seriál : serie logo

TOI TOI CUP 2022 / UCI C2 - Holé Vrchy

Silniční cyklistika
DÁTUM :28.9.2022 MIESTO :Holé Vrchy
USPORIADATEĽ : Český svaz cyklistiky

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
JEŽEK Václav
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:45:56.3 0:00:00.0
2.
SAMEC Filip
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 0:46:15.3 0:00:19.0
3.
HOJKA František
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:46:19.1 0:00:22.7
4.
CAFUERI Tommaso
asd DP66
ITA 0:46:44.6 0:00:48.2
5.
NOVOTNÝ Ondřej
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:47:20.0 0:01:23.7
6.
ŠUMPÍK Pavel
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:47:40.6 0:01:44.2
7.
FALTÝNEK Jan
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 0:47:47.3 0:01:51.0
8.
JANOUT Jan
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 0:47:57.0 0:02:00.7
9.
VAS Barnabás
Cube-Csömör MTB team
HUN 0:48:13.3 0:02:16.9
10.
OERTZEN Max Heiner
Heizomat Radteam p/b Kloster Kitchen
GER 0:48:20.5 0:02:24.2
11.
FRIEDEL David
DK Bikeshop RACING Team
CZE 0:48:22.0 0:02:25.7
12.
LOETE Hippolyte
es arque
FRA 0:48:35.5 0:02:39.2
13.
ELBADRI Jakub
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:48:43.6 0:02:47.2
14.
ŠIMEČEK David
Cycling Academy Tábor
CZE 0:49:10.0 0:03:13.7
15.
RUBEŠ Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:50:01.3 0:04:04.9
16.
KRATOCHVÍL Václav
LAWI junior team
CZE 0:50:28.8 0:04:32.4
17.
TÓTH Márkó
CUBE Csömör Hungary
HUN 0:50:39.5 0:04:43.2
18.
STREJČEK Adam
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:50:43.3 0:04:46.9
19.
UHER David
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 0:51:09.5 0:05:13.2
20.
ALBRECHT Toni
Team BEACON-Drinkuth / RSV54 Venusberg
GER 0:51:18.8 0:05:22.4
21.
JACKULIAK Róbert
Slovak national team
SVK 0:51:29.8 0:05:33.4
22.
PURNOCH Matyáš
Rexonix Kovo Praha
CZE 0:51:36.8 0:05:40.4
23.
HAVEL Matěj
LAWI junior team
CZE 0:51:41.0 0:05:44.7
24.
KRÁL Kryštof
DUKLA PRAHA
CZE 0:51:41.3 0:05:45.0
25.
HYNEČEK Jan
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:51:48.3 0:05:51.9
26.
JOHÁNEK Dalibor
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 0:51:53.5 0:05:57.2
27.
LIENERT Patrik
Rexonix Kovo Praha
CZE 0:51:54.3 0:05:57.9
28.
MROCEK Adam
Slovak national team
SVK 0:51:54.5 0:05:58.2
29.
POLÁK Matyáš
LAWI junior team
CZE 0:52:16.3 0:06:19.9
30.
GARNEK Ksawier
UKS Krupiński Suszec Konwa Bike
POL 0:52:22.0 0:06:25.7
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
VAS Kata Blanka
Team Sd worx
HUN 0:41:57.9 0:00:00.0
2.
ZEMANOVÁ Kristýna
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:43:47.4 0:01:49.4
3.
KRAHL Judith
Team Heizomat p/b Kloster Kitchen
GER 0:44:20.2 0:02:22.2
4.
VERDONSCHOT Laura
De ceuster bonache cycling team
BEL 0:44:54.2 0:02:56.2
5.
ČÁBELICKÁ Jitka
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 0:45:11.7 0:03:13.7
6.
KRZYSTALA Zuzanna
Pho3nix Cycling Team
POL 0:46:08.9 0:04:10.9
7.
PEETERS Jinse
Proximus Alphamotorhomes Doltcini
BEL 0:46:26.9 0:04:28.9
8.
VERHOEVEN Suzanne
De ceuster bonache cycling team
BEL 0:46:48.4 0:04:50.4
9.
VANÍČKOVÁ Tereza
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:47:15.4 0:05:17.4
10.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Cyklostar Head Pirelli
CZE 0:47:27.6 0:05:29.7
11.
HANÁKOVÁ Eliška
Rexonix Kovo Praha
CZE 0:47:37.1 0:05:39.2
12.
PAPO Alice
asd DP66
ITA 0:47:52.9 0:05:54.9
13.
DOUDĚROVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:47:58.6 0:06:00.7
14.
JEŘÁBKOVÁ Barbora
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:48:40.6 0:06:42.6
15.
TVARŮŽKOVÁ Tereza
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:49:10.4 0:07:12.4
16.
CANCIANI Lisa
asd DP66
ITA 0:49:53.6 0:07:55.6
17.
FEREJOVÁ Hana
ŠK Topoľčianky
SVK 0:50:22.9 0:08:24.9
18.
JOHANSSON Alma
Acrog Tormans
SWE 0:50:51.6 0:08:53.6
19.
SEIDEL Clea
CERATIZIT-WNT Pro Cycling Team
GER 0:51:18.9 0:09:20.9
20.
MAZUREK Malgorzata
UKS Krupiński Suszec Konwa Bike
POL 0:51:44.1 0:09:46.1
21.
ALLART Océane
cx team arques haut de france
FRA 0:51:50.6 0:09:52.6
22.
NOVÁKOVÁ Karla
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:52:27.1 0:10:29.1
23.
RUSÍNOVÁ Simona
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 0:53:04.3 0:11:06.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
BOROŠ Michael
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 1:06:44.5 0:00:00.0
2.
SIEMONS Julian
Van den Plas – HePa CYCLING TEAM
BEL 1:07:01.0 0:00:16.4
3.
ŤOUPALÍK Adam
ELKOV KASPER Czech Cycling Team
CZE 1:08:32.7 0:01:48.2
4.
VANÍČEK Šimon
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 1:09:28.9 0:02:44.4
5.
FIALA Matyáš
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 1:09:34.2 0:02:49.7
6.
HERRMANN Lukas
Heizomat Radteam p/b Kloster Kitchen
GER 1:10:17.7 0:03:33.2
7.
HAMM Florian
RSV Garching
GER 1:10:54.1 0:04:09.6
8.
ŘÍMAN Jakub
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 1:11:09.9 0:04:25.4
9.
ZATLOUKAL Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:11:42.9 0:04:58.4
10.
JELÍNEK Josef
Cyklostar Head Pirelli
CZE 1:11:56.4 0:05:11.9
11.
ČERNÝ Patrik
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:12:25.9 0:05:41.4
12.
KERL Maximilian
Author team Stupno
CZE 1:12:51.4 0:06:06.9
13.
ŠKARNITZL Jan
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:13:01.9 0:06:17.4
14.
HULA Robert
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:13:04.7 0:06:20.1
15.
ZELENÝ Ondřej
DECATHLON CYCLING CZECH TEAM
CZE 1:13:08.2 0:06:23.6
16.
HÄHNEL Frederik
Stevens Racing Team
GER 1:13:40.6 0:06:56.0

Kontaktujte časomíru