seriál : Predator Race 2018

Predator Race Monínec

Přespolní běh
DÁTUM :26 - 27.5.2018 MIESTO :Monínec

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
RAJNIAK Michal
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 1:27:30.7 0:00:00.0
2.
CENIGA Peter
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 1:27:44.0 0:00:13.3
3.
VACÍK Jiří
Spartan Gym
CZE 1:27:45.3 0:00:14.6
4.
NOVÁK Lukáš
CZE 1:36:03.0 0:08:32.3
5.
HANYK Lukáš
OCRA CZ TEAM
CZE 1:42:13.9 0:14:43.2
6.
NEJEDLÝ Václav
CZE 1:43:04.7 0:15:34.0
7.
DIETRICH David
MIT Tough Team Germany
AUT 1:43:55.9 0:16:25.2
8.
FIŠER Rostislav
Spartan Gym
CZE 1:45:29.2 0:17:58.5
9.
HYNEK Richard
Barbarian Extreme Team
CZE 1:47:31.8 0:20:01.1
10.
HROMADA Martin
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 1:51:35.6 0:24:04.9
11.
KULHÁNEK Martin
CZE 1:52:13.7 0:24:43.0
12.
KRS Kryštof
CZE 1:52:23.2 0:24:52.5
13.
SVOBODA Martin
Spartan Gym
CZE 1:53:15.0 0:25:44.3
14.
MIKŠOVSKÝ Michal
Gladiators
CZE 1:53:16.0 0:25:45.3
15.
HANDLER Christian
AUT 1:55:48.7 0:28:18.0
16.
KAREL Štěpán
CZE 1:57:22.1 0:29:51.4
17.
DRÁBEK Lukáš
SRTG Holýšov Elite
CZE 1:57:53.0 0:30:22.3
18.
SETTELE Stefan
MIT Tough Team Germany
GER 2:03:25.0 0:35:54.3
19.
MAJER Michal
Predator Workout Ceske budejovice
CZE 2:05:35.8 0:38:05.1
20.
BABÁK Josef
CZE 2:08:01.3 0:40:30.6
21.
GRAMEL Peter
SRTG Čelákovice
CZE 2:10:25.5 0:42:54.8
22.
KRAUS Christian
MIT Tough Team Germany
SUI 2:12:28.7 0:44:58.0
23.
TOPIČ Karel
SRTG Holýšov Master
CZE 2:14:13.4 0:46:42.7
24.
RAMBERGER Christian
Team Celtic Warrior
AUT 2:14:43.9 0:47:13.2
25.
SUCHNA David
OCRA CZ TEAM
CZE 2:18:26.0 0:50:55.3
26.
BALINT Michal
Predator Workout Ceske budejovice
CZE 2:20:00.3 0:52:29.6
27.
FUCHSHUBER Andreas
GER 2:20:54.6 0:53:23.9
28.
VÍTEK Tadeáš
SRTG Čelákovice
CZE 2:21:44.5 0:54:13.8
29.
MIKEL Marek
Barbarian Extreme Team
CZE 2:22:27.0 0:54:56.3
30.
GAJDOŠ Jan
Crossgym
CZE 2:23:36.7 0:56:06.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HORTOBÁGYIOVÁ Eszter
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 1:57:35.7 0:00:00.0
2.
PEPOVÁ Janka
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 2:06:30.1 0:08:54.4
3.
KÖNIGOVÁ Lucie
CZE 3:01:17.2 1:03:41.5
4.
ZÁBRANSKÁ Ladislava
CZE 3:03:17.6 1:05:41.9
5.
GREIBIG Michaela
GER 3:06:00.4 1:08:24.7
6.
ŘEŽÁBKOVÁ Monika
CZE 3:14:47.0 1:17:11.3
7.
SEITLEROVÁ Sára
CZE 3:18:52.2 1:21:16.5
8.
