seriál :
Orlík Tour Kooperativy
DÁTUM : | 1.6.2019 | MIESTO : | Orlík - Vystrkov |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. | STRÁNKY PRETEKOV : | www.kolopro.cz |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VIŠŇOVSKÝ Tomáš |
Česká spořitelna - Accolade |
SVK | 2:01:24.9 | 0:00:00.0 |
2. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:01:25.2 | 0:00:00.2 |
3. | RYDVAL Filip |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 2:01:26.4 | 0:00:01.4 |
4. | BOUDNÝ Pavel |
EthicSport Cycling team |
CZE | 2:07:07.9 | 0:05:43.0 |
5. | STROŽ Jan |
ETHIC SPORT CYCLING TEAM |
CZE | 2:09:33.4 | 0:08:08.5 |
6. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:09:40.2 | 0:08:15.2 |
7. | REEH Jiří |
Fitsport Jiří Trampota REKR |
CZE | 2:09:40.9 | 0:08:16.0 |
8. | MADER Daniel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:11:40.7 | 0:10:15.7 |
9. | PÍSAŘ Jan |
RAJEC 100% TREK |
CZE | 2:12:00.9 | 0:10:36.0 |
10. | HOFMAN Lukáš |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:13:05.7 | 0:11:40.7 |
11. | BARTŮNĚK Marek |
EthicSport Cycling team |
CZE | 2:13:07.9 | 0:11:43.0 |
12. | SPILKA Tomáš |
Redfrog Bikeinvest |
CZE | 2:13:27.4 | 0:12:02.5 |
13. | FIALA Tomáš |
GAPP System - Cabtech |
CZE | 2:13:58.9 | 0:12:34.0 |
14. | TOMAN Vojtěch |
HR Racing Team České Budějovice |
CZE | 2:14:08.4 | 0:12:43.5 |
15. | KOZÁK Matouš |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 2:14:45.7 | 0:13:20.7 |
16. | HLŮŽEK Radim |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:16:48.7 | 0:15:23.7 |
17. | BLAŽEK Jan |
RAJEC 100% TREK |
CZE | 2:17:22.7 | 0:15:57.7 |
18. | MILERET Milan |
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM |
CZE | 2:17:22.9 | 0:15:58.0 |
19. | ČAPEK Jan |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:17:28.2 | 0:16:03.2 |
20. | KUČERA Vladimír |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:20:24.2 | 0:18:59.2 |
21. | MATOCHA Pavel |
GAPP System - Cabtech |
CZE | 2:20:36.9 | 0:19:12.0 |
22. | JENŠÍK Jan |
BIG SHOCK TEAM |
CZE | 2:20:44.2 | 0:19:19.2 |
23. | JIŘENA Pavel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:21:24.9 | 0:20:00.0 |
24. | KOPEC Jiří |
Veřejná Sportovní Akademie zs |
CZE | 2:22:34.2 | 0:21:09.2 |
25. | STEHLÍK Petr |
RAJEC 100 % TREK |
CZE | 2:22:36.7 | 0:21:11.7 |
26. | BOUDA Tomáš |
Kross Bike Ranch team |
CZE | 2:22:38.7 | 0:21:13.7 |
27. | POLÁK Kamil |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:22:39.2 | 0:21:14.2 |
28. | VLČEK Jiří |
Redfrog Bikeinvest |
CZE | 2:23:06.7 | 0:21:41.7 |
29. | RŮTA Josef |
AXON Sport team |
CZE | 2:23:14.4 | 0:21:49.5 |
30. | FLEIŠMAN Miroslav |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 2:23:26.2 | 0:22:01.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Kross Bike Ranch team |
CZE | 2:22:57.5 | 0:00:00.0 |
2. | NEUMANOVÁ Tereza |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:32:53.5 | 0:09:56.0 |
3. | KRISTKOVÁ Helena |
CZE | 2:53:24.0 | 0:30:26.5 | |
4. | MAŤHOVÁ Andrea |
GHOST Team |
CZE | 2:56:21.7 | 0:33:24.2 |
5. | KUČEROVÁ Božena |
KOLA-BBM.CZ |
CZE | 3:00:30.2 | 0:37:32.7 |
6. | HRUBÁ Gabriela |
BSK Cyklo-Market |
CZE | 3:01:43.2 | 0:38:45.7 |
7. | CHURAŇOVÁ Radka |
Bfl |
CZE | 3:03:13.0 | 0:40:15.5 |
8. | KLÍCHOVÁ Radka |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 3:11:06.0 | 0:48:08.5 |
9. | FUKSOVÁ Adéla |
BIGSHOCK team |
CZE | 3:12:00.7 | 0:49:03.2 |
10. | BLAŽKOVÁ Michaela |
RAJEC 100% TREK |
CZE | 3:18:05.8 | 0:55:08.3 |
11. | PEJCHOVÁ Eva |
CZE | 3:19:54.0 | 0:56:56.5 | |
12. | ČERNÁ Klára |
CZE | 3:24:26.8 | 1:01:29.3 | |
13. | MÜLLEROVÁ iVANA |
LAWI Stars |
CZE | 3:27:37.8 | 1:04:40.3 |
14. | ODEHNALOVÁ Klára |
CZE | 3:34:01.3 | 1:11:03.8 | |
15. | OSTRČILOVÁ Dája |
copr přeštice |
CZE | 3:34:09.5 | 1:11:12.0 |
16. | KUBÍKOVÁ Jana |
CZE | 4:05:50.6 | 1:42:53.1 | |
17. | BASTLOVÁ Dagmar |
CZE | 4:22:10.1 | 1:59:12.6 |
Preteky seriálu
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Apache Jestřebí hory
- Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- ČT Trans Brdy
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny
- Manitou Železné hory Cardion
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská Mlýnice Lesy ČR
- Ralsko MTB Tour České spořitelny