seriál : serie logo

ČT Trans Brdy

MTB
DÁTUM :20.7.2019 MIESTO :Řevnice
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 3:10:56.4 0:00:00.0
2.
RYDVAL Filip
Česká spořitelna Accolade
CZE 3:11:02.4 0:00:06.0
3.
BUKSA Dominik
Vitalo Future Cycling
CZE 3:15:30.4 0:04:34.0
4.
ZEITHAMMER Martin
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
CZE 3:15:31.2 0:04:34.7
5.
BUBÍLEK Michal
KROSS Bikeranch Team
CZE 3:15:52.9 0:04:56.5
6.
TATÍČEK Petr
RAJEC 100% TREK
CZE 3:16:54.4 0:05:58.0
7.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 3:18:36.4 0:07:40.0
8.
STROŽ Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 3:20:23.2 0:09:26.7
9.
HULA Robert
CZE 3:23:01.8 0:12:05.4
10.
RAJCHART Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 3:23:34.2 0:12:37.7
11.
PITEL Lukáš
BIG SHOCK TEAM
CZE 3:23:36.9 0:12:40.5
12.
MALÍK Michal
LAWI stars - GIANT
CZE 3:24:38.4 0:13:42.0
13.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 3:26:37.9 0:15:41.5
14.
DOLEŽAL Václav
MALOJA-Rocky Mountain
CZE 3:28:52.9 0:17:56.5
15.
DOLEŽEL Radovan
Just ride it
CZE 3:37:05.2 0:26:08.7
16.
ČERNÝ Milan
Ski and bike centrum Radotín
CZE 3:38:37.4 0:27:41.0
17.
KOZÁK Matouš
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 3:39:31.4 0:28:35.0
18.
KUČERA Vladimír
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 3:42:24.4 0:31:28.0
19.
MÜLLER Patrik
BIG SHOCK TEAM
CZE 3:45:45.8 0:34:49.3
20.
SAKAŘ Radek
CZE 3:46:52.7 0:35:56.2
21.
BOUDA Jan
Bouda Elite Team
CZE 3:47:23.6 0:36:27.1
22.
ŘEHÁK Jiří
Lokomotiva Nymburk
CZE 3:48:43.7 0:37:47.2
23.
VLČEK Jiří
Redfrog Bikeinvest
CZE 3:49:01.7 0:38:05.2
24.
SEDLÁČEK Pavel
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 3:49:04.5 0:38:08.0
25.
NĚMEČEK Aleš
PROMPT 2 Servis cyklo team
CZE 3:50:14.9 0:39:18.4
26.
DOLEŽEL Jan
CK Obory
CZE 3:51:05.2 0:40:08.7
27.
ŠOLC Radek
CYKLOTRENINK.com
CZE 3:51:48.2 0:40:51.7
28.
ISTENČIN Lukáš
PETR ČECH SPORT MTB TEAM
CZE 3:52:51.5 0:41:55.0
29.
SVÁTEK Štěpán
Rubena Team
CZE 3:53:18.5 0:42:22.0
30.
KLOFANDA Martin
RAJEC 100% TREK
CZE 3:54:04.7 0:43:08.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 4:02:52.5 0:00:00.0
2.
NAVRÁTILOVÁ Vendula
GHOST Team
CZE 4:10:01.5 0:07:09.0
3.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 4:10:39.5 0:07:47.0
4.
KUČEROVÁ Božena
KOLA-BBM.CZ
CZE 4:17:25.2 0:14:32.7
5.
BOHABOJOVÁ Olga
Lékárna Zásmuky
CZE 4:26:37.7 0:23:45.2
6.
KRISTKOVÁ Helena
CZE 4:31:29.4 0:28:36.9
7.
UHLÍKOVÁ Hana
CZE 4:41:57.7 0:39:05.2
8.
JAKUBIČKOVÁ Hana
CZE 4:47:43.7 0:44:51.2
9.
MRAVCOVÁ Vendula
Salcbursko - Austria
CZE 5:02:09.5 0:59:17.0
10.
VESELÁ Kateřina
Křižák Team
CZE 5:06:35.3 1:03:42.8
11.
VOJTĚCHOVSKÁ Alena
CZE 5:12:20.0 1:09:27.5
12.
NERUDOVÁ Kateřina
Horolezci Dobříš
CZE 6:24:26.0 2:21:33.5