DLOUHÁ Denisa
SRTG Čelákovice
CZE 4:46:05.9 2:48:30.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
PODZIMEK Jakub
CZE 1:38:00.3 0:00:00.0
2.
MALIHA Roman
Predator Race Workout Ústí nad Labem
CZE 1:40:56.0 0:02:55.7
3.
MALIHA Vít
Predator Race Workout Ústí nad Labem
CZE 1:46:17.0 0:08:16.7
4.
JOSKA Vladislav
CZE 1:46:19.5 0:08:19.2
5.
VEPŘEK Martin
CZE 1:49:12.4 0:11:12.1
6.
REMEŠ Jan
CZE 1:50:03.7 0:12:03.4
7.
ILDŽA Matúš
CZE 1:50:06.4 0:12:06.1
8.
HRABÁK Petr
CZE 1:53:52.1 0:15:51.8
9.
HANÁČEK Michal
CZE 1:56:07.1 0:18:06.8
10.
DOMORÁD Vojtěch
Heaven Team
CZE 1:56:21.9 0:18:21.6
11.
MIKOLASEK David
SVK 1:56:26.4 0:18:26.1
12.
ŘEZNÍČEK Jan
CZE 1:56:27.9 0:18:27.6
13.
SINKULE Pavel
EXTRA Brno
CZE 1:56:34.3 0:18:34.0
14.
KUBIŠ Michael
EXTRA Brno
CZE 1:57:03.8 0:19:03.5
15.
KUCHAŘ Lukáš
EXTRA Brno
CZE 1:57:05.2 0:19:04.9
16.
NOVOTNÝ Zdeněk
CZE 1:58:37.8 0:20:37.5
17.
ŘEZÁČ Matěj
Predator Race Workout Ústí nad Labem
CZE 1:58:55.2 0:20:54.9
18.
KUČERA Petr
Predator Race Workout Ústí nad Labem
CZE 1:58:55.6 0:20:55.3
19.
HRUBÝ Josef
Gladiators
CZE 1:59:08.6 0:21:08.3
20.
CIMLER Jiří
Gladiators
CZE 1:59:17.7 0:21:17.4
21.
ŠINDLER Matěj
Gladiators
CZE 1:59:17.7 0:21:17.4
22.
KOMÁREK Michal
EXTRA Brno
CZE 1:59:57.8 0:21:57.5
23.
DRNEK Jan
CZE 2:01:43.1 0:23:42.8
24.
LÖFFLER Erik
CZE 2:02:05.7 0:24:05.4
25.
TREMETZBERGER Manuel
CZE 2:02:06.2 0:24:05.9
26.
SCHNEIDER Martin
CZE 2:02:08.8 0:24:08.5
27.
KILIJÁN Tomáš
CZE 2:03:23.4 0:25:23.1
28.
PŮČEK Zdeňek
CZE 2:03:27.1 0:25:26.8
29.
MIŠNER Petr
CZE 2:04:55.5 0:26:55.2
30.
VORÁČEK Tomáš
AFtraining Nýřany
CZE 2:05:14.2 0:27:13.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
BABUŠKOVÁ Stanislava
CZE 2:02:20.5 0:00:00.0
2.
POLOCZKOVÁ Natalie
Gladiators
CZE 2:03:41.9 0:01:21.4
3.
SOUKUPOVÁ Vendula
Gladiators
CZE 2:09:51.3 0:07:30.8
4.
BULIČKOVÁ Iveta
CZE 2:11:00.4 0:08:39.9
5.
KOLCZYN Magdalena
BeFit24Team
POL 2:11:48.5 0:09:28.0
6.
FIALOVÁ Lenka
SRTG Čelákovice
CZE 2:15:18.8 0:12:58.3
7.
HOLCOVÁ Petra
CZE 2:15:52.8 0:13:32.3
8.
GEBHARDT Vanessa
MIT Tough Team Germany
GER 2:18:00.2 0:15:39.7
9.
