seriál : Author Maraton Tour 2018

Lahofer Author Cup

MTB
DÁTUM :25.8.2018 MIESTO :Vranovská přehrada

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
RAUCHFUSS Marek
Kellys Bikeranch Team
CZE 1:46:40.6 0:00:00.0
2.
FOJTÍK Ondřej
CZE 1:46:56.4 0:00:15.7
3.
LAVIČKA Adam
Velosport Valenta Scott Team
CZE 1:48:36.1 0:01:55.5
4.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:48:37.6 0:01:57.0
5.
TOMAN Vojtěch
HR Racing České Budějovice
CZE 1:49:16.1 0:02:35.5
6.
ZÁRYBNICKÝ Jiří
CK Vinohradské šlapky
CZE 1:53:07.1 0:06:26.5
7.
ZVOLÁNEK Lukáš
ENDEKA BASSTA team
CZE 1:53:32.6 0:06:52.0
8.
VYTLAČIL Štěpán
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:53:33.6 0:06:53.0
9.
PARTL Ondřej
BIG SHOCK TEAM
CZE 1:54:55.6 0:08:15.0
10.
KROTKÝ Rostislav
AC SPARTA PRAHA
CZE 1:54:58.6 0:08:18.0
11.
MORAVEC Karel
Velosport Valenta Scott team
CZE 1:55:37.9 0:08:57.2
12.
ŠELIGA Jarda
JH Cycling
CZE 1:55:44.6 0:09:04.0
13.
HÁJEK Pavel
ENDEKA BASSTA team
CZE 1:55:54.4 0:09:13.7
14.
TRNKA Dominik
ENDEKA BASSTA team
CZE 1:55:54.4 0:09:13.8
15.
HORÁČEK Radim
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:56:33.6 0:09:53.0
16.
KUČERA Vladimír
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:57:15.2 0:10:34.5
17.
BRABEC David
CZE 1:57:17.2 0:10:36.5
18.
FOJTÍK Jan
FORCE KCK Zlín
CZE 1:57:19.7 0:10:39.0
19.
KLÁR Martin
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:58:02.1 0:11:21.5
20.
ČERNOCKÝ Martin
ENDEKA BASSTA team
CZE 1:58:34.4 0:11:53.7
21.
VESELOVSKÝ Vlastimil
REGA team
CZE 1:58:34.7 0:11:54.0
22.
GÖKDEMIR Burhan
Nevoga
CZE 1:58:51.9 0:12:11.2
23.
ŠTÍPALA Milan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:00:28.4 0:13:47.7
24.
STRNAD Vaclav
ENDEKA BASSTA team
CZE 2:00:30.7 0:13:50.0
25.
ŠTROSMAJER Radek
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:01:53.1 0:15:12.5
26.
KAŠPÁREK Jiří
TJ Sokol Jinačovice
CZE 2:02:09.4 0:15:28.7
27.
TOMANDL Pavel
Penguin team
CZE 2:02:09.9 0:15:29.2
28.
BULANT Jiří
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:02:09.9 0:15:29.2
29.
DOLEŽEL Josef
REGA team
CZE 2:02:11.4 0:15:30.7
30.
PIVKO David
CZE 2:02:14.1 0:15:33.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
CESNAKOVÁ Milena
Maloja - Rocky Mountaint team
CZE 2:03:10.1 0:00:00.0
2.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste PREMIER PETR ČECH MTB
CZE 2:17:14.9 0:14:04.7
3.
KLIMEŠOVÁ Monika
ENDEKA BASSTA team
CZE 2:18:20.2 0:15:10.0
4.
STAŇKOVÁ Klára
CZE 2:25:11.7 0:22:01.5
5.
PEJŠOVÁ Kristýna
Superior Suninvent Team
CZE 2:26:03.9 0:22:53.7
6.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CROPYNĚ
CZE 2:26:21.2 0:23:11.0
7.
OLBERTOVÁ Jana
ENDEKA BASSTA team
CZE 2:29:06.2 0:25:56.0
8.
