seriál : Predator Race 2018

Predator Race Pezinok

Přespolní běh
DÁTUM :16 - 17.6.2018 MIESTO :Pezinok

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HYNEK Richard
Barbarian Extreme Team
CZE 0:40:45.9 0:00:00.0
2.
CENIGA Peter
Elite Team OCRA Slovakia
SVK 0:41:58.8 0:01:12.9
3.
RAJNIAK Michal
Elite Team OCRA Slovakia
SVK 0:42:59.9 0:02:14.0
4.
NEJEDLÝ Václav
AF TEAM Plzeň
CZE 0:47:30.1 0:06:44.2
5.
PEŠEK Petr
AF TEAM Plzeň
CZE 0:48:02.9 0:07:17.0
6.
KRAJČOVIČ Patrik
Elite Team OCRA Slovakia
SVK 0:48:37.3 0:07:51.4
7.
HROMADA Martin
Elite Team OCRA Slovakia
SVK 0:50:44.8 0:09:58.9
8.
ADAMEC Jakub
SVK 0:52:17.3 0:11:31.4
9.
RAMBERGER Christian
Team Celtic Warrior
AUT 0:56:24.8 0:15:38.9
10.
MAREK Martin
AF TEAM Plzeň
CZE 0:56:32.0 0:15:46.1
11.
FOJTÍK Václav
My tři a Láďa
CZE 0:57:39.1 0:16:53.2
12.
CSÉVAR Jiří
CZE 1:02:16.8 0:21:30.9
13.
WALDHANS Patrik
Barbarian Extreme Team
CZE 1:03:20.8 0:22:34.9
14.
BRTKO Michal
CZE 1:03:39.9 0:22:54.0
15.
MILATA Paskal
Team OCRA Slovakia
SVK 1:05:43.9 0:24:58.0
16.
LY HOANG Filip
CZE 1:09:43.9 0:28:58.0
17.
MACÁN Pavel
CZE 1:13:24.1 0:32:38.2
18.
FLONNER Stefan
Team Celtic Warrior
AUT 1:17:33.8 0:36:47.9
19.
CONSTATNIN Schüler
AUT 1:18:30.5 0:37:44.6
20.
TUŠEK Josef
CZE 1:24:20.5 0:43:34.6
21.
ŠTRBA Lukáš
SVK 1:24:24.3 0:43:38.4
22.
BAKONYI Roman
Team OCRA Slovakia
SVK 2:01:31.8 1:20:45.9
23.
MILESICH Martin
SVK 2:30:09.1 1:49:23.2
24.
KOBULNICKÝ Rostislav
CZE 3:35:28.7 2:54:42.8
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HORTOBÁGYIOVÁ Eszter
Elite Team OCRA Slovakia
SVK 1:16:20.9 0:00:00.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ČERVEŇÁK Radim
FC Predators
CZE 0:45:07.7 0:00:00.0
2.
PODZIMEK Jakub
CZE 0:46:46.6 0:01:38.9
3.
LUKÁČ Miroslav
SVK 0:47:20.9 0:02:13.2
4.
SUSS Karel
HLS TEAM
CZE 0:51:16.5 0:06:08.8
5.
KOCIÁN Jakub
CZE 0:52:03.4 0:06:55.7
6.
ADAMEC Jakub
SVK 0:52:17.3 0:07:09.6
7.
ČERNÝ Václav
HLS TEAM
CZE 0:52:17.7 0:07:10.0
8.
VEČEŘA Jan
CZE 0:52:41.8 0:07:34.1
9.
JIRKŮ Milan
CZE 0:53:11.6 0:08:03.9
10.
TYKAL Lukáš
CZE 0:54:46.9 0:09:39.2
11.
RAMBERGER Christian
AUT 0:56:24.8 0:11:17.1
12.
HYNEK Josef
Barbarian Extreme Team
CZE 0:56:58.4 0:11:50.7
13.
SOUKUP Ladislav
HLS TEAM
CZE 0:56:58.4 0:11:50.7
14.
HNETILA Tomáš
CZE 0:57:38.5 0:12:30.8
15.
DOBROVOLNÝ Patrik
CZE 0:58:51.3 0:13:43.6
16.
VOJTA Jiří
Predator Workout Počátky Ladies
CZE 0:59:21.5 0:14:13.8
17.
DOBROVOLNÝ Petr
CZE 0:59:21.9 0:14:14.2
18.