DANI Michaela
CZE 2:18:59.0 0:16:38.5
10.
ŠIBOROVÁ Kristýna
CZE 2:26:07.3 0:23:46.8
11.
MIZON Ruby
Predator Workout Ceske budejovice
CZE 2:26:53.0 0:24:32.5
12.
TYKAVOVÁ Romana
Predator Race Workout Ústí nad Labem
CZE 2:26:57.8 0:24:37.3
13.
PĚČKOVÁ Zdeňka
CZE 2:27:10.3 0:24:49.8
14.
ZIZKOVA Katerina
Predator Workout Ceske budejovice
CZE 2:27:17.8 0:24:57.3
15.
LENOCHOVÁ Magda
SRTG Čelákovice
SVK 2:27:39.0 0:25:18.5
16.
ŠVARCOVÁ Ilona
Spartan Gym
CZE 2:27:58.9 0:25:38.4
17.
CIPROVÁ Tereza
Spartan Gym
CZE 2:29:02.3 0:26:41.8
18.
RAMPÍROVÁ Petra
OCRA CZ TEAM
CZE 2:29:24.4 0:27:03.9
19.
HAJOSTEKOVÁ Simona
CZE 2:29:48.7 0:27:28.2
20.
TITĚROVÁ Barbora
CZE 2:30:56.2 0:28:35.7
21.
BLAŽKOVÁ Helena
CZE 2:31:10.6 0:28:50.1
22.
HÁJKOVÁ Daniela
CZE 2:31:44.1 0:29:23.6
23.
SUŠÁNKOVÁ Klára
CZE 2:33:20.5 0:31:00.0
24.
MACANOVÁ Zuzana
CZE 2:33:20.6 0:31:00.1
25.
KOTALÍKOVÁ Veronika
Arena Team
CZE 2:34:24.3 0:32:03.8
26.
SUKOVATÁ Klára
Gladiators
CZE 2:35:03.5 0:32:43.0
27.
MILUŠKOVÁ Tereza
Spartan Gym
CZE 2:36:57.7 0:34:37.2
28.
BIČÍKOVÁ Ivana
TEAM Z
CZE 2:37:42.6 0:35:22.1
29.
FOX Monika
CZE 2:44:36.9 0:42:16.4
30.
PICHRTOVA Jana
Flex-fitness
CZE 2:45:28.5 0:43:08.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
RAJNIAK Michal
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 0:58:05.1 0:00:00.0
2.
VACÍK Jiří
Spartan Gym
CZE 0:59:22.9 0:01:17.8
3.
WEIG Simon
GER 1:00:28.6 0:02:23.5
4.
CENIGA Peter
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 1:03:16.5 0:05:11.4
5.
NEJEDLÝ Václav
CZE 1:05:41.4 0:07:36.3
6.
HYNEK Richard
Barbarian Extreme Team
CZE 1:05:45.3 0:07:40.2
7.
KREJČÍ Pavel
Sunny Gang Plzeň
CZE 1:06:22.0 0:08:16.9
8.
JABŮREK Martin
Achilles
CZE 1:06:49.0 0:08:43.9
9.
NOVÁK Lukáš
CZE 1:08:08.9 0:10:03.8
10.
VOROBOK Tomáš
CZE 1:10:08.9 0:12:03.8
11.
HROMADA Martin
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 1:10:45.2 0:12:40.1
12.
FIŠER Rostislav
Spartan Gym
CZE 1:12:28.3 0:14:23.2
13.
ŘEŘICHA Jan
Sunny Gang Plzeň
CZE 1:12:40.4 0:14:35.3
14.
ŘÍHA Miroslav
Achilles
CZE 1:13:20.5 0:15:15.4
15.
SVOBODA Martin
Spartan Gym
CZE 1:13:25.1 0:15:20.0
16.
KAREL Štěpán
CZE 1:17:01.8 0:18:56.7
17.
