Oficiálne výsledky
- Silnice 190 km absolútne- muži
- Silnice 190 km absolútne - ženy
- Silnice 190 km po kategóriách
- Silnice 140 km absolútne -muži
- Silnice 140 km absolútne - ženy
- Silnice 140 km po kategóriách
- MTB 70 km absolútne - muži
- MTB 70 km absolútne - ženy
- MTB 70 km po kategóriách
- MTB 30 km absolútne - muži
- MTB 30 km absolútne - ženy
- MTB 30 km po kategóriách
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | NOVÁK Petr |
LAWI - Author Team |
CZE | 5:02:13.1 | 0:00:00.0 |
2. | ZAHRÁDKA Petr |
LAWI - Author Team |
CZE | 5:02:54.0 | 0:00:40.9 |
3. | SVOBODA Jan |
Yogi Racing Ostrava |
CZE | 5:03:01.0 | 0:00:47.9 |
4. | JANOUŠEK Libor |
LAWI-AUTHOR TEAM |
CZE | 5:03:02.2 | 0:00:49.1 |
5. | JABLONSKI Marcin |
POL | 5:04:05.1 | 0:01:52.0 | |
6. | HEINRICH Lukáš |
Bikestyle.cz |
CZE | 5:05:29.1 | 0:03:16.0 |
7. | HECZKO Robert |
CK Kolokrám - ALEA |
CZE | 5:05:51.2 | 0:03:38.1 |
8. | ČER Tomáš |
Bikestyle.cz |
CZE | 5:08:33.3 | 0:06:20.2 |
9. | NOVÁK Vít |
CFC KLADNO |
CZE | 5:09:43.5 | 0:07:30.4 |
10. | MUŽÍK Vít |
LAWI - Author Team |
CZE | 5:16:19.2 | 0:14:06.1 |
11. | ŘÍHA Jiří |
CK Kolokrám-Alea |
CZE | 5:16:30.5 | 0:14:17.4 |
12. | ŠENKEŘÍK Jan |
OLOMOUC |
CZE | 5:16:30.8 | 0:14:17.7 |
13. | STRAPEK Jan |
Cyklo Jeseník |
CZE | 5:16:30.9 | 0:14:17.8 |
14. | KUSIDLO Mariusz |
CK Hobby Bohumin |
POL | 5:17:11.2 | 0:14:58.1 |
15. | SOUŠEK Karel |
Vinohradské šlapky |
CZE | 5:17:41.1 | 0:15:28.0 |
16. | TREML Daniel |
LAWI - Author Team |
CZE | 5:20:59.5 | 0:18:46.4 |
17. | TROCHTA Libor |
SK Toma-Kola Kaňkovský |
CZE | 5:21:02.9 | 0:18:49.8 |
18. | KOKEŠ Pavel |
S.K. Valašské Království |
CZE | 5:21:46.5 | 0:19:33.4 |
19. | ŠKOPEK Adam |
HEC Jarton Jaroměř |
CZE | 5:21:48.1 | 0:19:35.0 |
20. | ZÁRYBNICKÝ Jiří |
BIKE CLUB BRDY |
CZE | 5:21:49.1 | 0:19:36.0 |
21. | DRÁBEK Zdeněk |
CK Kolokrám - ALEA |
CZE | 5:21:50.0 | 0:19:36.9 |
22. | ŠVEHLA Miloslav |
BIKE SPORT SERVIS OPAVA |
CZE | 5:22:01.4 | 0:19:48.3 |
23. | KOUŘIL Martin |
Cyklo Jeseník |
CZE | 5:22:15.5 | 0:20:02.4 |
24. | KEJVAL Luboš |
BMC |
CZE | 5:22:32.0 | 0:20:18.9 |
25. | SÝKORA Robert |
CK Vinohradské šlapky |
CZE | 5:24:35.1 | 0:22:22.0 |
26. | SKŘEČEK Robert |
KC Brno |
CZE | 5:25:18.0 | 0:23:04.9 |
27. | PRŮCHA Bedřich |
Cykloservex-Duratec |
CZE | 5:25:31.4 | 0:23:18.3 |
28. | KUDA Pavel |