NVOTA Peter
SVK 0:59:24.5 0:14:16.8
19.
THOMAYER Jan
CZE 0:59:36.4 0:14:28.7
20.
HANÁČEK Michal
CZE 0:59:39.9 0:14:32.2
21.
SUCHAN Miroslav
CZE 0:59:56.7 0:14:49.0
22.
BÖHM Marek
Insanity Trnava
SVK 1:00:21.5 0:15:13.8
23.
BEVELÁGUA Ladislav
My tři a Láďa
CZE 1:00:22.6 0:15:14.9
24.
PENA Miroslav
HLS TEAM
CZE 1:00:30.2 0:15:22.5
25.
KRAJČOVIČ Erik
SVK 1:00:36.9 0:15:29.2
26.
BEHENSKÝ Roman
CZE 1:02:23.8 0:17:16.1
27.
WILLMANN Marek
SVK 1:02:30.8 0:17:23.1
28.
GÖTZ Daniel
FC Predators
CZE 1:03:07.9 0:18:00.2
29.
VONDRÁK Lukáš
Crossgym Benešov
CZE 1:03:33.6 0:18:25.9
30.
KABÁT Jan
CZE 1:03:40.3 0:18:32.6
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HYNKOVÁ Veronika
Barbarian Extreme Team
CZE 1:05:30.7 0:00:00.0
2.
BABNIČOVÁ Kateřina
HLS TEAM
CZE 1:06:04.3 0:00:33.6
3.
MOULISOVÁ Markéta
CZE 1:06:19.1 0:00:48.4
4.
RITOMSKÁ Andrea
SVK 1:08:06.9 0:02:36.2
5.
KUŽELÍKOVÁ Zuzana
CZE 1:08:53.9 0:03:23.2
6.
SPORKOVÁ Václava
CZE 1:11:25.5 0:05:54.8
7.
SASSMANNOVÁ Pavlína
CZE 1:12:13.0 0:06:42.3
8.
BERKOVÁ Eva
HLS TEAM
CZE 1:14:03.4 0:08:32.7
9.
RAMPÍROVÁ Petra
CZE 1:14:20.4 0:08:49.7
10.
SULAKOVA Lucia
CZE 1:15:18.3 0:09:47.6
11.
KAUCKÁ Lucie
Crossgym Benešov
CZE 1:15:22.3 0:09:51.6
12.
PĚČKOVÁ Zdeňka
CZE 1:15:39.7 0:10:09.0
13.
ROUBALOVÁ Jana
CZE 1:15:45.5 0:10:14.8
14.
NOVOTNÁ Martina
Crossgym Benešov
CZE 1:16:23.1 0:10:52.4
15.
MYNAŘÍKOVÁ Štěpánka
HLS TEAM
CZE 1:17:07.0 0:11:36.3
16.
CHÝLOVÁ Petra
CZE 1:17:23.8 0:11:53.1
17.
JÍLKOVÁ Zuzana
Predator Workout Počátky Ladies
CZE 1:19:02.4 0:13:31.7
18.
MAREŠOVÁ Veronika
Crossgym Benešov
CZE 1:19:39.5 0:14:08.8
19.
BEHENSKÁ Romana
CZE 1:21:05.4 0:15:34.7
20.
PARKANYOVA Nela
CZE 1:22:07.4 0:16:36.7
21.
STEJSKALOVÁ Šárka
CZE 1:24:06.1 0:18:35.4
22.
RAŽNÁ Veronika
CZE 1:24:19.8 0:18:49.1
23.
ZAVŘELOVÁ Olga
Poldové
CZE 1:24:29.8 0:18:59.1
24.
SNEBERGEROVA Michaela
HLS TEAM
CZE 1:24:32.6 0:19:01.9
25.
VARLOVA Gabriela
BEŠTIE
SVK 1:26:08.5 0:20:37.8
26.
KOUDELKOVÁ #GLADIATORRACETEAM Lucie
CZE 1:28:00.1 0:22:29.4
27.
PŘITAŠILOVÁ Lucie
Crossgym Benešov
CZE 1:29:14.8 0:23:44.1
28.
ŠTRUNCOVÁ Martina
CZE 1:29:45.7 0:24:15.0
29.
KOLLEROVÁ Eliška
AF TEAM Plzeň
CZE 1:30:00.4 0:24:29.7
30.
