:55.9
22.
KNIHOVÁ Kateřina
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:43:21.9 0:08:14.9
23.
ČERNOHORSKÁ Jitka
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:43:40.2 0:08:33.1
24.
MACHÁČKOVÁ Barbora
GS cyklo team Jistebnice
CZE 0:45:31.1 0:10:24.1
25.
ODEHNALOVÁ Klára
MORAVEC Team
CZE 0:46:48.6 0:11:41.6
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ADÁMEK Petr
Apache LOKO Trutnov
CZE 0:46:35.1 0:00:00.0
2.
STOŠEK Viktor
Symbio+CE.Energy
CZE 0:47:29.9 0:00:54.7
3.
FORMÁNEK Adam
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:49:23.9 0:02:48.7
4.
KARLÍČEK Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:49:31.9 0:02:56.7
5.
KODL Pavel
CK Team Bike Březová
CZE 0:49:59.6 0:03:24.5
6.
LIDMILA Martin
CYKLO-Ski klub Polička
CZE 0:50:11.6 0:03:36.4
7.
PRADÁČ Michal
CK MTB Maraton
CZE 0:50:17.1 0:03:41.9
8.
ČEJKA Daniel
CK MTB Maraton Hlinsko
CZE 0:51:05.8 0:04:30.7
9.
BLAHO Martin
PRESTIGE CYCLING TEAM
CZE 0:51:21.6 0:04:46.4
10.
LETTOVSKÝ Tomáš
BIKE 2000
CZE 0:51:41.6 0:05:06.4
11.
STEHNO Filip
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:52:01.1 0:05:26.0
12.
MATĚJKA Radim
Cyklo Bendl
CZE 0:52:15.1 0:05:39.9
13.
VÍCH Michal
SUPERIOR BITTERS TEAM LIBEREC
CZE 0:56:35.1 0:09:59.9
14.
FIALA Radim
CYKLO TEAM KOLÁRNA
CZE 0:57:26.0 0:10:50.9
15.
CAPOUCH David
APEX-BIKE KLUB TÁBOR
CZE 0:58:37.5 0:12:02.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ZELENÝ Ondřej
Eleven Mercedes Mitas
CZE 0:44:33.3 0:00:00.0
2.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:47:00.1 0:02:26.7
3.
KARÁSEK Vladislav
Lawi Orbea Team
CZE 0:47:37.6 0:03:04.2
4.
CZARNOTA Bogdan
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 0:48:20.3 0:03:46.9
5.
BENDA Michal
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:48:45.8 0:04:12.4
6.
JEDLIČKA Luboš
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:52:04.5 0:07:31.1
7.
PITHART Jan
DUKLA PRAHA
CZE 0:53:37.7 0:09:04.4
8.
KUBÍK Lukáš
CK Sport Beran Chrást
CZE 0:54:08.7 0:09:35.4
9.
HRABÝ Michal
JIKO Čácha Sušice
CZE 0:55:05.5 0:10:32.1
10.
KRÁL Michal
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:55:46.0 0:11:12.6
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
BRADÁČ Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:23:35.1 0:00:00.0
2.
KRÁL Kryštof
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:23:55.6 0:00:20.4
3.
LIENERT Patrik
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:24:06.6 0:00:31.5
4.
SVATUŠKA Jakub
CK Bítovská
CZE 0:24:21.6 0:00:46.4
5.
ZEMAN Petr
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:24:22.6 0:00:47.4
6.
STREJČEK Adam
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:24:38.9 0:01:03.7
7.
PURNOCH Matyáš
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:24:48.1 0:01:12.9
8.
MUŠÁLEK Jakub
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 0:25:02.4 0:01:27.2
9.
BAŽANT Kryštof
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:25:04.4 0:01:29.2
10.
VAŠUT David
BIKE PRO RACING
CZE 0:25:07.4 0:01:32.2
11.
BRUCKNER Filip
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:25:15.9 0:01:40.7
12.
ŽENÍŠEK Martin
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:25:21.9 0:01:46.7
13.
MANSFELD Tadeáš
Profi Sport Cheb
CZE 0:25:22.1 0:01:46.9
14.
SMEJKAL Adam
IVARCS - AUTHOR TEAM
CZE 0:25:25.6 0:01:50.4
15.
ŠUMPÍK Pavel
Bike Freaks Holice
CZE 0:25:28.9 0:01:53.7
16.
LINDNER Moritz
Dresdner SC 1898
GER 0:25:35.4 0:02:00.2
17.
BLAŽEK Aleš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:25:42.9 0:02:07.7
18.
PRCHAL Jaroslav
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:25:47.6 0:02:12.4
19.
