seriál : serie logo

Oderská Mlýnice České spořitelny

MTB
DÁTUM :22.9.2018 MIESTO :Odry
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HOLEC Radek
Bikesport team mohelnice
CZE 1:06:46.6 0:00:00.0
2.
FIALA Tomáš
GAPP System - Cabtech
CZE 1:08:30.3 0:01:43.7
3.
TRUHLÁŘ Josef
PREMIUM HOTEL Znojmo
CZE 1:08:39.3 0:01:52.7
4.
VOŽENÍLEK Martin
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 1:10:00.8 0:03:14.2
5.
MACHAC IV. Josef
cyklo team KOLARNA
CZE 1:10:01.1 0:03:14.5
6.
ŠAROUN Libor
PREMIUM HOTEL Znojmo
CZE 1:10:06.3 0:03:19.7
7.
DŘEVOJÁNEK Jan
Valmezbike
CZE 1:10:06.9 0:03:20.3
8.
SZCZEPANSKI Lukáš
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 1:10:10.6 0:03:24.0
9.
VÍTEK Tomáš
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 1:11:25.3 0:04:38.7
10.
AUGUSTA Matouš
CZE 1:11:34.8 0:04:48.2
11.
VÍCH Michal
SUPERIOR BITTERS TEAM
CZE 1:11:36.6 0:04:50.0
12.
KRÁL Karel
CZE 1:11:54.4 0:05:07.8
13.
MLČÁK Jan
Cyklosport Hranice
CZE 1:11:58.6 0:05:12.0
14.
ŠEBESTA Jaroslav
GAPP System-Cabtech
CZE 1:13:19.9 0:06:33.2
15.
KOČÍ Štěpán
PRESTIGE CYCLING TEAM
CZE 1:13:19.9 0:06:33.2
16.
HRÁDEK Martin
FITSPORT
CZE 1:13:27.6 0:06:41.0
17.
ZEDNIK Vitězslav
Křižák Team
CZE 1:13:31.9 0:06:45.2
18.
ČECH Jan
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 1:13:32.1 0:06:45.5
19.
KOLLER Šimon
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 1:13:32.1 0:06:45.5
20.
MITÁŠ Martin
KAMECHY bikes
CZE 1:13:37.4 0:06:50.7
21.
BLAŽEK Jakub
KROSS RACING TEAM
CZE 1:14:18.9 0:07:32.2
22.
SMRČKA Jan
Eurofoam Sport Team
CZE 1:14:23.1 0:07:36.5
23.
STEUER Radovan
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 1:14:23.6 0:07:37.0
24.
BRHEL Bohumil
alltraining.cz
CZE 1:14:24.1 0:07:37.5
25.
KOMÁREK Miloslav
CZE 1:14:24.9 0:07:38.2
26.
KYSELA Patrik
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 1:14:29.1 0:07:42.5
27.
HUSEK Karel
EDLINE MTB Team
CZE 1:14:58.9 0:08:12.2
28.
PETRŮ Martin
CZE 1:14:59.9 0:08:13.2
29.
HRNČÍŘ Martin
GAPP System - Cabtech
CZE 1:16:39.4 0:09:52.7
30.
ČÍHALÍK Martin
Kolarna Abus
CZE 1:16:39.5 0:09:52.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
BLAŽKOVÁ Vendula
SupGirls
CZE 1:22:25.9 0:00:00.0
2.
DOLEŽALOVÁ Ivana
Cykloteam KOLARNA Olomouc
CZE 1:25:00.4 0:02:34.4
3.
BOJKOVÁ Michaela
Bike 2000
CZE 1:25:35.9 0:03:09.9
4.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
Bikeclinic Junior team
CZE 1:26:23.4 0:03:57.5
5.
BRTNÍČKOVÁ Michaela
4EVER Cyklo Bulis
CZE 1:28:56.4 0:06:30.5
6.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
SCOTTMTB.CZ
CZE 1:29:58.4 0:07:32.5
7.
HOVORKOVA Aneta
Symbio+CE.Energy
CZE 1:30:24.6 0:07:58.7
8.
PAVLÍKOVÁ Ivana
Bike-Life Brno
CZE 1:31:32.6 0:09:06.7
9.
