seriál : serie logo

Author 50 Český ráj

MTB
DÁTUM :20.4.2019 MIESTO :Branžež

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HLADÍK Josef
CZE 1:30:31.2 0:00:00.0
2.
MALÍK Michal
LAWI Stars - GIANT
CZE 1:30:31.3 0:00:00.1
3.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:30:32.7 0:00:01.5
4.
STRNAD Aleš
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 1:30:32.9 0:00:01.7
5.
ŠULC Jakub
Maloja - Rocky Mountain Team
CZE 1:30:32.9 0:00:01.7
6.
STRNAD Jiří
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 1:30:33.2 0:00:02.0
7.
ŠORM Jiří
Bitters Superior Cyklofit Team
CZE 1:30:33.2 0:00:02.0
8.
HORÁČEK Jan
Team CykloTrener
CZE 1:30:33.7 0:00:02.5
9.
KUNT Lukáš
GHOST Team
CZE 1:30:34.5 0:00:03.3
10.
BUBÍLEK Michal
Kross Bikeranch team
CZE 1:30:34.9 0:00:03.7
11.
ZEITHAMMER Martin
CZE 1:30:35.0 0:00:03.8
12.
ŠŤASTNÝ Roman
Rock Machine Cyklomax
CZE 1:30:35.7 0:00:04.5
13.
RYDVAL Filip
ČESKÁ SPOŘITELNA-ACCOLADE
CZE 1:30:36.2 0:00:05.0
14.
KOZÁK Matouš
Rohozec AMULET Team
CZE 1:30:36.2 0:00:05.0
15.
NOVÁK Michal
Velocentrum - Stratos Auto
CZE 1:30:36.4 0:00:05.2
16.
BARTŮNĚK Marek
ETHICSOIRT CYCLING TEAM
CZE 1:30:36.9 0:00:05.7
17.
MADER Daniel
ČESKÁ SPOŘITELNA-ACCOLADE
CZE 1:30:36.9 0:00:05.7
18.
MOKRÝ Jakub
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 1:30:37.4 0:00:06.2
19.
CMUNT Petr
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 1:30:38.2 0:00:07.0
20.
HORULKO Vladyslav
TJ AŠ Mlada Boleslav
CZE 1:30:45.4 0:00:14.2
21.
KUBÍN Michael
CZE 1:30:50.0 0:00:18.8
22.
HRUŠKA Jan
GHOST Team
CZE 1:30:51.2 0:00:20.0
23.
PETR Ondřej
CZE 1:30:59.9 0:00:28.7
24.
BREDLER Matyáš
TJ AŠ Mlada Boleslav
CZE 1:31:00.3 0:00:29.1
25.
RŮŽIČKA Zbyněk
SKI Paudera Staré Splavy
CZE 1:31:00.9 0:00:29.7
26.
VLÁŠEK Michal
CZE 1:31:07.8 0:00:36.6
27.
ZEŤÁK Michael
Expres Tufo Team Kolín
CZE 1:31:21.4 0:00:50.2
28.
ČAPEK Jan
Rohozec AMULET Team
CZE 1:31:24.8 0:00:53.6
29.
SEDLÁČEK Pavel
Rohozec AMULET Team
CZE 1:31:32.4 0:01:01.2
30.
MILERET Milan
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 1:32:14.2 0:01:43.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
BAJGEROVÁ Nikola
Eleven Mercedes Mitas
CZE 1:34:30.9 0:00:00.0
2.
CIBULKOVÁ Lenka
LAWI Stars - GIANT
CZE 1:40:55.4 0:06:24.4
3.
VTÍPILOVÁ Jana
GHOST Team
CZE 1:41:31.7 0:07:00.8
4.
LOUBKOVÁ Ivana
Rohozec Amulet Cvikov
CZE 1:41:46.6 0:07:15.7
5.
KUNTOVÁ Vendula
GHOST Team
CZE 1:42:51.7 0:08:20.8
6.
DUBCOVÁ Jana
KOME Kraslice
CZE 1:43:47.4 0:09:16.4
7.
KOTENOVÁ Simona
MST Jihlava
CZE 1:46:06.9 0:11:35.9
8.
HLADÍKOVÁ Kačka
CZE 1:46:35.3 0:12:04.4
9.
PEJŠOVÁ Kristýna
CZE 1:47:02.1 0:12:31.1
10.
KRAJŇÁKOVÁ Katarína
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 1:47:15.1 0:12:44.2
11.
MAŤHOVÁ Andrea
GHOST Team
CZE 1:47:35.5 0:13:04.5
12.
NOVÁKOVÁ Veronika
PROMPT 2 Servis cyklo team
CZE 1:48:00.6 0:13:29.7
13.
SOUČKOVÁ Anna
TJ KOVO PRAHA
CZE 1:50:01.3 0:15:30.4
14.
FUKSOVÁ Adéla
BIGSHOCK
CZE 1:50:20.9 0:15:50.0
15.
JEŘÁBKOVÁ Bára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:52:40.4 0:18:09.5
16.
DZANOVÁ Štěpánka
Silvini Madshus Team
CZE 1:52:40.9 0:18:10.0
17.
KŘEPELOVÁ Sandra
Team CykloTrener
CZE 1:52:44.5 0:18:13.6
18.
MÜLLEROVÁ Ivana
LAWI Stars
CZE 1:54:39.6 0:20:08.7
19.
PAVLATOVÁ Alena
CZE 1:55:44.8 0:21:13.9
20.
BĚLOUŠKOVÁ Eliška
GHOST Team
CZE 1:56:00.6 0:21:29.6
21.
MEDKOVÁ Michaela
Rock Machine Cyklomax
CZE 1:57:13.1 0:22:42.2
22.
BUBLOVÁ Petra
Koloshop Team
CZE 1:57:20.3 0:22:49.3
23.
DIVIŠOVÁ Dana
CZE 1:58:23.3 0:23:52.3
24.
POKORNÁ Veronika
CZE 1:59:58.4 0:25:27.4
25.
JARNÍČKOVÁ Jitka
CZE 2:00:56.8 0:26:25.8
26.
ŠVECOVÁ Eva
CZE 2:01:55.5 0:27:24.6
27.
OSTRČÍLOVÁ Dája
COPR PŘEŠTICE
CZE 2:02:17.3 0:27:46.3
28.
KREJČÍKOVÁ Helena
CZE 2:02:53.8 0:28:22.9
29.
JINDŘICHOVÁ Radka
CZE 2:03:34.0 0:29:03.0
30.
ŠKODOVÁ Radka
CZE 2:03:34.2 0:29:03.3

Kontaktujte časomíru