MIKŠOVSKÝ Michal
Gladiators
CZE 1:17:35.5 0:19:30.4
18.
HANYK Lukáš
OCRA CZ TEAM
CZE 1:20:32.6 0:22:27.5
19.
BABÁK Josef
CZE 1:20:39.8 0:22:34.7
20.
SUND Marc
MIT Tough Team Germany
GER 1:22:05.7 0:24:00.6
21.
FRYČEK Jan
Sunny Gang Plzeň
CZE 1:22:46.6 0:24:41.5
22.
JANÁČEK Zdeněk
Sunny Gang Plzeň
CZE 1:23:48.0 0:25:42.9
23.
ROUSPETR David
Sunny Gang Plzeň
CZE 1:24:25.8 0:26:20.7
24.
GRAMEL Peter
SRTG Čelákovice
CZE 1:24:46.1 0:26:41.0
25.
RASOCHA David
SRTG Čelákovice
CZE 1:26:03.7 0:27:58.6
26.
DRÁBEK Lukáš
SRTG Holýšov Elite
CZE 1:26:40.0 0:28:34.9
27.
KURIAL Zbyněk
Achilles
CZE 1:27:05.7 0:29:00.6
28.
HÁVA Lukáš
SRTG Čelákovice
CZE 1:27:10.4 0:29:05.3
29.
HNETILA Tomáš
SRTG Čelákovice
CZE 1:27:27.7 0:29:22.6
30.
GAJDOŠ Jan
Crossgym
CZE 1:28:17.3 0:30:12.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HORTOBÁGYIOVÁ Eszter
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 1:17:14.4 0:00:00.0
2.
PEPOVÁ Janka
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 1:17:14.5 0:00:00.1
3.
SCHEJBALOVÁ Tereza
CZE 1:19:26.1 0:02:11.7
4.
VORÁČKOVÁ Adéla
CZE 1:22:29.6 0:05:15.2
5.
FOX Monika
CZE 1:39:48.6 0:22:34.2
6.
KÖNIGOVÁ Lucie
CZE 1:47:28.4 0:30:14.0
7.
MAZÁNKOVÁ Petra
SRTG Čelákovice
CZE 1:58:09.7 0:40:55.3
8.
GREIBIG Michaela
GER 2:01:11.0 0:43:56.6
9.
SZCZYPKOVA Natalie
SRTG Čelákovice
CZE 2:01:40.8 0:44:26.4
10.
RAGANCIKOVA Katarina
CZE 2:02:42.4 0:45:28.0
11.
HERAJTOVÁ Nikola
CZE 2:12:41.2 0:55:26.8
12.
JENŠÍKOVÁ Jana
Pizza Gatto Nero
CZE 2:19:16.8 1:02:02.4
13.
STEPANEK Ela
Team Celtic Warrior
AUT 2:25:48.7 1:08:34.3
14.
MORAVCOVÁ Lucie
Smartim
CZE 3:08:32.6 1:51:18.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KAMIC Petr
CZE 1:03:19.4 0:00:00.0
2.
MALIHA Roman
Predator Race Workout Ústí nad Labem
CZE 1:04:37.8 0:01:18.4
3.
PODZIMEK Jakub
SRTG Čelákovice
CZE 1:04:48.0 0:01:28.6
4.
MALIHA Vít
Predator Race Workout Ústí nad Labem
CZE 1:07:32.7 0:04:13.3
5.
JOSKA Vladislav
CZE 1:07:36.9 0:04:17.5
6.
REMEŠ Jan
CZE 1:11:20.2 0:08:00.8
7.
KUČERA Petr
Predator Race Workout Ústí nad Labem
CZE 1:14:15.2 0:10:55.8
8.
VEPŘEK Martin
CZE 1:16:06.1 0:12:46.7
9.
HANÁČEK Michal
CZE 1:17:01.1 0:13:41.7
10.