HAiBiKE TEAM |
CZE | 5:34:00.0 | 0:31:46.9 |
29. | SÝKORA Milan |
Femat |
CZE | 5:36:40.6 | 0:34:27.5 |
30. | RUSINA Milan |
R-bike |
SVK | 5:37:51.2 | 0:35:38.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | DOLEŽALOVÁ Hana |
VARTA - TJ SOKOL Králův Dvůr |
CZE | 5:48:24.6 | 0:00:00.0 |
2. | SIMONOVÁ Monika |
Cyklotrénink Františka Trkala |
CZE | 6:10:11.9 | 0:21:47.3 |
3. | KOTLÁŘOVÁ Petra |
Ronal CZ |
CZE | 6:54:02.3 | 1:05:37.7 |
4. | MĚDÍLKOVÁ Iva |
CK Vinohradské šlapky |
CZE | 6:59:34.7 | 1:11:10.1 |
5. | BARTOŠOVÁ Lenka |
H.I.C. |
CZE | 7:10:40.3 | 1:22:15.7 |
6. | MATUŠKOVÁ Zina |
Racing Olešná FM |
CZE | 7:42:21.8 | 1:53:57.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BUKSA Dominik |
ČS SPECIALIZED |
CZE | 3:56:50.7 | 0:00:00.0 |
2. | TRUNEC Michal |
Koloshop Team |
CZE | 3:56:51.3 | 0:00:00.6 |
3. | KAVALÍR Jakub |
Sk Žamberk Tessuti sport |
CZE | 3:56:52.6 | 0:00:01.9 |
4. | PILČÍK Adam |
Bikestyle.cz |
CZE | 3:56:54.6 | 0:00:03.9 |
5. | KOUBIK Michal |
Cyklo Team Mikulasek Znojmo |
CZE | 3:56:56.3 | 0:00:05.6 |
6. | PILNÁČEK Petr |
Nutrend - HSK cycling team |
CZE | 3:56:57.6 | 0:00:06.9 |
7. | ODVÁRKA Ivo |
OLOMOUC |
CZE | 3:57:07.0 | 0:00:16.3 |
8. | SVOBODA Honza |
CykloDres.cz |
CZE | 3:57:09.2 | 0:00:18.5 |
9. | ČÁP Lukáš |
Nutrend - HSK cycling team |
CZE | 3:57:11.4 | 0:00:20.7 |
10. | MARTIN Jan |
Racing team DKNV |
CZE | 4:00:16.5 | 0:03:25.8 |
11. | KULHAVÝ Tomáš |
Stalak-Devoss.RK |
CZE | 4:01:44.0 | 0:04:53.3 |
12. | HAUF Jan |
Stalak-Devoss.RK |
CZE | 4:01:47.6 | 0:04:56.9 |
13. | CHALOUPKA Petr |
kola kankovský |
CZE | 4:01:48.0 | 0:04:57.3 |
14. | ORÁVEK DuŠan |
SCS Mirva Svitavy |
CZE | 4:01:48.5 | 0:04:57.8 |
15. | JANKŮ Miloš |
Carla - kupkolo.cz |
CZE | 4:01:48.8 | 0:04:58.1 |
16. | GRUBER Pavel |
CK DACOM PHARMA KYJOV |
CZE | 4:01:49.1 | 0:04:58.4 |
17. | KRUPIČKA Martin |
CK Kolokram Svijany |
CZE | 4:01:50.1 | 0:04:59.4 |
18. | KUNC Marek |
SBC team |
CZE | 4:01:50.3 | 0:04:59.6 |
19. | VÁLEK Adam |
Drásal TEAM Holešov |
CZE | 4:01:52.3 | 0:05:01.6 |
20. | VOHNÍK Stanislav |
CykloPorg |
CZE | 4:01:53.3 | 0:05:02.6 |
21. | JAVOREK Petr |
FRÝDEK-MÍSTEK |
CZE | 4:01:54.2 | 0:05:03.5 |
22. | BOHÁČ Marcel |
Svitávka |
CZE | 4:01:54.5 | 0:05:03.8 |
23. | KUBÍČEK Michal |
Cyklo Ski Žitnik |
CZE | 4:01:54.5 | 0:05:03.8 |
