Nova cup Harachov

MTB
DÁTUM :14.9.2019 MIESTO :Harachov

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ADEL Filip
Superior Velsbike Team
CZE 6:02:19.5 0:00:00.0
2.
KANĚRA Michal
Ghost Team
CZE 6:05:47.3 0:03:27.7
3.
ŠKARNITZL Jan
MITAS Mercedes Benz Praha Trek
CZE 6:09:26.0 0:07:06.5
4.
RAUCHFUSS Marek
Kross Bike Ranch Team
CZE 6:11:01.0 0:08:41.5
5.
DAMEK Milan
Kilpi Racing Team
CZE 6:16:50.3 0:14:30.7
6.
BUBÍLEK Michal
Kross Bikeranch Team
CZE 6:16:52.5 0:14:33.0
7.
ŘEHÁK Vít
MITAS CYKLOHELIOS
CZE 6:29:53.6 0:27:34.0
8.
KLIMASZEWSKI Łukasz
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA MTB TEAM
POL 6:42:50.1 0:40:30.5
9.
SUSTR Lukas
Alset Racing Team
CZE 6:45:40.1 0:43:20.5
10.
KUBELKA Petr
SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 6:45:43.3 0:43:23.8
11.
SCHEJBAL Josef
CYKLO PROFI GOLD FREN
CZE 6:50:23.3 0:48:03.8
12.
POROŚ DARIUSZ
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA MTB TEAM
POL 6:58:09.6 0:55:50.0
13.
KOZÁK Matouš
Rohozec Amulet Team
CZE 6:58:52.1 0:56:32.5
14.
DREJSL Lukáš
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 6:59:49.6 0:57:30.0
15.
MARTIN Jan
KAH Sport Vrchlabí
CZE 7:06:13.6 1:03:54.1
16.
HLŮŽEK Radim
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 7:06:47.8 1:04:28.3
17.
FAJT Milan
Eurofoam Team
CZE 7:09:01.9 1:06:42.3
18.
KECHRT Tomáš
PRIME sport expert
CZE 7:09:53.2 1:07:33.6
19.
VANÍČEK Vojtěch
Bakako Nová Paka
CZE 7:13:50.4 1:11:30.8
20.
HANYK Milan
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 7:17:44.4 1:15:24.8
21.
GUNTHER Petr
Dobřichovice
CZE 7:18:36.6 1:16:17.0
22.
ZÁRYBNICKÝ Jiří
CK Vinohradské šlapky
CZE 7:19:00.6 1:16:41.0
23.
VLÁŠEK Michal
Kross Bikerach Team
CZE 7:24:20.9 1:22:01.3
24.
ERDZIAK Maroš
Endeka Bassta team
CZE 7:24:52.9 1:22:33.3
25.
JIRKŮ Jakub
MTBS.cz
CZE 7:30:19.9 1:28:00.3
26.
ŠOLC Radek
Cyklotrenink.com
CZE 7:30:50.6 1:28:31.1
27.
JANDA Tomáš
TJ COPR Přeštice
CZE 7:31:24.6 1:29:05.1
28.
SCHEJBAL Marek
Příbram
CZE 7:36:06.4 1:33:46.8
29.
STRAKOŠ Jan
BEKO BIKE a SKI RACING TEAM
CZE 7:47:43.7 1:45:24.1
30.
VÁVRA Aleš
ANAG Olomouc
CZE 7:52:41.4 1:50:21.8
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
CESNAKOVÁ Milena
Maloja - Rocky Mountain Team
CZE 7:30:23.1 0:00:00.0
2.
PICHLÍKOVÁ Jana
Kross Bikerach Team
CZE 7:52:20.7 0:21:57.5
3.
NAVRÁTILOVÁ Vendula
Ghost Team
CZE 8:20:16.2 0:49:53.0
4.
PRŮDKOVÁ Barbora
Ghost Team
CZE 8:50:06.5 1:19:43.4
5.
FRIDRICHOVÁ Lenka
Ghost Team
CZE 9:38:22.8 2:07:59.7
6.
GIERGIELOVÁ Markéta
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 9:43:16.0 2:12:52.8
7.
MAŤHOVÁ Andrea
Ghost Team
CZE 10:07:07.3 2:36:44.2

Kontaktujte časomíru