PAVLÍKOVÁ Ivana
Bike-Life Brno
CZE 2:32:48.7 0:29:38.5
9.
DOLEŽELOVÁ Monika
REGA team
CZE 2:37:24.5 0:34:14.3
10.
FOSUMOVA Michaela
CBC TEAM
CZE 2:39:12.5 0:36:02.3
11.
TOMANDLOVÁ Jitka
Penguin team
CZE 2:40:25.7 0:37:15.5
12.
NÁBĚLKOVÁ Adéla
CYKLOSPORT CROPYNĚ
CZE 2:40:31.0 0:37:20.8
13.
SOMMEROVÁ Jana
Sportovní klub Kola Koblížek
CZE 2:41:07.7 0:37:57.5
14.
ČÁSTKOVÁ Veronika
Lucky Cow Motorcycles
CZE 2:44:50.0 0:41:39.8
15.
SCHIFFER Andrea
AUT 2:51:30.5 0:48:20.3
16.
SVOBODOVÁ Jarmila
CZE 2:59:45.3 0:56:35.1
17.
FROŇKOVÁ Adéla
CZE 3:01:07.5 0:57:57.3
18.
GEMBALOVÁ Karolína
GHOST Team
CZE 3:05:13.5 1:02:03.3
19.
VOJÁČKOVÁ Jana
CZE 3:07:19.5 1:04:09.3
20.
HLÁDKOVÁ Eva Isabela
EURYBIA YACHT CLUB
CZE 3:08:34.8 1:05:24.6
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ŠAROUN Libor
PREMIUM HOTEL Znojmo
CZE 1:08:50.3 0:00:00.0
2.
JELÍNEK Marek
PREMIUM HOTEL
CZE 1:09:43.8 0:00:53.5
3.
BERÁNEK Jan
VERGILIO-ROTORAMA
CZE 1:09:44.6 0:00:54.2
4.
PÍSAŘ Vojtěch
JH Cycling
CZE 1:10:14.1 0:01:23.7
5.
HEŘMÁNEK Jan
JH Cycling
CZE 1:10:16.6 0:01:26.2
6.
HRDLIČKA Radek
CZE 1:11:49.1 0:02:58.7
7.
MALÁČ Radek
Coolo Cycling Team
CZE 1:12:23.3 0:03:33.0
8.
ŠTULA Daniel
PSK Znojmo - 1
CZE 1:12:37.3 0:03:47.0
9.
HAVRÁNEK Jan
CZE 1:12:59.6 0:04:09.2
10.
ROUPEC Pavel
AUTHENTIC BIKE
CZE 1:15:02.8 0:06:12.5
11.
CHOVANEC Tomáš
4EVER Cyklo Bulis
CZE 1:17:24.4 0:08:34.0
12.
BAČÁK Miroslav
Dolní Němčice
CZE 1:18:02.1 0:09:11.7
13.
ZÁSTĚRA Ondřej
CZE 1:18:19.8 0:09:29.5
14.
FLORIÁN Antonín
Laufen Fit Tábor
CZE 1:18:49.6 0:09:59.2
15.
SZELMA Ferdinand
Decathlon Btwin Czech team
CZE 1:19:58.8 0:11:08.5
16.
TESAŘ Jakub
Autodružstvo Znojmo
CZE 1:20:31.8 0:11:41.5
17.
KADLEC Vojtech
CZE 1:20:38.8 0:11:48.5
18.
MAREŠ Radek
Party cycling team
CZE 1:20:46.1 0:11:55.7
19.
SCHMELZ Manfred
Nevoga
CZE 1:20:49.6 0:11:59.2
20.
TROJAN Leoš
Huntamaki Bike Team
CZE 1:20:50.6 0:12:00.2
21.
KATOLICKÝ Libor
CZE 1:20:56.6 0:12:06.2
22.
FLORIÁN Petr
Laufen Fit Tábor
CZE 1:21:23.6 0:12:33.2
23.
NÁJEMNÍK Martin
CZE 1:21:25.8 0:12:35.5
24.
RECHTIK Marek
IPA - Znojmo 1
CZE 1:21:39.3 0:12:49.0
25.