24. | NAVRÁTIL Tomáš |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 4:01:55.0 | 0:05:04.3 |
25. | FALTUS David |
KUS Jablonné nad Orlicí |
CZE | 4:01:55.9 | 0:05:05.2 |
26. | PLUNDRÁK David |
ANORAC |
CZE | 4:01:56.5 | 0:05:05.8 |
27. | LUKÁŠ Karban |
Ronal CZ |
CZE | 4:02:03.5 | 0:05:12.8 |
28. | KOREJTKO Zdenek |
SK Cyklo Chlubna |
CZE | 4:02:15.4 | 0:05:24.7 |
29. | MARŠÍK Tomáš |
KOLOKRÁM - ALEA |
CZE | 4:04:00.3 | 0:07:09.6 |
30. | KRČ Tomáš |
KTM - CZ |
CZE | 4:04:12.8 | 0:07:22.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PECINOVÁ Michaela |
Agro Kolín |
CZE | 4:33:38.1 | 0:00:00.0 |
2. | BORUFKOVÁ Lenka |
CykloDres.cz |
CZE | 4:39:22.4 | 0:05:44.3 |
3. | VALOUCHOVÁ Marie |
Šumperk |
CZE | 4:49:23.2 | 0:15:45.1 |
4. | FABIÁNOVÁ Iva |
Nutrend - HSK cycling team |
CZE | 5:00:16.9 | 0:26:38.8 |
5. | FRANCOVÁ Helena |
OLOMOUC |
CZE | 5:34:39.4 | 1:01:01.3 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŽÁK Pavel |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 2:45:43.5 | 0:00:00.0 |
2. | ŠÍBL Radoslav |
4EVER Cyklobulis |
CZE | 2:47:00.0 | 0:01:16.5 |
3. | ŠŤASTNÝ Roman |
Rock Machine-Cyklomax |
CZE | 2:48:39.7 | 0:02:56.2 |
4. | FALRÁN Jakub |
Sk Žamberk Tessuti sport |
CZE | 2:50:04.6 | 0:04:21.1 |
5. | SMĚŠNÝ Jan |
CREDO team |
CZE | 2:51:08.5 | 0:05:25.0 |
6. | NOVÁK Petr |
4Ever - Cyklo Bulis |
CZE | 2:51:49.4 | 0:06:05.9 |
7. | KECHRT Tomáš |
Šumperk |
CZE | 2:52:06.0 | 0:06:22.5 |
8. | BORÁK Martin |
Cyklo Polách |
CZE | 2:54:40.1 | 0:08:56.6 |
9. | GLADIŠ Tomáš |
Galaxy Team Hranice |
CZE | 2:54:53.6 | 0:09:10.1 |
10. | STUNA Tomáš |
Merida Biking Team |
CZE | 2:55:03.8 | 0:09:20.3 |
11. | VYCHODIL Tomáš |
BIKE TEAM ZLATÉ HORY |
CZE | 2:59:55.2 | 0:14:11.7 |
12. | HARTMAN Jaroslav |
HSK-Cycling team |
CZE | 3:00:56.8 | 0:15:13.3 |
13. | BARTÁK Radim |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 3:01:06.6 | 0:15:23.1 |
14. | TICHÝ Tomáš |
I-TRENINK.COM |
CZE | 3:02:00.3 | 0:16:16.8 |
15. | FIALA Radek |
WITZENMANN OPAVA |
CZE | 3:03:36.9 | 0:17:53.4 |
16. | BLAHÁČEK Daniel |
Vašíček Pekařství a cukrářství ZÁBŘEH |
CZE | 3:06:45.9 | 0:21:02.4 |
17. | VÁGNER Michal |
RCR bike team Česká Třebová |
CZE | 3:07:42.1 | 0:21:58.6 |
18. | KVASNIČKA Aleš |
Derfl Kola |
CZE | 3:09:09.7 | 0:23:26.2 |
19. | JANOŠ Rudy |
OD MORAVA |