TUHÁČEK Pavel
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:25:56.6 0:02:21.4
20.
SOUSTRUŽNÍK Jan
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:26:07.6 0:02:32.4
21.
KOČVARA Jakub
Drahanský sport team
CZE 0:26:13.4 0:02:38.2
22.
BRABEC Šimon
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:26:22.6 0:02:47.4
23.
VLK Josef
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:26:27.6 0:02:52.4
24.
MATULA Ondřej
Tufo CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:26:30.4 0:02:55.2
25.
FALTÝNEK Jan
CYKLO-Ski klub Polička
CZE 0:26:32.6 0:02:57.4
26.
PEKAŘ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:34.4 0:02:59.2
27.
HOŠEK Adam
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:26:36.6 0:03:01.4
28.
JANÍK David
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:26:41.6 0:03:06.4
29.
VÝBORNÝ Kryštof
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:26:44.6 0:03:09.4
30.
MITÁŠ Robert
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:26:52.4 0:03:17.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KOVAŘÍKOVÁ Iva
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:26:21.6 0:00:00.0
2.
GOTTWALDOVÁ Amálie
MORAVEC Team
CZE 0:26:23.4 0:00:01.7
3.
KROUPOVÁ Zuzana
AC SPARTA PRAHA Cycling junior
CZE 0:26:34.6 0:00:12.9
4.
SEIDLOVÁ Kateřina
SK Edie tým
CZE 0:27:20.1 0:00:58.4
5.
ČERNÁ Karolína
DUKLA PRAHA
CZE 0:27:20.4 0:00:58.7
6.
RAJNOCHOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:27:28.4 0:01:06.7
7.
PULKRABOVÁ Marika
BSK Cyklomarket
CZE 0:27:48.4 0:01:26.7
8.
DUŠKOVÁ Kateřina
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:27:50.6 0:01:28.9
9.
VOLEJNÍKOVÁ Natálie
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:28:09.8 0:01:48.2
10.
HANÁKOVÁ Anna
MORAVEC Team
CZE 0:28:17.6 0:01:55.9
11.
VIKOVÁ Hanka
DUKLA PRAHA
CZE 0:28:26.1 0:02:04.4
12.
STRAKATÁ Vendula
DUKLA PRAHA
CZE 0:28:26.6 0:02:04.9
13.
ROZSYPALOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:28:35.1 0:02:13.4
14.
JEDLIČKOVÁ Nela
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:28:56.1 0:02:34.4
15.
DINGOVÁ Anna
BSK Racing Juniors
CZE 0:29:01.1 0:02:39.4
16.
DLOUHÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:29:04.3 0:02:42.7
17.
TLAMKOVÁ Barbora
MORAVEC Team
CZE 0:29:20.1 0:02:58.4
18.
CIBULKOVÁ Tereza
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:29:27.8 0:03:06.2
19.
VÁCLAVŮ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:29:41.6 0:03:19.9
20.
VOLEJNÍKOVÁ Nikola
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:29:59.1 0:03:37.4
21.
HUDEČKOVÁ Anna
Tufo CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:30:06.1 0:03:44.4
22.
BRADÁČOVÁ Nikola
ACT leraK Blansko
CZE 0:30:08.3 0:03:46.7
23.
ŠULCOVÁ Jana
EXPRES CZ-SCOTT TEAM KOLÍN
CZE 0:30:19.6 0:03:57.9
24.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:30:31.6 0:04:09.9
25.
BOŘÁNKOVÁ Lucie
Cyklosport Pitstop.cz
CZE 0:30:54.1 0:04:32.4
26.
SEDLÁČKOVÁ Veronika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:31:03.3 0:04:41.7
27.
KUNČÍKOVÁ Ella
Bike klub Spindleruv mlyn
CZE 0:31:20.1 0:04:58.4
28.
NEUGEBAUEROVÁ Karolína
sportovnikurzy.cz
CZE 0:31:31.8 0:05:10.2
29.
JUROVÁ Hana
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:31:32.1 0:05:10.4
30.
ZAVŘELOVÁ Adéla
MORAVEC Team
CZE 0:31:37.6 0:05:15.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KUNČÍK Matěj
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:32:43.2 0:00:00.0
2.
JECH Filip
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:32:43.3 0:00:00.1
3.
SAMEC Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:33:22.7 0:00:39.4
4.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:34:10.2 0:01:26.9
5.
PÁVEK Matyáš
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:34:17.4 0:01:34.2
6.
HÁK Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:34:27.2 0:01:43.9
7.
ELBADRI Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:34:37.7 0:01:54.4
8.
VONDRÁČEK Matyáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:34:46.2 0:02:02.9
9.