VOLÁK Adam
CZE 1:17:02.9 0:13:43.5
11.
PŘIBIL Tomáš
CHALLENGE TEAM
CZE 1:17:16.6 0:13:57.2
12.
ŠINDLER Matěj
Gladiators
CZE 1:18:04.0 0:14:44.6
13.
CIMLER Jiří
Gladiators
CZE 1:18:04.1 0:14:44.7
14.
SINKULE Pavel
EXTRA Brno
CZE 1:18:55.9 0:15:36.5
15.
KUBIŠ Michael
EXTRA Brno
CZE 1:19:19.1 0:15:59.7
16.
KUCHAŘ Lukáš
EXTRA Brno
CZE 1:19:38.3 0:16:18.9
17.
KOMÁREK Michal
EXTRA Brno
CZE 1:19:44.7 0:16:25.3
18.
STUPARIČ Jan
CZE 1:20:29.7 0:17:10.3
19.
HAVRÁNEK Ondřej
CZE 1:20:56.9 0:17:37.5
20.
KROMPIGEL Jan
CZE 1:21:00.9 0:17:41.5
21.
CENEFELS Filip
CZE 1:21:26.5 0:18:07.1
22.
IDŽA Matúš
SVK 1:22:59.5 0:19:40.1
23.
VOLESKÝ Lukáš
CZE 1:23:08.8 0:19:49.4
24.
BLEHA Pavel
CZE 1:23:29.7 0:20:10.3
25.
GRASL Karel
CZE 1:23:42.8 0:20:23.4
26.
DRNEK Jan
CZE 1:23:59.8 0:20:40.4
27.
RYŠAVÝ Šimon
Barbarian Extreme Team
CZE 1:24:13.5 0:20:54.1
28.
RAŽNÝ Tomáš
CZE 1:24:25.5 0:21:06.1
29.
HRABÁK Petr
CZE 1:24:31.7 0:21:12.3
30.
ČERNÝ Vaclav
CZE 1:24:53.9 0:21:34.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
CSERNÁK Eniko
HUN 1:23:58.7 0:00:00.0
2.
OSTREZI Petra
CZE 1:25:03.2 0:01:04.5
3.
MIZON Ruby
Predator Workout Ceske budejovice
CZE 1:26:33.3 0:02:34.6
4.
POLOCZKOVÁ Natalie
Gladiators
CZE 1:26:34.7 0:02:36.0
5.
SOUKUPOVÁ Vendula
Gladiators
CZE 1:27:14.0 0:03:15.3
6.
DOLEŽELOVÁ Lenka
CZE 1:28:46.2 0:04:47.5
7.
ZIZKOVA Katerina
Predator Workout Ceske budejovice
CZE 1:28:58.1 0:04:59.4
8.
SEDLECKÁ Veronika
Gladiators
CZE 1:29:16.9 0:05:18.2
9.
DOLEŽALOVÁ Andrea
Vikings
CZE 1:35:11.1 0:11:12.4
10.
MIKULCOVÁ Martina
Volfs
CZE 1:35:33.2 0:11:34.5
11.
LEDVINOVÁ Lucie
Sunny Girls Plzeň
CZE 1:35:42.4 0:11:43.7
12.
KYNCLOVÁ Zuzana
CZE 1:35:45.1 0:11:46.4
13.
NOVÁ Petra
Gladiators
CZE 1:36:10.1 0:12:11.4
14.
SMTUNÁ Veronika
CZE 1:37:12.0 0:13:13.3
15.
TYKAVOVÁ Romana
Predator Race Workout Ústí nad Labem
CZE 1:38:09.2 0:14:10.5
16.
BULIČKOVÁ Iveta
CZE 1:38:21.8 0:14:23.1
17.
ŠVARCOVÁ Ilona
Spartan Gym
CZE 1:38:35.6 0:14:36.9
18.
FIALOVÁ Marie
Sunny Girls Plzeň
CZE 1:40:11.8 0:16:13.1
19.