CZE | 3:09:27.9 | 0:23:44.4 |
20. | UNZEITIG Martin |
CK MORAVA |
CZE | 3:09:38.3 | 0:23:54.8 |
21. | PLANIČKA Robert |
bikesport Mohelnice |
CZE | 3:10:14.8 | 0:24:31.3 |
22. | HORKÝ Lubomír |
Cyklo Polách a syn |
CZE | 3:10:49.8 | 0:25:06.3 |
23. | IVAN Bronislav |
Galaxy Team Hranice |
CZE | 3:12:26.6 | 0:26:43.1 |
24. | JÍLEK Martin |
Cyklo Polách Šumperk |
CZE | 3:12:34.6 | 0:26:51.1 |
25. | JANDA Jiří |
Cyklo Palach a syn |
CZE | 3:13:18.6 | 0:27:35.1 |
26. | HEJTMÁNEK Ctibor |
Kola Kaňkovský |
CZE | 3:14:59.1 | 0:29:15.6 |
27. | BÍLÝ Petr |
PROXIMA - team.cz |
CZE | 3:15:07.3 | 0:29:23.8 |
28. | SLABÝ Jiří |
Redpoint Pearl Izumi |
CZE | 3:16:49.8 | 0:31:06.3 |
29. | FLÉGL Aleš |
AxitDoldy |
CZE | 3:17:03.6 | 0:31:20.1 |
30. | ZELENKA Radek |
Cyklomax |
CZE | 3:17:23.8 | 0:31:40.3 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HAVLASOVÁ Alžběta |
Merida Biking Team |
CZE | 3:33:10.4 | 0:00:00.0 |
2. | LINKOVÁ Kateřina |
OD MORAVA |
CZE | 4:11:56.1 | 0:38:45.7 |
3. | KOMÁRKOVÁ Eva |
Cyklo Polách a syn |
CZE | 4:14:54.7 | 0:41:44.3 |
4. | VOTŘELOVÁ Kateřina |
CK Vinohradské šlapky |
CZE | 4:24:51.2 | 0:51:40.8 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | FABIÁN Tomáš |
SK Žamberk TESUTI Sport |
CZE | 1:24:47.3 | 0:00:00.0 |
2. | KURA Hynek |
SK Štíty |
CZE | 1:27:04.0 | 0:02:16.7 |
3. | MUSIL Štěpán |
Kalas Racing Team |
CZE | 1:28:12.2 | 0:03:24.9 |
4. | STRAKOŠ Jaroslav |
Bikesport team mohelnice |
CZE | 1:30:04.5 | 0:05:17.2 |
5. | ZELENKA Patrik |
Proseč |
CZE | 1:30:31.4 | 0:05:44.1 |
6. | KUBIŠTA Michal |
Dlouhá Třebová |
CZE | 1:30:35.4 | 0:05:48.1 |
7. | ŠUSTR Jiří |
Silný team Uničov II |
CZE | 1:32:32.0 | 0:07:44.7 |
8. | VANĚK Vladimír |
CZE | 1:32:33.1 | 0:07:45.8 | |
9. | JANKŮ Martin |
proxima-team.cz |
CZE | 1:32:34.9 | 0:07:47.6 |
10. | ONDRÁŠEK Pavel |
ATLAS Czech Republic |
CZE | 1:32:41.1 | 0:07:53.8 |
11. | BITTNER Jakub |
IN - LIFE CYCLING TEAM |
CZE | 1:32:44.3 | 0:07:57.0 |
12. | MIKULA David |
Jablonné nad Orlicí |
CZE | 1:33:28.9 | 0:08:41.6 |
13. | HOLINKA David |
RODAK |
CZE | 1:33:59.2 | 0:09:11.9 |
14. | KADRMAN Miloslav |
TTC UO |
CZE | 1:34:39.8 | 0:09:52.5 |
15. | KLACL Tomáš |
Ústí nad Orlicí |
CZE | 1:34:47.6 | 0:10:00.3 |
16. | HOTOVÝ Michal |
Cyklo Polách a syn |
CZE | 1:34:55.6 | 0:10:08.3 |