OSTRČILOVÁ Dája
copr přeštice
CZE 1:32:35.7 0:10:09.7
10.
VASILIADISOVÁ Silvie
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 1:32:59.4 0:10:33.5
11.
BINDEROVÁ Petra
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 1:32:59.7 0:10:33.7
12.
KRAUSSOVÁ Dominika
KILPI racing team
CZE 1:33:03.9 0:10:38.0
13.
PŘENOSILOVÁ Karolína
CZE 1:33:29.7 0:11:03.7
14.
MEDKOVÁ Michaela
ROCKMACHINE-CYKLOMAX
CZE 1:34:33.2 0:12:07.2
15.
HOLÁŠKOVÁ Justýna
Team Forman Cinelli
CZE 1:34:57.4 0:12:31.5
16.
ŠKODOVÁ Radka
CZE 1:35:12.7 0:12:46.7
17.
PIVOŇKOVÁ Marie
Penguin team
CZE 1:35:52.4 0:13:26.4
18.
TOMANDLOVÁ Jitka
Penguin team
CZE 1:35:52.4 0:13:26.5
19.
SLÍVOVÁ Kateřina
CZE 1:36:12.7 0:13:46.7
20.
TRČKOVÁ Žaneta
Symbio+ CE.Energy
CZE 1:36:55.2 0:14:29.2
21.
SOVADINOVÁ Soňa
CYKLO-ŽOPY
CZE 1:37:15.7 0:14:49.7
22.
ALTMANOVÁ Dana
TAXI PRAHA
CZE 1:40:03.7 0:17:37.7
23.
HOLOUBKOVÁ Silvie
CZE 1:42:09.7 0:19:43.7
24.
USNULOVÁ Martina
VEUS Vyškov
CZE 1:42:10.2 0:19:44.2
25.
HAVLICKA Renata
Bikestyle.cz
CZE 1:44:21.2 0:21:55.2
26.
HOĎÁKOVÁ Veronika
CZE 1:44:46.4 0:22:20.5
27.
KUDLÁČKOVÁ Anna
GHOST Team
CZE 1:46:17.4 0:23:51.5
28.
KYSELOVÁ Denisa
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 1:46:59.5 0:24:33.5
29.
KOLENOVSKÁ Jana
Team Forman Cinelli
CZE 1:47:08.2 0:24:42.2
30.
HENDRYCHOVÁ Lenka
CZE 1:48:09.7 0:25:43.8
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
STOŠEK Martin
Symbio+CE.Energy
CZE 1:49:57.0 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:49:57.8 0:00:00.8
3.
HYNEK Kristián
Canyon Topeak Factory Team
CZE 1:50:03.2 0:00:06.2
4.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna - Accolade
SVK 1:50:49.3 0:00:52.3
5.
VASTL Jan
N1 TEAM
CZE 1:50:52.5 0:00:55.5
6.
BUKSA Dominik
FUTURE CYCLING-ED´ SYSTEM
CZE 1:52:39.7 0:02:42.7
7.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:52:40.7 0:02:43.7
8.
STROŽ Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 1:52:44.5 0:02:47.5
9.
DAMEK Milan
BIKEWORLD KILPI RACING TEAM
CZE 1:55:25.0 0:05:28.0
10.
STOŠEK Viktor
Symbio+CE.Energy
CZE 1:55:25.2 0:05:28.2
11.
BENEŠ Jan
Symbio+ CE.Energy
CZE 1:55:25.8 0:05:28.8
12.
SKÁLA Jaromír
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:55:25.8 0:05:28.8
13.
MADER Daniel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:55:26.7 0:05:29.7
14.
TATÍČEK Petr
RAJEC TREK
CZE 1:55:28.7 0:05:31.7
15.
DOLEŽAL Václav
Symbio+CE Energy
CZE 1:56:54.7 0:06:57.7
16.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:57:16.7 0:07:19.7
17.
HANYK Milan
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 1:57:17.2 0:07:20.2
18.
VOPAT Milan
GHOST Team
CZE 1:57:25.2 0:07:28.2
19.
PITEL Lukáš
BIG SHOCK TEAM
CZE 1:57:56.0 0:07:59.0
20.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:57:56.0 0:07:59.0
21.