LENOCHOVÁ Magda
SRTG Čelákovice
SVK 1:40:54.8 0:16:56.1
20.
DURYCHOVÁ Kateřina
AGOGE Monkeys
CZE 1:42:21.9 0:18:23.2
21.
GEBHARDT Vanessa
MIT Tough Team Germany
GER 1:42:29.9 0:18:31.2
22.
SIWIECOVA Vladimira
Pizza Gatto Nero
CZE 1:42:35.6 0:18:36.9
23.
VERNEROVÁ Aneta
CZE 1:44:16.3 0:20:17.6
24.
FOX Gabriela
SRTG Čelákovice
CZE 1:44:29.6 0:20:30.9
25.
PAVELKOVÁ Pavlína
BU BU BU SCHULZ GYM
CZE 1:44:35.8 0:20:37.1
26.
ŠIBOROVÁ Kristýna
CZE 1:44:43.6 0:20:44.9
27.
PĚČKOVÁ Zdeňka
CZE 1:45:10.7 0:21:12.0
28.
KRAMÁŘOVÁ Vladimíra
RSáci
CZE 1:45:39.0 0:21:40.3
29.
PUCHROVÁ Tereza
Sunny Girls Plzeň
CZE 1:45:42.2 0:21:43.5
30.
SPORKOVÁ Václava
CZE 1:46:16.7 0:22:18.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HRDINA Pavel
Ale tak jo!
CZE 2:22:47.8 0:00:00.0
2.
TVRDÍK Tomáš
Ale tak jo!
CZE 2:27:45.5 0:04:57.7
3.
DORŇÁK Petr
OCRA CZ TEAM
CZE 2:30:31.4 0:07:43.6
4.
WEIG Simon
MIT Tough Team Germany
GER 2:35:21.9 0:12:34.1
5.
CENIGA Peter
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 2:43:35.2 0:20:47.4
6.
PAĎOUR Radek
CZE 2:53:22.8 0:30:35.0
7.
KADRMAS Marek
OCRA CZ TEAM
CZE 3:01:15.0 0:38:27.2
8.
NEJEDLÝ Václav
CZE 3:01:41.6 0:38:53.8
9.
NOVÁK Lukáš
CZE 3:02:13.9 0:39:26.1
10.
VACÍK Jiří
Spartan Gym
CZE 3:06:06.7 0:43:18.9
11.
HROMADA Martin
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 3:06:21.8 0:43:34.0
12.
KAREL Štěpán
CZE 3:09:58.7 0:47:10.9
13.
KREJČÍ Pavel
Ale tak jo!
CZE 3:11:42.8 0:48:55.0
14.
HANYK Lukáš
OCRA CZ TEAM
CZE 3:15:50.5 0:53:02.7
15.
SVOBODA Martin
Spartan Gym
CZE 3:19:21.4 0:56:33.6
16.
KRAUS Christian
MIT Tough Team Germany
SUI 3:22:32.7 0:59:44.9
17.
MIKŠOVSKÝ Michal
Gladiators
CZE 3:24:36.0 1:01:48.2
18.
DRÁBEK Lukáš
SRTG Holýšov Elite
CZE 3:26:13.9 1:03:26.1
19.
HOLZGETHAN Florian
AUT 3:26:42.4 1:03:54.6
20.
FIŠER Rostislav
Spartan Gym
CZE 3:30:28.8 1:07:41.0
21.
BABÁK Josef
CZE 3:31:47.7 1:08:59.9
22.
FOJTÍK Václav
CZE 3:34:57.9 1:12:10.1
23.
SETTELE Stefan
MIT Tough Team Germany
GER 3:35:14.6 1:12:26.8
24.
KRÁSA David
CZE 3:45:49.5 1:23:01.7
25.
KADRMAS Martin
OCRA CZ TEAM
CZE 3:47:44.9 1:24:57.1
26.