17. | CIMBUREK Michal |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:35:29.6 | 0:10:42.3 |
18. | BÁNOVSKÝ Antonín |
KELLYS TEAM |
SVK | 1:36:12.6 | 0:11:25.3 |
19. | JORDA Radek |
bt kola kankovsky |
CZE | 1:36:56.3 | 0:12:09.0 |
20. | VLČEK Pavel |
IN - LIFE CYCLING TEAM |
CZE | 1:40:11.2 | 0:15:23.9 |
21. | BEDNARSKÝ Vojtěch |
Šumperk |
CZE | 1:42:24.6 | 0:17:37.3 |
22. | EFFENBERGER Viktor |
MBG |
CZE | 1:43:15.2 | 0:18:27.9 |
23. | KOUBA Tomáš |
Králíky |
CZE | 1:43:27.2 | 0:18:39.9 |
24. | VÁCLAVEK Jaroslav |
Nemile |
CZE | 1:43:43.6 | 0:18:56.3 |
25. | KOSTECKÝ Tomáš |
CREDO team |
CZE | 1:44:12.9 | 0:19:25.6 |
26. | NOVOTNÝ Tomáš |
Šumperk |
CZE | 1:44:34.9 | 0:19:47.6 |
27. | MIKULA Aleš |
ZPA Smart Energy |
CZE | 1:44:37.9 | 0:19:50.6 |
28. | KOSTECKÝ Jan |
TJ Šumperk |
CZE | 1:45:08.3 | 0:20:21.0 |
29. | MUSIL Roman |
Písečná |
CZE | 1:45:40.9 | 0:20:53.6 |
30. | ŠVÉDA Roman |
CZE | 1:46:11.8 | 0:21:24.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PLANIČKOVÁ Eva |
bikesport Mohelnice |
CZE | 1:44:39.1 | 0:00:00.0 |
2. | KUKULOVÁ Martina |
OKNOPLAST ŠUMPERK |
CZE | 1:45:08.3 | 0:00:29.2 |
3. | BŘEZINOVÁ Marie |
LKT 80 Šumperk |
CZE | 1:45:22.1 | 0:00:43.0 |
4. | KUPCOVÁ Monika |
Tesman - Bike |
CZE | 1:54:53.7 | 0:10:14.6 |
5. | KUBÍNOVÁ Markéta |
CZE | 2:01:27.7 | 0:16:48.6 | |
6. | DOŠKÁŘOVÁ Barbora |
Šťíty |
CZE | 2:06:18.2 | 0:21:39.1 |
7. | SCHNAUBELTOVÁ Dana |
Passeggiata Nový Malín |
CZE | 2:06:59.5 | 0:22:20.4 |
8. | VICENCOVÁ Petra |
Šumperk |
CZE | 2:19:48.2 | 0:35:09.1 |
9. | WITTNEROVÁ Bronislava |
Kola Kaňkovský |
CZE | 2:20:58.7 | 0:36:19.6 |
10. | KUBÍČKOVÁ Jana |
CZE | 2:24:10.0 | 0:39:30.9 | |
11. | DOLEŽALOVÁ Julie |
Červená Voda |
CZE | 2:27:15.0 | 0:42:35.9 |
12. | GREGOROVÁ Vladimíra |
Zábřeh |
CZE | 2:43:34.9 | 0:58:55.8 |
13. | KOPPOVÁ Romana |
Cyklo RD |
CZE | 2:49:13.5 | 1:04:34.4 |
14. | BARANOVÁ Lucie |
KELLYS TEAM |
SVK | 3:00:12.8 | 1:15:33.7 |
15. | STUPÁRKOVÁ Martina |
KELLYS TEAM |
SVK | 3:00:13.1 | 1:15:34.0 |
16. | MÁTLOVÁ Pavlína |
Šumperk |
CZE | 3:01:57.2 | 1:17:18.1 |
17. | MÁTLOVÁ Yvona |
Šumperk |
CZE | 3:01:57.7 | 1:17:18.6 |
18. | PROKOPOVÁ Marcela |
Střela z Bnek |
CZE | 3:31:47.2 | 1:47:08.1 |
Štatistiky
Počet prihlásených | 604 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 566 |
Přihlášeno - Ženy | 38 |
Odštartovalo | 545 |
V cieli | 526 |