KRUŽÍK Petr
Symbio
CZE 1:21:54.1 0:13:03.8
26.
MEISTER Jiří
IPA - Znojmo 1
CZE 1:21:56.1 0:13:05.7
27.
FRECER Leoš
BikePart.cz
CZE 1:22:37.6 0:13:47.2
28.
NEKVASIL Petr
Tom's Radhaus
CZE 1:23:13.6 0:14:23.2
29.
PREKOP Jindřich
CZE 1:25:08.3 0:16:18.0
30.
KUCHAŘ Pavel
CZE 1:26:55.6 0:18:05.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
MARTINCOVÁ Andrea
Decathlon Btwin Czech team
CZE 1:20:54.6 0:00:00.0
2.
TESAŘOVÁ Jana
Autodružstvo Znojmo
CZE 1:25:27.6 0:04:33.0
3.
KUCHAŘOVÁ Jana
TJ Spartak Třebíč
CZE 1:27:10.3 0:06:15.7
4.
DVOŘÁKOVÁ Šárka
CZE 1:27:22.3 0:06:27.7
5.
MACHÁČOVÁ Martina
GAPP System - Cabtech
CZE 1:28:32.8 0:07:38.2
6.
MEDKOVÁ Michaela
ROCK MACHINE CYKLOMAX
CZE 1:31:01.1 0:10:06.5
7.
FORMANOVÁ Veronika
CK Znojmo
CZE 1:32:27.4 0:11:32.7
8.
HOŘEJŠÍ Jana
Laufen Fit Tábor
CZE 1:32:53.9 0:11:59.2
9.
SLÁMOVÁ Jitka
CZE 1:33:42.9 0:12:48.2
10.
HRUBÁ Hana
BSK racing
CZE 1:33:59.4 0:13:04.7
11.
ŠTÍPALOVÁ Hana
TJ SOKOL MAXIČKY
CZE 1:34:25.1 0:13:30.5
12.
FOXOVÁ Simona
Fox Racing
CZE 1:37:07.1 0:16:12.5
13.
IPPOLDTOVÁ Zdeňka
CZE 1:41:45.4 0:20:50.8
14.
SMOLKOVÁ Romana
Autodružstvo Znojmo
CZE 1:43:47.6 0:22:53.0
15.
FRANCÁLKOVÁ Petra
Velosport Valenta Scott Team
CZE 1:45:18.6 0:24:24.0
16.
ŠVECOVÁ Zuzana
CZE 1:48:05.4 0:27:10.8
17.
IVIČIČOVÁ Petra
Elektro Ivičič Mikulov
CZE 1:48:09.4 0:27:14.8
18.
BABULOVÁ Lucie
CZE 1:48:43.9 0:27:49.3
19.
PITTNEROVÁ Simona
Pohoda bike team
CZE 1:49:30.6 0:28:36.0
20.
HAUBERTOVÁ Daniela
CZE 1:50:23.4 0:29:28.8
21.
MALČOVÁ Michaela
KLUDI ELITA 2
CZE 1:51:00.7 0:30:06.0
22.
VANTUCHOVÁ Dita
CZE 2:03:48.9 0:42:54.3
23.
GABLEROVÁ Pavlína
CZE 2:04:11.4 0:43:16.8
24.
NOHOVÁ Viktorie
CZE 2:09:32.7 0:48:38.1
25.
JURICOVA Alena
CZE 2:10:32.9 0:49:38.3
26.
GROISOVÁ Simona
KLUDI ELITA 2
CZE 2:11:39.9 0:50:45.3
27.
ZELENKOVÁ Tereza
m2000
CZE 2:19:37.7 0:58:43.1
28.
KUNDRATOVÁ Simona
Vinařský ráj
CZE 2:23:07.0 1:02:12.3
29.
MRÁZKOVÁ Jana
m2000
CZE 2:41:35.7 1:20:41.1
30.
STEHLÍKOVÁ Lucie
m2000
CZE 2:49:01.0 1:28:06.4

Kontaktujte časomíru