ORTOVÁ Nikola
CZE 1:30:40.2 0:25:09.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
RAJNIAK Michal
Elite Team OCRA Slovakia
SVK 0:56:46.1 0:00:00.0
2.
HYNEK Richard
Barbarian Extreme Team
CZE 0:57:33.4 0:00:47.3
3.
CENIGA Peter
Elite Team OCRA Slovakia
SVK 1:00:54.9 0:04:08.8
4.
NEJEDLÝ Václav
CZE 1:02:25.1 0:05:39.0
5.
HROMADA Martin
Elite Team OCRA Slovakia
SVK 1:09:56.9 0:13:10.8
6.
HANDLER Christian
AUT 1:18:48.9 0:22:02.8
7.
HURSKYJ Alexandr
Barbarian Extreme Team
CZE 1:22:20.9 0:25:34.8
8.
HORTOBÁGYI Marek
SVK 1:22:26.5 0:25:40.4
9.
KNECHT Marek
ICEBUGRUNNING
CZE 1:22:51.1 0:26:05.0
10.
KRAJČOVIČ Patrik
Elite Team OCRA Slovakia
SVK 1:22:58.8 0:26:12.7
11.
DUCHON Michal
SVK 1:23:10.1 0:26:24.0
12.
ADAMEC Jakub
Naplno Team SVK
SVK 1:24:21.6 0:27:35.5
13.
LENÍČEK Petr
ICEBUGRUNNING
CZE 1:26:10.6 0:29:24.5
14.
HURT Lukáš
CZE 1:29:47.2 0:33:01.1
15.
KŘEPINSKÝ Matyáš
ICEBUGRUNNING
CZE 1:30:37.5 0:33:51.4
16.
TAKÁČ Vladimír
SVK 1:34:25.8 0:37:39.7
17.
MICHNA Jozef
SVK 1:35:20.3 0:38:34.2
18.
BRTKO Michal
CZE 1:39:28.7 0:42:42.6
19.
FLONNER Stefan
Team Celtic Warrior
AUT 1:41:08.6 0:44:22.5
20.
KŘEPINSKÝ David
ICEBUGRUNNING
CZE 1:46:24.0 0:49:37.9
21.
ČIŽMÁR Marek
SVK 2:01:57.0 1:05:10.9
22.
BIELIK Marek
Barbarian Extreme Team
SVK 2:21:09.3 1:24:23.2
23.
GROLMUS Peter
SVK 2:43:59.9 1:47:13.8
24.
ČAKVÁRI Marcel
SVK 2:52:53.8 1:56:07.7
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HORTOBÁGYIOVÁ Eszter
SVK 1:03:26.1 0:00:00.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
PODZIMEK Jakub
CZE 1:00:00.8 0:00:00.0
2.
LUKÁČ Miroslav
Naplno Team SVK
SVK 1:05:16.0 0:05:15.2
3.
LOPUCH Slavomír
SVK 1:11:25.8 0:11:25.0
4.
PEŠEK Petr
CZE 1:12:19.1 0:12:18.3
5.
CÍCH Rastislav
Naplno Team SVK
SVK 1:17:35.4 0:17:34.6
6.
ZSIROS Ondrej
Naplno Team SVK
SVK 1:21:53.9 0:21:53.1
7.
HANÁČEK Michal
CZE 1:22:16.0 0:22:15.2
8.
SÁRI Martin
Naplno Team SVK
SVK 1:22:34.8 0:22:34.0
9.
POČAI Tomáš
ATLETI BS
SVK 1:22:50.0 0:22:49.2
10.
THOMAYER Jan
Ultimátní krabice
CZE 1:23:23.5 0:23:22.7
11.
ŠIMKO Michal
ATLETI BS
SVK 1:23:32.0 0:23:31.2
12.
DANIELOVITS Juraj
SVK 1:23:51.9 0:23:51.1
13.
PENA Miroslav
CZE 1:24:17.8 0:24:17.0
14.
SUCHAN Miroslav
CZE 1:25:41.9 0:25:41.1
15.
RUDINSKÝ Marek
ATLETI BS
SVK 1:26:15.6 0:26:14.8
16.
ALFÖLDI Martin
Naplno Team SVK
SVK 1:26:19.0 0:26:18.2
17.
KOŠČUŠKO Tomáš
SVK 1:26:38.0 0:26:37.2
18.
MAŤUS Lukáš
SVK 1:26:51.1 0:26:50.3
19.