KNÍŽE David
Prodoli Racing Team
CZE 1:57:56.2 0:07:59.2
22.
KUŠNÍR Ondřej
BIKE SPORT SERVIS OPAVA
CZE 1:58:10.0 0:08:13.0
23.
KADLEC Jakub
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:59:54.0 0:09:57.0
24.
DOBRÝ Petr
RAJEC TREK
CZE 1:59:54.2 0:09:57.2
25.
BŘEZINA Petr
Kolarna - Abus
CZE 1:59:54.7 0:09:57.7
26.
HOVORKA Daniel
Symbio+CE.Energy
CZE 2:00:02.2 0:10:05.2
27.
JIŘENA Pavel
AUTHOR MASTERS
CZE 2:00:29.5 0:10:32.5
28.
HOLAN Pavel
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:00:30.0 0:10:33.0
29.
HLŮŽEK Radim
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:00:31.2 0:10:34.2
30.
HORÁČEK Radim
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:00:31.5 0:10:34.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
PICHLÍKOVÁ Jana
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:07:44.8 0:00:00.0
2.
KUČEROVÁ Monika
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:14:15.3 0:06:30.5
3.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 2:20:38.8 0:12:54.0
4.
MACHÁŇOVÁ Sabina
BIKE CENTRUM OLOMOUC
CZE 2:20:50.1 0:13:05.2
5.
BRYCHTOVÁ Anna
Kilpi Triatlon Team
CZE 2:22:22.3 0:14:37.5
6.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:23:00.1 0:15:15.3
7.
ĎURDIAKOVÁ Tereza
CZE 2:23:06.3 0:15:21.5
8.
POSÍŠILOVÁ Radka
Kolovna KM- BT Morkovice
CZE 2:23:54.8 0:16:10.0
9.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 2:24:39.1 0:16:54.2
10.
HNÁTKOVÁ Anna
Redfrog Conkline Bikeinvest
CZE 2:26:13.8 0:18:29.0
11.
KUČNÁ Svatava
4EVER Cyklo Bulis
CZE 2:27:36.3 0:19:51.5
12.
KŘESŤANOVÁ Gabriela
MUDRACI.CZ
CZE 2:28:56.3 0:21:11.5
13.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:29:39.6 0:21:54.8
14.
RUDOLFOVÁ Tereza
LAWI Team
CZE 2:30:34.7 0:22:49.9
15.
PAVLÍKOVÁ Kateřina
Bikecentrum Olomouc
CZE 2:31:14.8 0:23:30.0
16.
PEJŠOVÁ Kristýna
Superior Suninvent Team
CZE 2:35:20.3 0:27:35.5
17.
FUKSOVÁ Adéla
Symbio+CE.Energy
CZE 2:35:22.3 0:27:37.5
18.
VEČEŘOVÁ Simona
Cyklo team Kolárna
CZE 2:37:37.3 0:29:52.5
19.
KUKULOVÁ Martina
Kolarna - Abus
CZE 2:37:38.6 0:29:53.8
20.
TRČKOVÁ Daniela
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:39:39.1 0:31:54.3
21.
PEZOVÁ Hana
Bottecchia - CZ Cyklo
CZE 2:41:22.6 0:33:37.8
22.
OTEVŘELOVÁ Adéla
CZE 2:43:12.3 0:35:27.5
23.
SOMMEROVÁ Jana
Kola Koblížek
CZE 2:50:40.4 0:42:55.6
24.
ROHELOVÁ Lucie
Atelier-r
CZE 2:54:26.3 0:46:41.5
25.
SCHIFFER Andrea
bike - altmann.at
AUT 2:57:12.6 0:49:27.8
26.
BRODÍKOVÁ Petra
Ski Klub Rejdice
CZE 2:58:45.1 0:51:00.3
27.
ŠEBÍKOVÁ Soňa
CZE 3:12:18.9 1:04:34.1
28.
NIPPERTOVÁ Pavla
CZE 3:17:34.2 1:09:49.4
29.
MATUŠÍKOVÁ Simona
Napohodu! bike team Píšť
CZE 3:33:46.5 1:26:01.7
30.
MIKOLAJKOVA Daniela
CZE 3:35:31.5 1:27:46.7

Kontaktujte časomíru