BERNÁT Adam
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:34:52.2 0:02:08.9
10.
DOBRÝ Lukáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:34:57.7 0:02:14.4
11.
FRÜHAUF Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:35:20.4 0:02:37.2
12.
PIVNIČKA Jakub
Pítr Bikes
CZE 0:35:22.7 0:02:39.4
13.
VENCL Libor
Eleven mercedes-benz mitas
CZE 0:35:25.9 0:02:42.7
14.
ŠILHAVÝ Ondřej
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:35:40.9 0:02:57.7
15.
VENC Adam
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:35:46.4 0:03:03.2
16.
PAŘÍK Vojtěch
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:35:54.7 0:03:11.4
17.
PAŘEZ Tomáš
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:36:03.4 0:03:20.2
18.
VIK Matěj
DUKLA PRAHA
CZE 0:36:14.9 0:03:31.7
19.
ŠILHAVÝ Daniel
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:36:17.2 0:03:33.9
20.
BÁRTA Martin
CK Bítovská
CZE 0:36:19.4 0:03:36.2
21.
PAVLÍČEK Patrik
CK LOKO Rakovník
CZE 0:36:21.4 0:03:38.2
22.
TERŠL Robin
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:36:21.9 0:03:38.7
23.
KERL Maximilian
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 0:36:24.9 0:03:41.7
24.
NĚMEC Jan
Cykloteam Ostrov
CZE 0:36:38.2 0:03:54.9
25.
SOUČEK Jakub
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:36:43.2 0:03:59.9
26.
HOJKA František
Bike Freaks Holice
CZE 0:36:46.9 0:04:03.7
27.
HLÁVKA Adam
Sportovní kurzy.cz
CZE 0:36:49.4 0:04:06.2
28.
ROZSYPAL Štěpán
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:36:59.4 0:04:16.2
29.
URBAN Miroslav
VRV TEAM
CZE 0:36:59.7 0:04:16.4
30.
CHÝLE Filip
Bicykl Team Ústí nad Labem
CZE 0:37:09.2 0:04:25.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:23:43.1 0:00:00.0
2.
VIKTOROVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:23:59.3 0:00:16.2
3.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:25.3 0:00:42.2
4.
NAROVCOVÁ Monika
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:25:02.6 0:01:19.4
5.
SRNSKÁ Patricie
CYKLO-Ski klub Polička
CZE 0:25:10.6 0:01:27.4
6.
HANÁKOVÁ Eliška
MORAVEC Team
CZE 0:25:10.8 0:01:27.7
7.
FOLTÝNOVÁ Adéla
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:25:26.1 0:01:42.9
8.
MIŠOŇOVÁ Veronika
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:25:47.1 0:02:03.9
9.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:25:56.8 0:02:13.7
10.
DLASKOVÁ Vanda
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:25:58.1 0:02:14.9
11.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:26:06.6 0:02:23.4
12.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 0:26:24.8 0:02:41.7
13.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:26:52.1 0:03:08.9
14.
JOANNIDU Niki
BIKE 2000
CZE 0:27:09.3 0:03:26.2
15.
RŮŽIČKOVÁ Anna
DUKLA PRAHA
CZE 0:27:16.1 0:03:32.9
16.
MARKOVÁ Adéla
DUKLA PRAHA
CZE 0:27:33.3 0:03:50.2
17.
NAVRKALOVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:27:42.6 0:03:59.4
18.
JURÁŠKOVÁ Simona
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:27:43.6 0:04:00.5
19.
HODLOVÁ Nikola
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:28:11.3 0:04:28.2
20.
MITRYCHOVÁ Michaela
kola-bbm.cz
CZE 0:28:44.8 0:05:01.7
21.
ŠIMOŇUKOVÁ Natálie
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:28:53.3 0:05:10.2
22.
UHMANOVÁ Kateřina
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 0:28:54.1 0:05:10.9
23.
MALOŠÍKOVÁ Julie
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:29:33.5 0:05:50.4
24.
TERŠL Anna
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:30:11.0 0:06:27.9
25.
VINKLÁRKOVÁ Marie
MG Bike Team
CZE 0:30:36.3 0:06:53.1
26.
SMUTNÁ Anna
Drahanský sport team
CZE 0:31:47.8 0:08:04.6
27.
KUBÍKOVÁ Nikola
CK Sport Beran Chrást
CZE 0:32:15.8 0:08:32.6
28.
ČERNÁ Hana
Drahanský sport team
CZE 0:33:15.3 0:09:32.1
29.
VIZINGEROVÁ Eva
cyklosport pit-stop team
CZE 0:36:11.2 0:12:28.1

Kontaktujte časomíru