SCHULZ Michal
BU BU BU SCHULZ GYM
CZE 1:27:23.4 0:27:22.6
20.
IŠTVÁNIK Ján
SVK 1:28:26.8 0:28:26.0
21.
BOBUĽA Lukáš
Kávoviny team one
SVK 1:28:32.4 0:28:31.6
22.
JIRKŮ Milan
Ultimátní krabice
CZE 1:28:32.6 0:28:31.8
23.
MUSICH Patrik
BU BU BU SCHULZ GYM
CZE 1:29:05.0 0:29:04.2
24.
RUNT Pavel
BU BU BU SCHULZ GYM
CZE 1:29:05.4 0:29:04.6
25.
KLEJNA Michal
SVK 1:30:33.3 0:30:32.5
26.
ZUPKA Stanislav
OCR Nitra
SVK 1:31:37.6 0:31:36.8
27.
PAGÁČ Robert
OCR Nitra
SVK 1:31:38.3 0:31:37.5
28.
KABÁT Jan
CZE 1:32:39.7 0:32:38.9
29.
VICIAN Martin
SVK 1:33:13.0 0:33:12.2
30.
PROKEŠ Peter
ATLETI BS
SVK 1:33:18.0 0:33:17.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
JANIGOVÁ Petra
SVK 1:28:46.2 0:00:00.0
2.
CSERNÁK Enikő
HUN 1:31:32.5 0:02:46.3
3.
TOCHÁČKOVÁ Tereza
Barbarian Extreme Team
CZE 1:32:15.0 0:03:28.8
4.
BUTOROVÁ Lenka
CZE 1:33:29.0 0:04:42.8
5.
HUDOKOVÁ Simona
SVK 1:33:30.2 0:04:44.0
6.
MOULISOVÁ Markéta
CZE 1:34:54.0 0:06:07.8
7.
RAMPÍROVÁ Petra
CZE 1:38:48.0 0:10:01.8
8.
JANÁSOVÁ Gabriela
CZE 1:39:30.0 0:10:43.8
9.
KUŽELÍKOVÁ Zuzana
Ultimátní krabice
CZE 1:40:20.6 0:11:34.4
10.
LUKOVSKÁ Blanka
SRTG Podluží
CZE 1:42:05.9 0:13:19.7
11.
WIRDZEK Lucia
SVK 1:46:56.6 0:18:10.4
12.
LENOCHOVÁ Magda
CZE 1:49:28.1 0:20:41.9
13.
BUBENÍKOVÁ Nikola
Nestihl
SVK 1:51:55.7 0:23:09.5
14.
HAJOSTEKOVÁ Simona
SVK 1:54:01.0 0:25:14.8
15.
MIČÚCHOVÁ Veronika
Kávoviny team one
SVK 1:54:49.9 0:26:03.7
16.
PAVELKOVÁ Pavlína
BU BU BU SCHULZ GYM
CZE 1:55:23.2 0:26:37.0
17.
VAŠÍČKOVÁ Petra
Predator Workout Brno
CZE 1:55:31.9 0:26:45.7
18.
ZAVŘELOVÁ Olga
CZE 1:57:10.4 0:28:24.2
19.
LYČKOVÁ Martina
CZE 1:57:34.9 0:28:48.7
20.
BARINKOVÁ Katarina
SVK 2:01:47.2 0:33:01.0
21.
HRUBÁ Nikola
Gladiators
CZE 2:03:17.8 0:34:31.6
22.
HRUBÁ Kristýna
Gladiators
CZE 2:03:20.2 0:34:34.0
23.
URBÁNKOVÁ Šárka
CZE 2:03:50.4 0:35:04.2
24.
PALARČÍKOVÁ Kateřina
CZE 2:03:50.7 0:35:04.5
25.
LAKY Petra
SVK 2:05:37.2 0:36:51.0
26.
CHÝLOVÁ Petra
CZE 2:06:07.0 0:37:20.8
27.
KUNDISOVÁ Lívia
CZE 2:07:03.4 0:38:17.2
28.
MIHÁLIKOVÁ Alžbeta
ATLETI BS
SVK 2:07:04.2 0:38:18.0
29.
MURANSKÁ Blanka
CZE 2:07:08.2 0:38:22.0
30.
STŘÍLKOVÁ Eliška
CZE 2:08:05.1 0:39:18.9

Kontaktujte časomíru