SUND Marc
MIT Tough Team Germany
GER 3:49:23.6 1:26:35.8
27.
JANÁČEK Zdeněk
Ale tak jo!
CZE 3:50:32.7 1:27:44.9
28.
VOLÁK Adam
CZE 4:07:02.2 1:44:14.4
29.
BILEK Roland
Team Celtic Warrior
AUT 4:07:34.6 1:44:46.8
30.
STROUHAL David
CZE 4:14:01.3 1:51:13.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
PEPOVÁ Janka
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 3:09:31.3 0:00:00.0
2.
HORTOBÁGYIOVÁ Eszter
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 3:09:33.4 0:00:02.1
3.
KÖNIGOVÁ Lucie
CZE 4:14:17.1 1:04:45.8
4.
VYTINOVÁ Veronika
LIBEREC
CZE 4:26:55.3 1:17:24.0
5.
FOX Monika
CZE 4:32:33.3 1:23:02.0
6.
GREIBIG Michaela
GER 4:53:19.7 1:43:48.4
7.
RASLOVÁ Marie
LIBEREC
CZE 4:53:50.6 1:44:19.3
8.
SVOBODOVÁ Mirka
SRTG Čelákovice
CZE 5:03:40.2 1:54:08.9
9.
KUŽELÍKOVÁ Zuzana
CZE 5:11:43.9 2:02:12.6
10.
BALAJKOVÁ Tereza
CZE 5:57:53.9 2:48:22.6
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HYNEK Richard
Barbarian Extreme Team
CZE 2:37:38.9 0:00:00.0
2.
KOČVARA Luboš
Tortily v mlze
CZE 2:49:14.4 0:11:35.5
3.
PODZIMEK Jakub
SRTG Čelákovice
CZE 2:51:12.7 0:13:33.8
4.
ŠÁLA Bohuslav
CZE 2:59:22.6 0:21:43.7
5.
ŘEZNÍČEK Jan
CZE 3:05:00.4 0:27:21.5
6.
JOSKA Vladislav
CZE 3:12:00.2 0:34:21.3
7.
OPL Vojtěch
CZE 3:12:07.0 0:34:28.1
8.
REMEŠ Jan
CZE 3:13:23.6 0:35:44.7
9.
VEPŘEK Martin
CZE 3:16:02.0 0:38:23.1
10.
TOMÁŠEK Martin
CZE 3:18:22.5 0:40:43.6
11.
KUČERA Petr
Predator Race Workout Ústí nad Labem
CZE 3:24:16.1 0:46:37.2
12.
HAVELEC Zdeněk
CZE 3:25:31.2 0:47:52.3
13.
SINKULE Pavel
EXTRA Brno
CZE 3:26:08.9 0:48:30.0
14.
ČÍP Roman
Koně, dobrý koně !
CZE 3:26:32.4 0:48:53.5
15.
PEŠEK Petr
CZE 3:26:48.3 0:49:09.4
16.
HURSKYJ Alexandr
Barbarian Extreme Team
CZE 3:29:11.4 0:51:32.5
17.
MILATA Paskal
SVK 3:32:29.7 0:54:50.8
18.
VAVREČKA Libor
CZE 3:34:01.7 0:56:22.8
19.
KOMÁREK Michal
EXTRA Brno
CZE 3:36:52.7 0:59:13.8
20.
VILDMAN Tomáš
CZE 3:37:11.0 0:59:32.1
21.
HANÁČEK Michal
CZE 3:38:34.0 1:00:55.1
22.
DRNEK Jan
CZE 3:38:34.1 1:00:55.2
23.
TREMETZBERGER Manuel
GER 3:38:36.1 1:00:57.2
24.
MIKOLÁŠEK Dávid
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 3:38:38.8 1:00:59.9
25.
KILIAN Patrik
Tortily v mlze
CZE 3:40:47.0 1:03:08.1
26.
