seriál : serie logo

Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DÁTUM :11 - 12.8.2018 MIESTO :Nové Město na Moravě
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
STOŠEK Martin
Symbio+CE.Energy
CZE 1:49:38.2 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:49:38.5 0:00:00.3
3.
ADEL Filip
Superior Suninvent Team
CZE 1:49:41.0 0:00:02.8
4.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:49:53.5 0:00:15.3
5.
RYDVAL Filip
alltraining.cz
CZE 1:50:29.0 0:00:50.8
6.
RAUCHFUSS Marek
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 1:51:38.0 0:01:59.8
7.
STROŽ Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 1:52:06.2 0:02:27.9
8.
BENEŠ Jan
Symbio+ CE.Energy
CZE 1:56:09.4 0:06:31.2
9.
JÍLEK Zdeněk
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:56:09.6 0:06:31.4
10.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna - Accolade
SVK 1:56:09.7 0:06:31.5
11.
KUBELKA Petr
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 1:56:10.0 0:06:31.7
12.
MADER Daniel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:56:10.4 0:06:32.1
13.
DAMEK Milan
BIKEWORLD KILPI RACING TEAM
CZE 1:56:10.7 0:06:32.5
14.
KANĚRA Michal
GHOST Team
CZE 1:56:11.2 0:06:33.0
15.
STOŠEK Viktor
Symbio+CE.Energy
CZE 1:56:14.0 0:06:35.7
16.
ŠULC Jakub
Symbio+CE.Energy
CZE 1:56:20.0 0:06:41.7
17.
JOBÁNEK Jan
Superior Suninvent Team
CZE 1:56:20.4 0:06:42.2
18.
FLÁMA Tomáš
T.S. Bohemia Bike Team
CZE 1:59:00.7 0:09:22.4
19.
KADLEC Jakub
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:59:01.2 0:09:22.9
20.
VAGENKNECHT Tomáš
AEROTEC SPORT TEAM
CZE 1:59:01.7 0:09:23.4
21.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:59:02.2 0:09:23.9
22.
PÍSAŘ Jan
RAJEC TREK
CZE 1:59:02.7 0:09:24.4
23.
DOBRÝ Petr
RAJEC TREK
CZE 1:59:03.8 0:09:25.6
24.
HRACH Michal
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:00:38.2 0:10:59.9
25.
MOKRÝ Jakub
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:01:02.7 0:11:24.4
26.
BERAN Vojtěch
alltraining.cz
CZE 2:01:20.4 0:11:42.2
27.
ZEITHAMMER Martin
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:01:21.3 0:11:43.1
28.
TRNKA Dominik
ENDEKA BASSTA team
CZE 2:01:21.4 0:11:43.2
29.
VOPAT Milan
GHOST Team
CZE 2:01:21.6 0:11:43.4
30.
ŠORF Pavel
Haven Extreme Team
CZE 2:01:22.7 0:11:44.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
PICHLÍKOVÁ Jana
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:08:58.3 0:00:00.0
2.
POSPÍŠILOVÁ Dana
GT Opportunity Brno
CZE 2:19:12.2 0:10:13.9
3.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:19:53.5 0:10:55.1
4.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:21:49.0 0:12:50.6
5.
KUKULOVÁ Martina
Kolarna - Abus
CZE 2:22:22.2 0:13:23.8
6.
HNÁTKOVÁ Nataša
AKRO cycling team
CZE 2:24:51.4 0:15:53.1
7.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:25:14.9 0:16:16.6
8.
FORTELNÁ Petra
AUTHENTICBIKE
CZE 2:27:07.4 0:18:09.0
9.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:28:46.1 0:19:47.8
10.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 2:29:07.4 0:20:09.0
11.
MAŤHOVÁ Andrea
TJ Lokomotiva Nymburk
CZE 2:30:40.9 0:21:42.5
12.
ĎURDIAKOVÁ Tereza
CZE 2:30:58.3 0:21:59.9
13.
NEUMANOVÁ Martina
PRESTIGE CYCLING TEAM
CZE 2:34:30.8 0:25:32.5
14.
KRISTKOVÁ Helena
Symbio+ CE.Energy
CZE 2:34:33.8 0:25:35.5
15.
HRABOVÁ Lucie
Cyklosport PIT stop Klatovy
CZE 2:34:53.3 0:25:55.0
16.
HRUBÁ Gabriela
BSK racing
CZE 2:35:43.3 0:26:45.0
17.
BUBLÍKOVÁ Petra
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:36:47.8 0:27:49.4
18.
FUKSOVÁ Adéla
Symbio+CE.Energy
CZE 2:38:53.8 0:29:55.4
19.
ROTTEROVÁ Aneta
CZE 2:40:42.8 0:31:44.4
20.
KLÍCHOVÁ Radka
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:47:46.7 0:38:48.3
21.
MACHÁČOVÁ Martina
GAPP System - Cabtech
CZE 2:50:52.4 0:41:54.0
22.
BLAŽKOVÁ Michaela
RAJEC TREK
CZE 2:51:57.7 0:42:59.3
23.
HASELBERGEROVÁ Eva
CZE 2:52:34.9 0:43:36.5
24.
VEČEŘOVÁ Simona
Cyklo team Kolárna
CZE 2:53:39.2 0:44:40.8
25.
JARNÍKOVÁ Jitka
CZE 2:53:48.9 0:44:50.5
26.
OSTRČILOVÁ Dája
copr přeštice
CZE 2:54:20.7 0:45:22.3
27.
BUREŠOVÁ Lenka
Autocentrum BARTH
CZE 2:56:31.1 0:47:32.7
28.
VESELÁ Kateřina
AUTHENTIC BIKE
CZE 3:00:01.1 0:51:02.7
29.
TOMANDLOVÁ Jitka
Penguin team
CZE 3:00:03.3 0:51:05.0
30.
MIKOVÁ Michaela
Symbio+ CE.Energy
CZE 3:06:58.3 0:57:59.9

Kontaktujte časomíru