Na kole regionem Kyjovského Slovácka - ŠKODA CUP

Silniční cyklistika
DÁTUM :14.4.2019 MIESTO :Kyjov

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
PIASKOWY Emanuel
HUROM BDC Development
POL 3:45:47.7 0:00:00.0
2.
ČANECKÝ Marek
DUKLA Banská Bystrica
CZE 3:45:50.1 0:00:02.3
3.
PÖLL Stephan
WSA KTM Graz Arbö
CZE 3:45:51.1 0:00:03.3
4.
CULLY Ján Andrej
DUKLA Banská Bystrica
SVK 3:45:51.5 0:00:03.7
5.
BITTNER Jakub
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 3:46:03.1 0:00:15.3
6.
TYBOR Patrik
DUKLA Banská Bystrica
CZE 3:46:05.0 0:00:17.2
7.
JAKOUBEK Tomáš
CK Příbram - Fany GASTRO
CZE 3:46:11.5 0:00:23.7
8.
LEHKÝ Roman
TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
CZE 3:46:17.7 0:00:30.0
9.
SCHURAN Michal
AC SPARTA PRAHA
CZE 3:46:28.5 0:00:40.8
10.
ŤOUPALÍK Adam
CZE 3:47:03.6 0:01:15.8
11.
BELLAN Juraj
DUKLA Banská Bystrica
CZE 3:47:04.6 0:01:16.8
12.
HAMPL Petr
TJ FAVORIT BRNO
CZE 3:47:07.6 0:01:19.8
13.
ŠTIBINGR Matěj
ELKOV AUTHOR cycling team
CZE 3:47:10.7 0:01:22.9
14.
NEUMAN Dominik
ELKOV AUTHOR cycling team
CZE 3:47:20.9 0:01:33.1
15.
KLABOUCH Petr
TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
CZE 3:47:32.8 0:01:45.0
16.
VACEK Karel
Reprezentace ČR
CZE 3:47:33.6 0:01:45.8
17.
HONSA František
AC SPARTA PRAHA
CZE 3:47:34.3 0:01:46.6
18.
BOUBAL Martin
CK Příbram - Fany GASTRO
CZE 3:47:57.5 0:02:09.7
19.
PROCHÁZKA Michal
TJ FAVORIT BRNO
CZE 3:50:07.2 0:04:19.4
20.
BUDZINSKI Marcin
HUROM BDC Development
POL 3:51:42.2 0:05:54.4
21.
PETRUŠ Jiří
TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
CZE 3:51:50.7 0:06:02.9
22.
SWACZYNA Petr
CK FESO PETŘVALD
CZE 3:51:53.3 0:06:05.6
23.
NESVADBA Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 3:51:57.8 0:06:10.0
24.
KONCZER Michael
ARBÖ DENZEL Bike friends RC
CZE 3:51:58.9 0:06:11.1
25.
MALÍK Michal
LAWI Stars - GIANT
CZE 3:51:59.3 0:06:11.5
26.
STÖHR Jan
AC SPARTA PRAHA
CZE 3:52:02.4 0:06:14.7
27.
KRAUS Jan
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 3:52:06.1 0:06:18.3
28.
VANÍČEK Šimon
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 3:52:55.5 0:07:07.8
29.
ŘEPA Vojtěch
TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
CZE 3:53:17.3 0:07:29.5
30.
KAŇKOVSKÝ Alois
ELKOV AUTHOR cycling team
CZE 3:53:25.9 0:07:38.1
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
MACHAČOVÁ Jarmila
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 1:55:00.5 0:00:00.0
2.
VAN NECK Melissa
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 1:58:34.2 0:03:33.6
3.
NEUMANOVÁ Tereza
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 1:58:39.2 0:03:38.7
4.
BAJGEROVÁ Nikola
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 1:58:43.8 0:03:43.2
5.
JANŮ Kamila
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:58:59.1 0:03:58.6
6.
HÁJKOVÁ Markéta
Servetto Piumate Beltrami TSA
CZE 1:59:04.8 0:04:04.2
7.
ŠVIHÁLKOVÁ Tereza
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:59:06.5 0:04:06.0
8.
CETKOVSKÁ Ema
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 1:59:42.6 0:04:42.1
9.
VORÁČOVÁ Naďa
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:00:31.4 0:05:30.8
10.
KADLECOVÁ Monika
CK EPIC Dohňany
SVK 2:02:03.4 0:07:02.9
11.
DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ Šárka
SportRaces Isaac Team
CZE 2:02:23.0 0:07:22.4
12.
MUDŘÍKOVÁ Kateřina
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 2:03:08.3 0:08:07.8
13.
ŠVRČKOVÁ Barbora
BRS Technology - Kaktus bike racing team
SVK 2:04:17.1 0:09:16.6
14.
ZADÁKOVÁ Klára
SportRaces Isaac Team
CZE 2:04:29.5 0:09:28.9
15.
VÁCHOVÁ Petra
HERE TO WIN team
CZE 2:04:40.5 0:09:39.9
16.
GIERGIELOVÁ Markéta
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:04:53.1 0:09:52.6
17.
SANDRA Klotz
WheelDivas
AUT 2:06:08.0 0:11:07.5
18.
MARIA Janeck
WheelDivas
AUT 2:08:21.2 0:13:20.7
19.
NORA Jung
WheelDivas
AUT 2:11:48.1 0:16:47.5
20.
KRUTÍLKOVÁ Petra
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 2:14:54.8 0:19:54.2
21.
RINAGLOVÁ Anna
SportRaces Isaac Team
CZE 2:21:17.6 0:26:17.0

Kontaktujte časomíru