KNECHT Marek
ICEBUGRUNNING
CZE 3:40:53.4 1:03:14.5
27.
ŠÁLEK Martin
ICEBUGRUNNING
CZE 3:40:54.4 1:03:15.5
28.
KOLIBA Jiří
ICEBUGRUNNING
CZE 3:40:55.8 1:03:16.9
29.
BERAN Lukáš
Spartan Gym
CZE 3:41:08.0 1:03:29.1
30.
RIEDL Lukáš
Gladiátoři
CZE 3:42:00.5 1:04:21.6
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ŠAŠKOVÁ Zuzana
CZE 3:17:10.4 0:00:00.0
2.
DANI Michaela
CZE 3:20:43.5 0:03:33.1
3.
SOUKUPOVÁ Vendula
Gladiators
CZE 3:24:35.8 0:07:25.4
4.
MIZON Ruby
Predator Workout Ceske budejovice
CZE 3:27:59.3 0:10:48.9
5.
LOKAJÍČKOVÁ Klára
CZE 3:34:50.7 0:17:40.3
6.
NĚMCOVÁ Sandra
CZE 3:35:24.8 0:18:14.4
7.
HOUŠKOVÁ Šárka
CZE 3:39:27.3 0:22:16.9
8.
ZIMMERMANNOVÁ Lenka
SRTG Čelákovice
CZE 3:43:11.2 0:26:00.8
9.
POLOCZKOVÁ Natalie
Gladiators
CZE 3:44:50.6 0:27:40.2
10.
ZIZKOVA Katerina
Predator Workout Ceske budejovice
CZE 3:52:23.3 0:35:12.9
11.
ŠIBOROVÁ Kristýna
CZE 3:56:20.7 0:39:10.3
12.
STEJSKALOVÁ Barbora
OCRA CZ TEAM
CZE 3:58:15.1 0:41:04.7
13.
TYKAVOVÁ Romana
Predator Race Workout Ústí nad Labem
CZE 4:00:49.4 0:43:39.0
14.
MAZÁNKOVÁ Petra
SRTG Čelákovice
CZE 4:00:58.0 0:43:47.6
15.
VOSECKÁ Barbora
CZE 4:05:08.0 0:47:57.6
16.
RUDKOVÁ Kristýna
SRTG Čelákovice
CZE 4:05:15.8 0:48:05.4
17.
ŠEBKOVÁ Klára
Predator Workout Mariánské Lázně
CZE 4:07:22.1 0:50:11.7
18.
MÍŠKOVÁ Tereza
SRTG Olomouc
CZE 4:10:24.7 0:53:14.3
19.
LENOCHOVÁ Magda
SRTG Čelákovice
SVK 4:14:05.3 0:56:54.9
20.
POUROVÁ Kateřina
CZE 4:15:48.5 0:58:38.1
21.
PĚČKOVÁ Zdeňka
CZE 4:16:50.5 0:59:40.1
22.
DVOŘÁKOVÁ Veronika
EXTRA Brno
CZE 4:26:14.3 1:09:03.9
23.
MILUŠKOVÁ Tereza
Spartan Gym
CZE 4:26:27.5 1:09:17.1
24.
HAVLOVÁ Tereza
CZE 4:27:59.2 1:10:48.8
25.
RAITROVÁ Hana
CZE 4:30:17.6 1:13:07.2
26.
JEŘÁBKOVÁ Petra
Fénix Plzeň
CZE 4:35:51.7 1:18:41.3
27.
LOMNICKÁ Tereza
SRTG Čelákovice
CZE 4:36:50.3 1:19:39.9
28.
FOX Gabriela
SRTG Čelákovice
CZE 4:42:09.9 1:24:59.5
29.
VESELÁ Petra
CZE 4:46:35.7 1:29:25.3
30.
DVOŘÁKOVÁ Lenka
Bootcamp Team
CZE 4:46:51.1 1:29:40.7

Kontaktujte časomíru