seriál : Author Maraton Tour 2019

Author Valtické cyklobraní

MTB
DÁTUM :28.9.2019 MIESTO :Valtice

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
BACHMAN Milan
Cyklo Point Mikulov
CZE 1:42:41.5 0:00:00.0
2.
TRNKA Dokinik
ENDEKA BASSTA team
CZE 1:42:43.3 0:00:01.7
3.
HUNAL Martin
Velosport Valenta Pelhřimov
CZE 1:45:18.0 0:02:36.4
4.
HRAZDIL Pavel
BIKE TEAM Porsche Olomouc
CZE 1:45:21.2 0:02:39.6
5.
KOBLÍŽEK Petr
Sportovní tým Kola Koblížek z.s.
CZE 1:45:21.8 0:02:40.2
6.
COUFAL Tomáš
HSK cycling team
CZE 1:45:22.0 0:02:40.4
7.
ČERNOCKÝ Martin
ENDEKA BASSTA team
CZE 1:48:01.5 0:05:19.9
8.
HÁJEK Pavel
ENDEKA BASSTA team
CZE 1:48:22.0 0:05:40.4
9.
KAŠPÁREK Jiří
CZE 1:48:35.2 0:05:53.7
10.
PRAJSNER Josef
Ráj Dřeva
CZE 1:49:20.7 0:06:39.1
11.
VERČIMÁK Libor
Lahofer
CZE 1:49:51.5 0:07:09.9
12.
HRDLIČKA Radek
PREMIUM HOTEL Znojmo
CZE 1:49:51.5 0:07:09.9
13.
PEŇÁČEK Miroslav
Půjčovna kol Lednice
CZE 1:50:08.7 0:07:27.1
14.
KALITA Radek
CZE 1:50:27.2 0:07:45.6
15.
SMEJKAL Roman
Synerga Cycling Team
CZE 1:50:35.0 0:07:53.4
16.
PLÁTENÍK Stanislav
CZE 1:51:32.0 0:08:50.4
17.
PEPRNÝ Aleš
Nativesport
CZE 1:51:33.5 0:08:51.9
18.
ŠTOKSA Jaroslav
GHOST Team
CZE 1:51:36.2 0:08:54.6
19.
PEZA Jan
Jan Peza Autodoprava
CZE 1:51:36.8 0:08:55.2
20.
KOCIÁN Viktor
Lahofer
CZE 1:51:46.0 0:09:04.4
21.
LAUCKÝ Pavel
Sportovni tým kola Koblížek
CZE 1:51:55.0 0:09:13.4
22.
HANUSKA Tomáš
SVK 1:52:01.5 0:09:19.9
23.
HUBÁČEK Michal
Tišnov bikers
CZE 1:52:28.0 0:09:46.4
24.
KRATINA Tomáš
Business Logic s.r.o.
CZE 1:53:21.0 0:10:39.4
25.
BARTÁK Martin
AUTOGAS-BARTAK.CZ
CZE 1:53:26.2 0:10:44.6
26.
VOZAR David
Vozar team juvacyklo
CZE 1:54:09.2 0:11:27.6
27.
ŠENKÝŘ Martin
ČurasTeam
CZE 1:54:32.0 0:11:50.4
28.
HOFMAN Petr
ČurasTeam
CZE 1:54:56.7 0:12:15.1
29.
KROPÁČEK Radek
CZE 1:55:24.2 0:12:42.6
30.
ŠTĚRBA Roman
CK Lovosice
CZE 1:55:32.4 0:12:50.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KLIMEŠOVÁ Monika
ENDEKA BASSTA team
CZE 2:02:49.1 0:00:00.0
2.
SICHÁLKOVÁ Natálie
Business Logic s.r.o.
CZE 2:09:13.1 0:06:23.9
3.
VÁGNER Příhodová
Veslaři PARDUBICE
CZE 2:11:32.8 0:08:43.6
4.
PAVLATOVÁ Alena
Košířská šlapka
CZE 2:15:36.3 0:12:47.1
5.
NABELKOVÁ Katerina
Cyklosport chropyne
CZE 2:16:08.8 0:13:19.6
6.
ŘÍHOVÁ Lucie
Sazička a Žemlička Zastávka
CZE 2:16:44.6 0:13:55.4
7.
KUCHAŘOVÁ Jana
TJ Spartak Třebíč
CZE 2:18:17.3 0:15:28.1
8.
MAREŠOVÁ Iveta
CZE 2:19:08.7 0:16:19.6
9.
OUBĚLICKÁ Petra
CZE 2:19:12.7 0:16:23.6
10.
SOMMEROVA Jana
Sportovni klub Kola Kobližek
CZE 2:20:14.0 0:17:24.8
11.
IPPOLDTOVÁ Zdeňka
CZE 2:22:25.5 0:19:36.3
12.
DŘÍMÁLOVÁ Eliška
Nowis Team
CZE 2:24:27.7 0:21:38.5
13.
ŠIMONOVSKÁ Eva
Pells racing team
CZE 2:24:38.5 0:21:49.3
14.
NYITRAIOVÁ Aneta
CZE 2:25:25.9 0:22:36.8
15.
SCHIFFER Andrea
bike altmann.at
AUT 2:26:21.4 0:23:32.3
16.
ZOUHAROVÁ Dagmar
Eleven Mercedes Benz Mitas
CZE 2:27:28.4 0:24:39.3
17.
VOJÁČKOVÁ Jana
CZE 2:28:03.2 0:25:14.0
18.
NÁDVORNÍKOVÁ Eva
Nutrend
CZE 2:28:49.2 0:26:00.0
19.
MACÍKOVÁ Bohdana
Drakun
CZE 2:36:16.1 0:33:26.9
20.
DOHNALOVÁ Kateřina
MTB KOLAGO PETŘVALD
CZE 2:37:48.8 0:34:59.7
21.
ZBORANOVA Monika
SVK 2:37:59.1 0:35:09.9
22.
IVIČIČOVÁ Petra
Elektro Ivičič Mikulov
CZE 2:43:48.3 0:40:59.1
23.
BARTHOVÁ Jana
CZE 2:44:46.5 0:41:57.4
24.
BÁRTLOVÁ Klára
CZE 2:46:39.0 0:43:49.9
25.
DVOŘÁKOVÁ Ivana
CZE 2:47:36.6 0:44:47.4
26.
NOVÁKOVÁ Tereza
OCR RUNNERS OLOMOUC
CZE 2:50:29.2 0:47:40.1
27.
SOBINOVSKA Julia
SVK 2:53:55.0 0:51:05.8
28.
HABÁSKOVÁ Jana
CZE 2:54:51.7 0:52:02.5
29.
RYNDOVÁ Anna
HSK cycling team
CZE 2:55:51.5 0:53:02.3
30.
BAIEROVÁ Martina
CZE 2:56:04.0 0:53:14.8

Kontaktujte časomíru